Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Ήρθε το βιργινομωρο!!!!!


Recommended Posts

Βιργινάκι μου, επιτέλους γίνατε 3!!!!!Η πιο όμορφη μέρα στη ζωή σας ήρθε με τον ερχομό της τσουπωτής σας μπέμπας!!!!!!Να σας ζήσει, να είναι γερή και τυχερή στη ζωή της και πάντα να σας δίνει χαρές σαν τη σημερινή μέρα!!!!!!

Περιμένουμε με αγωνία την περιγραφή της καισαρικής και ότι απορία έχεις στη διαθέσή σου φυσικά!!!!!!!Φιλάκια πολλά πολλά στέλνουν τα διδυμάκια μου στη μελλοντική τους φιλενάδα!!!!!


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει η μπεμπούλα σας!!!!!!!

να ναι γερό και τυχερό μωράκι και να χει φώτιση!!!!!!!!!

φαντάζομαι τώρα που έγινες μανουλα, θα είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής σου όπως ονειρευόσουν!

πολλά φιλάκια!!!


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites

BΙΡΓΙΝΟΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΙΡΓΙΝΟΜΩΡΟ ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ, ΝΑΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΧΕΙ ΣΑΡΚΑ Κ ΟΣΤΑ Κ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΛΑΤΡΕΙΑ......ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι μου, τι μπουμπου τσουπωτη εβγαλες!!!!!!!!!!!!!!Ετσι.....γιατι η δικια μου, πρωτα θεος, Μινι Μι θα βγει.....οποτε το 3600 με τρελανε!!!!!!!!!!!!!!!χιχιχι....

Να σου ζησει κοριτσακι μου, να ειναι γερη και καλοτυχη και καλο σαραντισμο να εχετε!!!!!!!!!! Με το καλο να επιστρεψετε στο σπιτι τα τρια σας!!!!!!!!!!!!

Και παλι να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιργινοζουζουνιτσα να σας ζησει βρε η πριγκιπεσσα σας!!!!!!!!! Ευχομαι να ειναι γερη, καλοτυχη και παντα να ειναι ευτυχισμενη, οπως εσεις τωρα!!!!!! Καλο σαραντισμο να εχεις και με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας!!!!!!!Ηδη μας λειπεις!!!!!!!! Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

βιργινακι μου να σας ζησει η κορουλα σας!!!!να ειναι υγειης,γερη και καλοτυχη!!!σας ευχομαι ολοψυχα η υπολοιπη ζωη σας να ειναι τοσο ευτυχισμενη οσο την πρωτη στιγμη που την κρατησατε στην αγκαλιτσα σας!!φιλακια πολλα πολλα


20q5p2.png

IYygp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εκει που διαβαζα τις ευχες σας κ εκλαιγα απο συγκινηση μιας κ ακομα δεν εχω πιστεψει τι εχει γινει..... βλεπω τη βαφλα της μομεντας κ ξαιρενομαι στα γελια !!! Εισαι σουργελο ! χαχαχαχχα!!!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ! ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΩ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ !!!

Μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας..

Μελλοντικες μανουλες μη σταματατε να αγωνιζεστε για το θαυμα, οτι κ αν περνατε οσα κλαματα κ αν ριχνετε το αποτελεσμα δικαιωνει καθε αγωνα κοπο κ προσπαθεια !!!

Να ειμαστε ολες γερες κ δυνατες !!

κ α στο καλο παλι κλαιω !!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι μου,να σας ζησει η κουκλα σας!!!!

Παντα γερη και καλοτυχη να ειναι στην ζωη της και συ παντα να την καμαρωνεις!!!!

οι στιγμες που ζεις ειναι μοναδικες......απολαυσε τις οσο μπορεις!!!!

Ναι......εισαι μανουλα κι εσυ πια......μετα απο κοπο και δυσκολιες αλλα δικαιωθηκες με τον πιο γλυκο και υπεροχο τροπο!!!!

Παντα ευτυχισμενη στην ζωη σου κοριτσακι μου......να νιωθεις ετσι οπως τωρα για μια ζωη!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Να σας ζήσει η κουκλίτσα σας..

Πάντα γερή και τυχερή να είναι....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...