Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Εγω εντωμεταξύ άκουγα οτι οταν εισαι εγκυος κοιμασαι συνεχως,όπου σταθείς κι όπου βρεθείς!Πολλή παραπληροφόρηση τελικά η υποθεση!

Έτσι ακριβώς... Προσμένω αυτές τις μέρες που θα κοιμάμαι 18 ώρες το 24ωρο...τη μέρα γενικά τι τρως? Ξέχασα να ρωτήσω και τον γιατρό το ταχίνι άραγε επιτρέπεται? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου παίρνετε κάποιο ειδικό σαμπουάν η αφρόλουτρο? 

Προς το παρόν χρησιμοποιώ ότι είχω... Έχω διαβάσει όμως ότι θέλει προσοχή για ότι μένει πάνω μας και δεν ξεβγαζεται πχ κρέμες σώματος, προσώπου κλπ

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Προς το παρόν χρησιμοποιώ ότι είχω... Έχω διαβάσει όμως ότι θέλει προσοχή για ότι μένει πάνω μας και δεν ξεβγαζεται πχ κρέμες σώματος, προσώπου κλπ

Για τις κρεμες μου πε ο γιατρός ότι μπορώ να βάλω ότι θέλω.. Και πρόσωπο και σώμα.. Επίσης μου πε ότι επιτρέπεται να βάψω Νύχια με απλο Μάνο αλλά όχι μαλλια ακομα... Το ταχίνι και το μέλι αγαύης ξέρεις αν επιτρέπεται? Ξέχασα να τον ρωτησω


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Για τις κρεμες μου πε ο γιατρός ότι μπορώ να βάλω ότι θέλω.. Και πρόσωπο και σώμα.. Επίσης μου πε ότι επιτρέπεται να βάψω Νύχια με απλο Μάνο αλλά όχι μαλλια ακομα... Το ταχίνι και το μέλι αγαύης ξέρεις αν επιτρέπεται? Ξέχασα να τον ρωτησω

Γιατί να μην επιτρέπεται το ταχίνι..? Κι εγώ τρώω. Θα ετοιμάσω μια λίστα με ερωτήσεις για το επόμενο ραντεβού


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Γιατί να μην επιτρέπεται το ταχίνι..? Κι εγώ τρώω. Θα ετοιμάσω μια λίστα με ερωτήσεις για το επόμενο ραντεβού

Και γω έτσι πιστεύω απλά ξέχασα να ρωτήσω και λέω κάτσε μην κάνω καμιά βλακεια... Μέλι αγαύης τρως η κανονικό μέλι? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Για τις κρεμες μου πε ο γιατρός ότι μπορώ να βάλω ότι θέλω.. Και πρόσωπο και σώμα.. Επίσης μου πε ότι επιτρέπεται να βάψω Νύχια με απλο Μάνο αλλά όχι μαλλια ακομα... Το ταχίνι και το μέλι αγαύης ξέρεις αν επιτρέπεται? Ξέχασα να τον ρωτησω

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με κανένα από τα δύο.... Απλά απ' ότι ξέρω το μέλι από αγαύη θεωρείται πιο επιβαρυντικό για τον οργανισμό...ψάξε το λίγο... Για τις κρέμες υπάρχει μια εφαρμογή που σκαναρεις τα συστατικά και σου λέει αν περιέχει κάτι απαγορευτικό

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Και γω έτσι πιστεύω απλά ξέχασα να ρωτήσω και λέω κάτσε μην κάνω καμιά βλακεια... Μέλι αγαύης τρως η κανονικό μέλι? 

Μελακι κανονικο τρώω.. ελπίζω να επιτρέπεται γιατι μου αρέσει πολύ 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, κορίτσια, έχω διαβάσει ότι τα κρέατα πρέπει να είναι καλά ψημένα και τα λαχανικά πολύ καλά πλυμένα... Μάλιστα από γνωστές μου έχω ακούσει ότι ο γιατρός τους τους έλεγε να αποφεύγουν να τρώνε έξω σαλάτα μαρούλι ή λάχανο... 

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Επίσης, κορίτσια, έχω διαβάσει ότι τα κρέατα πρέπει να είναι καλά ψημένα και τα λαχανικά πολύ καλά πλυμένα... Μάλιστα από γνωστές μου έχω ακούσει ότι ο γιατρός τους τους έλεγε να αποφεύγουν να τρώνε έξω σαλάτα μαρούλι ή λάχανο... 

Αυτό είναι το μόνο που γνωρίζω και προσέχω. Έξω δεν τρώω σαλάτες και στο σπίτι φρούτα και λαχανικά πλένονται όλα σε νερό και ξύδι. Κι όσο μπορώ αγοράζω βιολογικά. 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, @ngelina81 είπε:

Επίσης, κορίτσια, έχω διαβάσει ότι τα κρέατα πρέπει να είναι καλά ψημένα και τα λαχανικά πολύ καλά πλυμένα... Μάλιστα από γνωστές μου έχω ακούσει ότι ο γιατρός τους τους έλεγε να αποφεύγουν να τρώνε έξω σαλάτα μαρούλι ή λάχανο... 

Ναι και μένα ακριβώς τα ίδια μου είπε... Αχ κορίτσια σήμερα κοιμήθηκα σερί ένα 8ωρο... Είχα ξεχάσει πόσο ωραίο είναι χάχαχα 

  • Μου αρέσει 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...