Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Τόσες αστραπές μαζεμένες δεν χω ξαναδεί. Κ δυνατές βροντές. Ξεκίνησε στις 11:30 περίπου κ σταμάτησε στις 6:00 περίπου. Όλο το βράδυ ξυπνούσε ο μικρός.

Μέχρι τώρα δύο νεκροί στην Εύβοια λόγω κακοκαιρίας

Πω πωπωωω! Εμείς χαμπάρι δεν πήραμε! Δεν βλέπω κ tv. Μακάρι να μην έχουμε αλλά δυσάρεστα...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Πω πωπωωω! Εμείς χαμπάρι δεν πήραμε! Δεν βλέπω κ tv. Μακάρι να μην έχουμε αλλά δυσάρεστα...

Ναι έγινε χαμός εδώ.. 

Διάβασα κ για ένα εργοστάσιο στην Χαλκιδική,50 κρούσματα

Και μη χειρότερα φέτος!!

  • Λυπημένη/-ος 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Πως είστε;;;
@Anastasia05Τωρ α βλέπω ειδήσεις τι έγινε στη Εύβοια,πνίγηκε κ ένα μωράκι 8 μηνών! Εύχομαι να σταματήσουν εδώ τα άσχημα του 2020...

Nαι δεν μπορω να το σκεφτώ πως έγινε αυτό....εγώ πήγαινα μέσα σε κάθε δυνατο μπουμπουνητο μη ξυπνήσει το παιδί κ είναι μόνο του..

Ακόμη απεγκλωβιζουν κόσμο. Ελπίζω κι εγώ να σταματήσουν κάποια στιγμή τα κακα νεα

Το νινακι στη κοιλίτσα χθες,επίσης ανήσυχο! 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Nαι δεν μπορω να το σκεφτώ πως έγινε αυτό....εγώ πήγαινα μέσα σε κάθε δυνατο μπουμπουνητο μη ξυπνήσει το παιδί κ είναι μόνο του..

Ακόμη απεγκλωβιζουν κόσμο. Ελπίζω κι εγώ να σταματήσουν κάποια στιγμή τα κακα νεα

Το νινακι στη κοιλίτσα χθες,επίσης ανήσυχο! 

 

Ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω πως πνίγηκε το μωρό... πνίγηκε κ η μάνα του;Μέχρι εδω να ήταν Το κακό... αγχωθηκες κ εσυ κ έκανε τουμπιτσες ο μικρός!!! 

Εν τω μεταξύ βλέπει ο άντρα μου την κοιλιά μου σήμερα κ μου λέει ότι έχω κ μια σκούρα γραμμή κάθετη στην άλλη που έχουμε όλες... σχηματίζουν σταυρο δλδ


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω πως πνίγηκε το μωρό... πνίγηκε κ η μάνα του;Μέχρι εδω να ήταν Το κακό... αγχωθηκες κ εσυ κ έκανε τουμπιτσες ο μικρός!!! 

Εν τω μεταξύ βλέπει ο άντρα μου την κοιλιά μου σήμερα κ μου λέει ότι έχω κ μια σκούρα γραμμή κάθετη στην άλλη που έχουμε όλες... σχηματίζουν σταυρο δλδ

Νομίζω μόνο το μωράκι πνίγηκε...

Οριζόντια ε??? Σε πιο ύψος περιπου??? Πρώτη φορά το ακούω αυτό!!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!!! Πως γίνεται μόνο το μωρό δεν καταλαβαίνω.... Δεν έχω διαβασει καθόλου ειδήσεις.... Από το πρωι φτιάχνω το μουσακα μου!!!!και μ αρέσει τόσο οοο αυτός ο καιρός....... Είναι επειδή είμαι Αθήνα αν ημουν πουθεν; διακοπές δεν θα μ άρεσε..... @Jasmine@ μήπως είναι μια γραμμή για κάθε κόρη????? Μήπως ετσι είναι στα δυο???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Νομίζω μόνο το μωράκι πνίγηκε...

Οριζόντια ε??? Σε πιο ύψος περιπου??? Πρώτη φορά το ακούω αυτό!!!

2 δάχτυλα πάνω από τον αφαλο! Δε ξέρω τι γίνεται... δε το έχω ξανακουσει ούτε εγώ!

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Πως γίνεται μόνο το μωρό δεν καταλαβαίνω.... Δεν έχω διαβασει καθόλου ειδήσεις.... Από το πρωι φτιάχνω το μουσακα μου!!!!και μ αρέσει τόσο οοο αυτός ο καιρός....... Είναι επειδή είμαι Αθήνα αν ημουν πουθεν; διακοπές δεν θα μ άρεσε..... @Jasmine@ μήπως είναι μια γραμμή για κάθε κόρη????? Μήπως ετσι είναι στα δυο???

Χαχαχαχχα δε νομίζω!!! θα το είχα ακούσει-διαβάσει. Η hope δεν έχει ούτε οριζόντια ούτε κάθετη!  
φαε κ λίγο μουσακά για εμάς! Έχεις βάλει κ πατάτα;;;

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

2 δάχτυλα πάνω από τον αφαλο! Δε ξέρω τι γίνεται... δε το έχω ξανακουσει ούτε εγώ!

Χαχαχαχχα δε νομίζω!!! θα το είχα ακούσει-διαβάσει. Η hope δεν έχει ούτε οριζόντια ούτε κάθετη!  
φαε κ λίγο μουσακά για εμάς! Έχεις βάλει κ πατάτα;;;

Ναι ναι έβαλα και πατατα...ελατε να φαμε....... Εχω κανει ενα ταψί για όλες..... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πώς από τα τραγικά γεγονότα με τις καταστροφές το γυρίσατε μπαμ μπαμ σε γουρουνιασμα ΠΑΛΙ τι να πω?! 

Μόνο εμείς οι φουσκωκοιλιτσες το καταφέρνουμε έτσι εύκολα αυτο:P

Πωωωω τώρα θα βάλω να δω ειδήσεις κ εγώ..τοσο χαμός ρε γαμωτο?? Πάντως κ στημ Αθήνα παρότι κράτησε μόνο ένα μισάωρο η καταιγίδα ήταν πολύ δυνατή κ με εξίσου δυνατά μπουμπούνήτα κ αστραπές..

Όσο για το μωρό τι να πω..πάω να διαβάσω μπας κ έχει νόημα τι έγινε πριν κρίνω..

Λέει ότι κ οι γονείς κοιμόντουσαν κ ξύπνησαν αφότου ήδη είχε πλημμυρίσει το σπίτι από το νερό..

Τώρα γιατί δεν είχαν πρόσβαση στο δωμάτιο του παιδιού κ περίμεναν την αστυνομία τι να πω?! Του είχαν κλειστη τη πόρτα κ από τη πίεση του νερού δεν άνοιγε μάλλον? Όπως κ να χει πάει η ψυχούλα κ κουράγιο στους γονείς..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!! Εμείς εδώ ευτυχώς βροχή δεν έχουμε δει, μόνο αέρα που εγώ το απολαμβάνω μιας κ θάλασσα δεν μπαίνω!!

@Irinoula86 δεν λέω ποτέ όχι σε μουσακα προσεχέ τι λες!!!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εμείς εδώ ευτυχώς βροχή δεν έχουμε δει, μόνο αέρα που εγώ το απολαμβάνω μιας κ θάλασσα δεν μπαίνω!!

@Irinoula86 δεν λέω ποτέ όχι σε μουσακα προσεχέ τι λες!!!!!

Απόλαυσε το χορευτο και το αερακι και τις διακοπουλες σου και άσε το μουσακα!!!! Θα σ φτιάξω εγώ παλι όταν γυρίσεις.....!!!!! Να περνάτε τέλεια αααα!!!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έτσι ένα στόμα λιγότερο από τον μουσακά μας χαχαχαχα

@Anastasia05 ρε κορίτσι μου τι γίνεται στην Εύβοια??? Τώρα διαβάσει άντρας μου για τη φωτιά..

Κι εγώ τώρα το είδα έκανα μπανάκι(τώρα μας ήρθε το νερό από τις 5 που δεν είχαμε)Χαμός... Δεν ξέρω τι να πω ,φυσάει κ πολύ σήμερα.

Κ μένα Μ αρέσει αυτή η συννεφιά κ ο αέρας αλλά με όλα αυτά που γίνονται τρέμουμε μη βρεξει ή φυσήξει..

Μουσακά είχα φτιάξει η γιαγιακα μου πρώτη μέρα διακοπών! Μια ταψαρα,την ευχαριστήθηκαμε!!!!

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα φαγαμε γουρνοπουλα @Renez!!! Έφαγα αρκετά για όλες μας....αχαχαχα κ μια γωνίτσα γαλακτομπούρεκο σπιτικό!light όλα! @Irinoula86 και στον μουσακά δεν λέω όχι αν κ εφαγα προχθές της μανουλας μου, τσακιζω πάλι ένα κοματαααακι!

Η μπέμπα μου έχει γυρίσει κάπως δεν ξέρω πώς κ κλωτσάει κουτι:tongue:, κύστη, έντερο,τα πάντα όλα κ με ταράζει κάθε τόσο! @Jasmine@ αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Οι δικές μας αν δεν βγουν με καισαρική θα βγουν σίγουρα με τα πόδια για πρωτοτυπία!

@EugenJenφούσκωσε με δροσερό αεράκι, φάε καλό φαγάκι κ απόλαυσε το υπέροχο τοπίο εκεί πάνω!!!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...