Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Περαστικά κοριτσάκια μου κ αύριο προσοχή με τη ζέστη!:huh:

Ευχαριστούμε Χριστινάκι μας!!!

Κ εσύ το ίδιο ε?? Ο μικρός σου πως τα πάει με τη ζέστη..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Athina_ είπε:

Μάλλον είναι η μέρα σήμερα! Εγώ έχω λίγο απ ολα αυτα που διάβασα! Και έτρεχε η μύτη αίμα ξαφνικά το πρωι και δεν σταματούσε και νιώθω απίστευτη αδυναμία όλη μέρα χωρίς λόγο. 

@Renez ααααα με την μύτη πλέον το χω συνηθίσει πολλές φορές ξυπνάω το πρωί κ ανοίγει, ευτυχώς όχι ποτάμι!! 

Αυτό βλέπω ότι έχουμε αρχίσει κ δεν έχουμε αντοχές κ το κακό είναι ότι δεν το συνειδητοποιούμε!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Renez ααααα με την μύτη πλέον το χω συνηθίσει πολλές φορές ξυπνάω το πρωί κ ανοίγει, ευτυχώς όχι ποτάμι!! 

Αυτό βλέπω ότι έχουμε αρχίσει κ δεν έχουμε αντοχές κ το κακό είναι ότι δεν το συνειδητοποιούμε!!

Εγώ ρε φίλη σκεφτόμουν κ το άλλο..πραγματικά πόσο καιρό νομίζουμε ότι έχουμε ακόμη για αααραγμα με τις ώρες(έστω με τις καούρες μας κ με τη κούραση μας!!) Όταν γεννησουμε τα μωρά μας οοοοπβς κ αν είμαστε θα πρέπει να είμαστε 24/7 απικο για αυτά..οπότε μάλλον πρέπει να εκμεταλλευτούμε αυτούς τους 2 τελευταίους μας μήνες ξαπλας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@RenezΚανονικά δουλεύω αλλά είμαι με αναρρωτική από τον 3ο μήνα γιατί ήμουν μόνο κρεβάτι δουλευα από το σπίτι αλλά το σταμάτησα και αυτο την προηγουμενη εβδομάδα. 

@Christinα ευχαριστούμε! Όλες προσοχή με την ζέστη. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ ρε φίλη σκεφτόμουν κ το άλλο..πραγματικά πόσο καιρό νομίζουμε ότι έχουμε ακόμη για αααραγμα με τις ώρες(έστω με τις καούρες μας κ με τη κούραση μας!!) Όταν γεννησουμε τα μωρά μας οοοοπβς κ αν είμαστε θα πρέπει να είμαστε 24/7 απικο για αυτά..οπότε μάλλον πρέπει να εκμεταλλευτούμε αυτούς τους 2 τελευταίους μας μήνες ξαπλας!!!

Εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλά τα βράδια δεν κοιμάμαι, κάνω σβούρες , την ημέρα άντε πες σε 4 μέρες σταματάω δουλειά, δεν θα μπορώ να είμαι κ τεζα καναπέ συνέχεια, θα μου γίνει το πωπουδακι σαν ταψί!!άσε που πιάνονται κιόλας μέση, πλάτη, γοφό...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Ευχαριστούμε Χριστινάκι μας!!!

Κ εσύ το ίδιο ε?? Η μικρή σου πως τα πάει με τη ζέστη..?

Λιώνω,σβήνω ,χάνομαι! 

Έφαγα 2 πατατουλες, 2 μόνο που είχα τηγανησει του μικρού κ με έπιασε το στομάχι μου...εν το μεταξύ το μεσημέρι είχα χλαπακωσει μια χαρά κοτόπουλο με μπάμιες...το βράδυ με πιάνουν όλα εμένα! Ενώ πεινάω έχω ταυτόχρονα φούσκωμα! Κ που να γυρίσει κιόλας να με κλωτσάει η σουσου...τώρα είναι ξαπλωμένη η κυρία...ξαπλώστρα,ήλιος,λάδια,περιοδικο φάση!:tongue:

Κ η μυτούλα έχει αιματακι όταν τη φυσαω το πρωί, παίζουν ρόλο οι ενεσουλες μάλλον. 

Αντοχή 0! Πάω θάλασσα κ δεν κατεβαίνω παραλία γτ φοβάμαι ότι θα ζαλιστω μέσα στη θάλασσα...δεν είναι μια από τις υπερβολές μ όντως το έχω πάθει!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ ρε φίλη σκεφτόμουν κ το άλλο..πραγματικά πόσο καιρό νομίζουμε ότι έχουμε ακόμη για αααραγμα με τις ώρες(έστω με τις καούρες μας κ με τη κούραση μας!!) Όταν γεννησουμε τα μωρά μας οοοοπβς κ αν είμαστε θα πρέπει να είμαστε 24/7 απικο για αυτά..οπότε μάλλον πρέπει να εκμεταλλευτούμε αυτούς τους 2 τελευταίους μας μήνες ξαπλας!!!

Πωωωω αυτό το σκέφτομαι κάθε μέρα!!! Πόσος καιρός μου μένει για ξάπλες άραγμα κ ταινιουλες...

Just now, Christinα είπε:

Λιώνω,σβήνω ,χάνομαι! 

Έφαγα 2 πατατουλες, 2 μόνο που είχα τηγανησει του μικρού κ με έπιασε το στομάχι μου...εν το μεταξύ το μεσημέρι είχα χλαπακωσει μια χαρά κοτόπουλο με μπάμιες...το βράδυ με πιάνουν όλα εμένα! Ενώ πεινάω έχω ταυτόχρονα φούσκωμα! Κ που να γυρίσει κιόλας να με κλωτσάει η σουσου...τώρα είναι ξαπλωμένη η κυρία...ξαπλώστρα,ήλιος,λάδια,περιοδικο φάση!:tongue:

Κ η μυτούλα έχει αιματακι όταν τη φυσαω το πρωί, παίζουν ρόλο οι ενεσουλες μάλλον. 

Αντοχή 0! Πάω θάλασσα κ δεν κατεβαίνω παραλία γτ φοβάμαι ότι θα ζαλιστω μέσα στη θάλασσα...δεν είναι μια από τις υπερβολές μ όντως το έχω πάθει!

Κ εμένα η μύτη το πρωί με αίμα... κ εγώ στις ενέσεις το έχω ρίξει φίλη! Να σου πω είναι κ εσένα τα πόδια σου πουά;;;; Γιατί κ αυτό στις ενέσεις το έχω ριξει...χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Το βράδυ κοιμάσαι κανονικά η είσαι κ εσύ στο κλαμπ του Δρακουλιασματος;;;

Η αλήθεια είναι ότι είμαι από τις τυχερές ακόμα. Ένα εμετό έχω κάνει τόσους μήνες και αυτό από την εξέταση με τη καμπύλη ζαχάρου, αδυναμία και κούραση την έχω αλλά από το Μάρτιο δουλεύω από το σπίτι οπότε το παλεύω. Καούρες ακόμα τίποτα... Εγώ έχω τρελο μαλλί και πυκνό ελπίζω να μη μου βγει καραφλη... Τώρα επειδή κάθεται ψιλά έχω αρχίσει και νιώθω κάτι δύσπνοιες αλλά ακόμα εύκολα τα πράγματα. Δεν με έχει ταλαιπωρήσει το μικρούλη.υπνο τι βράδυ φουλ και 1-2 φορές κατούρημα:tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλά τα βράδια δεν κοιμάμαι, κάνω σβούρες , την ημέρα άντε πες σε 4 μέρες σταματάω δουλειά, δεν θα μπορώ να είμαι κ τεζα καναπέ συνέχεια, θα μου γίνει το πωπουδακι σαν ταψί!!άσε που πιάνονται κιόλας μέση, πλάτη, γοφό...

Ρε χαζό δεν είπα να είσαι όλη μέρα ξάπλα αλλά κ μόνο που θα είσαι σπίτι θα νιώθεις πιο ξεκούραστη θα δεις..

Η πχ άλλαξε κάποια πράγματα υπέρ σου..εγώ ας πούμε είμαι ο τύπος του να κάνω όλες τις δουλειές (σκούπα-σφουγγαρισμα-μαγειρεμα κ ότι προκύπτει νκαθε μέρα) μαζί ακόμη κ μετά τη δουλειά ώστε να αραξω μια κ καλή!! Τώρα όμως από τη Δευτέρα τις κάνω με δόσεις!! Πχ σηκώνομαι κάνω το δωμάτιο,τρώω πρωινό βάζω σκούπα,βλέπω tv/μιλάω με εσάς πάω για μαγείρεμα..κτλ κτλ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, LadyP είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είμαι από τις τυχερές ακόμα. Ένα εμετό έχω κάνει τόσους μήνες και αυτό από την εξέταση με τη καμπύλη ζαχάρου, αδυναμία και κούραση την έχω αλλά από το Μάρτιο δουλεύω από το σπίτι οπότε το παλεύω. Καούρες ακόμα τίποτα... Εγώ έχω τρελο μαλλί και πυκνό ελπίζω να μη μου βγει καραφλη... Τώρα επειδή κάθεται ψιλά έχω αρχίσει και νιώθω κάτι δύσπνοιες αλλά ακόμα εύκολα τα πράγματα. Δεν με έχει ταλαιπωρήσει το μικρούλη.υπνο τι βράδυ φουλ και 1-2 φορές κατούρημα:tongue:

Έχει γυρίσει εσένα η μπεμπουλα σου ή είναι ακόμη ισχυακη κ σε πιέζει το κεφαλάκι της??

Τουλάχιστον μπορείς κ εσύ κ ξεκουράζεσαι τώρα ρε κορίτσι..

Link to comment
Share on other sites

Ο σο είναι μωρά κ πριν περπατήσουν κάπως βολεύεται το θέμα...όταν ζωηρευουν,περπατήσουν ή κυρίως όταν μιλησουν bye  bye ταινιούλα...μέχρι και τη θέση σου στον καναπέ σου παίρνουν...Κ το τηλεκοντρόλ...μικροί δικτάτορες με πάνα! 

Εγώ εν τω μεταξύ ζω με τον συνδοιασμο sheldon " this is my spot" κ Joey "doesn't share food", πατηρ κ υιός ίδιοι...

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Πωωωω αυτό το σκέφτομαι κάθε μέρα!!! Πόσος καιρός μου μένει για ξάπλες άραγμα κ ταινιουλες...

Κ εμένα η μύτη το πρωί με αίμα... κ εγώ στις ενέσεις το έχω ρίξει φίλη! Να σου πω είναι κ εσένα τα πόδια σου πουά;;;; Γιατί κ αυτό στις ενέσεις το έχω ριξει...χαχαχαχ

Άρα ρε συ δεν είναι από τις ενέσεις αφού έχει κ η @Athina_..κ εγω κάθε πρωί όταν φυσσαω τη μύτη μου έχει σαν ξεραμένο αίμα..απλά σήμερα έτρεξε κιόλας η γλυκιά μου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είμαι από τις τυχερές ακόμα. Ένα εμετό έχω κάνει τόσους μήνες και αυτό από την εξέταση με τη καμπύλη ζαχάρου, αδυναμία και κούραση την έχω αλλά από το Μάρτιο δουλεύω από το σπίτι οπότε το παλεύω. Καούρες ακόμα τίποτα... Εγώ έχω τρελο μαλλί και πυκνό ελπίζω να μη μου βγει καραφλη... Τώρα επειδή κάθεται ψιλά έχω αρχίσει και νιώθω κάτι δύσπνοιες αλλά ακόμα εύκολα τα πράγματα. Δεν με έχει ταλαιπωρήσει το μικρούλη.υπνο τι βράδυ φουλ και 1-2 φορές κατούρημα:tongue:

Ααααα είσαι τυχερή!! Εγώ 3 ξυπνάω για τσισακια κ τέλος ο ύπνος, μέχρι να χτυπήσει το ξυπνητήρι κάνω σβούρες , ευτυχώς ο άντρας μου δεν παίρνει χαμπάρι ,απορώ πως κοιμάται με εμένα να κάνω το αρνί στην σούβλα!! Εγώ κ η @Jasmine@ ήμασταν φουλ με εμετους, το δόλιο συνεχίζει ακόμα εγώ ευτυχώς σταμάτησα στον 5 γι'αυτό έχω γίνει κ σαν φακλανα τώρα :lol:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ο σο είναι μωρά κ πριν περπατήσουν κάπως βολεύεται το θέμα...όταν ζωηρευουν,περπατήσουν ή κυρίως όταν μιλησουν bye  bye ταινιούλα...μέχρι και τη θέση σου στον καναπέ σου παίρνουν...Κ το τηλεκοντρόλ...μικροί δικτάτορες με πάνα! 

Εγώ εν τω μεταξύ ζω με τον συνδοιασμο sheldon " this is my spot" κ Joey "doesn't share food", πατηρ κ υιός ίδιοι...

Χαχχαχα ελπίζω η κόρη να επαναφέρει τη τάξη κ να μοιάσει στη μανούλα:D

Οπότε ας αραξουμε όσο προλαβαίνουμε κοριτσουδιααααα

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα είσαι τυχερή!! Εγώ 3 ξυπνάω για τσισακια κ τέλος ο ύπνος, μέχρι να χτυπήσει το ξυπνητήρι κάνω σβούρες , ευτυχώς ο άντρας μου δεν παίρνει χαμπάρι ,απορώ πως κοιμάται με εμένα να κάνω το αρνί στην σούβλα!! Εγώ κ η @Jasmine@ ήμασταν φουλ με εμετους, το δόλιο συνεχίζει ακόμα εγώ ευτυχώς σταμάτησα στον 5 γι'αυτό έχω γίνει κ σαν φακλανα τώρα :lol:

Ναι καημένη όρκα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...