Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2023❤


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Despoina K είπε:

Νομίζω ήταν νωρίς με τέτοια χοριακη για να δεις κάτι άλλο!! Θετικές σκεψεις κ περιμενουμε νέα!! Ισως έκανες μεγαλυτερο κυκλο κ ωορρηξία αργότερα όπως εγώ!! 

Περαστικα σ όλα θα πανε καλα!! Μέχρι τότε θα δεις κ παραπάνω πραγματα στον υπέρηχο!! 

Πήγα σήμερα στην γιατρο μου.. είμαι 6 εβδομάδων.. αλλά λόγω του αίματος και λόγω το ότι πονάω.. είναι 50-50 οι πιθανότητες.. θα παίρνω και trofocard .. μέχρι να δούμε τι θα γίνει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 370
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου.. εγώ το μωράκι μου το έχασα δυστυχώς.. η ψυχολογία μου χάλια γιατί το ήθελα πολύ.. είχα κάνει σχέδια κ όνειρα ότι η κορούλα μου θα έχει ένα αδερφάκι.. δεν κάτσω να μπω σε λεπτομέρειες..δεν θέλω ούτε να σας ταράξω ούτε να σας τρομάξω.. το μόνο που θα πω να απολαύσετε αυτή την όμορφη περίοδο.. να έχετε υγεία κ εσείς κ τα μωράκια σας.. να έχετε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη..και εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να πάνε όλα καλά και να κρατήσετε τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά σας!!!❤️

  • Λυπημένη/-ος 8
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Maria98 είπε:

Κορίτσια μου.. εγώ το μωράκι μου το έχασα δυστυχώς.. η ψυχολογία μου χάλια γιατί το ήθελα πολύ.. είχα κάνει σχέδια κ όνειρα ότι η κορούλα μου θα έχει ένα αδερφάκι.. δεν κάτσω να μπω σε λεπτομέρειες..δεν θέλω ούτε να σας ταράξω ούτε να σας τρομάξω.. το μόνο που θα πω να απολαύσετε αυτή την όμορφη περίοδο.. να έχετε υγεία κ εσείς κ τα μωράκια σας.. να έχετε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη..και εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να πάνε όλα καλά και να κρατήσετε τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά σας!!!❤️

Καλημερα κορίτσι μου μην απογοήτευεσαι όλα γίνονται για κάποιο λόγο!! Είσαι πολυ μικρή κ έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να ξαναπροσπαθήσεις!!  Να κάνεις παντα θετικές σκεψεις κ να προσπαθεις να είσαι δυναμική!! Όλες έχουμε περασει απο αποτυχίες κ μετα ήρθε το θαυμα!! Να χαίρεσαι το παιδακι σ και γρήγορα θα έρθει κ άλλο!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε? Εγώ πήρα τα αποτελέσματα της κυστικής ινωσης και τελικά είμαι φορέας σε μια μετάλλαξη του γονιδίου και πρέπει να εξεταστεί και ο σύζυγος. Φυσικά έχουμε αγχωθεί πάρα πολύ. Εσείς πως τα πάτε? 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Pinez είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Εγώ πήρα τα αποτελέσματα της κυστικής ινωσης και τελικά είμαι φορέας σε μια μετάλλαξη του γονιδίου και πρέπει να εξεταστεί και ο σύζυγος. Φυσικά έχουμε αγχωθεί πάρα πολύ. Εσείς πως τα πάτε? 

Μην αγχώνεσαι όλα θα είναι καλά!! Ευτυχώς είναι κ αυτές οι εξετάσεις κ ξέρουμε τι μας γίνεται.. Εγώ πολυ αναγουλα κ έχει κάποιες μέρες π έχω κ εμέ τους :roll:


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!!Κι εγω ανάρρωσα απο τον covid αλλα απο χθες εχω φοβερη αναγούλα και μια περίεργη ζαλαδα...οταν ειμαι ορθια η περπαταω...ειμαι σαν μεθυσμένη  ..ενα περιεργο πραγμα...με αγχώνει..πιεση 7 και 11..δεν μπορω να καταλαβω τι ζαλη ειναι αυτη...εχει καμια σας ζαλαδα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Iwanna32 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!Κι εγω ανάρρωσα απο τον covid αλλα απο χθες εχω φοβερη αναγούλα και μια περίεργη ζαλαδα...οταν ειμαι ορθια η περπαταω...ειμαι σαν μεθυσμένη  ..ενα περιεργο πραγμα...με αγχώνει..πιεση 7 και 11..δεν μπορω να καταλαβω τι ζαλη ειναι αυτη...εχει καμια σας ζαλαδα??

Κορίτσι μου είναι φυσιολογικό, ειδικά η αναγουλα... Ταλαιπωρήθηκες και με το κόβιντ,η πίεση σου είναι τέλεια.. κάνε μια μέτρηση και στο ζάχαρο.. αν και πιστεύω πως ξεκίνησαν τα πρώτα συμπτώματα!!

On 12/6/2022 at 7:32 ΜΜ, Pinez είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Εγώ πήρα τα αποτελέσματα της κυστικής ινωσης και τελικά είμαι φορέας σε μια μετάλλαξη του γονιδίου και πρέπει να εξεταστεί και ο σύζυγος. Φυσικά έχουμε αγχωθεί πάρα πολύ. Εσείς πως τα πάτε? 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου είναι σπάνιο να είστε και οι δύο φορείς,όλα καλά θα πάνε!!  .. Την κυστική στην έδωσε στις εξετάσεις πρώτου τριμήνου? Έκανα και εγώ αρκετές.. αλλα δεν θυμάμαι να έχω κάνει κυστική! Στις εξετάσεις έτσι αναφέρεται? Σαν κυστική ίνωση? 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Iwanna32 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!Κι εγω ανάρρωσα απο τον covid αλλα απο χθες εχω φοβερη αναγούλα και μια περίεργη ζαλαδα...οταν ειμαι ορθια η περπαταω...ειμαι σαν μεθυσμένη  ..ενα περιεργο πραγμα...με αγχώνει..πιεση 7 και 11..δεν μπορω να καταλαβω τι ζαλη ειναι αυτη...εχει καμια σας ζαλαδα??

Καλημερααα μήπως έχει πεσει ο αιματοκριτη σ? Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 6 w και 3 d .Δεν εχω ιδεα...την Πέμπτη στις 7μιση εχω το πρωτο ραντεβου στην γιατρο μου να δουμε επιτελους τι γινεται!!Μακαρι να ειναι ολα καλα!!

πρίν από 51 λεπτά , Despoina K είπε:

Καλημερααα μήπως έχει πεσει ο αιματοκριτη σ? Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα?? 

Ειμαι 6 w και 3 d .Δεν εχω ιδεα...την Πέμπτη στις 7μιση εχω το πρωτο ραντεβου στην γιατρο μου να δουμε επιτελους τι γινεται!!Μακαρι να ειναι ολα καλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου. Θα ήθελα τη γνωμη σας, εάν σας έχει τύχει. Έχω όλα τα συμπτώματα που μπορεί να έχει μια εγκύουλα και είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Λοιπόν έκανα σήμερα το τεστ. Βγήκε αρνητικό και από περιέργεια το ανοιξα. Αυτό που με απασχολεί είναι ότι ναι μεν ήταν αρνητικό, όμως στο βαμβάκι πάνω αντίκρισα μια ροζ άχνη γραμμη. Δεν ξέρω εάν μπορώ να αναφέρω την εταιρία από το τεστ. Δεν μπορώ να καταλάβω, ήταν χαλασμένο; Η γραμμη ανίχνευσης ήταν πιο μπροστά; Είναι αρνητικό και απλά έτυχε αυτό; 
εαν το έχει πάθεις κάποια ή εάν γνωρίζει κάτι ας μου πει. 
ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/6/2022 at 11:21 ΜΜ, Maria98 είπε:

Κορίτσια μου.. εγώ το μωράκι μου το έχασα δυστυχώς.. η ψυχολογία μου χάλια γιατί το ήθελα πολύ.. είχα κάνει σχέδια κ όνειρα ότι η κορούλα μου θα έχει ένα αδερφάκι.. δεν κάτσω να μπω σε λεπτομέρειες..δεν θέλω ούτε να σας ταράξω ούτε να σας τρομάξω.. το μόνο που θα πω να απολαύσετε αυτή την όμορφη περίοδο.. να έχετε υγεία κ εσείς κ τα μωράκια σας.. να έχετε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη..και εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να πάνε όλα καλά και να κρατήσετε τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά σας!!!❤️

Αχ! Πόσο κρίμα;! Κορίτσι μου, δεν μπορώ να φανταστώ τον πόνο σου, αλήθεια.. Θα σου ευχηθω δύναμη ν ανταπεξέλθεις και να ξεσπάσεις, όσο μπορείς, μην το κρατήσεις μέσα σου.. δυστυχώς ή ευτυχώς, σε κάποιες καταστάσεις όπως αυτή, δεν είναι στο χέρι μας η πορεια της εγκυμοσύνης. Εμένα αυτή η σκέψη, με παρηγορεί και με καθησυχάζει γιατί ξέρω ότι δεν θα ευθύνομαι αν κάτι πάει στραβά.. Αυτό να έχεις κατα νου, εσυ έκανες ο,τι ήταν ανθρωπίνως δυνατό για να το κρατήσεις και να το προστατέψεις.. Ήταν να γίνει.. 

Να επανέλθεις το γρηγορότερο και να γεμίσεις δύναμη και πίστη για την επόμενη προσπάθειά σου, σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Iwanna32 είπε:

Ειμαι 6 w και 3 d .Δεν εχω ιδεα...την Πέμπτη στις 7μιση εχω το πρωτο ραντεβου στην γιατρο μου να δουμε επιτελους τι γινεται!!Μακαρι να ειναι ολα καλα!!

Ειμαι 6 w και 3 d .Δεν εχω ιδεα...την Πέμπτη στις 7μιση εχω το πρωτο ραντεβου στην γιατρο μου να δουμε επιτελους τι γινεται!!Μακαρι να ειναι ολα καλα!!

  •  

Ελπίζουμε να ναι όλα καλά!!! Κάνε δύο μερες ακόμα υπομονή!!! Περιμένουμε νέα σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lilian 28 είπε:

Ελπίζουμε να ναι όλα καλά!!! Κάνε δύο μερες ακόμα υπομονή!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Ευχαριστω πολυ!!Θα σας στειλω την Πέμπτη νεότερα!!εσεις πως πατε με συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Iwanna32 είπε:

Ευχαριστω πολυ!!Θα σας στειλω την Πέμπτη νεότερα!!εσεις πως πατε με συμπτώματα?

Εγώ κορίτσια δόξα το θεό δεν έχω κάτι!  Λιγο με ενοχλεί το στομάχι κάποιες φορές.. αλλά μόνο αυτό.. επίσης πολύ ευαίσθητο στήθος! Εσείς? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Lilian 28 είπε:

Εγώ κορίτσια δόξα το θεό δεν έχω κάτι!  Λιγο με ενοχλεί το στομάχι κάποιες φορές.. αλλά μόνο αυτό.. επίσης πολύ ευαίσθητο στήθος! Εσείς? 

Εγώ έχω κάτι αναγουλες κ εμέ τους αλλά εντάξει ευτυχώς τώρα δεν είναι κάθε μέρα 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...