Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Katerina13 είπε:

Καλή χρονιά κ καλώς σας βρηκα!!!Κοντευω τα 44...ούτε να το λέω δε θέλω...εχω κάνει 4 εξωσωματικές ..στη τελευταία το Νοέμβρη είχα θετικη χοριακη αλλά δεν είχα καλους διπλασιασμούς ...τώρα περιμένω ημγια την επόμενη προσπάθεια!!!ευχομαι το 21 να είναι τυχερό για όλες μας!!!!

Καλωσηρθες κ με το καλό η επόμενη προσπάθεια να είναι η τυχερή σου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina13 είπε:

Καλή χρονιά κ καλώς σας βρηκα!!!Κοντευω τα 44...ούτε να το λέω δε θέλω...εχω κάνει 4 εξωσωματικές ..στη τελευταία το Νοέμβρη είχα θετικη χοριακη αλλά δεν είχα καλους διπλασιασμούς ...τώρα περιμένω ημγια την επόμενη προσπάθεια!!!ευχομαι το 21 να είναι τυχερό για όλες μας!!!!

Καλη χρονιά κοριτσι και καλή επιτυχία σρις προσπάθειες σου!! Θετική σκέψη και οχι αγχος!!!

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Μονο απο τις εξετασεις εβγαλε η γιατρος της το συμπερασμα? Υπέρηχο δεν έκανε της κοπέλας? Μπράβο της που τα κατάφερε!! 

Απολα της έκανε..κ είχε κ κληρονομικό από την μαμά της για πρόωρη εμμηνόπαυση..αλλά....τα κατάφερε...από πάντα άκουγα γυναίκες που στην κλιμακτηριο έμειναν έγκυες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Απολα της έκανε..κ είχε κ κληρονομικό από την μαμά της για πρόωρη εμμηνόπαυση..αλλά....τα κατάφερε...από πάντα άκουγα γυναίκες που στην κλιμακτηριο έμειναν έγκυες..

Τέτοια να ακούμε να παίρνουμε θάρρος!!! Μπραβο της!!!

  • Μου αρέσει 3

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina13 είπε:

@Flolipop@Klelia81@Emilly σας ευχαριστω!!!Κ για εσάς ευχομαι σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες!!!

Κορίτσι μου κάνε κουράγιο κι εγώ στα 44 πάω για 45 και ετοιμάζομαι για την 6η μου προσπάθεια.... Με δωρεά όμως αυτή τη φορά κι ο θεός να βάλει το χέρι του.... Εγώ 5 φορές θετική χοριακή κι όλες βιοχημικές... Και μία φυσική σύλληψη στα 42 που παλινδρομησε.... Ας ελπίσουμε ότι φέτος θα είναι η τυχερή μας!

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Κορίτσι μου κάνε κουράγιο κι εγώ στα 44 πάω για 45 και ετοιμάζομαι για την 6η μου προσπάθεια.... Με δωρεά όμως αυτή τη φορά κι ο θεός να βάλει το χέρι του.... Εγώ 5 φορές θετική χοριακή κι όλες βιοχημικές... Και μία φυσική σύλληψη στα 42 που παλινδρομησε.... Ας ελπίσουμε ότι φέτος θα είναι η τυχερή μας!

Τώρα θα είναι η τυχερή σου κορίτσι μου! Με το καλο!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Κορίτσι μου κάνε κουράγιο κι εγώ στα 44 πάω για 45 και ετοιμάζομαι για την 6η μου προσπάθεια.... Με δωρεά όμως αυτή τη φορά κι ο θεός να βάλει το χέρι του.... Εγώ 5 φορές θετική χοριακή κι όλες βιοχημικές... Και μία φυσική σύλληψη στα 42 που παλινδρομησε.... Ας ελπίσουμε ότι φέτος θα είναι η τυχερή μας!

Οι σκέψεις μας κοντά σου:x

  • Ευχαριστώ 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Κορίτσι μου κάνε κουράγιο κι εγώ στα 44 πάω για 45 και ετοιμάζομαι για την 6η μου προσπάθεια.... Με δωρεά όμως αυτή τη φορά κι ο θεός να βάλει το χέρι του.... Εγώ 5 φορές θετική χοριακή κι όλες βιοχημικές... Και μία φυσική σύλληψη στα 42 που παλινδρομησε.... Ας ελπίσουμε ότι φέτος θα είναι η τυχερή μας!

Σου ευχομαι όλα να πάνε τέλεια κ σύντομα να έχεις φουσκωμένη κοιλιτσα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Katerina13 said:

Καλή χρονιά κ καλώς σας βρηκα!!!Κοντευω τα 44...ούτε να το λέω δε θέλω...εχω κάνει 4 εξωσωματικές ..στη τελευταία το Νοέμβρη είχα θετικη χοριακη αλλά δεν είχα καλους διπλασιασμούς ...τώρα περιμένω ημγια την επόμενη προσπάθεια!!!ευχομαι το 21 να είναι τυχερό για όλες μας!!!!

Καλωσόρισες, Θέλει επιμονή, υπομονή και πίστη. Σου ευχομαι να τα εχεις ολα και η επομενη προσπαθεια σου να ειναι η τυχερη. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Katerina13 είπε:

@Flolipop@Klelia81@Emilly σας ευχαριστω!!!Κ για εσάς ευχομαι σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες!!!

Εμένα ξαναφουσκωσε η κοιλιά μου..40 πατημένα είμαι κ διανύω την 8 εβδομάδα...όλα γίνονται ..έχω κ εγώ στην καμπούρα μου τρεις εγκυμοσύνες που δεν πήγαν καλά αλλά δεν το έβαλα κάτω...ελπίζω αυτή να πάει καλά...έχει ο Θεός για όλους..σύντομα να εχεις κ εσύ καλά αποτελέσματα εύχομαι.

8 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Κορίτσι μου κάνε κουράγιο κι εγώ στα 44 πάω για 45 και ετοιμάζομαι για την 6η μου προσπάθεια.... Με δωρεά όμως αυτή τη φορά κι ο θεός να βάλει το χέρι του.... Εγώ 5 φορές θετική χοριακή κι όλες βιοχημικές... Και μία φυσική σύλληψη στα 42 που παλινδρομησε.... Ας ελπίσουμε ότι φέτος θα είναι η τυχερή μας!

Με το καλό η επόμενη κορίτσι να αρπαχτει το έμβρυο κ να μην σε αφήσει εννιά μήνες...πολύ δύσκολες οι απώλειες.θελουν πολύ γερό στομάχι.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εμένα ξαναφουσκωσε η κοιλιά μου..40 πατημένα είμαι κ διανύω την 8 εβδομάδα...όλα γίνονται ..έχω κ εγώ στην καμπούρα μου τρεις εγκυμοσύνες που δεν πήγαν καλά αλλά δεν το έβαλα κάτω...ελπίζω αυτή να πάει καλά...έχει ο Θεός για όλους..σύντομα να εχεις κ εσύ καλά αποτελέσματα εύχομαι.

Δεν είσαι 40. Εισαι 18 με 22 χρόνια εμπειρίας!!! Χαχαχαχα!! Καλημερααα!!!

  • Χαχα 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Δεν είσαι 40. Εισαι 18 με 22 χρόνια εμπειρίας!!! Χαχαχαχα!! Καλημερααα!!!

Αχ με ταπωσες χαχαχαχαχα.εγω έλεγα ότι είμαι δύο εικοσαρες αλλά καλύτερα τα λες εσύ χαχαχα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αχ με ταπωσες χαχαχαχαχα.εγω έλεγα ότι είμαι δύο εικοσαρες αλλά καλύτερα τα λες εσύ χαχαχα.

Εσυ πως είσαι κορίτσι? Το περνάς ομαλά? Εγω θυμάμαι στο πρώτο δεν είχα τπτ. Σαν να μην ήμουν έγκυος.

  • Μου αρέσει 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Εσυ πως είσαι κορίτσι? Το περνάς ομαλά? Εγω θυμάμαι στο πρώτο δεν είχα τπτ. Σαν να μην ήμουν έγκυος.

Εγώ έχω αναγουλα ...έτσι ήμουν γενικά κ στον γιο μου κ στο δεύτερο που έπιασα..στις παλινδρομες δεν είχα αναγουλα δεν ξέρω αν ήταν θέμα ορμονών κλπ..έχει βαθμό δυσκολίας όταν έχεις ήδη παιδί κ χωρίς βοήθεια να σου τυχει κ μια εγκυμοσύνη δύσκολη..άσε που στην πολύ αρχή ήμουν έντρομη γιατί παίρνω αγωγή αντιπηκτική με ενεσεις( γενικά πολλά φαρμακακα πολλα παίρνω γιατί οι αποβολές μάλλον οφείλονταν σε θρομβοφιλια έχω αμφίβολη διαγνωση) και πηγαινα slow motion .φοβόμουν μην αιμορραγισω.τωρα το πάω καλύτερα.ειδα ότι δεν φεύγει κανένα αίμα κ πήρα τα πάνω μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...