Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ααα θες να τη φτιάξεις εσύ....

Οκ..

Πως φτιάχνετε??

Φίλη είναι τελεια... με γάλα ζάχαρη κρόκους βανίλια κ κορν φλάουρ κ βούτυρο! Όταν τη βάζω σε εκμέκ η σουδακια την κάνω με βούτυρο, αν είναι να τη φάμε δε βάζω!Η έτοιμη δεν είναι το ίδιο...πολύ εύκολη είναι αν θες να σου δώσω Συνταγή!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@Blossombaby μπράβο βρε κορίτσι μου!!!απο τα ωραιότερα νέα!!!!Καλό υπόλοιπο εγκυμοσυνης και απόλαυσε το εις τριπλούν γιατι το αξίζεις

@Jasmine@ εεεε τα κορίτσια σου είναι υπέροχα!!!!Φτου φτου έτσι να πάει μέχρι τελους γιασεμακι μας!Είναι καταπληκτικές!!!Φάε κρεμουλες και ο,τι άλλο θες!Το αξίζετε και οι τρεις!

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ σοβαρού κ αστείου μου την είπε κ ο γιατρός για τα κιλα γιατί με ζύγισε κ είχα πάρει σε 2 εβδομάδες 400γρ κ μου λέει δε γίνεται να έχουν πάρει από 400γρ οι μικρές κ εσυ... κάτι δε βγαίνει σωστά! Τι λες;;; Ε του κλαιγόμουν λίγο ότι κάνω εμετούς κλπ κ σταμάτησε να με μαλώνει!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Μεταξύ σοβαρού κ αστείου μου την είπε κ ο γιατρός για τα κιλα γιατί με ζύγισε κ είχα πάρει σε 2 εβδομάδες 400γρ κ μου λέει δε γίνεται να έχουν πάρει από 400γρ οι μικρές κ εσυ... κάτι δε βγαίνει σωστά! Τι λες;;; Ε του κλαιγόμουν λίγο ότι κάνω εμετούς κλπ κ σταμάτησε να με μαλώνει!

Με.ολο το σεβασμό.. άσε μας κουκλίτσα μου! :tongue: 

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Φίλη είναι τελεια... με γάλα ζάχαρη κρόκους βανίλια κ κορν φλάουρ κ βούτυρο! Όταν τη βάζω σε εκμέκ η σουδακια την κάνω με βούτυρο, αν είναι να τη φάμε δε βάζω!Η έτοιμη δεν είναι το ίδιο...πολύ εύκολη είναι αν θες να σου δώσω Συνταγή!

Θέλω !! Στείλε!! Κ το ρυζόγαλο το έχω Σταντ μπάι να ξέρεις μες το σκ να το κάνω!!

Just now, LadyP είπε:

Με.ολο το σεβασμό.. άσε μας κουκλίτσα μου! :tongue: 

Πες τα γτ εγώ βγαινω η κακια:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Θέλω !! Στείλε!! Κ το ρυζόγαλο το έχω Σταντ μπάι να ξέρεις μες το σκ να το κάνω!!

Πες τα γτ εγώ βγαινω η κακια:P

Κύλισε ο τέντζερης βλέπω με τη @LadyP κ βρήκε το καπάκι... σουσουράδες! Θα στη στείλω, τι να σε κάνω εγκυο γυναίκα... αχχχχ τι μου το θύμησες κ το ρυζόγαλο!

Just now, Hliolousti είπε:

@Blossombaby μπράβο βρε κορίτσι μου!!!απο τα ωραιότερα νέα!!!!Καλό υπόλοιπο εγκυμοσυνης και απόλαυσε το εις τριπλούν γιατι το αξίζεις

@Jasmine@ εεεε τα κορίτσια σου είναι υπέροχα!!!!Φτου φτου έτσι να πάει μέχρι τελους γιασεμακι μας!Είναι καταπληκτικές!!!Φάε κρεμουλες και ο,τι άλλο θες!Το αξίζετε και οι τρεις!

Μακάρι να πάνε έτσι μέχρι τέλους...  θα τη φτιάξω την κρεμουλα!!! Με πείσατε λοιπονννννν:P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κύλισε ο τέντζερης βλέπω με τη @LadyP κ βρήκε το καπάκι... σουσουράδες! Θα στη στείλω, τι να σε κάνω εγκυο γυναίκα... αχχχχ τι μου το θύμησες κ το ρυζόγαλο!

Μακάρι να πάνε έτσι μέχρι τέλους...  θα τη φτιάξω την κρεμουλα!!! Με πείσατε λοιπονννννν:P

Έλα θα τη κάνω κ εγώ αύριο να γουρούνιασουμε μαζί!!!:D καμία άλλη???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κύλισε ο τέντζερης βλέπω με τη @LadyP κ βρήκε το καπάκι... σουσουράδες! Θα στη στείλω, τι να σε κάνω εγκυο γυναίκα... αχχχχ τι μου το θύμησες κ το ρυζόγαλο!

Μακάρι να πάνε έτσι μέχρι τέλους...  θα τη φτιάξω την κρεμουλα!!! Με πείσατε λοιπονννννν:P

Απαπαπαπα πας καλά? Σκέψου ότι μπορεί να βάλεις 10 γραμμάρια έξτρα:mrgreen:. Κορίτσια μου εγώ δεν τρελαίνομαι για κρέμες αλλά θα τσακιζα άνετα μισό κιλά sorbet φράουλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Απαπαπαπα πας καλά? Σκέψου ότι μπορεί να βάλεις 10 γραμμάρια έξτρα:mrgreen:. Κορίτσια μου εγώ δεν τρελαίνομαι για κρέμες αλλά θα τσακιζα άνετα μισό κιλά sorbet φράουλα

Γενικά εγώ είμαι της σοκολάτας να είμαι ειλικρινής..αλλά ως γνωστό παμφάγο στον κύκλο μου,αν λιγουρευτω κάτι...αχχχχ

Τώρα σκέφτομαι ρεε τα ταρτακια με φράουλα από πάνω.. :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε λιχουδιές βραδιάτικα! Εγώ έφαγα σήμερα 1,5 παγωτινι! Ένα της μπέμπας κ μισο του μικρού, άρα ίσον κανενα!

Αρχίζουν μέρες με τραπεζοματα καθώς έρχονται αδέρφια μας με φαμίλιες κ πρέπει να είμαι εγκρατης! Αλλα δεν θα είμαι! Δεν φτιάχνω τίποτα εν τω μεταξύ, έχω δικαιολογία, δεν μπορώ!

Κ όντως ρε κορίτσια πήγαμε στη μαμά μ απόψε που ήρθε η αδερφή μ κ σερνομουν,ούτε με το παιδί μ δεν ασχολήθηκα! Σαν ετοιμογενη ήμουν! Δεν με βόλευαν οι πολυθρόνες,οι καρέκλες ), τπτ απαπαπαπα!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία συζήτηση έχετε βραδιάτικα που εγώ τα διαβαζω και μου ανοίγει η όρεξη και δεν μπορώ να φάω τίποτα απ ολα αυτά! @Christinα ακριβώς το ίδιο έχω παθει και εγώ λίγο να βγω έξω μετά γυρνάω λες και έχω σκάψει και δεν βολεύομαι μετά από λίγη ώρα πουθενά έξω όταν κάθομαι θέλω το κρεβατάκι μου!           

Έχω μια ερώτηση. Υπάρχουν μέρες που δεν νιώθετε παρα πολυ το μωρό? Όλες τις μέρες την έχω μάθει που κάνει χαμό και σήμερα είναι σχετικά ήσυχη δεν μπορώ να πω ότι την νιωθω παρα πολυ να κουνιέται που και που μόνο και αυτό ήρεμα. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina_ είπε:

Ωραία συζήτηση έχετε βραδιάτικα που εγώ τα διαβαζω και μου ανοίγει η όρεξη και δεν μπορώ να φάω τίποτα απ ολα αυτά! @Christinα ακριβώς το ίδιο έχω παθει και εγώ λίγο να βγω έξω μετά γυρνάω λες και έχω σκάψει και δεν βολεύομαι μετά από λίγη ώρα πουθενά έξω όταν κάθομαι θέλω το κρεβατάκι μου!           

Έχω μια ερώτηση. Υπάρχουν μέρες που δεν νιώθετε παρα πολυ το μωρό? Όλες τις μέρες την έχω μάθει που κάνει χαμό και σήμερα είναι σχετικά ήσυχη δεν μπορώ να πω ότι την νιωθω παρα πολυ να κουνιέται που και που μόνο και αυτό ήρεμα. 

 

Ναι το παθαίνω και εγώ να μην την νιώθω πολύ ή να την νιώθω λίγο ! Νόμιζω έχει να κάνει με το πώς έχει γυρίσει, αν είναι προς την πλάτη η προς την κοιλιά !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@LadyP παλι καλά γιατί λέω μήπως δεν είναι φυσιολογικό! Όταν είναι πολυ ζωηρά λέμε μας πονανε όταν είναι πιο ήρεμα λέμε μα γιατι ειναι ετσι σήμερα μήπως έχουν πάθει κάτι! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina_ είπε:

@LadyP παλι καλά γιατί λέω μήπως δεν είναι φυσιολογικό! Όταν είναι πολυ ζωηρά λέμε μας πονανε όταν είναι πιο ήρεμα λέμε μα γιατι ειναι ετσι σήμερα μήπως έχουν πάθει κάτι! 

Ε ναι κλασσικά!! Εγώ 2 φορές μια στον 6ο κ μια στο. 7ο πήγα άρον άρον γτ δεν τον ένιωθα κ την πρώτη απλά μάλλον βαριοταν κ τη δεύτερη που όντως τον ένιωθα αλλα "αδύναμο" για αυτό είδα αγχωθει μου είπε ο γιατρός πως όντως είχε γυρίσει μπρούμυτα όπως είπε η @LadyP κ κλοτσαγε προς τα μέσα ο ατιμος!!

Σημασία έχει να τον έχεις νιώσει πρωί κ βράδυ έστω λίγες φορές.. εσύ τον έχεις νιώσει έτσι?

Just now, Christinα είπε:

Αχ βρε λιχουδιές βραδιάτικα! Εγώ έφαγα σήμερα 1,5 παγωτινι! Ένα της μπέμπας κ μισο του μικρού, άρα ίσον κανενα!

Αρχίζουν μέρες με τραπεζοματα καθώς έρχονται αδέρφια μας με φαμίλιες κ πρέπει να είμαι εγκρατης! Αλλα δεν θα είμαι! Δεν φτιάχνω τίποτα εν τω μεταξύ, έχω δικαιολογία, δεν μπορώ!

Κ όντως ρε κορίτσια πήγαμε στη μαμά μ απόψε που ήρθε η αδερφή μ κ σερνομουν,ούτε με το παιδί μ δεν ασχολήθηκα! Σαν ετοιμογενη ήμουν! Δεν με βόλευαν οι πολυθρόνες,οι καρέκλες ), τπτ απαπαπαπα!

Άσε πουλάκι μου κάτσε στα αυγά σου!! Εγκυμονουμε κύριοι δε μπορούμε τπτ άλλο να κάνουμε!!

Που θα έχουμε ξανά τέτοια ευκαιρία μου λες???

Όσο για τη θέση να μη βολεύομαι όσο περνάει ο καιρός χειροτερεύει..εγώ εχθές πχ είχα χάλια ύπνο λόγω και αυτού!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...