Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      εννοείται 

      θα μας περιορίσει λίγο το ποτέ θα γεννήσω;

      Όχι θα δουν τον πλακούντα αν έχει γεράσει θα δουν τις αρτηρίες εάν έχουν καλή ροή αυτά . Στην ουσία όλα είναι ελεγμένα απλά στο ντομπλερ τα επιβαιβαιωνει Κ ο εμβρυολογος 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

@vivi24 έτσι ακριβώς είμαι και εγώ.. συνήθως πιο ασχημα αισθάνομαι το απόγευμα μετά το μεσημεριανό φαγητό, μου κάθεται λίγο βαρύ. Αλλά δεν πειραζει , η γκαστριά θέλει θυσίες.. χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια πως πατε απο συμπτωματα;

1 ώρα πρίν, vivi24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ ευτυχώς δεν έχω ακόμα δυσκοιλιότητα όταν ξεκινήσω τον σίδηρο σίγουρα όμως το ίδιο έπαθα και στην πρώτη εγκυμοσύνη...Από κιλά μια παίρνω ένα κιλό μια το χάνω εκεί παίζω πάνω κατω.... Σίγουρα τα συμπτώματα έχουν μειωθεί αλλά που και που μια αναγούλα την έχω....

Κ εγω τα ιδια.σαν να περασαν οι ναυτιες αλλα εχουν ερθει κατι ξινιλες και καουρες.κ ρε κοριτσια εγω δ νιωθω ακομα ενεργεια αυτο που λενε οτι στον 4 σ περναει η κουραση κ η εξαντληση εγω ακομα δεν το εχω νιωσει

1 ώρα πρίν, Fotini82 είπε:

@vivi24 έτσι ακριβώς είμαι και εγώ.. συνήθως πιο ασχημα αισθάνομαι το απόγευμα μετά το μεσημεριανό φαγητό, μου κάθεται λίγο βαρύ. Αλλά δεν πειραζει , η γκαστριά θέλει θυσίες.. χαχα

 

1 ώρα πρίν, Fotini82 είπε:

@vivi24 έτσι ακριβώς είμαι και εγώ.. συνήθως πιο ασχημα αισθάνομαι το απόγευμα μετά το μεσημεριανό φαγητό, μου κάθεται λίγο βαρύ. Αλλά δεν πειραζει , η γκαστριά θέλει θυσίες.. χαχα

Καλα η δυσπεψια ειναι κατι το τρομερο την εχω πολυυυυ καιρο ενα φουσκωμα μετα το φαι λες κ εχω φαει πετρες.δεν εχω κ ορεξη να φαω κ οταν τρωω ρεψιματα λογιγκας ολη μερα 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια... αχ μπάμιες δεν τρώω θυμάμαι τελευταία φορά που έφαγα ήταν με το ζόρι όταν ήμουν πιο μικρή δεν μαρεσουν φρουτάκια όμως τρώω χυμούς πορτοκαλί πίνω νερό μπόλικο αντε να δουμ ποτέ θα στρώσει γιατί πονάει και η κοιλιά μου...  Και εγώ εξαντλημένη νιώθω ούτε ενέργεια εχω ούτε τίποτα είναι και αυτή η ζέστη με εξαντλεί ακόμα πιο πολύ έχω και το ζόρι μ με την τουαλέτα και τα νεύρα μου δεν είναι καλααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Απο ενέργεια... άλλο τίποτα!!! Σερνομαι απο καρεκλα σε καναπέ και χωρίς air condition πεθαίνω κορίτσια!!! Το στομαχι μου το νιωθω λες κ εχω καταπιει μπαλόνι και εχω και πολυ πρησμενο στηθος... το βραδυ πονάει! Αφηστε που πονουν κ τα ούλα μου! 
 

Δημητρούλα μην καθεσαι να υποφερεις χωρίς λογο, θα σου γυρισει σε πολλά αέρια και θα βασανιζεσαι περισσοτερο... μηπως να εβαζες κανα υποθετο γλυκερινης να ανακουφιστείς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ Φωτεινή ακριβώς τα ίδια νιώθω και εγώ με έναν ανεμιστήρα εδώ δεν παλεύεται... Όλα όλα στήθος κοιλιές όλα πρησμένα.. Και εμένα εδώ και 3 μέρες πονάνε τα ούλα μου από τα κάτω δόντια από μεσα πάρα πολύ..  Λες να το πάρω ε κάνει δουλειά αυτό δεν έχω βάλει ποτέ μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dhmh4 είπε:

Αχ Φωτεινή ακριβώς τα ίδια νιώθω και εγώ με έναν ανεμιστήρα εδώ δεν παλεύεται... Όλα όλα στήθος κοιλιές όλα πρησμένα.. Και εμένα εδώ και 3 μέρες πονάνε τα ούλα μου από τα κάτω δόντια από μεσα πάρα πολύ..  Λες να το πάρω ε κάνει δουλειά αυτό δεν έχω βάλει ποτέ μου

Κανει δουλειά αρκεί να αντέξεις να το κρατήσεις κάνα 5-10 λεπτά.... Αχχχχ υπομονή κ θα στρώσει που θα πάει!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fotini82 είπε:

Απο ενέργεια... άλλο τίποτα!!! Σερνομαι απο καρεκλα σε καναπέ και χωρίς air condition πεθαίνω κορίτσια!!! Το στομαχι μου το νιωθω λες κ εχω καταπιει μπαλόνι και εχω και πολυ πρησμενο στηθος... το βραδυ πονάει! Αφηστε που πονουν κ τα ούλα μου! 
 

Δημητρούλα μην καθεσαι να υποφερεις χωρίς λογο, θα σου γυρισει σε πολλά αέρια και θα βασανιζεσαι περισσοτερο... μηπως να εβαζες κανα υποθετο γλυκερινης να ανακουφιστείς.

Αχ πραγματικα δ ξερετε τι κουραγιο μου δινετε στο θεμα ενεργειας γτ λεω μονο εγω θα μαι που ακομα σερνομαι ολες μ.ελεγαν στον 4 θα σ φυγει η εξαντληση σιγαααααα δ ειδα διαφορα καμια.καλα το στομαχι για μενα ειναι το μεγα θεμα μου εχω μονιμα ολη μερα ενα μπαλονι κατω απο.το στηθος στον βολβο!τα ουλα δεν με πονανε ακομα  τλχ αλλα βλεπω να εχουν πανω κατι κοκκινιλες ξαφνικα που δ ειχαν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Dhmh4 εννοείται να το δοκιμάσεις! Κάνει δουλειά, απλά όπως είπε και η @Xen.... πιο πάνω πρέπει να το κρατησεις όσο περισσοτερο αντεξεις γιατί θα νιωθεις την ταση να το βγαλεις αμέσως(σόρρυ για την περιγραφή)

@Suzukaki άστα κορίτσι μου... και μου χει φυγει και η υπνηλία, προσπαθώ να μην κοιμαμαι τη μέρα γιατί το βραδυ στριφογυρνάω και έτσι δεν ξέρω κατα που να γυρω το κορμί μου! Το δισκο που έφαγα πριν λιγο μετεφερα απ τον καναπέ στο νεροχύτη και ενιωσα λες και εσκαβα 5 μέρες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

@Dhmh4 εννοείται να το δοκιμάσεις! Κάνει δουλειά, απλά όπως είπε και η @Xen.... πιο πάνω πρέπει να το κρατησεις όσο περισσοτερο αντεξεις γιατί θα νιωθεις την ταση να το βγαλεις αμέσως(σόρρυ για την περιγραφή)

@Suzukaki άστα κορίτσι μου... και μου χει φυγει και η υπνηλία, προσπαθώ να μην κοιμαμαι τη μέρα γιατί το βραδυ στριφογυρνάω και έτσι δεν ξέρω κατα που να γυρω το κορμί μου! Το δισκο που έφαγα πριν λιγο μετεφερα απ τον καναπέ στο νεροχύτη και ενιωσα λες και εσκαβα 5 μέρες..

Και εγω τα ιδια ακομα πολυ εξαντληση.ολη μερα με κλιματιστικο στο σπιτι κ παλι νιωθω ερειπιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 ώρες πρίν, Roula2021 είπε:

 

22 ώρες πρίν, Dhmh4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ εδώ και μια εβδομάδα έχω θέμα με την τουαλέτα δεν μπορώ να πάω και έχω πρηστεί προχθες με έπιασε και ένας πόνος στην κοιλιά!!! Ίσως να φταίει και η αλλαγή περιβάλλοντος δεν ξέρω.. 

Μια από τα ίδια. Κάθε πρωί που ξυπνάω αισθάνομαι λες και θα σκάσει η κοιλιά μου.

Εγώ σίγουρα είμαι καλύτερα από την περίοδο με ναυτίες αλλά και πάλι κουράζομαι εύκολα.δηλαδή θα βγω να περπατήσω 20 λεπτά και μετά θέλω να ξαπλώσω..

Το άλλο που έχω είναι αϋπνίες.δηλαδή αν για κάποιο λόγο με ξυπνήσουν τα παιδιά το βράδυ η ξυπνήσω μόνη μου θα κάνει τουλάχιστον ένα δίωρο να με ξαναπάρει ύπνος.

Κατά t'alla όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! Εγώ απ συμπτώματα φύγανε τα περισσότερα μόνο που ήρθε για να μείνει μάλλον η δυσπεψία σοδα με λεμόνι όλη μέρα το έχω κι το κουβαλάω μαζί μου.... από ενέργεια μπορώ να πω ότι είμαι πιο δραστήρια ξεκίνησα ξανά κι τις δουλειές του σπιτιού πιο ευχάριστα κι σίδερο βάζω που είχα από τον Μάιο να ασχοληθώ δυναμικά.... προσπαθώ να φεύγω τη μέρα πάω μέχρι την μαμά μου που είναι σε διπλανό χωριό για να κουράζεται κι ο μικρός κι εγώ κι να κοιμόμαστε  το βράδυ σερί.... αλλά άλλο ένα που ήρθε μάλλον για να μείνει είναι τα νεύρα δεν ξέρω ρε κορίτσια εσείς αλλά όλα με ενοχλούν κι με εκνευρίζουν.....(σόρρυ για το κατεβατό)

  • Μου αρέσει 1

u2Hzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου..  Την καλύτερη δουλειά κάνεις Marian  που τον πηγαίνεις στο χωριό έχεις και την  μαμά σου μια χαρά.. Εγώ από νεύρα άλλο τιποτα από την αρχή έτσι εκεί που είμαι καλά μετά από λίγο μπορεί να με γυρίσει το μάτι τώρα που έχω και ζόρια και ζέστη ακόμα περισσότερο...  Τρώγομαι με τα ρούχα μου χάχα όλα με φταίνε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια απο θεμα κοινωνικη ζωη πως τα πατε;;εγω δυατηχως εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι γτ εχω ανασφαλεια οτι θα βγω κ θα με πιασει ναυτια κτλ κ πως θα γυρισω κτλ.....κ σημερα μας καλεσαν σε μια ταβερνα κ δ ξερω αν θα παω μπορει να παει ο αντρας μ μονος του......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς από ανέκαθεν δεν βγαίναμε και πολύ.. τώρα που ήρθα στο χώριο μου βγήκαμε για φαγητό το είχα ανάγκη κι ολας γιατί εκεί που μένω δεν έχω φίλους μόνο κάτι μαμάδες που κάνουμε λίγο παρέα καμία φορά..  Οπότε  ξεσκασα λιγακι σήμερα επιστρέφω σπίτι τέλος αυτό ήταν τώρα αν τα καταφέρουμε Αύγουστο να πάμε κάπου.. Γιατί κοπέλα μου πήγαινε θα σου κάνει καλό να πάρεις τον αέρα σου με τον αντρουλη σου!! άμα σε πιάσει ναυτία θα χεις τον άντρα σου εκεί συμβαίνουν αυτά στις εγκυουλες. 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...