Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Μάλλον ισχύει αυτό για τα δεύτερα!

Θα σας ενημερώσω!!:mrgreen:

Η εγκυμοσύνη παντως πέρασε πολύ πιο γρήγορα κ με λιγότερο άγχος. Κ νιώθω κ πιο 'ελαφρια' αυτή τη φορά.

Κι εμείς κάναμε γενική με τον άντρα μου κ τώρα περιμένουμε να γίνει το φαγητό. Πήγαμε κ την πρωινη βόλτα μας στη γειτονιά μας κ πήραμε τον αέρα μας

Αχ όσοι με βλέπουν μου λένε καλή λευτεριά!!! Τι ωραία! Τελειώνει κι αυτό το ταξίδι!

Θα συμφωνήσω! Θα το δούμε κ στη πράξη αλλά αυτή η τρέλα του 1ου δεν είναι τόση! Και κακα τα ψέμματα ασχολούμαστε με το μεγαλ ο παιδί πιο πολύ κ αυτό στη κοιλίτσα απλά κλωτσάει να διεκδικήσει μια θέση! Ενω το 1ο είχε από την αρχη γίνει οικογένεια μας! Εγώ προσπαθώ να κρατήσω αυτή τη μαγεία να σου πω κ να το χαρώ στο full κ με τις αγωνίες. Σε λογικά πάντα πλαίσια γτ το 1ο μου μωρό ήταν πολύ καλό κ έχω κακομαθει κ επίσης δεν έχω εμπειρία από τα μπεμπικα βάσανα πέραν του ξενυχτιου κ του θηλασμού.

Στην 1η εγκυμοσύνη πετούσα, ήμουν μια χαρά! Τώρα νοιώθω πιο βαριά κ κουρασμένη παρόλο που λόγω lockdown ήμουν πολύ πιο χαλαρή κ στο σπίτι! 

Πωπωωω αυτό το καλή λευτεριά δεν μ αρέσει καθόλου! Καλέ δεν είμαστε φυλακή! Ανυπομονούμε όμως να ξαλαφρωσουμε!!!!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Θα συμφωνήσω! Θα το δούμε κ στη πράξη αλλά αυτή η τρέλα του 1ου δεν είναι τόση! Και κακα τα ψέμματα ασχολούμαστε με το μεγαλ ο παιδί πιο πολύ κ αυτό στη κοιλίτσα απλά κλωτσάει να διεκδικήσει μια θέση! Ενω το 1ο είχε από την αρχη γίνει οικογένεια μας! Εγώ προσπαθώ να κρατήσω αυτή τη μαγεία να σου πω κ να το χαρώ στο full κ με τις αγωνίες. Σε λογικά πάντα πλαίσια γτ το 1ο μου μωρό ήταν πολύ καλό κ έχω κακομαθει κ επίσης δεν έχω εμπειρία από τα μπεμπικα βάσανα πέραν του ξενυχτιου κ του θηλασμού.

Στην 1η εγκυμοσύνη πετούσα, ήμουν μια χαρά! Τώρα νοιώθω πιο βαριά κ κουρασμένη παρόλο που λόγω lockdown ήμουν πολύ πιο χαλαρή κ στο σπίτι! 

Πωπωωω αυτό το καλή λευτεριά δεν μ αρέσει καθόλου! Καλέ δεν είμαστε φυλακή! Ανυπομονούμε όμως να ξαλαφρωσουμε!!!!

Εμενα Μ αρεσει να μου το λένε!!

Κι εγώ περιμένω πως κ πως κ το δεύτερο αντρακι μου!!! Κι ας μην έχει οοοοολη μου την προσοχή μόνο αυτός!! Έχει κάτι όμως που δεν είχε ο πρώτος! Μεγάλο αδερφό!:x

Κι έτσι θα ξεπεταχτεί πιο γρήγορα κ θα έχει κ παρέα στις μαιμουδιες!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

@Irinoula86 που να πας μαρή δόλια μαναετα τις 24 που σε λίγες μέρες θα μπαίνεις στον μήνα σου ε??? Μέχρι Βουλιαγμένη καλά θα ειστε:P

Κ το ότι πήραν δώρο φορμακια πάντως μπράβο τους:D

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!

Για τον πατερα του παιδιου μου θα το κάνω..... Ποσο να αντέξει και αυτος??? Δεν θα έχει δυνάμεις το χειμώνα για το παιδι του!!!!!! 

Just now, Christinα είπε:

Θα συμφωνήσω! Θα το δούμε κ στη πράξη αλλά αυτή η τρέλα του 1ου δεν είναι τόση! Και κακα τα ψέμματα ασχολούμαστε με το μεγαλ ο παιδί πιο πολύ κ αυτό στη κοιλίτσα απλά κλωτσάει να διεκδικήσει μια θέση! Ενω το 1ο είχε από την αρχη γίνει οικογένεια μας! Εγώ προσπαθώ να κρατήσω αυτή τη μαγεία να σου πω κ να το χαρώ στο full κ με τις αγωνίες. Σε λογικά πάντα πλαίσια γτ το 1ο μου μωρό ήταν πολύ καλό κ έχω κακομαθει κ επίσης δεν έχω εμπειρία από τα μπεμπικα βάσανα πέραν του ξενυχτιου κ του θηλασμού.

Στην 1η εγκυμοσύνη πετούσα, ήμουν μια χαρά! Τώρα νοιώθω πιο βαριά κ κουρασμένη παρόλο που λόγω lockdown ήμουν πολύ πιο χαλαρή κ στο σπίτι! 

Πωπωωω αυτό το καλή λευτεριά δεν μ αρέσει καθόλου! Καλέ δεν είμαστε φυλακή! Ανυπομονούμε όμως να ξαλαφρωσουμε!!!!

Αχ ουτε εμένα το καλή λευτεριά δεν μ αρέσει....... Με φοβίζει λίγο..... Κ έχουν αρχίσει και μ το λένε..... Και με αγχώνει..... 

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμενα Μ αρεσει να μου το λένε!!

Κι εγώ περιμένω πως κ πως κ το δεύτερο αντρακι μου!!! Κι ας μην έχει οοοοολη μου την προσοχή μόνο αυτός!! Έχει κάτι όμως που δεν είχε ο πρώτος! Μεγάλο αδερφό!:x

Κι έτσι θα ξεπεταχτεί πιο γρήγορα κ θα έχει κ παρέα στις μαιμουδιες!!!

Αχ ωραία τα λες......!!!!!!τι ωραία που θ; είναι δυο οοο!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι φυλακή????? Εντάξει όχι 9μηνες τύπου φαντάροι αλλααα το τελευταίο 3μηνακι το λέω κ φυλακή εγώ κυρίες μου..να μη μπορώ να τεντωθω/σκύψω/κάνω 2 δουλειές κ τεζα/νιώθω βαριά απ' όταν ξυπνάω/διακοπές γιοκ κτλ κτλ ναιιιι θέλω καλή λευτεριααααα!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμενα Μ αρεσει να μου το λένε!!

Κι εγώ περιμένω πως κ πως κ το δεύτερο αντρακι μου!!! Κι ας μην έχει οοοοολη μου την προσοχή μόνο αυτός!! Έχει κάτι όμως που δεν είχε ο πρώτος! Μεγάλο αδερφό!:x

Κι έτσι θα ξεπεταχτεί πιο γρήγορα κ θα έχει κ παρέα στις μαιμουδιες!!!

Τι ωραία! Οι μεγάλοι αδερφοί που θα μαθαίνουν ζαβολιτσες στα μικρά!!! Θα σκαρωνουν ζουζουνιες κρυφά κ θα συνομωτουν όπως έκανα με την αδερφή μου:lol:

Πάντως ο μικρός μ περιλαμβάνει ήδη τη μπέμπα στην καθημερινότητα μας! Μου λέει ότι θα της δίνει τη πιτσι της=πιπίλα όταν κλαίει κ όταν μας αναθέτει εργασίες στο παιχνίδι, μου δίνει πάντα κι ένα παιχνίδι για τη μπέμπα κ κυρίως ότι ροζ βρει,είναι για κορίτσια λέει! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, Irinoula86 said:

Καλημερα κοριτσάκιααααα.... Ευχαριστώ όλες για τις απάντησεις σας για το θεματακι μου!!!! Θα σας ενημερώσω πως θα το χειριστω..... Λογικά θα την κάνω από τοξικους ανθρώπους.... Σηκώθηκα με αυτή τη διάθεση!!!!!! Κοιμηθηκα αρκετά καλά το βράδυ με ονειρα πολλα ........ Και σήμερα σηκώθηκα στις 10! Το ευχαριστήθηκα!!!! Παω να αλλάξω κάτι φόρμακια τώρα που μας πήραν δωρο..... Φίλοι του άντρα μου και μας πηραν φόρμακια 2-4 μηνών και είναι καλοκαιρινά..... Άντρες κορίτσια.... Ιδέα καμια αααα από παιδια..... 

Ναι ναι σε ευχαριστω και όπως λέω παραπανω σηκώθηκα με αυτή τη διάθεση.... Όπως τα λες..... 

Να περνας καλα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ....... Έτσι ακριβώς θα κάνω....... Ευχαριστήσου το..... Εγώ θα αρχίσω απο Δευτέρα δουλίτσες θα κάτσω το ΣΚ να κοιμηθώ...... Και θα τις κάνω σιγά σιγά καθώς δεν θα παμε πουθενα.... Αθήνα θα είμαστε γτ ο άντρας μ συνεχίζει κ δουλευει οπότε εδωωωωω μέχρι 24 σιγουρα μετά βλέπουμε..... 

Εγω όντως δεν τις έχω κοιτάξει αυτές τις πανες και δεν καταλάβαινα τι εγραφες.... Νομιζω τα είχα κοιτάξει στην αρχή λίγο παλι που τα συζητούσαμε αλλά κάτι δεν μ άρεσε..... Και τα παρατησα..... Κ εγώ πιανω ποδαρακι συνέχεια και με πιεζει το ατιμο...... Το Χαιδευω και ξαναπαει στην θέση του........ 

ειναι αυτο που ακουω να λένε ότι τα δευτερα παιδιά μεγαλώνουν στον αυτόματο????? Μάλλον ισχυει Ε??? 

Κορίτσι μουυυυυ αυτό ακριβώς θα κρ;φάω αποστάσεις...... Τι τέλεια που αρχίσατε το σπιτάκι σας........!!!!!!!! Κ;ι Ολα θα γίνουν μην αγχώνεσαι........ Και θα είναι έτοιμα για υον μπαμπάκο σας.... Μόνο μην κουράζεσαι πολυ εσυ.... Δινε οδηγίες και άσε τους υπόλοιπους να τα κανουν χιχιχιχι

Χαχα, αυτό κάνω αναγκαστικά... είμαι η συντονίστρια-designer!:P Χθες ο άντρας μου με 2 φίλους του διαλύσανε όλη την κουζίνα κι εγώ κοιτούσα και τους έλεγα πού ακριβώς θέλω να ανοίξουν ένα παραθυράκι για να σχεδιάσω πού θα μπουν ντουλάπια, συσκευές κτλ. 

  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Χαχα, αυτό κάνω αναγκαστικά... είμαι η συντονίστρια-designer!:P Χθες ο άντρας μου με 2 φίλους του διαλύσανε όλη την κουζίνα κι εγώ κοιτούσα και τους έλεγα πού ακριβώς θέλω να ανοίξουν ένα παραθυράκι για να σχεδιάσω πού θα μπουν ντουλάπια, συσκευές κτλ. 

Αχχχ πρέπει να ναι τρελή ψυχοθεραπεία φίλε αυτό ε?? 

Να έρθω να γκρεμίσω λίγο κ εγώ??:mrgreen:

Πες έχω καμία 15αρια φουσκωκοιλιτσες με ορμόνες στα κόκκινα,θέλετε καν λα χερακι??

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Χαχα, αυτό κάνω αναγκαστικά... είμαι η συντονίστρια-designer!:P Χθες ο άντρας μου με 2 φίλους του διαλύσανε όλη την κουζίνα κι εγώ κοιτούσα και τους έλεγα πού ακριβώς θέλω να ανοίξουν ένα παραθυράκι για να σχεδιάσω πού θα μπουν ντουλάπια, συσκευές κτλ. 

Καλά κανεις κορίτσι μου... Ετσι πρπ τώρα.... Εσυ keep going..... Μόνο συντονισμό....να εισαι από πανω τους γτ όταν λείπεις δεν γινεται σωστή δουλίτσα...... Χιχιχι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Αχχχ πρέπει να ναι τρελή ψυχοθεραπεία φίλε αυτό ε?? 

Να έρθω να γκρεμίσω λίγο κ εγώ??:mrgreen:

Πες έχω καμία 15αρια φουσκωκοιλιτσες με ορμόνες στα κόκκινα,θέλετε καν λα χερακι??

Χαχα!!! Πλάκα πλάκα είναι πράγματι ψυχοθεραπεία... κι εγώ στα προηγούμενα σπίτια που ανακαινίσαμε όταν γκρεμίζαμε πράγματα ήταν η καλύτερή μου, του έδινα και καταλάβαινε και μετά φυσικά ήμουν πιασμένη μια εβδομάδα! Τώρα βέβαια που δε μπορώ αναγκαστικά κάθομαι στη γωνίτσα μου, κλείνω τα αυτιά και κοιτάω να πετάγονται ντουλάπια και πλακάκια δεξιά και αριστερά! Οπότε κάτσε κι εσύ εκεί που κάθεσαι τώρα... τα γκρεμίσματα και οι βαριοπούλες δεν πάνε μαζί με την εγκυμοσύνη!:P

 

Just now, Irinoula86 said:

Καλά κανεις κορίτσι μου... Ετσι πρπ τώρα.... Εσυ keep going..... Μόνο συντονισμό....να εισαι από πανω τους γτ όταν λείπεις δεν γινεται σωστή δουλίτσα...... Χιχιχι

Χαχα, επίβλεψη και μαστίγιο!!

  • Χαχα 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Χαχα!!! Πλάκα πλάκα είναι πράγματι ψυχοθεραπεία... κι εγώ στα προηγούμενα σπίτια που ανακαινίσαμε όταν γκρεμίζαμε πράγματα ήταν η καλύτερή μου, του έδινα και καταλάβαινε και μετά φυσικά ήμουν πιασμένη μια εβδομάδα! Τώρα βέβαια που δε μπορώ αναγκαστικά κάθομαι στη γωνίτσα μου, κλείνω τα αυτιά και κοιτάω να πετάγονται ντουλάπια και πλακάκια δεξιά και αριστερά! Οπότε κάτσε κι εσύ εκεί που κάθεσαι τώρα... τα γκρεμίσματα και οι βαριοπούλες δεν πάνε μαζί με την εγκυμοσύνη!:P

Ας κάνουμε έστω ονειρα λοιποοοον!!!

Πω πω άσχετο..σε όποιον λεω(2 φίλες μου κ στους γονείς μου κ σε μια πελάτισσα καλή..) ότι έχουμε σκοπό πρώτα ο Θεός να πάμε διακοπές λίγο το χειμώνα με κοιτάνε σαν ουφο κ αρχίζουν.."μα το παιδί θα είναι πολύ μωρό κ θα ταλαιπωρηθειτε κ που να τρέχετε κ δε θα περάσετε καλά κ αν είναι πάτε κάπου 2-3 μέρες κ αφήστε το μωρό στη μαμά σου κτλ κτλ. "

Πραγματικά δε το καταλαβαίνω ΚΑΘΟΛΟΥ αυτό!! Τι σημαίνει θα ταλαιπωρηθουμε?? Οίκογενεια θα είμαστε πλέον με τα καλά κ τα δύσκολα κ θα μάθουμε όλοι να συμβιβαζόμαστε.. αν είναι έτσι μέχρι να πάει σχολείο κ να συνεννοείται καλά τι παιδί να μη πάμε πουθενά ε?? Έλεος πραγματικα!! 

Αφήστε που με τα 2 σκυλιά έχουμε εκπαιδευτεί στη "ταλαιπωρία" που λένε οι άλλοι αλλά για εμάς είναι απλά η ρουτίνα μας κ ακόμη κ αν μας κουράζει κάποιες φορές την έχουμε από αποδεχτει γτ είμαστε οίκογενεια! Κ τώρα με μπέμπη!!

Έχω άδικο?:wacko:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Ας κάνουμε έστω ονειρα λοιποοοον!!!

Πω πω άσχετο..σε όποιον λεω(2 φίλες μου κ στους γονείς μου κ σε μια πελάτισσα καλή..) ότι έχουμε σκοπό πρώτα ο Θεός να πάμε διακοπές λίγο το χειμώνα με κοιτάνε σαν ουφο κ αρχίζουν.."μα το παιδί θα είναι πολύ μωρό κ θα ταλαιπωρηθειτε κ που να τρέχετε κ δε θα περάσετε καλά κ αν είναι πάτε κάπου 2-3 μέρες κ αφήστε το μωρό στη μαμά σου κτλ κτλ. "

Πραγματικά δε το καταλαβαίνω ΚΑΘΟΛΟΥ αυτό!! Τι σημαίνει θα ταλαιπωρηθουμε?? Οίκογενεια θα είμαστε πλέον με τα καλά κ τα δύσκολα κ θα μάθουμε όλοι να συμβιβαζόμαστε.. αν είναι έτσι μέχρι να πάει σχολείο κ να συνεννοείται καλά τι παιδί να μη πάμε πουθενά ε?? Έλεος πραγματικα!! 

Αφήστε που με τα 2 σκυλιά έχουμε εκπαιδευτεί στη "ταλαιπωρία" που λένε οι άλλοι αλλά για εμάς είναι απλά η ρουτίνα μας κ ακόμη κ αν μας κουράζει κάποιες φορές την έχουμε από αποδεχτει γτ είμαστε οίκογενεια! Κ τώρα με μπέμπη!!

Έχω άδικο?:wacko:

Να πάτε κ μην ακούτε κανένα! Με προσοχή όμως λόγω κατάστασης.

Εμεις κάναμε πρώτο ταξιδακι όταν ήταν 4 μηνών κ από τότε πηγαίνουμε παρεα. Δεν θα έχετε το ίδιο πρόγραμμα όπως σε προηγούμενες διακοπές αλλά κ πάλι θα είναι ωραία κ ξεχωριστά με το μωρό! 

Στο εξωτερικό τα παίρνουν παντού τα παιδιά. Εδώ πέρα μη το βγάλουμε παραεξω το παιδι..αμέσως να το παρκάρουμε .

Αν το παιδί όμως πχ θηλάζει δεν μπορεί να γίνει αυτο. Επίσης είναι πολύ πολύ μικρό να μείνει μακριά από τη μαμά τόσες μέρες.. αλλά αυτό να μη μας νοιάζει ,μόνο να μη 'ταλαιπωρηθουμε'

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ας κάνουμε έστω ονειρα λοιποοοον!!!

Πω πω άσχετο..σε όποιον λεω(2 φίλες μου κ στους γονείς μου κ σε μια πελάτισσα καλή..) ότι έχουμε σκοπό πρώτα ο Θεός να πάμε διακοπές λίγο το χειμώνα με κοιτάνε σαν ουφο κ αρχίζουν.."μα το παιδί θα είναι πολύ μωρό κ θα ταλαιπωρηθειτε κ που να τρέχετε κ δε θα περάσετε καλά κ αν είναι πάτε κάπου 2-3 μέρες κ αφήστε το μωρό στη μαμά σου κτλ κτλ. "

Πραγματικά δε το καταλαβαίνω ΚΑΘΟΛΟΥ αυτό!! Τι σημαίνει θα ταλαιπωρηθουμε?? Οίκογενεια θα είμαστε πλέον με τα καλά κ τα δύσκολα κ θα μάθουμε όλοι να συμβιβαζόμαστε.. αν είναι έτσι μέχρι να πάει σχολείο κ να συνεννοείται καλά τι παιδί να μη πάμε πουθενά ε?? Έλεος πραγματικα!! 

Αφήστε που με τα 2 σκυλιά έχουμε εκπαιδευτεί στη "ταλαιπωρία" που λένε οι άλλοι αλλά για εμάς είναι απλά η ρουτίνα μας κ ακόμη κ αν μας κουράζει κάποιες φορές την έχουμε από αποδεχτει γτ είμαστε οίκογενεια! Κ τώρα με μπέμπη!!

Έχω άδικο?:wacko:

Δε ξέρω εγώ κ μόνο που σκέφτομαι ότι θα έχω δυο παιδιά κ ένα σκυλί θέλω να κάτσω σπίτι μου! Ολόκληρη μετακομιση.... χαχαχαχα φαντάζομαι με ένα θα είναι πολύ πιο εύκολο, δε ξέρω με θηλασμό η τάισμα γενικως τι γίνεται! Επισης άσχετο, όταν πάρε διακοπές τ α σκυλιά που τα αφήνετε;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Δε ξέρω εγώ κ μόνο που σκέφτομαι ότι θα έχω δυο παιδιά κ ένα σκυλί θέλω να κάτσω σπίτι μου! Ολόκληρη μετακομιση.... χαχαχαχα φαντάζομαι με ένα θα είναι πολύ πιο εύκολο, δε ξέρω με θηλασμό η τάισμα γενικως τι γίνεται! Επισης άσχετο, όταν πάρε διακοπές τ α σκυλιά που τα αφήνετε;

Μαζί ρε..μας έχει σώσει το Airbnb!! Βρίσκουμε σπίτια που δέχονται σκυλιά κ όλα σούπερ!! Κατά προτίμηση μονοκατοικίες να έχουν κ κήπο κοιτάμε συνήθως..κ στις εκθέσεις που πηγαίναμε έτσι..με Airbnb! Εσύ??

Σε ξενοδοχείο σκέψου δεν έχω πάει ποτέ με τον άντρα Μου:D

Just now, Anastasia05 είπε:

Να πάτε κ μην ακούτε κανένα! Με προσοχή όμως λόγω κατάστασης.

Εμεις κάναμε πρώτο ταξιδακι όταν ήταν 4 μηνών κ από τότε πηγαίνουμε παρεα. Δεν θα έχετε το ίδιο πρόγραμμα όπως σε προηγούμενες διακοπές αλλά κ πάλι θα είναι ωραία κ ξεχωριστά με το μωρό! 

Στο εξωτερικό τα παίρνουν παντού τα παιδιά. Εδώ πέρα μη το βγάλουμε παραεξω το παιδι..αμέσως να το παρκάρουμε .

Αν το παιδί όμως πχ θηλάζει δεν μπορεί να γίνει αυτο. Επίσης είναι πολύ πολύ μικρό να μείνει μακριά από τη μαμά τόσες μέρες.. αλλά αυτό να μη μας νοιάζει ,μόνο να μη 'ταλαιπωρηθουμε'

 

Ακριβώς αυτό φίλη!! Παρκάρισμα έτσι εύκολα!! 

Η μάνα μου να δεις που μου παίζει τα νεύρα γτ μηδέν υποστήριξη στο θηλασμό που θέλω να προσπαθήσω..της λέω θα θηλάζω μου λέει τα σκ να της πηγαίνω το μωρό,της λέω δε γίνεται τουλάχιστον μέχρι 3ον που δε θα δουλεύω θα είναι μαζί μου ο μπέμπης κ μετά θα προσπαθήσω να αντλώ κ μου λέει "έλα μωρέ εγώ θα του δίνω έτοιμο,τι θα πάθει 2 μέρες?" Άντε να εξηγώ ΠΑΛΙ!! Καοως έτσι απλά της το κλείνω..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μαζί ρε..μας έχει σώσει το Airbnb!! Βρίσκουμε σπίτια που δέχονται σκυλιά κ όλα σούπερ!! Κατά προτίμηση μονοκατοικίες να έχουν κ κήπο κοιτάμε συνήθως..κ στις εκθέσεις που πηγαίναμε έτσι..με Airbnb! Εσύ??

Σε ξενοδοχείο σκέψου δεν έχω πάει ποτέ με τον άντρα Μου:D

Καλά εγώ μια φορά την άφησα σε μια φίλη κ τις υπόλοιπες στους γονείς μου! Δεν εχει τύχει να πάμε σε Airbnb...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μαζί ρε..μας έχει σώσει το Airbnb!! Βρίσκουμε σπίτια που δέχονται σκυλιά κ όλα σούπερ!! Κατά προτίμηση μονοκατοικίες να έχουν κ κήπο κοιτάμε συνήθως..κ στις εκθέσεις που πηγαίναμε έτσι..με Airbnb! Εσύ??

Σε ξενοδοχείο σκέψου δεν έχω πάει ποτέ με τον άντρα Μου:D

Ακριβώς αυτό φίλη!! Παρκάρισμα έτσι εύκολα!! 

Η μάνα μου να δεις που μου παίζει τα νεύρα γτ μηδέν υποστήριξη στο θηλασμό που θέλω να προσπαθήσω..της λέω θα θηλάζω μου λέει τα σκ να της πηγαίνω το μωρό,της λέω δε γίνεται τουλάχιστον μέχρι 3ον που δε θα δουλεύω θα είναι μαζί μου ο μπέμπης κ μετά θα προσπαθήσω να αντλώ κ μου λέει "έλα μωρέ εγώ θα του δίνω έτοιμο,τι θα πάθει 2 μέρες?" Άντε να εξηγώ ΠΑΛΙ!! Καοως έτσι απλά της το κλείνω..

Πες στη μαμά σου ότι εσύ είσαι με τις τρελές ορμόνες κ πρέπει να συμφωνεί μαζί σου!:tongue:

Επίσης πρέπει να σεβαστεί την απόφαση σου.. πιστεύω θα τα βρείτε στην πράξη! Μην ανησυχείς.

Απλά προσπάθησε να της εξηγησεις ήρεμα κ ωραία πως θέλεις εσύ να γινει


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...