Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Κι εγω καθολου ορεξη.Κλεινω τις 6 βδομαδες σε 2 μερες.Κι ευχομαι να μην αρχισουν τα "καλά" συμπτώματα!

Πωπω, λες να μας βρούνε και χειρότερα..?

@Katzei1982 μόλις έφαγα κι άλλο αγγούρι. Βρίσκομαι ήδη στη προθέρμανση.. χαχαχα

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Πωπω, λες να μας βρούνε και χειρότερα..?

@Katzei1982 μόλις έφαγα κι άλλο αγγούρι. Βρίσκομαι ήδη στη προθέρμανση.. χαχαχα

Τις ναυτιες και τους εμετούς εννοούσα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κι εγω καθολου ορεξη.Κλεινω τις 6 βδομαδες σε 2 μερες.Κι ευχομαι να μην αρχισουν τα "καλά" συμπτώματα!

Επίσης,όποια κοπέλα τις κάνει,μου περίσσεψαν 5 clexane.Με χαρά να τις της προσφέρω.

Άρα σε όλες μας συμβαίνει να μην έχουμε όρεξη... Γιατί βρε κορίτσια μου ανησυχούσα μήπως κάτι δεν πάει καλά.... Μαζί θα προχωράμε όλες βήμα βήμα :)

Just now, Balloo είπε:

Πωπω, λες να μας βρούνε και χειρότερα..?

@Katzei1982 μόλις έφαγα κι άλλο αγγούρι. Βρίσκομαι ήδη στη προθέρμανση.. χαχαχα

Α εσύ έχεις τρελάνει τα αγγούρια.. Εγώ πάλι καλά πίνω γάλα και τρώω τοστακια... Χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Τις ναυτιες και τους εμετούς εννοούσα.

Μα αυτά εννοώ κι εγώ όταν λέω χειρότερα. Ας ελπίσουμε ότι θα γλυτώσουμε τους εμετούς.. Ναυτίες έχω ήδη.

@Katzei1982 φάε πουλάκι μου, φάε! Εκεί που ήσουν ήμουνα :tongue:

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Μα αυτά εννοώ κι εγώ όταν λέω χειρότερα. Ας ελπίσουμε ότι θα γλυτώσουμε τους εμετούς.. Ναυτίες έχω ήδη.

@Katzei1982 φάε πουλάκι μου, φάε! Εκεί που ήσουν ήμουνα :tongue:

Χαχαχα.. Κάτσε να φάω τώρα που προλαβαίνω.. Κάτι άσχετο.... Ο πρώτος υπέρηχος είναι κολπικος? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, @ngelina81 είπε:

Κορίτσια με τη δουλειά τι κάνετε; Πηγαίνετε κανονικά; 

Εγω σταματάω απο σήμερα.Πηρα αδεια ως ευπαθής ομάδα.

Σημερα ξυπνησα με τη γνωστη ζαλάδα και πολλά ενοχλητικά λευκά υγρά.Το βραδυ χθες βρυκολακιασα.Δε μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα!

Εσεις πως ειστε?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Εγώ κορίτσια στην αρχή πήρα 2 πενθήμερες και μετά μια δεκαπενθημερη. Αργότερα θα βγάλω επαπειλούμενη. Το αφεντικό μου μου είπε να ξεκινήσω τις διαδικασίες. Ξέρει πόσο ταλαιπωρηθηκαμε και γνωρίζει ότι η δουλειά μας κρύβει κινδύνους. 

Δεν υπάρχει περίπτωση να ρισκάρω την εγκυμοσύνη μου για τίποτα. 

Χθες η αλήθεια είναι πως ούτε εγώ κοιμήθηκα καλά.. είχα πονάκια χαμηλά όοολη τη νύχτα. Σηκώθηκα και τρεις φορές για τουαλέτα.. Επίσης, τα βράδια γίνομαι μούσκεμα στον ιδρώτα, λούτσα όμως. Το παθαίνετε κι εσείς? 

Μόλις με πήραν από το κέντρο και μου είπαν αφού αγχώνομαι με τα σαλοσπίρ, να μη τα σταματήσω σήμερα, αλλά να τα συνεχίσω μέχρι τον επόμενο υπέρηχο. Θα κάνω εξέταση για θρομβοφιλια να ηρεμήσει το κεφάλι μου..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάρες!!! Εγώ έχω πάρει 3 μέρες κανονική άδεια την περασμένη εβδομάδα που τελείωσε η άδεια απο την εμβρυομεταφορα και σήμερα+αύριο έχω ζητήσει τα ρεπό μου. Αύριο έχουμε τον 1ο υπέρηχο να δούμε τι θα δούμε.... Και αν όλα πάνε καλά θα πρέπει να βρω γιατρό από δημόσιο νοσοκομείο για την άδεια... Αν δούλευα σε γραφείο δεν με πείραζε να πηγαίνω αλλά στη δουλειά που είμαι δύσκολο...άσε που δεν με θέλουν οι συνάδελφοι γιατί δεν θα μπορώ να τους βοηθήσω...

Από συμπτώματα έχω μια απ'τα ίδια που αναφέρετε...συν πολλά νεύρα μερικές φορές...δεν έχω καμία όρεξη για μαγείρεμα... δυσκοιλιότητα στο φουλ (ίσως γι'αυτό οι αναγουλες είναι πιο έντονες), ααα και κρυώνω πολύ, ειδικά το βράδυ, αφού βάζω και θερμαινόμενο υπόστρωμα....:blink: το έχει καμία άλλη αυτό..;

Just now, Joka είπε:

Εγω σταματάω απο σήμερα.Πηρα αδεια ως ευπαθής ομάδα.

Σημερα ξυπνησα με τη γνωστη ζαλάδα και πολλά ενοχλητικά λευκά υγρά.Το βραδυ χθες βρυκολακιασα.Δε μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα!

Εσεις πως ειστε?

Τα βράδια είναι και για μένα πολύ δύσκολα.... Παίζω με το κινητό μπας και με πάρει ο ύπνος αλλά τίποτα... Ευτυχώς αναπληρωνω το πρωϊ... 

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! σας διαβάζω αλλα δεν τολμάω ακομα να γινω μελος!! ειμαι 5 εβδομάδων ακόμη δεν εχω κανει τον πρώτο υπέρηχο! ελπίζω σύντομα να ερθω στην παρεα σας!!!

  • Μου αρέσει 5

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

καλησπέρα κορίτσια! σας διαβάζω αλλα δεν τολμάω ακομα να γινω μελος!! ειμαι 5 εβδομάδων ακόμη δεν εχω κανει τον πρώτο υπέρηχο! ελπίζω σύντομα να ερθω στην παρεα σας!!!

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά! Ανυπομονώ για τα νέα της Πέμπτης ❤️

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ said:

καλησπέρα κορίτσια! σας διαβάζω αλλα δεν τολμάω ακομα να γινω μελος!! ειμαι 5 εβδομάδων ακόμη δεν εχω κανει τον πρώτο υπέρηχο! ελπίζω σύντομα να ερθω στην παρεα σας!!!

Κι εγώ κορίτσι μου σήμερα κλείνω την 5η & πρώτο ραντεβού στο γιατρό έχω στις 22/6, δηλαδή σε μια εβδομάδα από τώρα. Γίνε μέλος, μη φοβάσαι, μόνο θετική ενέργεια υπάρχει εδώ ❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Joka είπε:

Εγω σταματάω απο σήμερα.Πηρα αδεια ως ευπαθής ομάδα.

Σημερα ξυπνησα με τη γνωστη ζαλάδα και πολλά ενοχλητικά λευκά υγρά.Το βραδυ χθες βρυκολακιασα.Δε μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα!

Εσεις πως ειστε?

Απαπαα και γω τα ίδια από τις 3 η ώρα ξύπνια και μετράω προβατάκια... Και από όρεξη τίποτα. Με το ζόρι να φάω κάτι.. Μου πε ο γιατρός όμως να μην ανησυχώ και ότι είναι φυσικά αυτά που έχω... 

4 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

καλησπέρα κορίτσια! σας διαβάζω αλλα δεν τολμάω ακομα να γινω μελος!! ειμαι 5 εβδομάδων ακόμη δεν εχω κανει τον πρώτο υπέρηχο! ελπίζω σύντομα να ερθω στην παρεα σας!!!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Σε περιμένουμε. Και γω πρώτο υπέρηχο πρώτα ο Θεός στις 29... 

Κορίτσια τι θα κάνουμε με τις αϋπνίες.. Έχει κανένα κορίτσι να προτείνει κάτι.. Πάμε μπουζούκια? Ραντεβού στις 3 που ξυπνάμε όλες χαχα

  • Χαχα 4

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...