Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Blossombaby είπε:

Κορίτσια καλησπερα και από 'μένα! Έχω χάσει μερικες σελίδες αλλα ηθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία με τα ντόπλερ σε ολες, εφτασε και η ωρα τους. Κανονίσαμε και το δικο μας για τις 24 και ανυπομωνώ!! Εμείς πηραμε μπρος πάλι, τα ειχαμε βάλει όλα σε stand by γιατί ειχαμε και την αμνιοπαρακέντηση σε εκκεμότητα. Πηραμε τα πρώτα αποτελέσματα ομως και είμαστε υγιείς και αισθάνομαι ότι μπορώ να συνεχίσω με τη ζωή μου, είχα παρα πολύ άγχος..  ξεκίνησα να ξανακοιτάω και τις λίστες μου που ειχα κάνει με τα πράγματα που χρειαζομαστε και τα είχα παρατήσει.. :)

Μπράβο κορίτσι!! Πάντα καλά αποτελέσματα εύχομαι! Μαζί έχουμε ντοπλερ!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Blossombaby είπε:

Κορίτσια καλησπερα και από 'μένα! Έχω χάσει μερικες σελίδες αλλα ηθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία με τα ντόπλερ σε ολες, εφτασε και η ωρα τους. Κανονίσαμε και το δικο μας για τις 24 και ανυπομωνώ!! Εμείς πηραμε μπρος πάλι, τα ειχαμε βάλει όλα σε stand by γιατί ειχαμε και την αμνιοπαρακέντηση σε εκκεμότητα. Πηραμε τα πρώτα αποτελέσματα ομως και είμαστε υγιείς και αισθάνομαι ότι μπορώ να συνεχίσω με τη ζωή μου, είχα παρα πολύ άγχος..  ξεκίνησα να ξανακοιτάω και τις λίστες μου που ειχα κάνει με τα πράγματα που χρειαζομαστε και τα είχα παρατήσει.. :)

Άντε ρε κορίτσι μπράβο!!!!

Τώρα μπορείτε όπως είπες να χαλαρώσετε κ να απολαύσετε αληθινά την εγκυμοσύνη σου κ το θαυματακι μέσα σου:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια από έμενα κ τις χοντρουλες μου που έφτασαν το 1,5 κιλό η κάθε μια.... δλδ καταλαβαινετε ότι η κοιλιά που κουβαλώ έχει 3 κιλά παιδιά μέσα έτσι;;; Εγώ σήμερα το συνειδητοποιησα... είναι όλα καλά κ μεγαλώνουμε! Δεν πάμε για πρόωρα από ότι μου είπε ο γιατρός του δημοσίου όποτε είναι κατά στο να κάνω τις ενέσεις κ αν χρειαστεί ια μου τις κάνει αυτός! 

  • Μου αρέσει 9

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Σ έψαξα! Δικαιούσαι 486,77€ μία δόση, σας θεωρούν πιο πλούσιους απο ελ. επαγγελματίες, σου λένε θα βάλουν ένα κήπο να τρων τουλαχιστον...

Τί να πω!!

Είσαι θεά κοπέλα μου! Ναι ρε συ πρέπει να τα είχα κονομισει κ στο πρώτο έτσι!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια από έμενα κ τις χοντρουλες μου που έφτασαν το 1,5 κιλό η κάθε μια.... δλδ καταλαβαινετε ότι η κοιλιά που κουβαλώ έχει 3 κιλά παιδιά μέσα έτσι;;; Εγώ σήμερα το συνειδητοποιησα... είναι όλα καλά κ μεγαλώνουμε! Δεν πάμε για πρόωρα από ότι μου είπε ο γιατρός του δημοσίου όποτε είναι κατά στο να κάνω τις ενέσεις κ αν χρειαστεί ια μου τις κάνει αυτός! 

Μπράβο οι φιλενάδες της κόρης μου!!!!Παιδί μου αυτά δεν είναι δίδυμα, ανεξάρτητα παιδιά είναι!φτου φτου να πάνε έτσι μέχρι την γέννα :x


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια από έμενα κ τις χοντρουλες μου που έφτασαν το 1,5 κιλό η κάθε μια.... δλδ καταλαβαινετε ότι η κοιλιά που κουβαλώ έχει 3 κιλά παιδιά μέσα έτσι;;; Εγώ σήμερα το συνειδητοποιησα... είναι όλα καλά κ μεγαλώνουμε! Δεν πάμε για πρόωρα από ότι μου είπε ο γιατρός του δημοσίου όποτε είναι κατά στο να κάνω τις ενέσεις κ αν χρειαστεί ια μου τις κάνει αυτός! 

Μπράβο οι κοριτσάρες σου!!! 

Αφού πάτε καλά κορίτσι μου καλά κάνει ο γιατρός κ δεν βιάζεται για τις ενέσεις.

Νομίζω σε ξαναρωτησα, σου έχει δώσει τελική ημερομηνία?(δεν θυμάμαι τίποτα,μνήμη χρυσοψαρου!)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε χαζό Αντωνακι μου που αγχώνεσαι για πρόωρα κ βαλίτσες!!

Όλα τέλεια θα πάνε!!! Πω πω..1.5 κιλό ε?? Άρα εσύ είναι σαν να κουβαλάς ήδη ένα τελειωμηνο νινι!!!(σε συνολικό βάρος) ουαου φίλη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άντε χαζό Αντωνακι μου που αγχώνεσαι για πρόωρα κ βαλίτσες!!

Όλα τέλεια θα πάνε!!! Πω πω..1.5 κιλό ε?? Άρα εσύ είναι σαν να κουβαλάς ήδη ένα τελειωμηνο νινι!!!(σε συνολικό βάρος) ουαου φίλη!!!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπράβο οι κοριτσάρες σου!!! 

Αφού πάτε καλά κορίτσι μου καλά κάνει ο γιατρός κ δεν βιάζεται για τις ενέσεις.

Νομίζω σε ξαναρωτησα, σου έχει δώσει τελική ημερομηνία?(δεν θυμάμαι τίποτα,μνήμη χρυσοψαρου!)

 

Just now, Christinα είπε:

@Blossombaby πολύ ωραία τα νέα σου! Μπράβο σου!

@Jasmine@ κοπελαρες!!! Τέλεια κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάμε, θα το τερματησουμε κ θα έχουμε κοπελαρες ζουμπουρλουλες!

 

Just now, EugenJen είπε:

Μπράβο οι φιλενάδες της κόρης μου!!!!Παιδί μου αυτά δεν είναι δίδυμα, ανεξάρτητα παιδιά είναι!φτου φτου να πάνε έτσι μέχρι την γέννα :x

Ναι ναι όλα καλά δόξα το θεο... έκλεισα κ ντοπλερ στις 18! Κ θα με δει πάλι ο γιατρός στις 3-09 πολύ αργά μου φαίνεται!!! Οι πλακούντες ψηλά ακόμα, οι μικρές μεγαλώνουν ταυτόχρονα... και σήμερα που πηγα στο νοσοκομείο που δεν έχει 3D αυτός οι τσαούσες κοιτούσαν κανονικά τον υπέρηχο!!! 

  • Μου αρέσει 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

 

 

Ναι ναι όλα καλά δόξα το θεο... έκλεισα κ ντοπλερ στις 18! Κ θα με δει πάλι ο γιατρός στις 3-09 πολύ αργά μου φαίνεται!!! Οι πλακούντες ψηλά ακόμα, οι μικρές μεγαλώνουν ταυτόχρονα... και σήμερα που πηγα στο νοσοκομείο που δεν έχει 3D αυτός οι τσαούσες κοιτούσαν κανονικά τον υπέρηχο!!! 

Δεν είναι πολύ αργά αφού έχετε κ τι ντοπλερ στο ενδιάμεσο!! Θα περάσουν οι μέρες θα δεις! Κι αν δεις ότι αργεί,ζήτησε από τον γιατρό να το κάνετε τέλος Αυγούστου το ραντεβού! Οι κοριτσάρες σου είναι φοβερές!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν είναι πολύ αργά αφού έχετε κ τι ντοπλερ στο ενδιάμεσο!! Θα περάσουν οι μέρες θα δεις! Κι αν δεις ότι αργεί,ζήτησε από τον γιατρό να το κάνετε τέλος Αυγούστου το ραντεβού! Οι κοριτσάρες σου είναι φοβερές!

Να σας πω κ τον πόνο μου ότι εδώ κ 3 μερες θέλω να φάω κρέμα πατισερι!!! Αντε στη χειρότερη αραβοσίτου... έχω τη γεύση τους στο στόμα μου ρε


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Να σας πω κ τον πόνο μου ότι εδώ κ 3 μερες θέλω να φάω κρέμα πατισερι!!! Αντε στη χειρότερη αραβοσίτου... έχω τη γεύση τους στο στόμα μου ρε

Φάε λιγακι! Δεν κάνει καλό να το σκέφτεσαι τόσο πολύ!!! Το λαχταρανε τα κορίτσια!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Να σας πω κ τον πόνο μου ότι εδώ κ 3 μερες θέλω να φάω κρέμα πατισερι!!! Αντε στη χειρότερη αραβοσίτου... έχω τη γεύση τους στο στόμα μου ρε

Κ γιατί δε τρως μαρή?? Αφού κ το ζάχαρο σου μια χαρά είναι κ σε κιλά είσαι μείον!! Τι σε κρατάει..??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ γιατί δε τρως μαρή?? Αφού κ το ζάχαρο σου μια χαρά είναι κ σε κιλά είσαι μείον!! Τι σε κρατάει..??

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Φάε λιγακι! Δεν κάνει καλό να το σκέφτεσαι τόσο πολύ!!! Το λαχταρανε τα κορίτσια!

Βαριέμαι να φτιάξω πατισερι... αύριο αν πέσει λίγο η θερμοκρασία θα τη φτιάξω!!! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...