Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Agatte said:

Καλημέρα! Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και μακάρι να είναι καρπερή! 

Αδιαθετησα κανονικότατα πάνω στην αλλαγή του χρόνου! Και όπως πάει η δουλειά, μάλλον θα συνεχίσω να αδιαθετω μέχρι την κλιμακτήριο! Αν θέλει να έρθει, θα έρθει, τι να κάνουμε; αποφάσισα να μην ελπίζω πια τίποτα σ' αυτό το θέμα. Θα συνεχίσω τις προσπάθειες αλλά θα βάλω τα δυνατά μου να μη με καταβάλει όλο αυτό. 

@Emilly θα περιμένουμε τα νέα σου αύριο! Πόσο είσαι τώρα σε εβδομάδες; 

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλες. Να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε στη ζωή μας και να ειμαστε καλά να προσπαθούμε για όλα αυτά που επιθυμούμε. 

Φιλενάδα ακριβώς έτσι τα σκέφτομαι και εγώ. Αν θέλει να έρθει ειναι καλοδεχούμενο αλλα το αφήνω στην τύχη του και στο Θεό. Δεν μπορώ να το σκέφτομαι και να ελπιζω κάθε μήνα, είναι αρκετά ψυχοφθόρο. Συνεχίζω τη προσπάθεια αλλά μεχρι εκεί.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Μεθαύριο θα πάω τελικά.με γκαστρωσε ο δικός μου κυριολεκτικά.εχει να παραλάβει πινακίδες Δευτέρα το ξέχασα.ειναι έμπορος αυτοκίνητων κ παραδίδει δοκ πινακίδες κάθε 31 κ τις παίρνει κάθε αρχή έτους...δεν έχω μέσο.

Άντε υπομονή ακόμα μία μερουλα! 5 και κάτι θα είσαι; έχω χάσει τις μέρες. 

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλες. Να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε στη ζωή μας και να ειμαστε καλά να προσπαθούμε για όλα αυτά που επιθυμούμε. 

Φιλενάδα ακριβώς έτσι τα σκέφτομαι και εγώ. Αν θέλει να έρθει ειναι καλοδεχούμενο αλλα το αφήνω στην τύχη του και στο Θεό. Δεν μπορώ να το σκέφτομαι και να ελπιζω κάθε μήνα, είναι αρκετά ψυχοφθόρο. Συνεχίζω τη προσπάθεια αλλά μεχρι εκεί.

Έτσι, θα το πάμε χαλαρά με όσο περισσότερο σεχ αντέχει το κορμί μας κι η ψυχή μας κι εδώ θα είμαστε να τα λέμε έτσι και πάει να μας πάρει από κάτω. Και να δεις που εκεί που δεν το περιμένεις, έρχεται! Μακάρι έτσι να πάει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte said:

Άντε υπομονή ακόμα μία μερουλα! 5 και κάτι θα είσαι; έχω χάσει τις μέρες. 

Έτσι, θα το πάμε χαλαρά με όσο περισσότερο σεχ αντέχει το κορμί μας κι η ψυχή μας κι εδώ θα είμαστε να τα λέμε έτσι και πάει να μας πάρει από κάτω. Και να δεις που εκεί που δεν το περιμένεις, έρχεται! Μακάρι έτσι να πάει! 

Εγώ πραγματικά μέσα μου δεν περιμένω κάτι πλέον. Μακάρι να μας ξαφνιάσει. Τι να πω; θα τα λέμε παρέα οπως ειπες, γιατί έχει σημασία να μιλάς με ανθρώπους που ζουν και αισθάνονται τα ίδια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Άντε υπομονή ακόμα μία μερουλα! 5 και κάτι θα είσαι; έχω χάσει τις μέρες. 

Έτσι, θα το πάμε χαλαρά με όσο περισσότερο σεχ αντέχει το κορμί μας κι η ψυχή μας κι εδώ θα είμαστε να τα λέμε έτσι και πάει να μας πάρει από κάτω. Και να δεις που εκεί που δεν το περιμένεις, έρχεται! Μακάρι έτσι να πάει! 

Συμμαθήτριά θα είμαι 6,3 νομίζω.λογικα κάτι θα δω μπορεί κ καρδούλα .είναι ο πιο αργοπορημενος υπέρηχος που θα κάνω σε έμβρυο.αλλα αφού ξέρω ότι πριν δεν φαίνεται τίποτα.δεν έχω άγχος..ότι βρέξει ας κατεβάσει είμαι.πιστευω ότι σε αυτή την φάση όλα είναι καλά γιατί είμαι με πολύ αναγουλα κ το στήθος πόνο..προς το παρόν νομίζω καλά..θα σας πω τρίτη.

Just now, TATAKI είπε:

Εγώ πραγματικά μέσα μου δεν περιμένω κάτι πλέον. Μακάρι να μας ξαφνιάσει. Τι να πω; θα τα λέμε παρέα οπως ειπες, γιατί έχει σημασία να μιλάς με ανθρώπους που ζουν και αισθάνονται τα ίδια. 

Καλές μου συμμαθήτριες επειδή έφαγα πολύ άγχος με το παιδί που κολησει μια παράξενη ίωση αυτό τον καιρό με ζαλάδα ελαφρύ πονοκέφαλο μάτια κάψιμο κ κατάπτωση κ το κολλησαμε κ εγώ κ ο άντρας μου αυτός πιο ελαφριά,,εγώ το βράδυ είχα δέκατα,ζαλίζομαι δύο μέρες,μπορεί κορονοιος,,κατάλαβα και πάλι,,,την υγεία μας να έχουμε κ τα παιδάκια μας να είναι γερά γιατί μεγαλύτερη ανησυχία από το ήδη υπάρχων παιδί δεν υπάρχει..έχω επικεντρωθεί τόσο στον μικρό αυτές τις μέρες που δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο.να είμαστε καλά οι οικογένειες μας τα παιδάκια μας κ να ζουμε την ζωουλα μας όσο καλύτερα γίνεται.

Just now, TATAKI είπε:

Εγώ πραγματικά μέσα μου δεν περιμένω κάτι πλέον. Μακάρι να μας ξαφνιάσει. Τι να πω; θα τα λέμε παρέα οπως ειπες, γιατί έχει σημασία να μιλάς με ανθρώπους που ζουν και αισθάνονται τα ίδια. 

Καλές μου συμμαθήτριες επειδή έφαγα πολύ άγχος με το παιδί που κολησει μια παράξενη ίωση αυτό τον καιρό με ζαλάδα ελαφρύ πονοκέφαλο μάτια κάψιμο κ κατάπτωση κ το κολλησαμε κ εγώ κ ο άντρας μου αυτός πιο ελαφριά,,εγώ το βράδυ είχα δέκατα,ζαλίζομαι δύο μέρες,μπορεί κορονοιος,,κατάλαβα και πάλι,,,την υγεία μας να έχουμε κ τα παιδάκια μας να είναι γερά γιατί μεγαλύτερη ανησυχία από το ήδη υπάρχων παιδί δεν υπάρχει..έχω επικεντρωθεί τόσο στον μικρό αυτές τις μέρες που δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο.να είμαστε καλά οι οικογένειες μας τα παιδάκια μας κ να ζουμε την ζωουλα μας όσο καλύτερα γίνεται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Εγώ πραγματικά μέσα μου δεν περιμένω κάτι πλέον. Μακάρι να μας ξαφνιάσει. Τι να πω; θα τα λέμε παρέα οπως ειπες, γιατί έχει σημασία να μιλάς με ανθρώπους που ζουν και αισθάνονται τα ίδια. 

Καλά, μεταξύ μας, κι εγώ τίποτα δεν περιμένω πια. Με εξαίρεση το καλοκαίρι που σταματήσαμε, έχω από πέρυσι τέτοια εποχή που άρχισα προσπάθειες και δεν έγινε τίποτα. Εν πίστευα ποτέ πως επί ένα χρονο θα παλεύουμε και δεν θα γίνεται τίποτα. Απλά κρατάω κι εγώ αυτό το μακάρι. 

Just now, Emilly είπε:

Συμμαθήτριά θα είμαι 6,3 νομίζω.λογικα κάτι θα δω μπορεί κ καρδούλα .είναι ο πιο αργοπορημενος υπέρηχος που θα κάνω σε έμβρυο.αλλα αφού ξέρω ότι πριν δεν φαίνεται τίποτα.δεν έχω άγχος..ότι βρέξει ας κατεβάσει είμαι.πιστευω ότι σε αυτή την φάση όλα είναι καλά γιατί είμαι με πολύ αναγουλα κ το στήθος πόνο..προς το παρόν νομίζω καλά..θα σας πω τρίτη.

Καλές μου συμμαθήτριες επειδή έφαγα πολύ άγχος με το παιδί που κολησει μια παράξενη ίωση αυτό τον καιρό με ζαλάδα ελαφρύ πονοκέφαλο μάτια κάψιμο κ κατάπτωση κ το κολλησαμε κ εγώ κ ο άντρας μου αυτός πιο ελαφριά,,εγώ το βράδυ είχα δέκατα,ζαλίζομαι δύο μέρες,μπορεί κορονοιος,,κατάλαβα και πάλι,,,την υγεία μας να έχουμε κ τα παιδάκια μας να είναι γερά γιατί μεγαλύτερη ανησυχία από το ήδη υπάρχων παιδί δεν υπάρχει..έχω επικεντρωθεί τόσο στον μικρό αυτές τις μέρες που δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο.να είμαστε καλά οι οικογένειες μας τα παιδάκια μας κ να ζουμε την ζωουλα μας όσο καλύτερα γίνεται.

Έλα βρε... Περαστικά σας! Έχεις τόσο δίκιο, όπως τα λες είναι! Σαν την υγεία, δεν έχει!

6 και 3 είναι πολύ πιθανό να ακούσετε καρδούλα. Με το καλό, κοριτσι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 minutes ago, Emilly said:

Συμμαθήτριά θα είμαι 6,3 νομίζω.λογικα κάτι θα δω μπορεί κ καρδούλα .είναι ο πιο αργοπορημενος υπέρηχος που θα κάνω σε έμβρυο.αλλα αφού ξέρω ότι πριν δεν φαίνεται τίποτα.δεν έχω άγχος..ότι βρέξει ας κατεβάσει είμαι.πιστευω ότι σε αυτή την φάση όλα είναι καλά γιατί είμαι με πολύ αναγουλα κ το στήθος πόνο..προς το παρόν νομίζω καλά..θα σας πω τρίτη.

Καλές μου συμμαθήτριες επειδή έφαγα πολύ άγχος με το παιδί που κολησει μια παράξενη ίωση αυτό τον καιρό με ζαλάδα ελαφρύ πονοκέφαλο μάτια κάψιμο κ κατάπτωση κ το κολλησαμε κ εγώ κ ο άντρας μου αυτός πιο ελαφριά,,εγώ το βράδυ είχα δέκατα,ζαλίζομαι δύο μέρες,μπορεί κορονοιος,,κατάλαβα και πάλι,,,την υγεία μας να έχουμε κ τα παιδάκια μας να είναι γερά γιατί μεγαλύτερη ανησυχία από το ήδη υπάρχων παιδί δεν υπάρχει..έχω επικεντρωθεί τόσο στον μικρό αυτές τις μέρες που δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο.να είμαστε καλά οι οικογένειες μας τα παιδάκια μας κ να ζουμε την ζωουλα μας όσο καλύτερα γίνεται.

Καλές μου συμμαθήτριες επειδή έφαγα πολύ άγχος με το παιδί που κολησει μια παράξενη ίωση αυτό τον καιρό με ζαλάδα ελαφρύ πονοκέφαλο μάτια κάψιμο κ κατάπτωση κ το κολλησαμε κ εγώ κ ο άντρας μου αυτός πιο ελαφριά,,εγώ το βράδυ είχα δέκατα,ζαλίζομαι δύο μέρες,μπορεί κορονοιος,,κατάλαβα και πάλι,,,την υγεία μας να έχουμε κ τα παιδάκια μας να είναι γερά γιατί μεγαλύτερη ανησυχία από το ήδη υπάρχων παιδί δεν υπάρχει..έχω επικεντρωθεί τόσο στον μικρό αυτές τις μέρες που δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο.να είμαστε καλά οι οικογένειες μας τα παιδάκια μας κ να ζουμε την ζωουλα μας όσο καλύτερα γίνεται.

Και εγω τα ιδια φιλεναδα. Ετρεχα με την μικρη σε γιατρους ενα μηνα για πρωιμη ηβη. Αγχος αγωνια καπακι επαθα την αλλεργια που ειμαι σιγουρη πως στρεσαριστηκα και μου βγηκαν ολα. Να ειμαστε καλα πανω απ ολα δεν το συζηταω. Με το καλο να ακουσεις τη καρδουλα του νεου μελους σας. Να εισαι χαλαρη και να ζεις τις ομορφες αυτες στιγμες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , TATAKI είπε:

Και εγω τα ιδια φιλεναδα. Ετρεχα με την μικρη σε γιατρους ενα μηνα για πρωιμη ηβη. Αγχος αγωνια καπακι επαθα την αλλεργια που ειμαι σιγουρη πως στρεσαριστηκα και μου βγηκαν ολα. Να ειμαστε καλα πανω απ ολα δεν το συζηταω. Με το καλο να ακουσεις τη καρδουλα του νεου μελους σας. Να εισαι χαλαρη και να ζεις τις ομορφες αυτες στιγμες. 

Άσε δεν έχει τέλος το άγχος της μάνας.περισυ ο μικρός έπαθε μόλυνση με σπυράκια μέτωπο απο ένα πάρτυ παιδότοπου που τα βαφανε.πηγα σε μια άσχετη δερματολόγο μου λέει το παιδί έχει ακμή προεφηβική...οχτώ μισή χρονών κουραμπιές ο δικός μου περισυ με μάγουλο σαν πέντε χρόνων εφηβική ακμή;;ότι να ναι σταφυλόκοκκος ήταν κ πέρασε σε δύο εβδομάδες αλλά είχα σκάσει κ εγώ ...είπα πάει έχει θέμα.αλλα τα κορίτσια στα 10 μπαίνουν στα σίγουρα προεφηβεία κ τα αγόρια 11 με 12. Η αδερφή μου 11 της ήρθε περίοδος κ είναι 1,71 μια χαρά γυναικάρα.μην φοβάσαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Κοριτσια που είστε; χαθηκαμε ολες. Εmilly πηγες γιατρό; agatte τα κεφια πως πανε; η παλιοσειρα απουσα. 

Πήγα συνμαθητρια.ειμαι 6,3 εβδομάδων μου έκανε υπέρηχο από πάνω κοιλιά όχι κολπικό που το εκτίμησα κ είδαμε σάκο λεκιθικο κ έμβρυο μια χαρά με καρδούλα.ελπιζω να είναι πάντα καλά κ να το γεννήσω αυτό το μπιζέλι.νσι όντως η παλιοσειρα έχει πέσει ...καλά δεν βλέπετε εμένα στον αγώνα;;για να έπιασα πάλι εγκυμοσύνη με τρεις αποξεσεις που δεν έγινε η μήτρα φύλλο μην φοβάται καμία.μια χαρά μια μια θα μαζευτούμε.κσι παλεύω χρόνια έτσι;;;;δεν είμαι καμία εύκολη αξιοζήλευτη περίπτωση...για κλάματα είμαι.κ όμως ο Θεός να μας έχει γέρους κ δύναμη να μας δίνει να αγωνιζομαστε.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Πήγα συνμαθητρια.ειμαι 6,3 εβδομάδων μου έκανε υπέρηχο από πάνω κοιλιά όχι κολπικό που το εκτίμησα κ είδαμε σάκο λεκιθικο κ έμβρυο μια χαρά με καρδούλα.ελπιζω να είναι πάντα καλά κ να το γεννήσω αυτό το μπιζέλι.νσι όντως η παλιοσειρα έχει πέσει ...καλά δεν βλέπετε εμένα στον αγώνα;;για να έπιασα πάλι εγκυμοσύνη με τρεις αποξεσεις που δεν έγινε η μήτρα φύλλο μην φοβάται καμία.μια χαρά μια μια θα μαζευτούμε.κσι παλεύω χρόνια έτσι;;;;δεν είμαι καμία εύκολη αξιοζήλευτη περίπτωση...για κλάματα είμαι.κ όμως ο Θεός να μας έχει γέρους κ δύναμη να μας δίνει να αγωνιζομαστε.

Μπραβο Εμιλιτσα μου, μεγαλη χαρά πήρα. Ολα καλά θα πανε και το σποράκι θα γίνει ενα τέλειο μωράκι σύντομα στην αγκαλια σου. Στον γιο σου έχεις πει τίποτα ή οχι ακομα; για να μας πεις τι σας ειπε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, TATAKI είπε:

Μπραβο Εμιλιτσα μου, μεγαλη χαρά πήρα. Ολα καλά θα πανε και το σποράκι θα γίνει ενα τέλειο μωράκι σύντομα στην αγκαλια σου. Στον γιο σου έχεις πει τίποτα ή οχι ακομα; για να μας πεις τι σας ειπε

Από την πρώτη στιγμή που είμασταν σαν τους χαζούς πάνω από το τεστ έχωσε κ αυτός τα μούτρα κ ρωτούσε τι έγινε;;σου λέει τι παθανε αυτοί κ κοιτάνε αυτο το χαρτάκι τόση ώρα;;;κ τι μπορεί να είναι;;χαχαχαχαχα.μετα του είπαμε κ έλεγε το καημένο μαμά να τρως πολλά φρούτα να μεγαλώσει αυτό το μωρό,,,μαμά τι πρέπει να κάνω για να μην το χάσεις κ αυτό...άσε δράμα..περνάνε κ τα παιδιά με αυτές τις καταστάσεις.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Από την πρώτη στιγμή που είμασταν σαν τους χαζούς πάνω από το τεστ έδωσε κ αυτός τα μούτρα κ ρωτούσε τι έγινε;;σου λέει τι παθανε αυτοί κ κοιτάνε αυτο το χαρτάκι τόση ώρα;;;κ τι μπορεί να είναι;;χαχαχαχαχα.μετα του είπαμε κ έλεγε το καημένο μαμά να τρως πολλά φρούτα να μεγαλώσει αυτό το μωρό,,,μαμά τι πρέπει να κάνω για να μην το χάσεις κ αυτό...άσε δράμα..περνάνε κ τα παιδιά με αυτές τις καταστάσεις.

Ψυχουλα ομορφη ο γιος σου...σοκ τα λογια του...θα ερθει το αδελφακι του και θα γινει η ζωη σας φυσιολογικη. Θα καλυφθουν τα κενα ολων και τα τραυματα θα κλεισουν. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2021 at 9:36 ΜΜ, TATAKI είπε:

Κοριτσια που είστε; χαθηκαμε ολες. Εmilly πηγες γιατρό; agatte τα κεφια πως πανε; η παλιοσειρα απουσα. 

Δηλώνω παρούσα! Όταν έχω περίοδο είμαι κάπως, μετά κάπως πάλι ψιλοϊσιώνω... Τελευταία μέρα σήμερα, καθαρίζω. Ήρθαν και τα καινούρια τεστ ωορρηξιας και βλέποντας και κάνοντας. Αισιοδοξία δε μου ήρθε πάντως και ίσως έτσι είναι καλύτερα. 

On 5/1/2021 at 10:02 ΜΜ, Emilly είπε:

Πήγα συνμαθητρια.ειμαι 6,3 εβδομάδων μου έκανε υπέρηχο από πάνω κοιλιά όχι κολπικό που το εκτίμησα κ είδαμε σάκο λεκιθικο κ έμβρυο μια χαρά με καρδούλα.ελπιζω να είναι πάντα καλά κ να το γεννήσω αυτό το μπιζέλι.νσι όντως η παλιοσειρα έχει πέσει ...καλά δεν βλέπετε εμένα στον αγώνα;;για να έπιασα πάλι εγκυμοσύνη με τρεις αποξεσεις που δεν έγινε η μήτρα φύλλο μην φοβάται καμία.μια χαρά μια μια θα μαζευτούμε.κσι παλεύω χρόνια έτσι;;;;δεν είμαι καμία εύκολη αξιοζήλευτη περίπτωση...για κλάματα είμαι.κ όμως ο Θεός να μας έχει γέρους κ δύναμη να μας δίνει να αγωνιζομαστε.

Τι όμορφα νέα βρε Εμιλλακι! Με το καλό να μεγαλώσει και να το πάρεις στην αγκαλιά σου! Όλα να πάνε κατ' ευχήν αυτή τη φορά! Και θα πάνε! Ήρθε η ώρα της ανταμοιβής για όσα πέρασες καλό μου! Είσαι καλά εσύ; έχεις ενοχλήσεις; 

On 5/1/2021 at 11:03 ΜΜ, Emilly είπε:

Από την πρώτη στιγμή που είμασταν σαν τους χαζούς πάνω από το τεστ έχωσε κ αυτός τα μούτρα κ ρωτούσε τι έγινε;;σου λέει τι παθανε αυτοί κ κοιτάνε αυτο το χαρτάκι τόση ώρα;;;κ τι μπορεί να είναι;;χαχαχαχαχα.μετα του είπαμε κ έλεγε το καημένο μαμά να τρως πολλά φρούτα να μεγαλώσει αυτό το μωρό,,,μαμά τι πρέπει να κάνω για να μην το χάσεις κ αυτό...άσε δράμα..περνάνε κ τα παιδιά με αυτές τις καταστάσεις.

Ψυχούλα μου, τι αγνά πλασματακια είναι τα παιδάκια... Αγωνιά κι αυτός για τη μανούλα και το αδερφάκι του! Ο πιο τρυφερός μεγάλος αδερφός θα γίνει, θα δεις! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Δηλώνω παρούσα! Όταν έχω περίοδο είμαι κάπως, μετά κάπως πάλι ψιλοϊσιώνω... Τελευταία μέρα σήμερα, καθαρίζω. Ήρθαν και τα καινούρια τεστ ωορρηξιας και βλέποντας και κάνοντας. Αισιοδοξία δε μου ήρθε πάντως και ίσως έτσι είναι καλύτερα. 

Τι όμορφα νέα βρε Εμιλλακι! Με το καλό να μεγαλώσει και να το πάρεις στην αγκαλιά σου! Όλα να πάνε κατ' ευχήν αυτή τη φορά! Και θα πάνε! Ήρθε η ώρα της ανταμοιβής για όσα πέρασες καλό μου! Είσαι καλά εσύ; έχεις ενοχλήσεις; 

Ψυχούλα μου, τι αγνά πλασματακια είναι τα παιδάκια... Αγωνιά κι αυτός για τη μανούλα και το αδερφάκι του! Ο πιο τρυφερός μεγάλος αδερφός θα γίνει, θα δεις! 

Τραγική αναγουλα έχω συμμαθήτριά ..έχω χάσει δύο πολύτιμα κιλά είμαι 47 πλέον σαν άρρωστη.τρωω λίγο λίγο όλη μέρα.γενικα είμαι πεσμένη.κ το στήθος πόνο.αν πάνε όλα καλά θα ανάκαμψη τέταρτο με πέμπτο μήνα.εχει ο Θεός ως τοτε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τραγική αναγουλα έχω συμμαθήτριά ..έχω χάσει δύο πολύτιμα κιλά είμαι 47 πλέον σαν άρρωστη.τρωω λίγο λίγο όλη μέρα.γενικα είμαι πεσμένη.κ το στήθος πόνο.αν πάνε όλα καλά θα ανάκαμψη τέταρτο με πέμπτο μήνα.εχει ο Θεός ως τοτε

Εμένα έγινε η ωορρηξία και ανέβηκε και η θερμοκρασία από σταθερή 36.4 πήγε το πρωί 36.7 και το τεστ ωορρηξίας άρχισε να γίνεται πιο αχνό οπότε σταυρώνουμε τα δάχτυλα ,κάνουμε την προσευχή μας ερχόμαστε και σε επαφή ακόμα δυο μέρες 

Και μπαίνουμε στην αναμονή 

Χαχαχαχα 

( Αχ αυτή η αναμονή)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...