Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Christinα είπε:

Αρχές Νοέμβρη, ουσιαστικά 1 μήνα διάφορα με πάει.

Λες να αρχίσουμε δουλειά πάλι να ισιωσουμε?

Νομίζω ότι όσο κάθομαι τόσο σαραβαλιαζω!

:lol:

Μη το γελάς καθόλου φίλη!!

Επειδή χθες κ προχθές έκανα καλή γενικουλα κ δεν είχα σήμερα πολλές δουλειές σηκώθηκα 2 η ωρα κ πήγα στο μαγαζί από τη βαρεμάρα μου!! Τζιζ ας!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Το έχω κι αυτό κ είναι πολύ βολικό για όταν μεγαλώσουν! Το χρησιμοποιούσα μέχρι 1,5,τώρα κάνει κανονικά στη μπανιέρα! Να βάλεις κ μια βασουλα-καθισματακι μέσα πλαστικό για τις ακουμπάς. Τα υφασματινα αργούν να στεγνώσουν.

Εμείς στην αρχή τν κάναμε σε μικρό μπανάκι μέσα στη νιπτήρα αλλά τώρα λέει ο άντρας μ ότι δεν αντέχει κ θα πέσει με το βάρος του νερού...κ πήρε αυτή με τη βάση! Το σκύψιμο στη μπανιέρα δεν παλεύεται!

Μα έχει!!!https://images.app.goo.gl/6fwv2GQgryks8Zkw6 με βάση μπαίνει στην μπανιέρα για να μη σκυβω!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε γαμωτο δεν την έχω πετύχει την εκπομπή αυτή.... αλλά επειδή αγαπώ Μουτίδου μου τα βγάζει στο YouTube!

Επρεπε να το φανταστώ..μετά την Σωσω για αγαπημένη προφανώς θα ήταν η Μουτιδου ζοφερό κ σκοτεινό πλάσμα!!

Just now, Christinα είπε:

Ελααα εμένα μα αρέσειιιιι!!!!

Πάντως όντως εμείς είχαμε ωραία παιδικά ρε, τώρα είναι βλακείες!

Άσχετο! Ο αντρας μου παρήγγειλε μπανιέρα με βαση για τη μπέμπα του! Κ ήρθε!πολύ ομορφούλα είναι κ νταξ δεν θα πιάνει τόσο χώρο όσο πίστευα!

Ααα για πες ποια μάρκα?! Να κάτι που δεν έχω πάρει ακόμη αλλά σίγουρα θέλω με βάση γτ έχουμε ντουζιέρα!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Kι όμως έχει κάποια πολύ καλά παιδικά!! Τα έχω μάθει όλα κι εγώ!

Πέπα ούτε εμένα Μ αρέσει !:tongue:

Για πες κανένα παιδικό! Ο δικός μ έχει κολλήσει με πεππα,  super wings, we bare bears και paw patrol.


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Επρεπε να το φανταστώ..μετά την Σωσω για αγαπημένη προφανώς θα ήταν η Μουτιδου ζοφερό κ σκοτεινό πλάσμα!!

Ααα για πες ποια μάρκα?! Να κάτι που δεν έχω πάρει ακόμη αλλά σίγουρα θέλω με βάση γτ έχουμε ντουζιέρα!!

Cangaroo, έχει κ ένα σωληνάκι να βγάζεις τα νερά.

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Επρεπε να το φανταστώ..μετά την Σωσω για αγαπημένη προφανώς θα ήταν η Μουτιδου ζοφερό κ σκοτεινό πλάσμα!!

Ααα για πες ποια μάρκα?! Να κάτι που δεν έχω πάρει ακόμη αλλά σίγουρα θέλω με βάση γτ έχουμε ντουζιέρα!!

Έχει φοβερό χιούμορ η γυναίκα κ λέγε ότι θες... σιγά επειδή έκανε τη σατανίστρια;;;

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Έχει φοβερό χιούμορ η γυναίκα κ λέγε ότι θες... σιγά επειδή έκανε τη σατανίστρια;;;

Έκανε αυτό που ήταν:twisted:

Πάραυτα γουστάρω το ποσό ακομπλεξαριστα βίντεο κάνει στο YouTube!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Για πες κανένα παιδικό! Ο δικός μ έχει κολλήσει με πεππα,  super wings, we bare bears και paw patrol.

Η μέρα που ο Χένρι συνάντησε, Άλβιν, super wings, lego(πιο πολύ εγώ βλέπω κ γελαω) ,Μπλέιζ και το αγαπημένο του team umizoomi!!! Oλα Nickelodeon!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Η μέρα που ο Χένρι συνάντησε, Άλβιν, super wings, lego(πιο πολύ εγώ βλέπω κ γελαω) ,Μπλέιζ και το αγαπημένο του team umizoomi!!! Oλα Nickelodeon!

Παναγία μου πρέπει κ εμείς να μάθουμε αυτά τα κινέζικα????:mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Όχι καλέ! Έχεις ακόμη!

Ναι αλλά δε πρέπει να μάθουμε Κανά τραγουδάκι? Παραμύθι? Τουλάχιστον πλάκα πλάκα παραμύθια κ θυμάμαι τα δικά μας κ θα του έχω σε βιβλία αλλά τραγούδια??? Αααα θα αρχίσω το πρωί αντί για ειδήσεις να ακούω "χαρωπά τα δυο μου χέρια.." σοκ τα σκυλιά κ ο άντρας μου:mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...