Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ναι αλλά δε πρέπει να μάθουμε Κανά τραγουδάκι? Παραμύθι? Τουλάχιστον πλάκα πλάκα παραμύθια κ θυμάμαι τα δικά μας κ θα του έχω σε βιβλία αλλά τραγούδια??? Αααα θα αρχίσω το πρωί αντί για ειδήσεις να ακούω "χαρωπά τα δυο μου χέρια.." σοκ τα σκυλιά κ ο άντρας μου:mrgreen:

Για βιβλία θα σου πούμε με την @Christinα τα καλύτερα!

Τραγουδάκια κι εγώ τα έμαθα στην πορεία όλα! Πριν δεν ήξερα κανένα!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@EugenJen, @Anastasia05, @Jasmine@, @christina, @Renez, @marianna1986, σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Πραγματικά τον χάρηκα επιτέλους και τώρα περιμένω πώς και πώς να κάνουμε μαζί αγκαλίτσες (η αλήθεια είναι ότι κι εγώ και ο άντρας μου είμασταν τρυφερά μωρά και όλο θέλαμε αγκαλιές και χάδια, οπότε είχε να μοιάσει το παιδί)... έχει να φάει πολύ ζούπηγμα!:wub: Από εδώ και πέρα θα πηγαίνω στον γιατρό κάθε δυο εβδομάδες και νομίζω τον τελευταίο μήνα θα αρχίσει να κοιτάει την θέση του μωρού και θα μου κάνει περαιτέρω εξετάσεις (κολπική καλλιέργεια και κάτι άλλα που θα μου τα πει αργότερα).

 

1 hour ago, OctoberMom said:

Clue: Άοσμο και πολύ αποτελεσματικό αποσμητικό ("αποκοσμητικό" όπως το λεγα μικρή :P ) είναι οι κρύσταλλοι. Λίγο τσιμπημένοι (ο δικός μου "Ice guard" έκανε 12 ευρώ αλλά τον έχω ενα χρόνο κ σίγουρα φτουράει άλλον έναν) αλλά έχω μείνει πλήρως ευχαριστημένη. Ρωτήστε το φαρμακείο σας ;)

Αυτό το χρησιμοποιεί και η αδερφή μου. Εγώ δε το έχω δοκιμάσει, αλλά λέει ότι είναι αποτελεσματικό, άοσμο και χωρίς χημικά, οπότε μου ακούγεται καλή ιδέα!

 

Just now, Renez said:

Ναι αλλά δε πρέπει να μάθουμε Κανά τραγουδάκι? Παραμύθι? Τουλάχιστον πλάκα πλάκα παραμύθια κ θυμάμαι τα δικά μας κ θα του έχω σε βιβλία αλλά τραγούδια??? Αααα θα αρχίσω το πρωί αντί για ειδήσεις να ακούω "χαρωπά τα δυο μου χέρια.." σοκ τα σκυλιά κ ο άντρας μου:mrgreen:

Όσο για τα τραγούδια μην ανησυχείς, θα τα μάθεις θες δε θες! Εγώ λίγες μέρες πέρασα με τον ανιψιό μου τα Χριστούγεννα και έμαθα όλα τα τραγούδια των Ζουζουνιών απ'έξω... χρειαζόμουν αποτοξίνωση μετά, δεν άντεχα άλλο!:P 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

@EugenJen, @Anastasia05, @Jasmine@, @christina, @Renez, @marianna1986, σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Πραγματικά τον χάρηκα επιτέλους και τώρα περιμένω πώς και πώς να κάνουμε μαζί αγκαλίτσες (η αλήθεια είναι ότι κι εγώ και ο άντρας μου είμασταν τρυφερά μωρά και όλο θέλαμε αγκαλιές και χάδια, οπότε είχε να μοιάσει το παιδί)... έχει να φάει πολύ ζούπηγμα!:wub: Από εδώ και πέρα θα πηγαίνω στον γιατρό κάθε δυο εβδομάδες και νομίζω τον τελευταίο μήνα θα αρχίσει να κοιτάει την θέση του μωρού και θα μου κάνει περαιτέρω εξετάσεις (κολπική καλλιέργεια και κάτι άλλα που θα μου τα πει αργότερα).

 

Αυτό το χρησιμοποιεί και η αδερφή μου. Εγώ δε το έχω δοκιμάσει, αλλά λέει ότι είναι αποτελεσματικό, άοσμο και χωρίς χημικά, οπότε μου ακούγεται καλή ιδέα!

 

Όσο για τα τραγούδια μην ανησυχείς, θα τα μάθεις θες δε θες! Εγώ λίγες μέρες πέρασα με τον ανιψιό μου τα Χριστούγεννα και έμαθα όλα τα τραγούδια των Ζουζουνιών απ'έξω... χρειαζόμουν αποτοξίνωση μετά, δεν άντεχα άλλο!:P 

Άστα να πάνε!!! Κ κάπως έτσι θα βγαίνουμε μετά με φίλες απελπισμένες θέλοντας να ξεσκασουμε από τα χαζοτραγουδα κ τη γκρίνια κ μετά το πρώτο μισάωρο κουτσομπολιων θα καταλήγουμε σε συζητήσεις μαραθώνιους για τα μωρά μας καμιά ώρα κ μετά θα φεύγουμε τρέχοντας για το σπίτι γτ θα μας έχουν λείψει:P

Ρε κορίτσια εντομεταξυ μόνο εγώ νιώθω τόση κτητικότητα ήδη για τον μπέμπη μου ή είναι νορμάλ?? Δλδ σκέφτομαι πχ ότι θα έρχεται η μάνα μ ή η πεθερά μου(θα έρθει από το νησί μια εβδομάδα δήλωσε να δει τον εγκονο κ να βοηθησει:ph34r:!!τι καλααα) τις πρώτες μερες κ όσο σκέφτομαι ότι θα τον παίρνουν αγκαλιά θέλω να μπω στη σκέψη μου κ να τον πάρω πίσω!!!! Δε με λες κ πολύ καλά ε..???:rolleyes:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άστα να πάνε!!! Κ κάπως έτσι θα βγαίνουμε μετά με φίλες απελπισμένες θέλοντας να ξεσκασουμε από τα χαζοτραγουδα κ τη γκρίνια κ μετά το πρώτο μισάωρο κουτσομπολιων θα καταλήγουμε σε συζητήσεις μαραθώνιους για τα μωρά μας καμιά ώρα κ μετά θα φεύγουμε τρέχοντας για το σπίτι γτ θα μας έχουν λείψει:P

Ρε κορίτσια εντομεταξυ μόνο εγώ νιώθω τόση κτητικότητα ήδη για τον μπέμπη μου ή είναι νορμάλ?? Δλδ σκέφτομαι πχ ότι θα έρχεται η μάνα μ ή η πεθερά μου(θα έρθει από το νησί μια εβδομάδα δήλωσε να δει τον εγκονο κ να βοηθησει:ph34r:!!τι καλααα) τις πρώτες μερες κ όσο σκέφτομαι ότι θα τον παίρνουν αγκαλιά θέλω να μπω στη σκέψη μου κ να τον πάρω πίσω!!!! Δε με λες κ πολύ καλά ε..???:rolleyes:

Όχι βέβαια κ εγώ δε θέλω να πάρει κανείς τις κόρες μου στα χέρια του! 
α θα έρθει κ η πεθερά! Σιγά μην τη γλυτωνες... 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Άστα να πάνε!!! Κ κάπως έτσι θα βγαίνουμε μετά με φίλες απελπισμένες θέλοντας να ξεσκασουμε από τα χαζοτραγουδα κ τη γκρίνια κ μετά το πρώτο μισάωρο κουτσομπολιων θα καταλήγουμε σε συζητήσεις μαραθώνιους για τα μωρά μας καμιά ώρα κ μετά θα φεύγουμε τρέχοντας για το σπίτι γτ θα μας έχουν λείψει:P

Ρε κορίτσια εντομεταξυ μόνο εγώ νιώθω τόση κτητικότητα ήδη για τον μπέμπη μου ή είναι νορμάλ?? Δλδ σκέφτομαι πχ ότι θα έρχεται η μάνα μ ή η πεθερά μου(θα έρθει από το νησί μια εβδομάδα δήλωσε να δει τον εγκονο κ να βοηθησει:ph34r:!!τι καλααα) τις πρώτες μερες κ όσο σκέφτομαι ότι θα τον παίρνουν αγκαλιά θέλω να μπω στη σκέψη μου κ να τον πάρω πίσω!!!! Δε με λες κ πολύ καλά ε..???:rolleyes:

Χαχα, νομίζω όλες θα είμαστε λίγο κτητικές, ειδικά στην αρχή που θα είμαστε και υπερπροστατευτικές (να μην πιάσει το μωρό κάποιος λάθος, μη του πέσει/χτυπήσει κτλ.) αλλά πιστεύω σιγά σιγά θα θέλουμε και να το προσέχει κάποιος για λίγο (κάποιος έμπιστος βέβαια) για να φάμε κάτι, κάνουμε ένα μπάνιο, καμιά δουλειά κτλ. Στην πράξη θα τα δούμε όλα βέβαια! Τώρα με την μάνα και την πεθερά νομίζω μπορείς να χαλαρώσεις λίγο...:P

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι βέβαια κ εγώ δε θέλω να πάρει κανείς τις κόρες μου στα χέρια του! 
α θα έρθει κ η πεθερά! Σιγά μην τη γλυτωνες... 

Ε ναι βέβαια..

Κ στις γιορτές που κανονίζουμε να πάμε κάπου τσουυυπ έσκασαν την αυτονόητη "πρόταση" να πάμε εκεί να δουν το μωροοοο... Οκ είπαμε θα πάμε για να το δει κυρίως η γιαγιά του άντρα μου που δε μπορεί να έρθει Αθήνα αλλά ξεκαθαρίσαμε ΗΔΗ ότι θα μένουμε άλλου..

Δε σου συζητάω τι φρίκη έφαγαν!!

Α! Κ γτ δε μου απαντάς????:evil:

Just now, Eva137 είπε:

Χαχα, νομίζω όλες θα είμαστε λίγο κτητικές, ειδικά στην αρχή που θα είμαστε και υπερπροστατευτικές (να μην πιάσει το μωρό κάποιος λάθος, μη του πέσει/χτυπήσει κτλ.) αλλά πιστεύω σιγά σιγά θα θέλουμε και να το προσέχει κάποιος για λίγο (κάποιος έμπιστος βέβαια) για να φάμε κάτι, κάνουμε ένα μπάνιο, καμιά δουλειά κτλ. Στην πράξη θα τα δούμε όλα βέβαια! Τώρα με την μάνα και την πεθερά νομίζω μπορείς να χαλαρώσεις λίγο...:P

Θα το σκεφτώ...κ ίσως όταν φτάσω στα πρόθυρα αρθρίτιδας/υπερκόπωσης και λιμοκτονίας να το δώσω σε κάποια...άντε!!:mrgreen:

Ναι μωρεεε εντάξει πέρα τη πλάκα σίγουρα θα θέλω να έχει κ μαζι τους επαφή να δεθουν κ να τις μάθει δε το συζητάω αλλά..τώρα που το σκέφτομαι μπορούν να συστηθουν κ όταν χρονισει που θα έχει κ καλύτερη μνήμη χαχχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε ναι βέβαια..

Κ στις γιορτές που κανονίζουμε να πάμε κάπου τσουυυπ έσκασαν την αυτονόητη "πρόταση" να πάμε εκεί να δουν το μωροοοο... Οκ είπαμε θα πάμε για να το δει κυρίως η γιαγιά του άντρα μου που δε μπορεί να έρθει Αθήνα αλλά ξεκαθαρίσαμε ΗΔΗ ότι θα μένουμε άλλου..

Δε σου συζητάω τι φρίκη έφαγαν!!

Α! Κ γτ δε μου απαντάς????:evil:

Χμμμμμ θα το σκεφτωωωωω κ ίσως όταν φτάσω στα πρόθυρα αρθρίτιδας/υπερκόπωσης και λημοκτονιας να το δώσω σε κάποια τους! Άντε!

Θα το σκεφτώ...κ ίσως όταν φτάσω στα πρόθυρα αρθρίτιδας/υπερκόπωσης και λιμοκτονίας να το δώσω σε κάποια...άντε!!:mrgreen:

Ναι μωρεεε εντάξει πέρα τη πλάκα σίγουρα θα θέλω να έχει κ μαζι τους επαφή να δεθουν κ να τις μάθει δε το συζητάω αλλά..τώρα που το σκέφτομαι μπορούν να συστηθουν κ όταν χρονισει που θα έχει κ καλύτερη μνήμη χαχχαχα

Λογικό είναι....κ εγώ στο μαιευτήριο...όλοι έπρεπε να είναι πεντακάθαροι κ πασαλειμενοι με αντισηπτικό!!! Για να δουν το μωρό!!!

Το κράτησε μόνο η μαμά μου κ όχι για πολύ!!! Πιο πολύ για να βολευομαι κ αν μου τον δίνει να θηλάσω. Τον κρατούσαν κ νόμιζα θα τους πέσει!

Γενικη τρέλα τον πρώτο καιρό και υπερπροστατευτική με τα πάντα!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Λογικό είναι....κ εγώ στο μαιευτήριο...όλοι έπρεπε να είναι πεντακάθαροι κ πασαλειμενοι με αντισηπτικό!!! Για να δουν το μωρό!!!

Το κράτησε μόνο η μαμά μου κ όχι για πολύ!!! Πιο πολύ για να βολευομαι κ αν μου τον δίνει να θηλάσω. Τον κρατούσαν κ νόμιζα θα τους πέσει!

Γενικη τρέλα τον πρώτο καιρό και υπερπροστατευτική με τα πάντα!

 

Άρα εντάξει δεν είμαι εγώ η τρελή λέαινα θα είμαστε πολλες:P

Μου ήρθε κ η αλλαξιερα του σήμερα (όχι έπιπλο-εχει η κούνια που είναι πολυμορφική) το μαξιλαράκι ξέρετε..αχχχ είναι τέλειο..γενικά έχω ερωτευτεί την εταιρεία αυτή με τα λευκά είδη..έχω πάρει ίδιο φωτιστικό ,την αλλαξιερα κ Σεπτεμβρη με το καλο θα πάρω κ τη προίκα κρεβατιού(παντα-σεντονια κ παπλωματοθηκη) ίδιο σχέδιο :x

Να σου πω ρε Αναστασία κ λοιπές δευτερομανες..πόσες πάνες θέλει περίπου τον μήνα κατά μέσο όρο??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είχα μια έντονη ζαλάδα προς λιποθυμία που δεν έχω ξανανιώσει! Είχε καμμία σας κάτι παρόμοιο? Είχα φάει κ απλά έβλεπα τιβί σε μια ελαφρώς κουνιστή καρέκλα σαν θηλασμου.  Με το που κουνηθηκα κ κουνήθηκε η καρέκλα άρχισα να ζαλίζομαι κ να ιδρώνω ενώ έχει δροσιά. Ξάπλωσα κ έβαλα τα πόδια σε μαξιλάρι! Οξυγονο,παλμοί οκ! Πιεσόμετρο δεν έχω!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια είχα μια έντονη ζαλάδα προς λιποθυμία που δεν έχω ξανανιώσει! Είχε καμμία σας κάτι παρόμοιο? Είχα φάει κ απλά έβλεπα τιβί σε μια ελαφρώς κουνιστή καρέκλα σαν θηλασμου.  Με το που κουνηθηκα κ κουνήθηκε η καρέκλα άρχισα να ζαλίζομαι κ να ιδρώνω ενώ έχει δροσιά. Ξάπλωσα κ έβαλα τα πόδια σε μαξιλάρι! Οξυγονο,παλμοί οκ! Πιεσόμετρο δεν έχω!

Όλα καλά ηρεμίσε..προφανώς η πίεση θα ήταν,υπόταση για την ακρίβεια! Έχουμε ούτως η άλλως χαμηλή πίεση στην εγκυμοσύνη κ ίσως τώρα εκαναν κ κάποιο πάρτυ οι ορμόνες σου κ έπεσε κι άλλο προς στιγμή..

Φάε κάτι αλμυρό αν μπορείς έστω τοστακι κ ξάπλωσε..

Δεν το έχω πάθει στην εγκυμοσύνη αλλά γενικά έχω πάθει υπόταση κάποιες φορές όταν σηκώνομαι ξαφνικά κ νομίζω ότι θα λιποθυμήσω κ όλα είναι μαύρα για λίγο αλλά περνάει σε ένα λεπτό..έτσι ένιωσες??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Νομίζω ναι! Ρε συ είχα φάει πριν μισή ώρα φαγητό. Παράφαγα για την ακρίβεια αλλά δεν νιώθω δυσφορία. 

Πέρασε κ να σκέφτεσαι πως ήταν κάτι στιγμιαίο! Μη σε πιάσει φοβία εννοώ ότι θα το ξανά πάθεις..

Άντε για νάνι τώρα..δε σε έβαλε ο γιοκας σου????

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πέρασε κ να σκέφτεσαι πως ήταν κάτι στιγμιαίο! Μη σε πιάσει φοβία εννοώ ότι θα το ξανά πάθεις..

Άντε για νάνι τώρα..δε σε έβαλε ο γιοκας σου????

Ναι, αυτό προσπαθώ! Να μην το σκέφτομαι! Φοβήθηκα ρε! Γενικά δεν έχω λιποθυμήσει ποτέ, ζαλάδα Ναι, αλλά λόγω μπεμπέ τώρα τρόμαξα. 

Ο μικρός τώρα πηγε για νάνι, με τον μπαμπά του σήμερα,αργήσαμε κιόλας αρκετά να δω τι θα κάνουν... 

Σε ευχαριστώ Αρετή μου! Είσαι μαλαμα!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και από εμένα....@Christinα

Just now, Christinα είπε:

Νομίζω ναι! Ρε συ είχα φάει πριν μισή ώρα φαγητό. Παράφαγα για την ακρίβεια αλλά δεν νιώθω δυσφορία. 

Αυτό το νιώθω εγώ 2 μέρες τώρα τα πρωινα όταν ξυπνάω..... Νομίζω οτι θα πεσω αν ειμαι κ όρθια...... Τι είναι παλι τώρα αυτό? 

Just now, Renez είπε:

Άρα εντάξει δεν είμαι εγώ η τρελή λέαινα θα είμαστε πολλες:P

Μου ήρθε κ η αλλαξιερα του σήμερα (όχι έπιπλο-εχει η κούνια που είναι πολυμορφική) το μαξιλαράκι ξέρετε..αχχχ είναι τέλειο..γενικά έχω ερωτευτεί την εταιρεία αυτή με τα λευκά είδη..έχω πάρει ίδιο φωτιστικό ,την αλλαξιερα κ Σεπτεμβρη με το καλο θα πάρω κ τη προίκα κρεβατιού(παντα-σεντονια κ παπλωματοθηκη) ίδιο σχέδιο :x

Να σου πω ρε Αναστασία κ λοιπές δευτερομανες..πόσες πάνες θέλει περίπου τον μήνα κατά μέσο όρο??

Εμενα για τις πανες μ είπα ν 6-8 ισχυει????? 

Just now, Eva137 είπε:

@EugenJen, @Anastasia05, @Jasmine@, @christina, @Renez, @marianna1986, σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Πραγματικά τον χάρηκα επιτέλους και τώρα περιμένω πώς και πώς να κάνουμε μαζί αγκαλίτσες (η αλήθεια είναι ότι κι εγώ και ο άντρας μου είμασταν τρυφερά μωρά και όλο θέλαμε αγκαλιές και χάδια, οπότε είχε να μοιάσει το παιδί)... έχει να φάει πολύ ζούπηγμα!:wub: Από εδώ και πέρα θα πηγαίνω στον γιατρό κάθε δυο εβδομάδες και νομίζω τον τελευταίο μήνα θα αρχίσει να κοιτάει την θέση του μωρού και θα μου κάνει περαιτέρω εξετάσεις (κολπική καλλιέργεια και κάτι άλλα που θα μου τα πει αργότερα).

 

Αυτό το χρησιμοποιεί και η αδερφή μου. Εγώ δε το έχω δοκιμάσει, αλλά λέει ότι είναι αποτελεσματικό, άοσμο και χωρίς χημικά, οπότε μου ακούγεται καλή ιδέα!

 

Όσο για τα τραγούδια μην ανησυχείς, θα τα μάθεις θες δε θες! Εγώ λίγες μέρες πέρασα με τον ανιψιό μου τα Χριστούγεννα και έμαθα όλα τα τραγούδια των Ζουζουνιών απ'έξω... χρειαζόμουν αποτοξίνωση μετά, δεν άντεχα άλλο!:P 

Κοριτσι μου τι τελειααααα που τον είδες και τον χαρηκες..... Αντε και στις υπόλοιπες τώρα...... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άρα εντάξει δεν είμαι εγώ η τρελή λέαινα θα είμαστε πολλες:P

Μου ήρθε κ η αλλαξιερα του σήμερα (όχι έπιπλο-εχει η κούνια που είναι πολυμορφική) το μαξιλαράκι ξέρετε..αχχχ είναι τέλειο..γενικά έχω ερωτευτεί την εταιρεία αυτή με τα λευκά είδη..έχω πάρει ίδιο φωτιστικό ,την αλλαξιερα κ Σεπτεμβρη με το καλο θα πάρω κ τη προίκα κρεβατιού(παντα-σεντονια κ παπλωματοθηκη) ίδιο σχέδιο :x

Να σου πω ρε Αναστασία κ λοιπές δευτερομανες..πόσες πάνες θέλει περίπου τον μήνα κατά μέσο όρο??

Ποια εταιρεία τα πήρες πες μας!! Εγώ έχω μια γκρι απαλό αλλά έχει ανοίξει λίγο σε ενα σημείο κ θέλω να φτιάξω ένα κάλυμμα πετσετε!

Θυμάμαι πρώτες μέρες χρησιμοποιουσα αρκετές,τις σημείωνα. Γύρω στις 11-12 κάθε μέρα. Μετά μαθαίνεις κ δεν έχετε τόσα ατυχήματα κ πας στις 8-9? 

Στις αρχές τον άλλαζα κ μέσα στη νύχτα . Μετά από κάνα δίμηνο όμως(μπορεί κ λιγότερο) όχι επειδή έκλαιγε πολύ κ του χαλαγα την ηρεμία.. και κοιμόταν κ περισσότερες ώρες σερί.

Τώρα έχουμε πέσει ακόμη περισσότερο κ σιγά σιγά μου φαίνεται πρέπει να παλέψουμε κ με το γιογιό!!:)

 

Just now, Christinα είπε:

Ναι, αυτό προσπαθώ! Να μην το σκέφτομαι! Φοβήθηκα ρε! Γενικά δεν έχω λιποθυμήσει ποτέ, ζαλάδα Ναι, αλλά λόγω μπεμπέ τώρα τρόμαξα. 

Ο μικρός τώρα πηγε για νάνι, με τον μπαμπά του σήμερα,αργήσαμε κιόλας αρκετά να δω τι θα κάνουν... 

Σε ευχαριστώ Αρετή μου! Είσαι μαλαμα!

Καλά έκανες κ ξαπλώσεις με λίγο πιο ψηλά τα πόδια από την καρδιά. Κ οταν μπορέσεις νεράκι κ κάτι να φας.

Το έχω πάθει πολλές φορές κ λιποθυμία κ πριν τη λιποθυμία. Ψυχραιμία εκείνη τη στιγμή κ ασφάλεια ,ακόμη κ πάτωμα αν δεν είναι κοντά καναπές ή φοβάσαι να σηκωθεις


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...