Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!

Θέλω όπως καταλαβαίνετε την θετική σας ενέργεια για ακόμα καμία φορά... 

Ετοιμάζομαι να πάω για το doppler...και ως συνήθως αγχώνομαι!!!

Σας φιλώ και θα σας πω νέα!!:x

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!

Θέλω όπως καταλαβαίνετε την θετική σας ενέργεια για ακόμα καμία φορά... 

Ετοιμάζομαι να πάω για το doppler...και ως συνήθως αγχώνομαι!!!

Σας φιλώ και θα σας πω νέα!!:x

Καλημέρα κοριτσάκι!!!! Όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι... εννοείται θα περιμένουμε νέα σου & τι ακριβώς κοιτανε!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!

Θέλω όπως καταλαβαίνετε την θετική σας ενέργεια για ακόμα καμία φορά... 

Ετοιμάζομαι να πάω για το doppler...και ως συνήθως αγχώνομαι!!!

Σας φιλώ και θα σας πω νέα!!:x

Καλημέρα! 

Τι αγχώνεσαι!? Χαλάρωσε κι απόλαυσε το μωράκι σου! Όλα θα είναι σούπερ! Σε περιμένουμε να γυρίσεις με φωτο την πιο όμορφη φατσούλα!

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι!!!! Όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι... εννοείται θα περιμένουμε νέα σου & τι ακριβώς κοιτανε!

Κοιτάνε περισσότερο την αιμάτωση του ομφάλιου κ γενικά πως κυκλοφορεί το αίμα,τον εγκέφαλο νομίζω κ πλακούντα! Τον τράχηλο ως συνήθως από δω κ πέρα! Και τις κλασσικές μετρήσεις του υπέρηχου!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα! 

Τι αγχώνεσαι!? Χαλάρωσε κι απόλαυσε το μωράκι σου! Όλα θα είναι σούπερ! Σε περιμένουμε να γυρίσεις με φωτο την πιο όμορφη φατσούλα!

Κοιτάνε περισσότερο την αιμάτωση του ομφάλιου κ γενικά πως κυκλοφορεί το αίμα,τον εγκέφαλο νομίζω κ πλακούντα! Τον τράχηλο ως συνήθως από δω κ πέρα! Και τις κλασσικές μετρήσεις του υπέρηχου!

Ρε αυτά τα κοιτάνε κ στον υπέρηχο... κ χθες που πηγα κοίταξε αιμάτωση πλακούντα ομφάλιο κλπ


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε αυτά τα κοιτάνε κ στον υπέρηχο... κ χθες που πηγα κοίταξε αιμάτωση πλακούντα ομφάλιο κλπ

Α γεια σου! Κι εμένα τα κοιτάει κάθε φορά! Μου είπε ότι δεν θα κάνω ντοπλερ, γτ τα κοιτάει κ όντως τα κοιτάει γτ μου τα εξηγεί! Μου είπε συγκεκριμένα γτ να το πληρώσειςαφου τα κοιταμε?  Μερικοί τα κάνουν μόνοι τους κι άλλοι όχι. Ίσως παίζει ρόλο κ το μηχάνημα που έχει ο καθένας! Νομίζω η πιο σημαντική είναι η Αυχενική κ η Β που πάμε κ για τα σύνδρομα! Τώρα μάλλον έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο κ κοιτούν τα όργανα κ ανάπτυξη! Εμένα κ στις Α κ Β μου είχε πει καλές θα είναι! 

Έχω καταλάβει ότι νεφρακια,αμνιακό,τράχηλος, αιμάτωση,ομφαλιος κ τα πραγματάκια των αγοριών μας απασχολούν τώρα! Δεν τα λες κ λίγα Ε?...Αχ να γεννησουμε να ρα δούμε να ηρεμήσουμε!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όλοι τα κοιτανε αυτά σε κάθε υπέρηχο! Κάποια κοπέλα το ειχε εξηγήσει καλα ,για ποιο λόγο πρέπει να πάμε και εμβρυολογο για ντοπλερ. 

Θα μαθω κι εγώ όμως ακριβώς τον λόγο στις 24/8! Οπότε θα ενημερωσω;-) 

Φυσικά κ ακούμε τον γιατρό μας κ τον εμπιστευόμαστε γι αυτό κ τον επιλέγουμε! 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Α γεια σου! Κι εμένα τα κοιτάει κάθε φορά! Μου είπε ότι δεν θα κάνω ντοπλερ, γτ τα κοιτάει κ όντως τα κοιτάει γτ μου τα εξηγεί! Μου είπε συγκεκριμένα γτ να το πληρώσειςαφου τα κοιταμε?  Μερικοί τα κάνουν μόνοι τους κι άλλοι όχι. Ίσως παίζει ρόλο κ το μηχάνημα που έχει ο καθένας! Νομίζω η πιο σημαντική είναι η Αυχενική κ η Β που πάμε κ για τα σύνδρομα! Τώρα μάλλον έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο κ κοιτούν τα όργανα κ ανάπτυξη! Εμένα κ στις Α κ Β μου είχε πει καλές θα είναι! 

Έχω καταλάβει ότι νεφρακια,αμνιακό,τράχηλος, αιμάτωση,ομφαλιος κ τα πραγματάκια των αγοριών μας απασχολούν τώρα! Δεν τα λες κ λίγα Ε?...Αχ να γεννησουμε να ρα δούμε να ηρεμήσουμε!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Όλοι τα κοιτανε αυτά σε κάθε υπέρηχο! Κάποια κοπέλα το ειχε εξηγήσει καλα ,για ποιο λόγο πρέπει να πάμε και εμβρυολογο για ντοπλερ. 

Θα μαθω κι εγώ όμως ακριβώς τον λόγο στις 24/8! Οπότε θα ενημερωσω;-) 

Φυσικά κ ακούμε τον γιατρό μας κ τον εμπιστευόμαστε γι αυτό κ τον επιλέγουμε! 

Εγώ θα το κάνω το ντοπλερ δεν το συζητώ... απλά αναρωτιέμαι τι παραπάνω βλέπουν από τον απλό υπέρηχο! Ίσως είναι πιο εξειδικευμένες μετρήσεις;;; Δλδ τα ψάχνουν περισσότερο!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Εγώ θα το κάνω το ντοπλερ δεν το συζητώ... απλά αναρωτιέμαι τι παραπάνω βλέπουν από τον απλό υπέρηχο! Ίσως είναι πιο εξειδικευμένες μετρήσεις;;; Δλδ τα ψάχνουν περισσότερο!

Ναι κι εγώ θα τον κάνω αλλά δεν θυμάμαι να σου πω περισσότερα.

Είδες που είπα κ εχθές για την καμπύλη βάρους??έχει κάποιες μετρήσεις κ διαγράμματα.

Πότε έχεις ντοπλερ?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!

Θέλω όπως καταλαβαίνετε την θετική σας ενέργεια για ακόμα καμία φορά... 

Ετοιμάζομαι να πάω για το doppler...και ως συνήθως αγχώνομαι!!!

Σας φιλώ και θα σας πω νέα!!:x

καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!θα πάνε όλα υπέροχα , και μόλις γυρίσεις να μας τα πεις όλα με λεπτομέρειες μιας κ είσαι η πρώτη!!

Εχω την απορία, θα δούμε πάλι φατσούλα 3d ή είναι ο κλασικός ασπρόμαυρος υπέρηχος??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Εγώ θα το κάνω το ντοπλερ δεν το συζητώ... απλά αναρωτιέμαι τι παραπάνω βλέπουν από τον απλό υπέρηχο! Ίσως είναι πιο εξειδικευμένες μετρήσεις;;; Δλδ τα ψάχνουν περισσότερο!

Τώρα είδα! Ελέγχει τη ροή του αίματος στα αγγεία! Ουσιαστικά είναι λειτουργία του υπέρηχου, του μηχανήματος! Ειναι αυτά τα μπλε κ κόκκινα που βλέπουμε στην οθόνη! Δεν ξέρω να το παραθέσω δυστυχώς!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!θα πάνε όλα υπέροχα , και μόλις γυρίσεις να μας τα πεις όλα με λεπτομέρειες μιας κ είσαι η πρώτη!!

Εχω την απορία, θα δούμε πάλι φατσούλα 3d ή είναι ο κλασικός ασπρόμαυρος υπέρηχος??

Εμείς τον βλέπουμε σε κάθε υπέρηχο 3d,αλλά κρυβόταν ..την προηγούμενη φορά όμως είχαμε κανονικοτατα φωτογράφιση γιατί έκανε παράπονα ο άντρας μου στον γιατρό ότι δεν τον έχουμε τον δεύτερο μπέμπη μας φωτό καλή(λες κ φταίει κ γιατρός ας πούμε) ενώ τον πρώτο τον πετυχαίναμε κάθε φορά καλή φωτο:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!θα πάνε όλα υπέροχα , και μόλις γυρίσεις να μας τα πεις όλα με λεπτομέρειες μιας κ είσαι η πρώτη!!

Εχω την απορία, θα δούμε πάλι φατσούλα 3d ή είναι ο κλασικός ασπρόμαυρος υπέρηχος??

Αχ καημό το έχω! Εμείς "βλέπουμε " φατσούλα 3d κάθε φορά αλλά έλα μου που η μπουμπού κρύβεται??? Περισσότερη ώρα με πασπατευει για να τη φωτογραφήσει πάρα για να με εξετάσει! Δεν πειράζει σε λίγο θα τα έχουμε αγκαλίτσα κ θα τα χορτασουμε τα μουτράκι τους!

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχ καημό το έχω! Εμείς "βλέπουμε " φατσούλα 3d κάθε φορά αλλά έλα μου που η μπουμπού κρύβεται??? Περισσότερη ώρα με πασπατευει για να τη φωτογραφήσει πάρα για να με εξετάσει! Δεν πειράζει σε λίγο θα τα έχουμε αγκαλίτσα κ θα τα χορτασουμε τα μουτράκι τους!

Ζορικη κ η δικιά σου...ο πρώτος μου πόζαρε καλέ κάθε φορά! Ο δεύτερος με τιιιιιποτα ! Μόνο τα προσόντα του μας έδειχνε 

  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ζορικη κ η δικιά σου...ο πρώτος μου πόζαρε καλέ κάθε φορά! Ο δεύτερος με τιιιιιποτα ! Μόνο τα προσόντα του μας έδειχνε 

Εμένα κ τα 2 το παίζουν ντροπαλά! Ο μικρός κάποια στιγμή μας έκανε τη χάρη από τη Β κ μετά είδαμε κ φύλλο κ μουτράκι αλλά η μπουμπού είναι πονηρή, κοιτάει πάντα πλάτη, χωμένη σε μια ακρουλα η φατσούλα της μέσα στα πλευρά μου!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι κι εγώ θα τον κάνω αλλά δεν θυμάμαι να σου πω περισσότερα.

Είδες που είπα κ εχθές για την καμπύλη βάρους??έχει κάποιες μετρήσεις κ διαγράμματα.

Πότε έχεις ντοπλερ?

Την Πέμπτη που θα πάω θα κανονίσουμε...

αχχχχ μωρε εγώ τι να πω που δε μας κάνουν τη χάρη να δούμε πρόσωπο;;; Δεν έχω καμία φωτό 3d


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...