Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια με υγεία και τη νέα χρονιά να γίνουν τα όνειρα μας πραγματικότητα! Έχει καμία κανένα νεότερο?

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη σας εύχομαι ♥️ μακάρι να μεγαλώσει οι οικογένεια μας.δεν έχω νέο..εγώ την Τετάρτη πάω για το  πρώτο ραντεβού στο Έλενα..και ο Θεός βοηθός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη σας εύχομαι ♥️ μακάρι να μεγαλώσει οι οικογένεια μας.δεν έχω νέο..εγώ την Τετάρτη πάω για το  πρώτο ραντεβού στο Έλενα..και ο Θεός βοηθός.

Αντε ωραια θα μπεις σε μια σειρά. Κι εγω χθες πήγα στο ιδιωτικό, μου έδωσαν πρωτόκολλο και περιμένω αν ανοίξει μέχρι να μου έρθει περιοδος η μονάδα στα Γιάννενα θα πάω εκεί. Αλλιώς θα πάω στο ιδιωτικο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..Καλή χρονιά με υγεία και χαρά. Και εγώ δεν έχω κάποιο νέο. Εγώ περιμένω να ξεκινήσει η περίοδος μου και θα ξεκινήσω στο Έλενα,αφού δεν άνοιξε η μονάδα στα Γιάννενα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Αντε ωραια θα μπεις σε μια σειρά. Κι εγω χθες πήγα στο ιδιωτικό, μου έδωσαν πρωτόκολλο και περιμένω αν ανοίξει μέχρι να μου έρθει περιοδος η μονάδα στα Γιάννενα θα πάω εκεί. Αλλιώς θα πάω στο ιδιωτικο

Καλημέρα.δεν μπορώ να περιμένω άλλο.και να ανοίξει ο ζηκοπουλος στο Έλενα θα κάνω την πρώτη.καλη επιτυχία κορίτσι μου.

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..Καλή χρονιά με υγεία και χαρά. Και εγώ δεν έχω κάποιο νέο. Εγώ περιμένω να ξεκινήσει η περίοδος μου και θα ξεκινήσω στο Έλενα,αφού δεν άνοιξε η μονάδα στα Γιάννενα 

Καλημέρα.καλη χρονιά με υγεία και επιτυχίες εύχομαι.κ εγώ την Τετάρτη πάω κ έχω αγχωθει.που θα την βρω..τι θα μου πει.πως θα μου φερθεί..όλο αυτό το πακετακι🤔🤔

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..Καλή χρονιά με υγεία και χαρά. Και εγώ δεν έχω κάποιο νέο. Εγώ περιμένω να ξεκινήσει η περίοδος μου και θα ξεκινήσω στο Έλενα,αφού δεν άνοιξε η μονάδα στα Γιάννενα 

Ε ποσο να περιμένουμε πια, έπρεπε να ψάξουμε εναλλακτικές. Μακάρι βέβαια να ανοίξει όπως λένε 

Κι εγω ετσι αγχώνομαι όταν είναι πρώτη φορά, από το που θα βρω που να πάω μέχρι όλα τα άλλα. Μην αγχωνεσαι όμως όλα καλά θα είναι, θα σε καθοδηγήσουν από εκει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, domna1 είπε:

Ε ποσο να περιμένουμε πια, έπρεπε να ψάξουμε εναλλακτικές. Μακάρι βέβαια να ανοίξει όπως λένε 

Κι εγω ετσι αγχώνομαι όταν είναι πρώτη φορά, από το που θα βρω που να πάω μέχρι όλα τα άλλα. Μην αγχωνεσαι όμως όλα καλά θα είναι, θα σε καθοδηγήσουν από εκει

Μας φούσκωσε από άγχος ο Ζήκος...τώρα ότι μας βρήκε..έχω καλό προαίσθημα.εγω αν δεν πετύχει στο Έλενα θα πάω για την δεύτερη στα Γιάννενα.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vikukoureli said:

Καλημέρα.δεν μπορώ να περιμένω άλλο.και να ανοίξει ο ζηκοπουλος στο Έλενα θα κάνω την πρώτη.καλη επιτυχία κορίτσι μου.

Καλημέρα.καλη χρονιά με υγεία και επιτυχίες εύχομαι.κ εγώ την Τετάρτη πάω κ έχω αγχωθει.που θα την βρω..τι θα μου πει.πως θα μου φερθεί..όλο αυτό το πακετακι🤔🤔

Απογευματινό ραντεβού έχεις?? Με την Καργακου??? Είναι στην πτέρυγα, δίπλα από τα επείγοντα περιστατικά, στον 3 όροφο..πριν πας εκεί, πληρώνεις στο ισόγειο 60 ευρώ. Ότι άλλο χρειαστείς με ρωτάς. Μην αγχώνεσαι. Όλα θα πάνε καλά. Για όλες μας🙏

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Απογευματινό ραντεβού έχεις?? Με την Καργακου??? Είναι στην πτέρυγα, δίπλα από τα επείγοντα περιστατικά, στον 3 όροφο..πριν πας εκεί, πληρώνεις στο ισόγειο 60 ευρώ. Ότι άλλο χρειαστείς με ρωτάς. Μην αγχώνεσαι. Όλα θα πάνε καλά. Για όλες μας🙏

Ναι απογευματινό με την καργακου..πως της το είπες ότι έχεις τα φάρμακα.γτ κάποιοι δεν θέλουν να αναλάβουν με αλλουνου φάρμακα.αυτο με αγχωνει πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Vikukoureli είπε:

Ναι απογευματινό με την καργακου..πως της το είπες ότι έχεις τα φάρμακα.γτ κάποιοι δεν θέλουν να αναλάβουν με αλλουνου φάρμακα.αυτο με αγχωνει πιο πολύ.

Τα φάρμακα στα χορήγησε ο εοπυυ.. Δεν ενδιαφέρει κανέναν ποιος τα συνταγογραφησε. Άσε που δεν ήταν επιλογή σας όλη αυτή η κατάσταση οπότε δεν υπάρχει λόγος άγχους! 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vikukoureli said:

Ναι απογευματινό με την καργακου..πως της το είπες ότι έχεις τα φάρμακα.γτ κάποιοι δεν θέλουν να αναλάβουν με αλλουνου φάρμακα.αυτο με αγχωνει πιο πολύ.

Με τα φαρμακα που έχω θα ξεκινήσω. Μου είπε ότι δεν υπάρχει θέμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Τα φάρμακα στα χορήγησε ο εοπυυ.. Δεν ενδιαφέρει κανέναν ποιος τα συνταγογραφησε. Άσε που δεν ήταν επιλογή σας όλη αυτή η κατάσταση οπότε δεν υπάρχει λόγος άγχους! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.καταλαβαινεις είναι πολλές οι σκέψεις μέχρι να βρεθώ μπροστά της.

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Με τα φαρμακα που έχω θα ξεκινήσω. Μου είπε ότι δεν υπάρχει θέμα 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.ολα καλά θα πάνε τότε..😘

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Vikukoureli είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.καταλαβαινεις είναι πολλές οι σκέψεις μέχρι να βρεθώ μπροστά της.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.ολα καλά θα πάνε τότε..😘

Το καταλαβαίνω, ναι. Σημασία έχει να σε βοηθήσουν να κάνεις γρήγορα την προσπάθεια σου. Τα υπόλοιπα δεν θα έπρεπε να απασχολούν.. Κι εγώ όταν εντέλει πήγα στο ιδιωτικό, έκανα την προσπάθεια με τα φάρμακα που μου είχαν γράψει στο δημόσιο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Neverstop είπε:

Το καταλαβαίνω, ναι. Σημασία έχει να σε βοηθήσουν να κάνεις γρήγορα την προσπάθεια σου. Τα υπόλοιπα δεν θα έπρεπε να απασχολούν.. Κι εγώ όταν εντέλει πήγα στο ιδιωτικό, έκανα την προσπάθεια με τα φάρμακα που μου είχαν γράψει στο δημόσιο. 

Λογικά θα μου ζητήσει εξετάσεις γτ έχουν περάσει 5 μήνες .και αν έχουν χρόνο με την επόμενη περίοδο θα ξεκινήσουμε.γτ δεν έχω να περιμένω ούτε επιτροπές ούτε τπτ.ειμαι έτοιμη.♥️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vikukoureli είπε:

Λογικά θα μου ζητήσει εξετάσεις γτ έχουν περάσει 5 μήνες .και αν έχουν χρόνο με την επόμενη περίοδο θα ξεκινήσουμε.γτ δεν έχω να περιμένω ούτε επιτροπές ούτε τπτ.ειμαι έτοιμη.♥️

Εξετάσεις σίγουρα θέλουν ορμονικές και τα λοιμωδη, θυρεοειδή και d, πηξης αίματος επίσης μου βάζανε, οπότε κ να τα κάνεις από τώρα νάσαι έτοιμη θα βοηθήσει. Αν στα γράψει κάποιος από τώρα θα σαι φουλ έτοιμη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Neverstop είπε:

Εξετάσεις σίγουρα θέλουν ορμονικές και τα λοιμωδη, θυρεοειδή και d, πηξης αίματος επίσης μου βάζανε, οπότε κ να τα κάνεις από τώρα νάσαι έτοιμη θα βοηθήσει. Αν στα γράψει κάποιος από τώρα θα σαι φουλ έτοιμη! 

Σκέψου αδιαθετω την ημέρα που έχω επίσκεψη πρώτα ο θεός.αρα ας μου γράψει κ ότι θέλει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...