Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Πολυλογία δεν λες τίποτα! Εμείς πέσαμε κ στη καραντίνα που ήμασταν χαλαρές αλλά κ τώρα δίνουμε ρέστα! 

Σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη κ βαριά, δεν μπορώ να κάνω τίποτα, μόνο να κοιμηθώ θέλω! Κι έχει κι ένα ωραίο αεράκι κ δεν ζεσταίνομαι αλλά κ πάλι είμαι κομμάτια...Τι γκρινιααααα! Αχαχαχα...έτσι θα είναι από δω κ πέρα? Θυμάμαι στο 1ο δούλευα σε αυτή τη φάση κ ήμουν καλά! Τώρα με φάγανε τα γεράματα? Πφφφ

Άντε καλέ γεράματα!!! Το αντράκι σου τι μήνα το γεννησες? 

Μας βγαίνει η κούραση πιστεύω..

Κ εγώ μέχρι τη προηγούμενη εβδομάδα δούλευα..τώρα που βγήκα σε "άδεια" σηκώνομαι με το ζόρι από το κρεβάτι,έχω μια έξαρση σε ενέργεια κ κάνω δουλειές κάνα 2 ωρο κ μετά τεεεεζα...

Άσε που εδώ κ 2 βράδυα έχω χάλια ύπνο..σαν αϋπνία..σαν να μη βολεύομαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Άντε καλέ γεράματα!!! Το αντράκι σου τι μήνα το γεννησες? 

Μας βγαίνει η κούραση πιστεύω..

Κ εγώ μέχρι τη προηγούμενη εβδομάδα δούλευα..τώρα που βγήκα σε "άδεια" σηκώνομαι με το ζόρι από το κρεβάτι,έχω μια έξαρση σε ενέργεια κ κάνω δουλειές κάνα 2 ωρο κ μετά τεεεεζα...

Άσε που εδώ κ 2 βράδυα έχω χάλια ύπνο..σαν αϋπνία..σαν να μη βολεύομαι..

Αρχές Νοέμβρη, ουσιαστικά 1 μήνα διάφορα με πάει.

Λες να αρχίσουμε δουλειά πάλι να ισιωσουμε?

Νομίζω ότι όσο κάθομαι τόσο σαραβαλιαζω!

:lol:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αρχές Νοέμβρη, ουσιαστικά 1 μήνα διάφορα με πάει.

Λες να αρχίσουμε δουλειά πάλι να ισιωσουμε?

Νομίζω ότι όσο κάθομαι τόσο σαραβαλιαζω!

:lol:

Μη τα γελάς τα γεράματα!!! Ακόμη κ τα δυο χρόνια τα καταλαβαίνουμε στην εγκυμοσύνη! Εγώ αυτό βλέπω κ νιώθω! 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Clue: Άοσμο και πολύ αποτελεσματικό αποσμητικό ("αποκοσμητικό" όπως το λεγα μικρή :P ) είναι οι κρύσταλλοι. Λίγο τσιμπημένοι (ο δικός μου "Ice guard" έκανε 12 ευρώ αλλά τον έχω ενα χρόνο κ σίγουρα φτουράει άλλον έναν) αλλά έχω μείνει πλήρως ευχαριστημένη. Ρωτήστε το φαρμακείο σας ;)

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μη τα γελάς τα γεράματα!!! Ακόμη κ τα δυο χρόνια τα καταλαβαίνουμε στην εγκυμοσύνη! Εγώ αυτό βλέπω κ νιώθω! 

Καλά λες, εκεί καταλήγω! Ο σο περνάει ο καιρός κακά τα ψέμματα ,πέφτουμε...αυξάνονται κ οι υποχρεώσεις βέβαια! Δεν βαριέσαι...κάθε φάση έχει τη χάρη της!

Τώρα καθόμουν κ σκεφτόμουν πόσο μου έλειπε η κοιλίτσα μ όταν γέννησα κ αυτή η αίσθηση της ζωής μέσα μου...αποχωρισμο είχα νιώσει κι ας το είχα αγκαλιά το παιδί μου! Κι αυτά τα μικρουλια θα το βιώνουν κάπως έτσι! Γι αυτό λέω Χριστίνα μην λες τπτ ας την μέσα να τη χαίρεσαι κ σε χαίρεται κ μετά έχετε πολλά χρόνια να βλέπετε η μια τα μούτρα της άλλης!:lol:

Εσύ πως περνάς? Ξεκουράστηκες λιγάκι? Ο μικρός σου πλατσουριζει?


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, OctoberMom είπε:

Clue: Άοσμο και πολύ αποτελεσματικό αποσμητικό ("αποκοσμητικό" όπως το λεγα μικρή :P ) είναι οι κρύσταλλοι. Λίγο τσιμπημένοι (ο δικός μου "Ice guard" έκανε 12 ευρώ αλλά τον έχω ενα χρόνο κ σίγουρα φτουράει άλλον έναν) αλλά έχω μείνει πλήρως ευχαριστημένη. Ρωτήστε το φαρμακείο σας ;)

Ενδιαφέρον!!! Θα ρωτησω να μάθω!!!

Just now, Christinα είπε:

Καλά λες, εκεί καταλήγω! Ο σο περνάει ο καιρός κακά τα ψέμματα ,πέφτουμε...αυξάνονται κ οι υποχρεώσεις βέβαια! Δεν βαριέσαι...κάθε φάση έχει τη χάρη της!

Τώρα καθόμουν κ σκεφτόμουν πόσο μου έλειπε η κοιλίτσα μ όταν γέννησα κ αυτή η αίσθηση της ζωής μέσα μου...αποχωρισμο είχα νιώσει κι ας το είχα αγκαλιά το παιδί μου! Κι αυτά τα μικρουλια θα το βιώνουν κάπως έτσι! Γι αυτό λέω Χριστίνα μην λες τπτ ας την μέσα να τη χαίρεσαι κ σε χαίρεται κ μετά έχετε πολλά χρόνια να βλέπετε η μια τα μούτρα της άλλης!:lol:

Εσύ πως περνάς? Ξεκουράστηκες λιγάκι? Ο μικρός σου πλατσουριζει?

Γυρίσαμε σήμερα!! Ξεσαλωσε! Και θάλασσα μπήκε κ την ευχαριστήθηκε επιτέλους!! Και πολλά παιδάκια είχε στην παραλία που πηγαίναμε! Πολύ ωραία περάσαμε! 

Εγώ ευχαριστήθηκα φαγητό και ύπνο!!! :x

Γυρίσαμε και επειδή μας έλειψε ο μπαμπάς κ επειδή έχουμε δουλειές που δεν.μπορουν να περιμένουν! 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καμμενο μου!!!

Ρε συ κι έλεγα σαν τα ναυάγια της κατκαιν δεν έχει αλλά τελικα ζουν ανάμεσα μας!:lol:

Ρε γαμωτο δεν την έχω πετύχει την εκπομπή αυτή.... αλλά επειδή αγαπώ Μουτίδου μου τα βγάζει στο YouTube!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Νομίζω νωρίς το μεσημέρι σε ζάπινγκ έχω δει αλλά εμείς έχουμε πεππα ολη μέρα...καλύτερα μαζεμένα στο YouTube!

Χαχαχαχαχα  εν τω μεταξύ άθλια η πεππα!!! Εμείς βλέπαμε πολύ καλύτερα παιδικά 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχα  εν τω μεταξύ άθλια η πεππα!!! Εμείς βλέπαμε πολύ καλύτερα παιδικά 

Ελααα εμένα μα αρέσειιιιι!!!!

Πάντως όντως εμείς είχαμε ωραία παιδικά ρε, τώρα είναι βλακείες!

Άσχετο! Ο αντρας μου παρήγγειλε μπανιέρα με βαση για τη μπέμπα του! Κ ήρθε!πολύ ομορφούλα είναι κ νταξ δεν θα πιάνει τόσο χώρο όσο πίστευα!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ελααα εμένα μα αρέσειιιιι!!!!

Πάντως όντως εμείς είχαμε ωραία παιδικά ρε, τώρα είναι βλακείες!

Άσχετο! Ο αντρας μου παρήγγειλε μπανιέρα με βαση για τη μπέμπα του! Κ ήρθε!πολύ ομορφούλα είναι κ νταξ δεν θα πιάνει τόσο χώρο όσο πίστευα!

Αααα εμείς πήραμε ένα μπάνιο που μπαίνει πάνω στη μπανιέρα.. ε μόνο αυτό χωράει είναι τεράστιο ρε γαμωτο! Ένα ok baby νομίζω λέγεται...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αααα εμείς πήραμε ένα μπάνιο που μπαίνει πάνω στη μπανιέρα.. ε μόνο αυτό χωράει είναι τεράστιο ρε γαμωτο! Ένα ok baby νομίζω λέγεται...

Το έχω κι αυτό κ είναι πολύ βολικό για όταν μεγαλώσουν! Το χρησιμοποιούσα μέχρι 1,5,τώρα κάνει κανονικά στη μπανιέρα! Να βάλεις κ μια βασουλα-καθισματακι μέσα πλαστικό για τις ακουμπάς. Τα υφασματινα αργούν να στεγνώσουν.

Εμείς στην αρχή τν κάναμε σε μικρό μπανάκι μέσα στη νιπτήρα αλλά τώρα λέει ο άντρας μ ότι δεν αντέχει κ θα πέσει με το βάρος του νερού...κ πήρε αυτή με τη βάση! Το σκύψιμο στη μπανιέρα δεν παλεύεται!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ελααα εμένα μα αρέσειιιιι!!!!

Πάντως όντως εμείς είχαμε ωραία παιδικά ρε, τώρα είναι βλακείες!

Άσχετο! Ο αντρας μου παρήγγειλε μπανιέρα με βαση για τη μπέμπα του! Κ ήρθε!πολύ ομορφούλα είναι κ νταξ δεν θα πιάνει τόσο χώρο όσο πίστευα!

Kι όμως έχει κάποια πολύ καλά παιδικά!! Τα έχω μάθει όλα κι εγώ!

Πέπα ούτε εμένα Μ αρέσει !:tongue:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...