Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Καλημέρααααα!! Κλασικά, σηκώθηκα για τουαλέτα πριν από καμιά ώρα, προσπάθησα να ξανακοιμηθώ, αλλά ΔΕΝ..

8ωρακι συνάδελφε ακούω.. έστρωσες επιδερμίδα! Εγώ αν και δε σηκώθηκα για τσίσα όλο το βράδυ, πάλι ξύπνησα μούσκεμα, κυριολεκτικά όμως, αφού αλλάζω ρούχα. 

Κορίτσια κάτι μου λέει ότι θα γεμίσει η ομάδα ❤️

  • Μου αρέσει 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Καλημέρααααα!! Κλασικά, σηκώθηκα για τουαλέτα πριν από καμιά ώρα, προσπάθησα να ξανακοιμηθώ, αλλά ΔΕΝ..

8ωρακι συνάδελφε ακούω.. έστρωσες επιδερμίδα! Εγώ αν και δε σηκώθηκα για τσίσα όλο το βράδυ, πάλι ξύπνησα μούσκεμα, κυριολεκτικά όμως, αφού αλλάζω ρούχα. 

Κορίτσια κάτι μου λέει ότι θα γεμίσει η ομάδα ❤️

Χάχαχα ναι φίλη μου ευτυχως κοιμήθηκα από τις 11 και στις 7 τσουπ πετάχτηκα... Αυτό βλέπω και πολύ χαίρομαι.. Έλα να γινόμαστε πολλές μανούλες... kv3Xp3.png


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα!!! Εγώ κορίτσια έχω επιστρέφει στα κανονικά μου και κοιμάμαι σαν τούβλο συμπληρώνοντας 8ωρο άνετα! Σήμερα μπαίνω 6η εβδομάδα! Επισήμως 6w1d 

λέτε να την γλιτώσω χωρίς άλλα συμπτώματα; 
 
στα σοβαρά τώρα! Το ξέρετε ότι πολλά από τα παιδιά εδώ μέσα θα βγουν Υδροχόοι έτσι;

επίσης, όσες έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα θέλετε να πούμε λίγα λόγια για τον εαυτό μας ώστε να γνωριστούμε καλύτερα; 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εγω κλασσικά ζοριστηκα χθες το βραδυ,κανενα 6ωρο κοιμηθηκα.Σημερα κοριτσια σηκωνομαι,κι ειχα πολυ ροη αυτα τα ασπρα τα υγρα.Απο χθες που μπηκα στην 6η βδομαδα αυξηθηκαν.Ειναι φυσιολογικο κοριτσια ε?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Καλημερα.Εγω κλασσικά ζοριστηκα χθες το βραδυ,κανενα 6ωρο κοιμηθηκα.Σημερα κοριτσια σηκωνομαι,κι ειχα πολυ ροη αυτα τα ασπρα τα υγρα.Απο χθες που μπηκα στην 6η βδομαδα αυξηθηκαν.Ειναι φυσιολογικο κοριτσια ε?

Μην ανησυχείς, είναι μέρες που δε προλαβαίνω να αλλάζω εσώρουχα! Εν τω μεταξύ δε ξέρω αν είναι σύμπτωμα ή αν προκαλείται από την προγεστερόνη


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Καλημέρααααα!! Κλασικά, σηκώθηκα για τουαλέτα πριν από καμιά ώρα, προσπάθησα να ξανακοιμηθώ, αλλά ΔΕΝ..

8ωρακι συνάδελφε ακούω.. έστρωσες επιδερμίδα! Εγώ αν και δε σηκώθηκα για τσίσα όλο το βράδυ, πάλι ξύπνησα μούσκεμα, κυριολεκτικά όμως, αφού αλλάζω ρούχα. 

Κορίτσια κάτι μου λέει ότι θα γεμίσει η ομάδα ❤️

Χάχαχα ναι φίλη μου ευτυχως κοιμήθηκα από τις 11 και στις 7 τσουπ πετάχτηκα... Αυτό βλέπω και πολύ χαίρομαι.. Έλα να γινόμαστε πολλές μανούλες


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

@FlowerMom λίγα λόγια για εμένα λοιπόν..!

Είμαι 35 ετών και δουλεύω σε κέντρο που απασχολεί δημιουργικά, άτομα με αναπηρίες. Με τον καλό μου είμαστε μαζί από το 2012. Φυσικά δε μπορώ να μην αναφέρω ότι έχω 5 γάτες κι έναν σκύλο..είμαστε πολύτεκνοι :mrgreen:

 

  • Μου αρέσει 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/6/2020 at 11:55 ΜΜ, Joka είπε:

Έχουμε 3 μερες διαφορά!Εγω έκανα στις 23/5  κι είμαι 5 εβδομαδων και 5 ημερών.Σήμερα κάναμε τον πρωτο υπέρηχο.

23/5 και εγώ με βλαστοκύστες, έκανα υπέρηχο είδα σάκο και τώρα αγωνία για την Πέμπτη να ακούσουμε καρδούλα! Κάθε βήμα και ένα καινούργιο άγχος! 

Just now, Joka είπε:

Καλημερα.Εγω κλασσικά ζοριστηκα χθες το βραδυ,κανενα 6ωρο κοιμηθηκα.Σημερα κοριτσια σηκωνομαι,κι ειχα πολυ ροη αυτα τα ασπρα τα υγρα.Απο χθες που μπηκα στην 6η βδομαδα αυξηθηκαν.Ειναι φυσιολογικο κοριτσια ε?

Εάν βάζεις vasclor είναι φυσιολογικό και εγώ έχω όλη μέρα και δεν προλαβαίνω να αλλάζω σερβιετάκια


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

kv3Xp3.png

Just now, FlowerMom είπε:

Καλημερααααα!!! Εγώ κορίτσια έχω επιστρέφει στα κανονικά μου και κοιμάμαι σαν τούβλο συμπληρώνοντας 8ωρο άνετα! Σήμερα μπαίνω 6η εβδομάδα! Επισήμως 6w1d 

λέτε να την γλιτώσω χωρίς άλλα συμπτώματα; 
 
στα σοβαρά τώρα! Το ξέρετε ότι πολλά από τα παιδιά εδώ μέσα θα βγουν Υδροχόοι έτσι;

επίσης, όσες έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα θέλετε να πούμε λίγα λόγια για τον εαυτό μας ώστε να γνωριστούμε καλύτερα; 

 

Εγω ειμαι 38 τώρα στις 20 Ιουνίου τα κλεινω :).. Όπως καταλαβαίνετε ήταν το καλύτερο δώρο γενεθλίων... Με τον άντρα μου είμαστε μαζί από το 2015...προσπαθουσαμε τόσα χρόνια εκανα δύο αποτυχημενες προσπάθειες εξωσωματικής και τελικά κατάφερα να μείνω έγκυος φυσιολογικά... Και τέλος είμαι αγιογραφος... :)

  • Μου αρέσει 4

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

23/5 και εγώ με βλαστοκύστες, έκανα υπέρηχο είδα σάκο και τώρα αγωνία για την Πέμπτη να ακούσουμε καρδούλα! Κάθε βήμα και ένα καινούργιο άγχος! 

Εάν βάζεις vasclor είναι φυσιολογικό και εγώ έχω όλη μέρα και δεν προλαβαίνω να αλλάζω σερβιετάκια

Ωωωωω ίδια μερα είμαστε!!Εμενα με αργει πολυ για 2ο υπερηχο το επομενο Σαββατο θα ειμαι τελη της 7ης εβδομαδας.

Δε βαζω vasclor και χθες δεν εβαλα ούτε ουτρο.Αλήθεια,η vasclor ποσες μερες σας κραταει?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς σας βρήκα στο επόμενο μας βήμα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας! Ελπίζω να συνεχίσουμε δυνατά και να μιλάμε μέχρι τον Φεβρουάριο για τα συμπτώματά μας και τις απορίες μας, που μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε! 
 

Just now, Joka είπε:

Ωωωωω ίδια μερα είμαστε!!Εμενα με αργει πολυ για 2ο υπερηχο το επομενο Σαββατο θα ειμαι τελη της 7ης εβδομαδας.

Δε βαζω vasclor και χθες δεν εβαλα ούτε ουτρο.

Εγώ ΦΟΥΛ στα φάρμακα utrogestan, vasclor, cyclapur, ασπιρίνη παιδική, Ivor ενέσεις (βασικά ότι έπαιρνα τόσο καιρό) Λογικά την Πέμπτη θα μου τα αλλάξει και θα με στείλει για εξετάσεις... λέω εγώ τώρα....

Πάντως βρε κορίτσια τι άγχος κι αυτό; στην πρώτη χοριακή, στην δεύτερη χοριακή, στην τρίτη χοριακή, την τέταρτη χοριακή, στον υπέρηχο για σάκο, τώρα να ακούσουμε την καρδιά, κάθε φορά και μεγαλύτερο το άγχος και πάντα με κλάματα (εννοείται) 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλώς σας βρήκα στο επόμενο μας βήμα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας! Ελπίζω να συνεχίσουμε δυνατά και να μιλάμε μέχρι τον Φεβρουάριο για τα συμπτώματά μας και τις απορίες μας που μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε! 
 

Εγώ ΦΟΥΛ στα φάρμακα utrogestan, vasclor, cyclapur, ασπιρίνη παιδική, Ivor ενέσεις (βασικά ότι έπαιρνα τόσο καιρό) Λογικά την Πέμπτη θα μου τα αλλάξει και θα με στείλει για εξετάσεις... λέω εγώ τώρα....

Χθες πήρα οδηγίες για τα δικά μου φάρμακα, τα οποία θα μειώνονται σταδιακά μέχρι τη 12η εβδομάδα, όπου και θα τα σταματήσω εντελώς. Μόνο η ασπιρίνη θα κοπεί νωρίτερα.

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ωωωωω ίδια μερα είμαστε!!Εμενα με αργει πολυ για 2ο υπερηχο το επομενο Σαββατο θα ειμαι τελη της 7ης εβδομαδας.

Δε βαζω vasclor και χθες δεν εβαλα ούτε ουτρο.Αλήθεια,η vasclor ποσες μερες σας κραταει?

Εμένα Πάντα περισσεύει ένα σακουλάκι με πέντε δοσομετρητες! Βλέπεις σε κάθε ένα που βάζω το τιγκάρω :-P


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...