Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, Dhmh4 είπε:

Καλημέρα κορίτσιααα χάχαχα με τα μούτρα στα σουβλάκια λοιπον:lol:  @Suzukaki σε καταλαβαίνω και εγώ εδώ δεν έχω παρέες και είναι δύσκολα.. Εμείς λόγο του ότι είναι Στρατιωτικος έχουμε τις μεταθέσεις μια εδώ μια εκεί....  Πως είστε σήμερα;;;  εμείς σήμερα θα ψήσουμε εδώ στην αυλή περιμένω πως και πως να φάωωω από τώρα χάχα 

Τι καλα που εχεις ορεξη.εγω με το ζορι τσιμπολογαω ακομα.

Just now, Fotini82 είπε:

Καλημέρα διαδυκτιακές φιλενάδες! Ναι! Το perrier είναι ανθρακούχο νερο, αλλά εχουν και όλες οι ελληνικές μαρκες, Ζαγώρι κλπ. Πίνω πολύ συχνα όταν εχω ναυτίες και βοηθούν. Μια αλλη κοπέλα ειπε πως βαζει και μια φετα λεμόνι μεσα και βοηθάει ακόμα περισσότερο.

Πού μένεις @Suzukaki τώρα;

Αχ κοριτσια μου εγώ μετά τα σουβλάκια κοιμηθηκα σαν πουλάκι! Τελικά είναι το γιατρικό για όλα!!!:grin: Φάτε σουβλάκι για γερά μωρά!!

Χαχααχ τα σουβλακια τα τρωω ευχαριστα ακομα.κ τωρα η αληθεια ειναι.μενω κορινθια παραθαλασσια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα αρνάκι με πατάτες και σουφλέ έχει το μενού! Μ´αρέσει που μου είπε ο γιατρός να τρώς στεγνά Φωτεινή μου... καθε μια ωρα καμιά φρυγανίτσα... για να μην εχω ναυτίες χαχαχα ακολουθώ πιστα τις συμβουλές του δε μπορώ να πω!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προτιμούσα να μην έχω και τόσο όρεξη χάχα γιατί θα πάρω πολλά κιλά όπως και στις προηγούμενες εγκυμοσύνες και τώρα φεύγουν πιο δύσκολα αα... Ωραίο το μενού φωτεινή μου ε τώρα που σε άνοιξε η όρεξη μετά από όλα αυτά είναι καλό.. εσένα σε παίρνει και με τα κιλααα χάχα 

Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρα!!!!! Σήμερα τελευταία μέρα διακοπων..... βγαίνουν τα αγόρια από την θαλασσα και φεύγουμε για Θεσσαλονίκη κ cosmos - jumbo και μετά επιστροφή στην βάση μας .... Εμένα τα υγρά καλά κρατούν 2 φορές την μέρα, λέω να πάρω αύριο τηλ τον γιατρό μηπως είναι καμμία μόλυνση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Xen.... είπε:

Καλή μέρα!!!!! Σήμερα τελευταία μέρα διακοπων..... βγαίνουν τα αγόρια από την θαλασσα και φεύγουμε για Θεσσαλονίκη κ cosmos - jumbo και μετά επιστροφή στην βάση μας .... Εμένα τα υγρά καλά κρατούν 2 φορές την μέρα, λέω να πάρω αύριο τηλ τον γιατρό μηπως είναι καμμία μόλυνση....

Είναι καφέ υγρά ακόμα; Μήοως χρειάζεσαι λίγη προγεστερόνη βρε κοριτσι μου. Ίσως χρειαζεσαι και ξεκουραση.. εμένα με είχε καθηλωμένη 1,5 μήνα. Μόνο για τουαλέτα σηκωνόμουν. Όσπου σταματησαν. Και μου εχει δωσει και ασπιρινη και αντιπηκτικές. Τώρα με αφησε δειλά δειλά και κινούμαι μεσα στο σπίτι. Ήρθα και στη μαμα μου και καθομαι. Αλλά ξεκούραση πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ μια χαρά είμαι σήμερα και με το θέμα τις τουαλέτας κάπως καλύτερα..  Σήμερα όλη μέρα δουλειες κάνω και ακόμα χαμός γίνεται...  Και δεν με έφταναν ή δουλειες μουυ έκανα και ένα κέικ καρότο τι να κάνω η δόλια μάνα χάχα  με μπήκε στο μυαλό και εμένα στον πρώτο που είχα λίγο αίμα και μετά καφέ υγρά με έδωσε προγεστερονη  για να  σταματήσουν.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι λιγάκι χάλια σήμερα με τη ναυτία και ψήνω μια μπουγάτσα να μου περάσει!! Χαχα είμαι και αδιόρθωτη! Αν συνεχίσω ετσι με βλέπω 200 κιλά. Μην κουράζεσαι και πολύ βρε Δημητρούλα, χαλαρά κ εσύ! Οι δουλειές μπορούν να περιμένουν..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Fotini82 καφέ έχω να δω μια βδομάδα μόλις μπήκα στην 12 σταμάτησαν...... Τώρα είναι πότε άσπρα πότε κίτρινα αλλά βλενες κ συνήθως το πρωί που θα σηκωθώ και το απόγευμα άλλη μια φορά.....θα δω πως θα είναι αύριο κ θα ρωτήσω τον γιατρό.... άσε που έχω ραντεβού 17 Αυγούστου κ μου είναι τοοοοσο μακριά.......

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έτσι μπουγατσουλα να στρώσεις χάχαχα... Ε σιγά σιγά τις κάνω αλλιώς δεν γίνεται κάνω κάτι κάθομαι λίγο και ξανά μανά... Εάν έχεις άσπρα και κίτρινα νομίζω είναι φυσιολογικα και εγώ πολλές φορές βάζω σερβιέτακι για τα υγρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Xen.... είπε:

@Fotini82 καφέ έχω να δω μια βδομάδα μόλις μπήκα στην 12 σταμάτησαν...... Τώρα είναι πότε άσπρα πότε κίτρινα αλλά βλενες κ συνήθως το πρωί που θα σηκωθώ και το απόγευμα άλλη μια φορά.....θα δω πως θα είναι αύριο κ θα ρωτήσω τον γιατρό.... άσε που έχω ραντεβού 17 Αυγούστου κ μου είναι τοοοοσο μακριά.......

Α εντάξει καλέ! Μην αγχώνεσαι! Όλες τα εχουμε αυτα. Εγω φεν προλαβαίνω να αλλαζω σερβιετάκι. Είναι λεει λόγω της υπεραιματωσης στην περιοχή. Ειδικά το πρωί δεν ξερω απο πού να τα μαζέψω! Εμενα με βοηθάει και το χαμομηλάμι πολύ. Μόλις ξεφεύγει η κατασταση πλενομαι με λιγο χαμομηλάκι και μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Fotini82 είπε:

Είμαι λιγάκι χάλια σήμερα με τη ναυτία και ψήνω μια μπουγάτσα να μου περάσει!! Χαχα είμαι και αδιόρθωτη! Αν συνεχίσω ετσι με βλέπω 200 κιλά. Μην κουράζεσαι και πολύ βρε Δημητρούλα, χαλαρά κ εσύ! Οι δουλειές μπορούν να περιμένουν..

Καλημέρα!!!καλή όρεξη!!!!!

σα να βλέπω εμένα χτές! Ξύπνησα με ναυτία και αφού πήγαμε θάλασσα τους παράτησα όλους και έτρεχα να βρω μπουγάτσα.μου είχε κολλήσει.μετά έφαγα φακές και έψαχνα πατατάκια για συνοδευτικό!δεν ξέρω τι είχα πάθει.

Τώρα ψάχνω να βρω τη ζυγαριά να δω τι γίνεται!

Τα υγρά νομίζω είναι φυσιολογικά που λέτε.εγώ στην αρχή είχα πολλά.τώρα έχουν μειωθεί αλλά και πάλι είναι αρκετά. Μόνο αν έχουν περίεργη μυρωδιά πρέπει να έχουμε το νου μας για κολπιτιδες κτλ

  • Χαχα 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οποτε να μην τον πάρω πάλι τηλ τον γιατρό, οσμή δεν έχουν μόνο το χρώμα αλλάζει λίγο πχ χθες το πρωί θάλασσα μετά βόλτα στα μαγαζιά κ ταξίδι το βράδυ ήταν λίγο πιο σκούρα αλλά κατάλαβα ότι ήταν της κούρασης......Όσο για τα σερβιετακια χορηγός της always έχω γίνει!!!!!!

Όσο για το φαγητό κ τις λιγότερες φάτε ότι έχετε όρεξη!!!!! Εγώ λίγο λίγου ζάχαρο πριν την εγκυμοσύνη με έχουν περιορίσει σε γλυκά παγωτά κ άμυλο...... Κ σκάω για σοκολάτα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...κ εγώ έχω πολλά υγρά,αλλάζω εσώρουχο 4 φορές την ημέρα γιατί υδριών κ ολας πολύ...εγώ δεν μπορώ να πω ότι τρωω πολύ περισσότερο από πριν ,ειδικά γλυκά δεν τρωω καθόλου.Πως όμως έβαλα 5 κιλά κ είμαι στην 16η εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ συνέχεια πεινάω  από που κλείνει αυτή η όρεξη επιτέλους:mrgreen: αχ και εγώ αυτό λέω ακόμα είμαι νωρίς για κιλααα έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας αντε να δούμε τι θα γράψει στο τέλος!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...