Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια καλημέρα! και ΝΑΙ!!!! έβαψα τα μαλλιά μου..πηγα κομμωτηριοοοοο το λεω και δεν το πιστευω!!!! δεν είμαι πλέον γριά μπάμπω χαχαχα

Είχα από τον Γενάρη. ήμουν και ένιωθα χάλια, Στον γιο μου δεν τα έβαφα αλλά τώρα είχα πέσει πολύ ψυχολογικά και πλέον έχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΤΟΥΦΕΣ.

Εσεις κάνετε μαλλιά νύχια;; η γιατρός μου επιτρέπει εμένα

με γεια το μαλλι λοιπον <3 <3

εμενα μαλλια μ ειπε οχι, νυχια κανω κανονικα...βεβαια παλι καλα μαλλια δεν εχω ασπρα ακομη κ τ ειχα ανταυγειες οποτε λιγο το κακο...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια καλημέρα! και ΝΑΙ!!!! έβαψα τα μαλλιά μου..πηγα κομμωτηριοοοοο το λεω και δεν το πιστευω!!!! δεν είμαι πλέον γριά μπάμπω χαχαχα

Είχα από τον Γενάρη. ήμουν και ένιωθα χάλια, Στον γιο μου δεν τα έβαφα αλλά τώρα είχα πέσει πολύ ψυχολογικά και πλέον έχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΤΟΥΦΕΣ.

Εσεις κάνετε μαλλιά νύχια;; η γιατρός μου επιτρέπει εμένα

χαχαχα...ΜΠΡΑΒΟ!!!

Σε νιωθωνα ξερεις...Ειμαι ακριβως στην ιδια φαση!!!Στον γιο μου κι εγω δεν τα ειχα βαψει αλλα τωρα επιβαλλεται γιατι εχω κι εγω φουλ ασπρες τριχες...Ο γιατρος μου ειπε το ΟΚ, οποτε μενει να βρω χρονο να παω κομμωτηριο γιατι πραγματικα κι εμενα η κατασταση δεν παλευεται!!!Στα νυχια ετσι κι αλλιως δεν ειμαι fan γιατι καπως με ενοχλουν οταν ειναι βαμμενα (ο καθενας με τις παραξενιες του...), μονο των ποδιων βαφω κι αυτο κατα βαση μονη μου.

 

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

χαχαχα...ΜΠΡΑΒΟ!!!

Σε νιωθωνα ξερεις...Ειμαι ακριβως στην ιδια φαση!!!Στον γιο μου κι εγω δεν τα ειχα βαψει αλλα τωρα επιβαλλεται γιατι εχω κι εγω φουλ ασπρες τριχες...Ο γιατρος μου ειπε το ΟΚ, οποτε μενει να βρω χρονο να παω κομμωτηριο γιατι πραγματικα κι εμενα η κατασταση δεν παλευεται!!!Στα νυχια ετσι κι αλλιως δεν ειμαι fan γιατι καπως με ενοχλουν οταν ειναι βαμμενα (ο καθενας με τις παραξενιες του...), μονο των ποδιων βαφω κι αυτο κατα βαση μονη μου.

 

ΑΧ... Να πας!!! Αλλος ανθρωπος νιωθω... μας αξίζει <3 <3 

Δευτέρα θα πάω και για ρούχα!!!! 3 μηνες απο τον φοβο μου ειχα παραμελήσει εντελώς τον εαυτό μου αλλά.. τι παράδειγμα θα δώσω στην κόρη μου;;;;;;;;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Χαίρομαι τόσο πολύ που είμαι μέλος στο φόρουμ, και στον γιό μου ήμουν σε αντίστοιχη ομάδα, Είναι σπουδαίο να μιλάς με ανθρώπους που είναι ακριβώς στην ίδια κατάσταση με εσενα και σας ευχαριστώ κορίτσια ολες

  • Μου αρέσει 4

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, zouko είπε:

Εμένα ο γιατρός μου είπε μόνο να κόψω τα γλυκά, και να τρώω πολλά φρούτα και λαχανικά. Γενικά, δεν μου είπε τίποτα άλλο σχετικά με την διατροφή παρα μόνο τα κλασσικά : Οχι σουσι και ωμά, οχι μη-παστεριωμένα, και όχι σαλάτες απέξω, μόνο σπίτι και προσεκτικα.

Απέξω μόνο σουβλάκια έχω φάει, και 2 φορές που έφαγα έξω η μια ήταν κλαμπ κοτόπουλο, και η άλλη ζυμαρικά με σαλτσούλα.

Πολύ αυστηρός δεν είναι ο δικός σου ; Γιατί όλα αυτά ;

Καλημερα,γενικα δεν ειναι αυστηρος και μαλιστα τη μαια που ρωτησα μου ειπε μια στο τοσο μπορω να τρωω ο,τι θελω.Αλλα οκ πιτσες και τηγανιτα θα τα αποφευγω,οπως και σαλατες για λογως υγιεινης.Βεβαια μου ειπε ελληνικη σαλατα μπορω να τρωω,στο μαρουλι ειναι το προβλημα.
Αλλα ενα σουβλακι,γιατι να μην το φαω?'Η μια μεριδα μπιφτεκι ή φιλετο κοτοπουλο με ρυζι ή μια μακαροναδα?
Δινει πολυ προσοχη στο αλατι,και υποτιθεται οσα ειναι μαγειρεμενα εξω εχουν πολυ αλατι.Επισης ζυμαρικα θελει ολικης,αλλα εξω δεν υπαρχουν τετοια.
Το κακο ειναι μια φορα τη βδομαδα βγαινουμε στανταρ,να την κοψουμε?
Πχ club δε μπορω να παρω λογω τηγανιτων πατατων και σως,αυτα μου πε οχι γιατι εχουν εξτρα αλατι.Χτες πηγαμε σε μεξικανικο!Τι να παρεις τωρα εκει?Πηρα μια μακαροναδα,αλλα ειχε κρεμα γαλακτος και μπεϊκον.
Μια φορα τη βδομαδα υπαρχει προβλημα με αυτα τα λιγο πιο ανθυγιεινα?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Simona είπε:

@Dimitra97Se euxaristw poli.Kai egw exw akousei ta kalitera gia pharmasept kai mustela.kai egw auta tha paro.apo farmakeio ta pires;tha psakso ayto to likno pou me eipes na to do.

Τα πήρα από φαρμακείο στο ίντερνετ  βάζουν καλές προσφορές  π τα είχε και πιο οικονομικά δεν αξίζει δλδ να πας στο φαρμακείο στην γειτονιά σ να τα πάρεις θα τα χρυσοπλιρωσεις....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Equality είπε:

Καλημερα,γενικα δεν ειναι αυστηρος και μαλιστα τη μαια που ρωτησα μου ειπε μια στο τοσο μπορω να τρωω ο,τι θελω.Αλλα οκ πιτσες και τηγανιτα θα τα αποφευγω,οπως και σαλατες για λογως υγιεινης.Βεβαια μου ειπε ελληνικη σαλατα μπορω να τρωω,στο μαρουλι ειναι το προβλημα.
Αλλα ενα σουβλακι,γιατι να μην το φαω?'Η μια μεριδα μπιφτεκι με ρυζι ή μια μακαροναδα?
Δινει πολυ προσοχη στο αλατι,και υποτιθεται οσα ειναι μαγειρεμενα εξω εχουν πολυ αλατι.Επισης ζυμαρικα θελει ολικης,αλλα εξω δεν υπαρχουν τετοια.
Το κακο ειναι μια φορα τη βδομαδα βγαινουμε στανταρ,να την κοψουμε?
Πχ club δε μπορω να παρω λογω τηγανιτων πατατων και σως,αυτα μου πε οχι γιατι εχουν εξτρα αλατι.Χτες πηγαμε σε μεξικανικο!Τι να παρεις τωρα εκει?Πηρα μια μακαροναδα,αλλα ειχε κρεμα γαλακτος και μπεϊκον.
Μια φορα τη βδομαδα υπαρχει προβλημα με αυτα τα λιγο πιο ανθυγιεινα?

καλε κοριτσι… επειδη επεσε το ματι μου σε αυτα που γραφεις. εχεις καποιο προβλημα υγειας;;; διαβητη; υπερταση; ιστορικο η ταση για κατι απο τα δυο; η εισαι υπερβαρη; προς τι τετοιος εκφοβισμος και περιορισμος;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Pagotoula είπε:

καλε κοριτσι… επειδη επεσε το ματι μου σε αυτα που γραφεις. εχεις καποιο προβλημα υγειας;;; διαβητη; υπερταση; ιστορικο η ταση για κατι απο τα δυο; η εισαι υπερβαρη; προς τι τετοιος εκφοβισμος και περιορισμος;

Οχι,τιποτα,απλα ειμαι στο 2ο μηνα.Εννοω ειναι πολυ νωρις κι ισως θελει να προλαβουμε καταστασεις.Εσυ δηλ τρως κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Equality είπε:

Οχι,τιποτα,απλα ειμαι στο 2ο μηνα.Εννοω ειναι πολυ νωρις κι ισως θελει να προλαβουμε καταστασεις.Εσυ δηλ τρως κανονικα?

ακιβως επειδη ειναι πολυ νωρις κι εισαι υγιης, χωρις ιστορικα και κληρονομικοτητες, τι ακριβως προλαβαινεις ετσι δεν καταλαβαινω…εγω και στις τρεις εγκυμοσυνες μου κανονικα ετρωγα.και ουσα με προδιαθεση και κληρονομικοτητα διαβητη.στην τελευταια που επαθα διαβητη κυησης εκανα πολυ συγκεκριμενη διατροφη απο ενδοκρινολογο. που και παλι δηλαδη ετρωγα μεν 2500 θερμιδες τη μερα αλλα πολυ συγκεκριμενα πραγματα λογω της παθολογικης καταστασης. εφοσον εισαι καλα, να ακολουθεις μια φυσιολογικη διατροφη οπως θα εκανες και χωρις να εισαι εγκυος απλα χωρις καθημερινες ακροτητες. κι απλα να προσεχεις το ψησιμο στα κρεατα και τις σαλατες καλα πλυμμενες.αυτες οι υστερικες προσεγγισεις ανευ λογου κι αιτιας, μονο επιπροσθετο αγχος μπορουν να σου επιφερουν,που θεωρω μονο κακο μπορει να κανει στην ψυχολογια σου.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια καλημέρα! και ΝΑΙ!!!! έβαψα τα μαλλιά μου..πηγα κομμωτηριοοοοο το λεω και δεν το πιστευω!!!! δεν είμαι πλέον γριά μπάμπω χαχαχα

Είχα από τον Γενάρη. ήμουν και ένιωθα χάλια, Στον γιο μου δεν τα έβαφα αλλά τώρα είχα πέσει πολύ ψυχολογικά και πλέον έχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΤΟΥΦΕΣ.

Εσεις κάνετε μαλλιά νύχια;; η γιατρός μου επιτρέπει εμένα

Με γεια κορίτσι μ τα μαλάκια σου πω♥️ ....εγώ δεν τα βάφω τα Μάλια μ έχω να τα βάψω δύο χρόνια  αν και έβγαλα την πρώτη άσπρη τρίχα φέτος και έπαθα ένα μικρό σοκ από τα 25 άσπρη τρίχα αλλά εντάξει ....τα Μάλια ο δικός μ γιατρός π Μ είχε πει από μόνος τ χορις να τον ρωτήσω δεν αφήνει μόνο ανταύγιες π δεν ακουμπάει στο τριχοτο της κεφαλής  και φυτική μόνο  για νύχια π είναι και η δουλειά Μ και ξέρω ότι επιτρέπετε και του είπα γιατρουλη Μ χορις νύχια δν μπορώ να μην  τα φτιάχνω  τα μακριά τα έχω συνηθησεις  τρεις μήνες τώρα νιοθω ότι Μ λυπουν τα δάχτυλα Μ γελαγε ο γιατρός :mrgreen:ξέρω ότι επιτρέπετε  Μ είπε ναι αλλά μετα τον 4ο μήνα απλό  άφηνε να κάνω από την αρχή  απλά τεχνητά  ακριλικο τζελ κλπ μετά τον τέταρτο μήνα Μ είπε εγώ λόγο της δουλειάς Μ ξέρω ότι δεν υπάρχει κανένα θέμα   δεν περνάει εμβριο τίποτα το νύχι είναι νεκρός οργανισμός μόνο η μυρωδιά του ακριλικου καλό είναι να μην το ανεπνεουμε λόγο της έντονης μυρωδιάς....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Equality said:

Καλημερα,γενικα δεν ειναι αυστηρος και μαλιστα τη μαια που ρωτησα μου ειπε μια στο τοσο μπορω να τρωω ο,τι θελω.Αλλα οκ πιτσες και τηγανιτα θα τα αποφευγω,οπως και σαλατες για λογως υγιεινης.Βεβαια μου ειπε ελληνικη σαλατα μπορω να τρωω,στο μαρουλι ειναι το προβλημα.
Αλλα ενα σουβλακι,γιατι να μην το φαω?'Η μια μεριδα μπιφτεκι ή φιλετο κοτοπουλο με ρυζι ή μια μακαροναδα?
Δινει πολυ προσοχη στο αλατι,και υποτιθεται οσα ειναι μαγειρεμενα εξω εχουν πολυ αλατι.Επισης ζυμαρικα θελει ολικης,αλλα εξω δεν υπαρχουν τετοια.
Το κακο ειναι μια φορα τη βδομαδα βγαινουμε στανταρ,να την κοψουμε?
Πχ club δε μπορω να παρω λογω τηγανιτων πατατων και σως,αυτα μου πε οχι γιατι εχουν εξτρα αλατι.Χτες πηγαμε σε μεξικανικο!Τι να παρεις τωρα εκει?Πηρα μια μακαροναδα,αλλα ειχε κρεμα γαλακτος και μπεϊκον.
Μια φορα τη βδομαδα υπαρχει προβλημα με αυτα τα λιγο πιο ανθυγιεινα?

Ρε παιδιά, ποιο είναι το πρόβλημα με το αλάτι γενικά ; Εννοώ, εαν δεν έχεις πίεση, και δεν έχεις κατακράτηση, δεν είναι πια κακό το αλάτι. Ισα ίσα το νάτριο που περιέχει χρειάζεται. Γιατί σας το κάβουν έτσι ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , zouko είπε:

Ρε παιδιά, ποιο είναι το πρόβλημα με το αλάτι γενικά ; Εννοώ, εαν δεν έχεις πίεση, και δεν έχεις κατακράτηση, δεν είναι πια κακό το αλάτι. Ισα ίσα το νάτριο που περιέχει χρειάζεται. Γιατί σας το κάβουν έτσι ;

παιρνω utrogestan.Iσως γι'αυτο.Γενικα ομως κι η εγκυμοσυνη δεν ειναι μια φαση που ευννοει την κατακρατηση(πρηξιμο ποδιων)?

πρίν από 8 λεπτά , Pagotoula είπε:

ακιβως επειδη ειναι πολυ νωρις κι εισαι υγιης, χωρις ιστορικα και κληρονομικοτητες, τι ακριβως προλαβαινεις ετσι δεν καταλαβαινω…εγω και στις τρεις εγκυμοσυνες μου κανονικα ετρωγα.και ουσα με προδιαθεση και κληρονομικοτητα διαβητη.στην τελευταια που επαθα διαβητη κυησης εκανα πολυ συγκεκριμενη διατροφη απο ενδοκρινολογο. που και παλι δηλαδη ετρωγα μεν 2500 θερμιδες τη μερα αλλα πολυ συγκεκριμενα πραγματα λογω της παθολογικης καταστασης. εφοσον εισαι καλα, να ακολουθεις μια φυσιολογικη διατροφη οπως θα εκανες και χωρις να εισαι εγκυος απλα χωρις καθημερινες ακροτητες. κι απλα να προσεχεις το ψησιμο στα κρεατα και τις σαλατες καλα πλυμμενες.αυτες οι υστερικες προσεγγισεις ανευ λογου κι αιτιας, μονο επιπροσθετο αγχος μπορουν να σου επιφερουν,που θεωρω μονο κακο μπορει να κανει στην ψυχολογια σου.

Με επανεφερες στην ταξη!Μαλλον εχεις δικιο!Απλα σκεφτομαι οτι ειναι και θεμα παχους,πρεπει να παιρνουμε 1κιλο το μηνα,ισως αν παραλληλα τρωμε και τα δικα μας,δεν ειναι καλο.
Δηλ αν εγω μια φορα τη βδομαδα τρωω πιτσα,club ή μακαροναδες ισως παρω τα διπλασια κιλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Equality είπε:

παιρνω utrogestan.Iσως γι'αυτο.Γενικα ομως κι η εγκυμοσυνη δεν ειναι μια φαση που ευννοει την κατακρατηση(πρηξιμο ποδιων)?

Με επανεφερες στην ταξη!Μαλλον εχεις δικιο!Απλα σκεφτομαι οτι ειναι και θεμα παχους,πρεπει να παιρνουμε 1κιλο το μηνα,ισως αν παραλληλα τρωμε και τα δικα μας,δεν ειναι καλο.
Δηλ αν εγω μια φορα τη βδομαδα τρωω πιτσα,club ή μακαροναδες ισως παρω τα διπλασια κιλα!

εγω που ετρωγα τον αμπακα θερμιδικα πηρα 4 κιλα σε ολη την εγκυμοσυνη γιατι ηταν υγιεινα. αλατι ετρωγα φουλ γιατι ετσι κανω γενικα και θεμα με πιεση δεν ειχα.δεν πιστευω ομως οτι με ενα τζανκ τη βδομαδα θα διπλασιασεις τα κιλα. δεν θεωρειται ακραιο αυτο. μην το κανεις απλα σε καθημερινη βαση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Equality είπε:

παιρνω utrogestan.Iσως γι'αυτο.Γενικα ομως κι η εγκυμοσυνη δεν ειναι μια φαση που ευννοει την κατακρατηση(πρηξιμο ποδιων)?

Με επανεφερες στην ταξη!Μαλλον εχεις δικιο!Απλα σκεφτομαι οτι ειναι και θεμα παχους,πρεπει να παιρνουμε 1κιλο το μηνα,ισως αν παραλληλα τρωμε και τα δικα μας,δεν ειναι καλο.
Δηλ αν εγω μια φορα τη βδομαδα τρωω πιτσα,club ή μακαροναδες ισως παρω τα διπλασια κιλα!

Ακομα και ο διατροφολογος εκτος εγκυμοσυνης μου ειχε 1 ελευθερο γευμα την εβδομαδα (φαι+γλυκο) για να χασω κιλα!!! Τωρα φυσικα δεν επιτρεπεται να χασουμε κιλα. Ειναι καλο που προσεχουμε ομως οπως θελει μετρο το φαι θελει και το αγχος κοριτσια.. αν εχουμε τοσο αγχος απο τωρα μολις ερθουν τα μωρακια μας θα λαλησουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια καλημέρα! και ΝΑΙ!!!! έβαψα τα μαλλιά μου..πηγα κομμωτηριοοοοο το λεω και δεν το πιστευω!!!! δεν είμαι πλέον γριά μπάμπω χαχαχα

Είχα από τον Γενάρη. ήμουν και ένιωθα χάλια, Στον γιο μου δεν τα έβαφα αλλά τώρα είχα πέσει πολύ ψυχολογικά και πλέον έχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΤΟΥΦΕΣ.

Εσεις κάνετε μαλλιά νύχια;; η γιατρός μου επιτρέπει εμένα

Και γω στριφογυρίζω δε ξέρω τι να κάνω!! Τι βαφη χρησιμοποιησαν; Σ ενοχλούσαν οι μυρωδιές εκεί μέσα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Equality said:

παιρνω utrogestan.Iσως γι'αυτο.Γενικα ομως κι η εγκυμοσυνη δεν ειναι μια φαση που ευννοει την κατακρατηση(πρηξιμο ποδιων)?

Με επανεφερες στην ταξη!Μαλλον εχεις δικιο!Απλα σκεφτομαι οτι ειναι και θεμα παχους,πρεπει να παιρνουμε 1κιλο το μηνα,ισως αν παραλληλα τρωμε και τα δικα μας,δεν ειναι καλο.
Δηλ αν εγω μια φορα τη βδομαδα τρωω πιτσα,club ή μακαροναδες ισως παρω τα διπλασια κιλα!

Και εγώ έπαιρνα utro και έτρωγα κανονικά απ όλα και τρωω απ όλα .Προσέχω όμως τώρα λίγο το αλάτι λόγω φόβου προεκλαμψίας αλλά μέχρι εκεί .Ρώτησα και τους δυο γιατρούς αιματολόγο και γυναικολόγο και μου είπαν αυτό αρκεί δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο .Άντε να σου πει για το αλάτι για το τρίτο τρίμηνο που πρήζεσαι αλλά νομίζω τσάμπα άγχος σε έχει γεμίσει .Τρώγε ότι θέλεις αλλά με μέτρο και θα είσαι μια χαρά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...