Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , TaxAgg είπε:

Έχεις δίκιο.. το ξέρω.. είναι κ αλλά που με κάνουν ευάλωτη (η άτιμη περίοδος που ήρθε με καθυστέρηση κ είχα ελπίδες, εγκυμοσύνη κοντινού ανθρώπου στην οικογένεια που πετάω από χαρά αλλά ταυτόχρονα με πιάνει το παράπονο για τα δικά μου, λόγια που τα αφήνω να με επηρεάζουν κ σήμερα αυτό σαν κερασάκι στην τούρτα !) θα επανέλθω θέλω να πιστεύω 😌ελπίζω τουλάχιστον να εγκριθεί 🙏🏼

Πωπω σε καταλαβαίνω..πότε σε 3μενα να λεω.σημερα είναι περίεργη μέρα γ κάποιες απ' εμάς εδώ.. δυστυχώς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 13 λεπτά , Lotos είπε:

Πωπω σε καταλαβαίνω..πότε σε 3μενα να λεω.σημερα είναι περίεργη μέρα γ κάποιες απ' εμάς εδώ.. δυστυχώς 

Όλα θα πάνε καλύτερα.. που θα πάει ! Όλο αυτό λέω σήμερα ! Προσπαθώ να κάνω ανθυποβολη θετικής ενέργειας μπας κ αύριο είναι καλύτερη μέρα ! Και ΠΑΝΤΑ υπάρχουν κ χειρότερα προφανώς. Μου λέω όλη μέρα «εκτίμησε όσα έχεις» δεν είναι δεδομένα ! Και πάμε, θα επανέλθουμε που θα πάει ! Θα γυρίσει !

  • Μου αρέσει 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vasoula88 είπε:

Καλά κορίτσι,εσυ; Στην αναμονή για τη χοριακη….πως είσαι;

Και γω μια απ' τα ίδια,αύριο πάω και δουλειά πρώτη μέρα,ευτυχώς μόνο για ένα δίωρο....άγχος πολύ βρε παιδί μου,πιο πολύ απ' τη πρώτη φορά.....ποτέ κανείς χοριακη εσύ?

  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Ninaki- είπε:

Και γω μια απ' τα ίδια,αύριο πάω και δουλειά πρώτη μέρα,ευτυχώς μόνο για ένα δίωρο....άγχος πολύ βρε παιδί μου,πιο πολύ απ' τη πρώτη φορά.....ποτέ κανείς χοριακη εσύ?

Την Πέμπτη…. Εσυ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , TaxAgg είπε:

Όλα θα πάνε καλύτερα.. που θα πάει ! Όλο αυτό λέω σήμερα ! Προσπαθώ να κάνω ανθυποβολη θετικής ενέργειας μπας κ αύριο είναι καλύτερη μέρα ! Και ΠΑΝΤΑ υπάρχουν κ χειρότερα προφανώς. Μου λέω όλη μέρα «εκτίμησε όσα έχεις» δεν είναι δεδομένα ! Και πάμε, θα επανέλθουμε που θα πάει ! Θα γυρίσει !

Πλέον έτσι αυτοπαρηγορουμαι κάθε εβδομάδα..αλλά έχω συνεχώς εμπόδια,ακόμη κ στο να προσπαθήσω..εύχομαι απλά να έρθουν όλα ανώδυνα απ' εδώ κ πέρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Miss_Pineapple είπε:

Προσπάθησε όσο δύσκολο και σε παίρνει από κάτω!!! Πιστεύω στα εμβρυάκια σου και εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά! 🙏🏻❤️ Μη νομίζεις τα λέω για να τα ακούω κι εγώ, αν και μου φαίνεται τόσο δύσκολο... 
Κι εγώ κορίτσια δεν πήγα τόσο καλά. Κάναμε ωοληψία την Παρασκευή και τελικά μόνο τα 6 ωοθηλάκια είχαν μέσα ωάριο. Το Σάββατο πρωί με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι από τα 6 τα 3 ήταν ανώριμα και τα 2 ήταν σε μια ζώνη (ανάθεμα αν κατάλαβα) που ουσιαστικά τα έκανε κι εκείνα ανώριμα και ανίκανα για γονιμοποίηση. Γονιμοποιήθηκε τελικά μόνο το ένα, το οποίο ρώτησα αν έγινε με την κλασική μέθοδο και τελικά έγινε με ICSI. Σήμερα που με πήραν μου είπαν ότι το κατέψυξαν και είναι Grade II 8 κυττάρων σε πολύ καλή κατάσταση. Γενικά δεν είμαι καθόλου καλά... 😔 Πέρα από οτι έκλαιγα όλη μέρα όλο το ΣΚ με τα αποτελέσματα και ένιωθα και απίστευτες τύψεις γιατί ένιωθα ότι ξέγραψα το ένα εμβρυάκι μου, σήμερα είμαι μέσα στη δυσπιστία... 
Γιατί κάναν ICSI - θέλαν να έχουν έστω ένα θετικό αποτέλεσμα από αυτήν την αποτυχημένη προσπάθεια; 
Γιατί το κατέψυξαν σαν 3ης ημέρας; Ήθελαν να μη διακινδυνέψουν ότι μπορεί να μην έφτανε σε βλαστοκύστη; Γιατί γενικά οι περισσότεροι πάνε με βλαστοκύστες πλέον και έχουν και περισσότερα πλεονεκτήματα. Διάβασα και τα μηνύματα πιο πάνω.. Νιώθω ότι όλη η προσπάθεια είναι αποτυχημένη... 😔 
 

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια για το εμβρυακι σου!!!! Επειδή είναι δυνατό το βάλανε κατάψυξη εμένα τα δικά μου που ειναι τα ζώα μου αργά μου είπε δεν υπάρχει λόγος να τα βάλουμε κατάψυξη!!! Έχεις ένα, αυτό είναι πολύ σημαντικό!!! Εγώ τώρα που το σκέφτομαι πιο ψύχραιμα λέω 2 στα 2? Κάτσε μανδαμ πολλά θες, άλλες έχουν 5-10-15 και τελικά παίρνουν 2-3, εσύ με δύο θα έπαιρνες και το σούπερ έμβρυο?!? Παράνοια κορίτσια!

πρίν από 42 λεπτά , TaxAgg είπε:

Όλα θα πάνε καλύτερα.. που θα πάει ! Όλο αυτό λέω σήμερα ! Προσπαθώ να κάνω ανθυποβολη θετικής ενέργειας μπας κ αύριο είναι καλύτερη μέρα ! Και ΠΑΝΤΑ υπάρχουν κ χειρότερα προφανώς. Μου λέω όλη μέρα «εκτίμησε όσα έχεις» δεν είναι δεδομένα ! Και πάμε, θα επανέλθουμε που θα πάει ! Θα γυρίσει !

Ήσουν πιεσμένη καρδιά μου για αυτό ξεσπάσες έτσι! Δεν πειράζει καθόλου. Θετική ενέργεια και σηκωνόμαστε αλλά σε αυτές τις ρουφιάνες να το φυλάς κάποια στιγμή!!!! Εγώ έχει τύχει να βάλω τα κλάματα μπροστά σε πελάτη επειδή δε λειτουργούσε το pos, ποια εγώ που υποτίθεται είμαι η υπεύθυνη στο γραφείο και στα 25 μου πήρα στεγαστικό με άπειρους καυγάδες και χόρευα την τράπεζα στο ταψί (μιλούσα μόνο με τα κεντρικά τους στην Αθήνα με γραπτά παράπονα). Χάνουμε εαυτό η αλήθεια είναι αλλά καλό είναι να είμαστε σε εγρήγορση και να καταλαβαίνουμε πόσο διαφορετικές είναι οι αντιδρασεις μας πλέον και να τις διορθώνουμε!!!

2 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Τα υπολόγισε κ μου είπε θ είναι κλειστά ...θ πάει μετά δυστυχως..έχω απογοητευτεί,κάθε φορά εκπλήσσομαι 

Δεν ξέρω κατά πόσο σε βοηθάει αλλά εγώ κάθε φορά σκέφτομαι κάθε εμπόδιο για καλό!!! Κάνε κι ένα ωραίο γλέντι το Πάσχα και ξεκινάς δυνατά!!! Είναι σπαστικό το ξέρω αλλά αν κάτι δεν μπορούμε να το αλλάξουμε δεν υπάρχει λόγος να μας παίρνει από κάτω! Ο Μάιος θα είναι ο τυχερός!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , dreamteam είπε:

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια για το εμβρυακι σου!!!! Επειδή είναι δυνατό το βάλανε κατάψυξη εμένα τα δικά μου που ειναι τα ζώα μου αργά μου είπε δεν υπάρχει λόγος να τα βάλουμε κατάψυξη!!! Έχεις ένα, αυτό είναι πολύ σημαντικό!!! Εγώ τώρα που το σκέφτομαι πιο ψύχραιμα λέω 2 στα 2? Κάτσε μανδαμ πολλά θες, άλλες έχουν 5-10-15 και τελικά παίρνουν 2-3, εσύ με δύο θα έπαιρνες και το σούπερ έμβρυο?!? Παράνοια κορίτσια!

Ήσουν πιεσμένη καρδιά μου για αυτό ξεσπάσες έτσι! Δεν πειράζει καθόλου. Θετική ενέργεια και σηκωνόμαστε αλλά σε αυτές τις ρουφιάνες να το φυλάς κάποια στιγμή!!!! Εγώ έχει τύχει να βάλω τα κλάματα μπροστά σε πελάτη επειδή δε λειτουργούσε το pos, ποια εγώ που υποτίθεται είμαι η υπεύθυνη στο γραφείο και στα 25 μου πήρα στεγαστικό με άπειρους καυγάδες και χόρευα την τράπεζα στο ταψί (μιλούσα μόνο με τα κεντρικά τους στην Αθήνα με γραπτά παράπονα). Χάνουμε εαυτό η αλήθεια είναι αλλά καλό είναι να είμαστε σε εγρήγορση και να καταλαβαίνουμε πόσο διαφορετικές είναι οι αντιδρασεις μας πλέον και να τις διορθώνουμε!!!

Δεν ξέρω κατά πόσο σε βοηθάει αλλά εγώ κάθε φορά σκέφτομαι κάθε εμπόδιο για καλό!!! Κάνε κι ένα ωραίο γλέντι το Πάσχα και ξεκινάς δυνατά!!! Είναι σπαστικό το ξέρω αλλά αν κάτι δεν μπορούμε να το αλλάξουμε δεν υπάρχει λόγος να μας παίρνει από κάτω! Ο Μάιος θα είναι ο τυχερός!!!

Αν πάω για ωοληψια Μάη θα πάω Ιούλιο για ετ...γτ μου είπε 2 κύκλους μετά ..εκτός αν αυτό το ωοθυλάκιο είναι κυστικό κ με την οβιτρελ ,σπάσει νωρίτερα ?βασικά δεν τα ξέρω κιόλας..ας γίνει ότι θέλει ..καλή επιτυχία κ σε όλες τις κοπελες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , MarGe2022 είπε:

Τσα! 😃 Σας έλειψα;;;; πώς πάμε;;; Κάτι μυρίστηκα και μπαίνω και τι να δω;;;; κάτι πήρε το μάτι μου για πεσμένες ψυχολογίες! Βρε! Να μην σας αφήσω λίγες μέρες μόνες σας, δεν προλαβαίνω να στρίψω τα μάτια μου, και αυτά κάνετε;;; 😂 έλα να ανέβει πάλι η ομάδα!!! 💓

Έχομεν πολλά updates??? Για να δούμε, έχουμε και λέμε! 😃

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️

@Zaxaroulamak, @xristinakarr, @Λουμ

@TaxAgg τι συμπεριφορά ήταν αυτή που αντιμετώπισες κορίτσι μου;;; για όνομα του Θεού, θα έπρεπε να ντρέπονται! έχουμε το χάλι μας και τις αγωνίες μας και έχουμε και αυτούς τους ανεκδιήγητους υπάλληλους της επιτροπής, με τις παρωχημένες διαδικασίες τους και την χαρτούρα! Μην στενοχωριέσαι, βάλτο πίσω σου, και σκέψου το τελικό αποτέλεσμα: θα πάρεις το χαρτί και θα ξεκινήσεις την προσπάθεια σου!!! 

 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️

@MarGe2022, @Katiamaxiking, @Soho24, @Βάσω91, @Machart, @Fay_ , @Lotos (λίγο πιο πίσω αλλά θα έρθει η ώρα!)

@dreamteam είδες που πρέπει να έχεις πίστη; πήρες ωάρια εκεί που έλεγες ότι δεν θα έχεις τίποτα. Πάμε γερά και στην επόμενη ωοληψία, κάτι μου λέει ότι θα είμαστε μαζί. Χαπακώσου τώρα με τις βιταμίνες σου και εσύ όπως και εγώ και πάμε δυνατά!!! 😘

@Miss_Pineapple ξέρω ότι νιώθεις απογοητευμένη αλλά είχες μια γονιμοποίηση, και θυμίσου χρειαζόμαστε μόνο ένα! Έχε πίστη στο εμβρυάκι σου! 😘

@Kate89 λυπάμαι για την αρνητική χοριακή σου, βάλε δύναμη και σου εύχομαι η εξωσωματική σου να πετύχει με την μία!

@Alex@ τι προτείνει τελικά ο γιατρός; να προχωρήσετε ή όχι;

@Anna G τα πήρες τα φάρμακα; πότε ξεκινάς; καλή επιτυχία!!!

@[email protected] βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων;;; πότε με το καλό ξεκινάς; καλή επιτυχία!!!

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@Neverstop, @Perdikoula, @Lotos, @SummerDream, @Ria_ (εύχομαι όλα καλά με την καλλιέργεια!), @Lela79 (welcome!), @Maroxmarox και φυσικά τα special κορίτσια μας @Pagor, @Σποράκι 😘

και...@Angot και @amelie77 πάμε με όλες τις ευχές του Γκρουπ Α, του Βου, του Γου και του Δου ΜΑΖΙ για πολύ καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά!!!!!!! 😘

@kroxa σε βάζω εδώ σωστά;;;

@Depi1234 καλώς όρισες και καλή επιτυχία!

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που περιμένουν θετική χοριακή ❤️

@Chemist85, @Titti

@Georgebbi πώς είστε; θρίλερ κανονικό! είχατε κάποιο νεότερο; 

@vasoula88 σε θέλω ήρεμη!!! προς το παρόν επικεντρώσου στο σεμινάριο, θα σε εξετάσω να δω αν τα ξέρεις!!! 😂 @Ninaki- τα ίδια ισχύουν και για σένα! Ωωωωωμμμμ, σας θέλω ζεν και τις δυο!

@Stef91 καλώς ήρθες, ελπίζω να πάρεις θετικά νέα!

 

Γκρουπ "Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε!!!" 😂  ή αλλιώς κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές ❤️ 

@kateriiina25, @Ririii88, @Anthiii, @Nels

@Nina_1979 πως πας κορίτσι μου;;; να ξέρεις, το βραβείο υπομονής εδώ μέσα το παίρνεις εσύ δικαιωματικά! 🥇

@piglet μεταπήδησες εδώ στο λέω να το ξέρεις!!! μπράβο κορίτσι μου!!!

@dec-e  κοριτσάρα άλλαξες γκρουπ!!!!!!!! συγχαρητήρια!!!

@GBAL σου εύχομαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη, χωρίς άλλες στενοχώριες!

 

Έλαααααα πάμεεεεεεε ομάδες, πλάτη ίσια, κεφάλι ψηλά, μαλλί, γυαλί και παντελόνι Λιηηηηηη 😂, και προχωράμε αγέρωχα εμπρός με το δικό μας μοναδικό τρόπο!!!  💪 

Μας κάνεις και χαμογελάμε!!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , MarGe2022 είπε:

Τσα! 😃 Σας έλειψα;;;; πώς πάμε;;; Κάτι μυρίστηκα και μπαίνω και τι να δω;;;; κάτι πήρε το μάτι μου για πεσμένες ψυχολογίες! Βρε! Να μην σας αφήσω λίγες μέρες μόνες σας, δεν προλαβαίνω να στρίψω τα μάτια μου, και αυτά κάνετε;;; 😂 έλα να ανέβει πάλι η ομάδα!!! 💓

Έχομεν πολλά updates??? Για να δούμε, έχουμε και λέμε! 😃

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️

@Zaxaroulamak, @xristinakarr, @Λουμ

@TaxAgg τι συμπεριφορά ήταν αυτή που αντιμετώπισες κορίτσι μου;;; για όνομα του Θεού, θα έπρεπε να ντρέπονται! έχουμε το χάλι μας και τις αγωνίες μας και έχουμε και αυτούς τους ανεκδιήγητους υπάλληλους της επιτροπής, με τις παρωχημένες διαδικασίες τους και την χαρτούρα! Μην στενοχωριέσαι, βάλτο πίσω σου, και σκέψου το τελικό αποτέλεσμα: θα πάρεις το χαρτί και θα ξεκινήσεις την προσπάθεια σου!!! 

 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️

@MarGe2022, @Katiamaxiking, @Soho24, @Βάσω91, @Machart, @Fay_ , @Lotos (λίγο πιο πίσω αλλά θα έρθει η ώρα!)

@dreamteam είδες που πρέπει να έχεις πίστη; πήρες ωάρια εκεί που έλεγες ότι δεν θα έχεις τίποτα. Πάμε γερά και στην επόμενη ωοληψία, κάτι μου λέει ότι θα είμαστε μαζί. Χαπακώσου τώρα με τις βιταμίνες σου και εσύ όπως και εγώ και πάμε δυνατά!!! 😘

@Miss_Pineapple ξέρω ότι νιώθεις απογοητευμένη αλλά είχες μια γονιμοποίηση, και θυμίσου χρειαζόμαστε μόνο ένα! Έχε πίστη στο εμβρυάκι σου! 😘

@Kate89 λυπάμαι για την αρνητική χοριακή σου, βάλε δύναμη και σου εύχομαι η εξωσωματική σου να πετύχει με την μία!

@Alex@ τι προτείνει τελικά ο γιατρός; να προχωρήσετε ή όχι;

@Anna G τα πήρες τα φάρμακα; πότε ξεκινάς; καλή επιτυχία!!!

@[email protected] βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων;;; πότε με το καλό ξεκινάς; καλή επιτυχία!!!

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@Neverstop, @Perdikoula, @Lotos, @SummerDream, @Ria_ (εύχομαι όλα καλά με την καλλιέργεια!), @Lela79 (welcome!), @Maroxmarox και φυσικά τα special κορίτσια μας @Pagor, @Σποράκι 😘

και...@Angot και @amelie77 πάμε με όλες τις ευχές του Γκρουπ Α, του Βου, του Γου και του Δου ΜΑΖΙ για πολύ καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά!!!!!!! 😘

@kroxa σε βάζω εδώ σωστά;;;

@Depi1234 καλώς όρισες και καλή επιτυχία!

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που περιμένουν θετική χοριακή ❤️

@Chemist85, @Titti

@Georgebbi πώς είστε; θρίλερ κανονικό! είχατε κάποιο νεότερο; 

@vasoula88 σε θέλω ήρεμη!!! προς το παρόν επικεντρώσου στο σεμινάριο, θα σε εξετάσω να δω αν τα ξέρεις!!! 😂 @Ninaki- τα ίδια ισχύουν και για σένα! Ωωωωωμμμμ, σας θέλω ζεν και τις δυο!

@Stef91 καλώς ήρθες, ελπίζω να πάρεις θετικά νέα!

 

Γκρουπ "Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε!!!" 😂  ή αλλιώς κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές ❤️ 

@kateriiina25, @Ririii88, @Anthiii, @Nels

@Nina_1979 πως πας κορίτσι μου;;; να ξέρεις, το βραβείο υπομονής εδώ μέσα το παίρνεις εσύ δικαιωματικά! 🥇

@piglet μεταπήδησες εδώ στο λέω να το ξέρεις!!! μπράβο κορίτσι μου!!!

@dec-e  κοριτσάρα άλλαξες γκρουπ!!!!!!!! συγχαρητήρια!!!

@GBAL σου εύχομαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη, χωρίς άλλες στενοχώριες!

 

Έλαααααα πάμεεεεεεε ομάδες, πλάτη ίσια, κεφάλι ψηλά, μαλλί, γυαλί και παντελόνι Λιηηηηηη 😂, και προχωράμε αγέρωχα εμπρός με το δικό μας μοναδικό τρόπο!!!  💪 

Μαρή που τα θυμάσαι όλα? Εγώ σε μια κοπέλα θέλω να στείλω και τσεκαρω δέκα φορές μη στείλω αλλά Ντι άλλων!!! Ναι φίλη ο γιατρός είπε Μάιο αλλά εγώ θέλω να ηρεμήσω καλό Ιούλιο θα πάω και αυτό αν δεν κανονίσω να φύγω σε κανένα νησάκι! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , dreamteam είπε:

Μαρή που τα θυμάσαι όλα? Εγώ σε μια κοπέλα θέλω να στείλω και τσεκαρω δέκα φορές μη στείλω αλλά Ντι άλλων!!! Ναι φίλη ο γιατρός είπε Μάιο αλλά εγώ θέλω να ηρεμήσω καλό Ιούλιο θα πάω και αυτό αν δεν κανονίσω να φύγω σε κανένα νησάκι! 

από πελοπόννησο είσαι κορίτσι;; εμεισ εκεί κάτω το λέμε το μαρη αχαχαχ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, TaxAgg είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε ;; Πέρασα μια δύσκολη εβδομάδα δεν είχα μπει καθόλου και σήμερα διάβασα 15 σελίδες να μάθω τα νέα σας! 
σε upd ενημέρωσης επιτροπής που περνούσα σήμερα να σας πω ότι δεν ξεκίνησε καλά.. εμένα στο τηλ μ είχαν πει πως περνάω σήμερα και να πάω από τις 08·00-14·00 πάω συναμενη κουνάμενη όλο χαρά σήμερα το πρωί και μου έβαλαν 2 κύριες τις φωνές, γιατί σήμερα συνεδρίαζε η επιτροπή κ έπρεπε να τα πάω Παρασκευή & τους λέω μα στο τηλέφωνο μου είπατε Δευτέρα και δώστου να μου φωνάζουν.. βούρκωσα κορίτσια (ενώ σε άλλη φάση θα είχα πάει στν διευθυντή για τον τρόπο τους) αλλά σήμερα πάγωσα, έτρεμα.. τλκ κάνοντας μου «χάρη» κράτησαν τον φάκελο μ κ μ είπαν πως αν προλάβει σήμερα η επιτροπή θα το έβλεπαν ΑΝ είναι όλα τα χαρτιά σωστά.. τόλμησα να ρωτήσω ποτέ θα με ενημερώσουν κ μου φώναζε θα σε πάρω τηλέφωνο κοπέλα μου. Που πήγε η πυγμή μου, μου λέτε ; Σαν σκουπίδι ένιωσα κ δεν μίλησα κιόλας.. με έπιασε το παράπονο κ από πάνω. Και πραγματικά θα γελάτε που αντιμετωπίζω αυτό ως πρόβλημα απλά η ψυχολογία είναι σαν ασανσέρ αυτές τις μέρες.. 

οποτε για τις κοπέλες που περνούν τις επόμενες μέρες επιτροπή, κορίτσια το νου σας ρωτήστε ποτέ να πάτε τν φάκελο !

Σε ποια περιοχή πήγες στον ΕΟΠΥΥ; 

Πολύ άσχημη συμπεριφορά, ειδικές αυτές οι κυρίες που βλέπουν καθημερινά τόσες γυναίκες να έρχονται και να εναποθέτουν τις ελπίδες του σε έναν φάκελο θα έπρεπε να έχουν κατανόηση και ευγένεια!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

από πελοπόννησο είσαι κορίτσι;; εμεισ εκεί κάτω το λέμε το μαρη αχαχαχ 

Χαχαχχα α ναι? Όχι το λέμε κι εμείς στη Μακεδονία! Την κανονική όχι τη βόρεια χαχαχαχχαα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, MarGe2022 said:

Τσα! 😃 Σας έλειψα;;;; πώς πάμε;;; Κάτι μυρίστηκα και μπαίνω και τι να δω;;;; κάτι πήρε το μάτι μου για πεσμένες ψυχολογίες! Βρε! Να μην σας αφήσω λίγες μέρες μόνες σας, δεν προλαβαίνω να στρίψω τα μάτια μου, και αυτά κάνετε;;; 😂 έλα να ανέβει πάλι η ομάδα!!! 💓

Έχομεν πολλά updates??? Για να δούμε, έχουμε και λέμε! 😃

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️

@Zaxaroulamak, @xristinakarr, @Λουμ

@TaxAgg τι συμπεριφορά ήταν αυτή που αντιμετώπισες κορίτσι μου;;; για όνομα του Θεού, θα έπρεπε να ντρέπονται! έχουμε το χάλι μας και τις αγωνίες μας και έχουμε και αυτούς τους ανεκδιήγητους υπάλληλους της επιτροπής, με τις παρωχημένες διαδικασίες τους και την χαρτούρα! Μην στενοχωριέσαι, βάλτο πίσω σου, και σκέψου το τελικό αποτέλεσμα: θα πάρεις το χαρτί και θα ξεκινήσεις την προσπάθεια σου!!! 

 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️

@MarGe2022, @Katiamaxiking, @Soho24, @Βάσω91, @Machart, @Fay_ , @Lotos (λίγο πιο πίσω αλλά θα έρθει η ώρα!)

@dreamteam είδες που πρέπει να έχεις πίστη; πήρες ωάρια εκεί που έλεγες ότι δεν θα έχεις τίποτα. Πάμε γερά και στην επόμενη ωοληψία, κάτι μου λέει ότι θα είμαστε μαζί. Χαπακώσου τώρα με τις βιταμίνες σου και εσύ όπως και εγώ και πάμε δυνατά!!! 😘

@Miss_Pineapple ξέρω ότι νιώθεις απογοητευμένη αλλά είχες μια γονιμοποίηση, και θυμίσου χρειαζόμαστε μόνο ένα! Έχε πίστη στο εμβρυάκι σου! 😘

@Kate89 λυπάμαι για την αρνητική χοριακή σου, βάλε δύναμη και σου εύχομαι η εξωσωματική σου να πετύχει με την μία!

@Alex@ τι προτείνει τελικά ο γιατρός; να προχωρήσετε ή όχι;

@Anna G τα πήρες τα φάρμακα; πότε ξεκινάς; καλή επιτυχία!!!

@[email protected] βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων;;; πότε με το καλό ξεκινάς; καλή επιτυχία!!!

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@Neverstop, @Perdikoula, @Lotos, @SummerDream, @Ria_ (εύχομαι όλα καλά με την καλλιέργεια!), @Lela79 (welcome!), @Maroxmarox και φυσικά τα special κορίτσια μας @Pagor, @Σποράκι 😘

και...@Angot και @amelie77 πάμε με όλες τις ευχές του Γκρουπ Α, του Βου, του Γου και του Δου ΜΑΖΙ για πολύ καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά!!!!!!! 😘

@kroxa σε βάζω εδώ σωστά;;;

@Depi1234 καλώς όρισες και καλή επιτυχία!

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που περιμένουν θετική χοριακή ❤️

@Chemist85, @Titti

@Georgebbi πώς είστε; θρίλερ κανονικό! είχατε κάποιο νεότερο; 

@vasoula88 σε θέλω ήρεμη!!! προς το παρόν επικεντρώσου στο σεμινάριο, θα σε εξετάσω να δω αν τα ξέρεις!!! 😂 @Ninaki- τα ίδια ισχύουν και για σένα! Ωωωωωμμμμ, σας θέλω ζεν και τις δυο!

@Stef91 καλώς ήρθες, ελπίζω να πάρεις θετικά νέα!

 

Γκρουπ "Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε!!!" 😂  ή αλλιώς κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές ❤️ 

@kateriiina25, @Ririii88, @Anthiii, @Nels

@Nina_1979 πως πας κορίτσι μου;;; να ξέρεις, το βραβείο υπομονής εδώ μέσα το παίρνεις εσύ δικαιωματικά! 🥇

@piglet μεταπήδησες εδώ στο λέω να το ξέρεις!!! μπράβο κορίτσι μου!!!

@dec-e  κοριτσάρα άλλαξες γκρουπ!!!!!!!! συγχαρητήρια!!!

@GBAL σου εύχομαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη, χωρίς άλλες στενοχώριες!

 

Έλαααααα πάμεεεεεεε ομάδες, πλάτη ίσια, κεφάλι ψηλά, μαλλί, γυαλί και παντελόνι Λιηηηηηη 😂, και προχωράμε αγέρωχα εμπρός με το δικό μας μοναδικό τρόπο!!!  💪 

Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε λέει  😅 χαχαχα  

20 minutes ago, dreamteam said:

Μαρή που τα θυμάσαι όλα? Εγώ σε μια κοπέλα θέλω να στείλω και τσεκαρω δέκα φορές μη στείλω αλλά Ντι άλλων!!! 

Την ίδια απορία έχω 😂

  • Χαχα 3

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...