Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

Εγώ αφήστε κορίτσια από παντού θέμα έχω. Όσο τα Γιάννενα είναι κλειστά και έχω εμβρυα στην κατάψυξη δεν μπορώ να πάρω αλλά φάρμακα. Γιατί έχω τα έμβρυα στην κατάψυξη. Και δεν μπορώ να τα βάλω και δεν μπορώ να πάρω φαρμακα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , domna1 είπε:

Εγώ αφήστε κορίτσια από παντού θέμα έχω. Όσο τα Γιάννενα είναι κλειστά και έχω εμβρυα στην κατάψυξη δεν μπορώ να πάρω αλλά φάρμακα. Γιατί έχω τα έμβρυα στην κατάψυξη. Και δεν μπορώ να τα βάλω και δεν μπορώ να πάρω φαρμακα

Ρε τι τραβάμε...τι λαχείο μας έπεσε🤔🤔δεν ξέρω πραγματικά τι να ευχηθώ..πριν λίγο πήρα τηλ στο Έλενα να κλείσω απογευματινό με το νέο έτος κ έπεσα σε μια αγενεστατη.μονο στα μούτρα δεν μου το έκλεισε.δεν με άφησε καν να ολοκληρώσω την πρόταση μου.με το νέο έτος κυρία μου ... χωρίς να ξέρει τι ήθελα να πω..δεν μας αξίζει όλο αυτό...😔😔😔😔

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , domna1 είπε:

Εγώ αφήστε κορίτσια από παντού θέμα έχω. Όσο τα Γιάννενα είναι κλειστά και έχω εμβρυα στην κατάψυξη δεν μπορώ να πάρω αλλά φάρμακα. Γιατί έχω τα έμβρυα στην κατάψυξη. Και δεν μπορώ να τα βάλω και δεν μπορώ να πάρω φαρμακα

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Έχεις πολλά έμβρυα? Θα μπορούσαν να σου συνταξουν μια έκθεση από την μονάδα για την προηγούμενη προσπάθεια που να λέει πως δεν είναι ποιοτικά ή επαρκή και πρέπει να κάνεις νέα διέγερση. Σε εμένα στο ιδιωτικό κάτι τέτοιο έγραψαν και τα πήρα κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Ρε τι τραβάμε...τι λαχείο μας έπεσε🤔🤔δεν ξέρω πραγματικά τι να ευχηθώ..πριν λίγο πήρα τηλ στο Έλενα να κλείσω απογευματινό με το νέο έτος κ έπεσα σε μια αγενεστατη.μονο στα μούτρα δεν μου το έκλεισε.δεν με άφησε καν να ολοκληρώσω την πρόταση μου.με το νέο έτος κυρία μου ... χωρίς να ξέρει τι ήθελα να πω..δεν μας αξίζει όλο αυτό...😔😔😔😔

Φυσικά και δεν μας αξίζει αυτό έχουμε τον πόνο μας και έχουμε να σκεφτούμε και πως θα μιλήσουμε. 

2 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Έχεις πολλά έμβρυα? Θα μπορούσαν να σου συνταξουν μια έκθεση από την μονάδα για την προηγούμενη προσπάθεια που να λέει πως δεν είναι ποιοτικά ή επαρκή και πρέπει να κάνεις νέα διέγερση. Σε εμένα στο ιδιωτικό κάτι τέτοιο έγραψαν και τα πήρα κανονικά. 

2 έχω αλλά τελικά πήρα τηλ στην επιτροπη και μου είπαν ότι μόνο για να περάσεις δεύτερη φορά επιτροπη υπάρχει θεμα αν έχεις εμβρυα. Εγώ που θέλω 2η φορα φάρμακα με την ίδια επιτροπη δεν υπάρχει προβλημα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Φυσικά και δεν μας αξίζει αυτό έχουμε τον πόνο μας και έχουμε να σκεφτούμε και πως θα μιλήσουμε. 

2 έχω αλλά τελικά πήρα τηλ στην επιτροπη και μου είπαν ότι μόνο για να περάσεις δεύτερη φορά επιτροπη υπάρχει θεμα αν έχεις εμβρυα. Εγώ που θέλω 2η φορα φάρμακα με την ίδια επιτροπη δεν υπάρχει προβλημα

Κορίτσια έκλεισα ραντεβού για το Έλενα.γρηγορα με έβαλαν μπορώ να πω.10 ιανουαρίου.αντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Vikukoureli είπε:

Κορίτσια έκλεισα ραντεβού για το Έλενα.γρηγορα με έβαλαν μπορώ να πω.10 ιανουαρίου.αντε να δούμε.

Πολύ γρήγορα μπράβο! Εγώ αύριο θα πάρω στο γραφείο του ζηκοπουλου γιατί χρειάζομαι ένα χαρτί, οπότε θα μάθω και αν έχει αλλάξει κατι

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , domna1 είπε:

Πολύ γρήγορα μπράβο! Εγώ αύριο θα πάρω στο γραφείο του ζηκοπουλου γιατί χρειάζομαι ένα χαρτί, οπότε θα μάθω και αν έχει αλλάξει κατι

Οτι ενημέρωση έχεις πες μας..ναι όταν πληρώνεις 100ευρα σε βάζουν γρήγορα 🤣

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , domna1 είπε:

Κορίτσια μου πήρα τηλέφωνο και δεν έχουν δώσει ακόμα ακριβή ημερομηνία που θα ανοίξει η μονάδα. Τώρα τον Ιανουάριο θα ξέρουν. Αλλά θα ανοίξει απ ότι καταλαβα

Χαίρεται.θα είναι ο ζηκοπουλος όμως.η απλά θα ανοίξει η κλινική..🤔🤔

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου. Μια φίλη μου που έχει τον Ζηκοπουλο και μίλησε μαζί του χτες,της είπε πάλι τα ίδια. Να τον πάρει τηλέφωνο μετά τις 15 Ιανουαρίου. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Μια φίλη μου που έχει τον Ζηκοπουλο και μίλησε μαζί του χτες,της είπε πάλι τα ίδια. Να τον πάρει τηλέφωνο μετά τις 15 Ιανουαρίου. 

Καλημέρα κορίτσια.δεν σας φαίνεται λίγο περίεργο που έχει κλείσει ολόκληρη κλινική τόσους μήνες..κάτι γίνεται κ ΔΕΝ  θα το μάθουμε κ ποτέ.Εγω που έχω γνωστή στο νοσοκομείο δεν γίνεται τπτ.ειναι κλειστα.ουτε γέννες.ουτε εξωσωματική.δεν λειτουργεί τπτ.🤔🤔🤔

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλημέρα κορίτσια.δεν σας φαίνεται λίγο περίεργο που έχει κλείσει ολόκληρη κλινική τόσους μήνες..κάτι γίνεται κ ΔΕΝ  θα το μάθουμε κ ποτέ.Εγω που έχω γνωστή στο νοσοκομείο δεν γίνεται τπτ.ειναι κλειστα.ουτε γέννες.ουτε εξωσωματική.δεν λειτουργεί τπτ.🤔🤔🤔

καλησπερα σου εχω στειλει τονα ριθμο μου αν μπωρεις παρεμε τηλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...