Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

9 hours ago, Natty said:

Που το διαβασατε? 

Σου είχα παραθέσει το λινκ αλλά δεν με αφήνει να το δημοσιεύσω. Μπορεί να μην ισχύουν  και να λένε χαζομάρες τα σαιτ. Εγώ σε λίγες μέρες θα τον πάρω να τον ρωτήσω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Faith13 είπε:

Σου είχα παραθέσει το λινκ αλλά δεν με αφήνει να το δημοσιεύσω. Μπορεί να μην ισχύουν  και να λένε χαζομάρες τα σαιτ. Εγώ σε λίγες μέρες θα τον πάρω να τον ρωτήσω 

Το πιο πιθανό να λένε αλήθεια. Στείλτο μου σε dm να το δω κι εγώ αν μπορέσεις.. Πάντως κορίτσια ότι νεότερο έχετε αν μπορείτε να το ανεβάζετε,να ενημερώνουμε η μία την άλλη γιατί από τον γιατρό δεν το βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Natty said:

Το πιο πιθανό να λένε αλήθεια. Στείλτο μου σε dm να το δω κι εγώ αν μπορέσεις.. Πάντως κορίτσια ότι νεότερο έχετε αν μπορείτε να το ανεβάζετε,να ενημερώνουμε η μία την άλλη γιατί από τον γιατρό δεν το βλέπω.

Και εγώ ότι ακούω ή διαβάζω σας το λέω μπας και βγάλουμε άκρη. Πέρασαν τόσοι μήνες που είμαστε σε αναμονή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια σας είπα. Όταν ρώτησα την Παρασκευή το γιατρό αν έχουμε κανένα νέο ποτε θα επιστρέψει στο νοσοκομείο μου απαντησε: ακόμα δεν γνωρίζω τι θα γίνει. Όταν μετά τον ρώτησα αν υπάρχει το ενδεχόμενο να μην επιστρεψει μου είπε: τι να πω , δεν γνωρίζω τι θα γινει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

8 hours ago, domna1 said:

Τι κάνετε κορίτσια? Έχει καμία κανένα νέο?

Καλά κορίτσι. Εσυ? Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μαθει ακόμα κάτι. Περιμένω να πάει 15 ο μηνας,που είχε πει να τον πάρω τηλέφωνο 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλά κορίτσι. Εσυ? Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μαθει ακόμα κάτι. Περιμένω να πάει 15 ο μηνας,που είχε πει να τον πάρω τηλέφωνο 

Εγώ θα πάρω αύριο τον εμβρυολογο στα Γιάννενα οπότε θα σας ενημερώσω αν μάθω κατι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Μίλησα με το τμήμα γενετικης, ωστόσο δεν ξέρουν σίγουρα ακόμα. Πιστεύουν ότι θα ανοίξει το τμήμα εξωσωματικης τον Ιανουάριο, αλλά δεν είναι 100% σίγουρο ακομα

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, domna1 said:

Καλημέρα κορίτσια!Μίλησα με το τμήμα γενετικης, ωστόσο δεν ξέρουν σίγουρα ακόμα. Πιστεύουν ότι θα ανοίξει το τμήμα εξωσωματικης τον Ιανουάριο, αλλά δεν είναι 100% σίγουρο ακομα

Καλησπέρα κορίτσι μου. Α ακόμα δεν ξέρουν??😏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια..σας παρακολουθω απο την πρωτη μερα αλλα τωρα καταφερνω να επικοινωνισω.εγω πριν 2 μερες μιλησα με μνμ με τον γιατρο  και μου ειπε οτι σε 10 μερες θα ξερει αν θα κανουμε την διαδικασια της εξωσωματικης και ΑΝ θα ειναι στο πανεπιστημιακο,τα ιδια καθε φορα,αν εχει καποια κατι νεοτερο ας μας πει...περναει ο χρονος σαν νερακι.. ¨(

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vikukoureli said:

καλησπερα κοριτσια..σας παρακολουθω απο την πρωτη μερα αλλα τωρα καταφερνω να επικοινωνισω.εγω πριν 2 μερες μιλησα με μνμ με τον γιατρο  και μου ειπε οτι σε 10 μερες θα ξερει αν θα κανουμε την διαδικασια της εξωσωματικης και ΑΝ θα ειναι στο πανεπιστημιακο,τα ιδια καθε φορα,αν εχει καποια κατι νεοτερο ας μας πει...περναει ο χρονος σαν νερακι.. ¨(

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και εμένα το ίδιο μου είπε. Όλο σε δέκα μέρες μου λέει και πέρασαν 6 μηνες😏

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και εμένα το ίδιο μου είπε. Όλο σε δέκα μέρες μου λέει και πέρασαν 6 μηνες😏

Όταν έγραψες το πρώτο μνμ εδώ στο φόρουμ.εμενα ότι μου είχε γράψει τα φάρμακα.επαθα σοκ.κ ετοιμάζουν για την πρώτη προσπάθεια κ τότε μου ξεφουρνησε ότι είναι κλειστά.απογοητευση φουλ.απο Πάτρα είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...