Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Ξέχασα να σας πω για το δωμάτιο τελικά... Αποφάσισα να πάω στο τρίκλινο με 900 ευρω. Rooming in θα κάνω οπωσδήποτε και εννοειται οτι στα επισκεπτηρια θα τα παιρνουν τα μωρα, αυτο μου το έχουν πει. Όταν τα φερουν για θηλασμο βγαινουν οι επιστεπτες εξω. Άρα ελπίζω ότι ουσιατικο προβλημα δεν θα υπάρχει και δε θα μας νοιαζει και τιποτα αλλο εκεινη την ωρα παρα μονο το μωρακι μας... 4 μερουλες ειναι θα περασουν οπως και να εχει! Για το πρωτο δυσκολο 24ωρο θα εχω συνεχως καποιον μαζι μου για βοηθεια και απο εκει και περα θα βοηθανε οι μαιες. Αυτα...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!

Εδώ είμαι κι εγώ;)!!! Χάθηκα λίγο...αλλά λίγο με τον ξενύχτι άντρα που έχω....(το Χρήστο εννοώ) λίγο με τις δουλειές, λίγο μέ κάτι γάμους και κάτι γιορτές που είχαμε ...χαθήκαμε...πιστεύω τώρα θα ξαναμπούμε στους ρυθμούς μας!!!!!!!

Πάντως, μπορεί να μην έχω γράψει αλλά σας διαβάζω ανελειπώς!!!!!!!!!!! Αν δεν προλάβω να μπω έστω στην διάρκεια της ημέρας από τον Η/Υ μπαίνω το βράδυ από το κινητό...έτσι συνήθως κλείνω την μέρα μου!!!!!!!!!! Πάντως βλέπω όλες σας είστε στην τελική ευθεία....χαίρομαι που τα μπεμπάκια σας είναι καλά...και άντε με ένα πόνο σε όλες μας!!!!

Ελένη, καλώς δέχτηκες την μαμά σου....άντε θα έχεις παρεούλα τώρα...Και το τρίκλινο μην σε ανησυχεί καθόλου, θα έχεις και παρέα....προκειμένου να γλιτώσεις τόσα λεφτά....δεν το συζητάμε...και ειδικά όταν λες ότι θα χρειαστείς και άδειες αργότερα άνευ αποδοχών, μια χαρά είναι....άστα στην άκρη!!!

Εlena26, με τα βλαστοκύταρα, κι εμείς στον Χρηστάκο τα φυλάξαμε...αλλά τώρα, όπως λες κι εσύ, ζόρικα τα πράγματα (παρόλο που εγώ θα ήθελα πολύ, γιατί αγχώνομαι με όλα αυτά που ακούω...)...αλλά, ούτε για πλάκα δεν το συζητάμε...γιατί και τα λεφτά της γέννας είναι πολλά πια, για τις σημερινές εποχές....

Σοφία, μια χαρά και η δική σου μπουμπού...μεγάλωσε τελικά...είδες...άντε μετα την Ελένη, θα έρθει η δική σου τσαχπινούλα!!!! Τελικά με τον μεγάλο σου, τα κόψατε τα πάμπερ? Τα καταφέρατε? Εμείς ακόμη...Τον έχουν ξεκινήσει στον παιδικό, αλλά δεν κάνει τίποτα στο γιογιό ο κερατάς... τα φυλάει για μετά...αλλα σε 5 - 6 μέρες θα τον ξεκινήσουν εντατικά...

Κορίτσια με τις κλινικές που λέτε...εγώ δεν ξέρω κάν τι γίνεται εδώ πέρα...αν έχει αλλάξει κάτι...μάλλον θα το μάθω μια και καλή...παρόλο που με βάλατε σε μεγάλη αγωνία - περιέργεια...

Λία, εσύ νομίζω δεν έχεις επιλέξει καισαρική? Πάς για φυσιολογικά έτσι δεν είναι ή κάνω λάθος...? Ήρθε ο αντρούλης σου, να έχεις παρέα? Στην Αθήνα να προσέχεις ε!!! και μην περπατάς πολύ και ειδικά μόνη σου...μην σου συμβεί κάτι και σε ψάχνουν...!!! Όσο για τα κορδόνια και τα παπούτσια...άστα...έτσι είμαστε όλες...παρόλο που δεν έχω πάρει κιλά...δεν μπορώ να σκύψω ούτε για πλάκα...με κάτι παντοφλέ παπούτσια την βγάζω, και χωρίς κάλτσες πια...γιατί εκτός ότι με δυσκολεύουν να τις φορέσω, με ζεσταίνουν κιόλας!!!!!!!

Ααααααααα, τώρα που το θυμηθικά...μ' άρεσε αυτό που μου έγραψες!!!! Λες να γίνω κακιά πεθερά? Άστα...δεν θα έχω και κόρη... (πιστεύω ότι κλείνουμε...τώρα με τον Γιωργάκη) λες να βγάζω τα αποθημένα μου στις νύφες? Άστα!!! Η αλήθεια είναι ότι μερικές φορές σκέφτομαι πολύ μακρυά...το μέλλον τους....και σκέφτομαι ακόμα κι αυτό...θα μου φέρουν καλά κορίτσια? θα τους προσέχουν...όπως η μαμά? Μπαααααααααααααα, μετά επανέρχομαι...όπως η μανούλα:rolleyes: καμία!!!!!! Χεχεχεχε!!!!!!!!!!:P:p

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Έλα, Κατερινάκι μου!!!!!!!!!! Σε χάσαμε και στεναχωρεθήκαμε, αλλά αφού έστω μας διαβάζεις ανελειπώς κάτι είναι και αυτο!!! Κραταμε κατα καποιο τροπο μια επαφη κι έτσι... Απλά εγώ προσωπικά επειδή κοντεύουμε εχω μια αγωνία για ολες μας και θελω να μαθαινω νεα γιατί αγχώνομαι! :confused:

Χαίρομαι που είσαι καλά! Και σιγά σιγά θα μάθει και ο Χρηστάκης σου άνευ πάνας, πού θα πάει... χιχιχι Μονο μην ξαναγυρίσει τωρα με το μωρακι μεσα στο σπίτι... :rolleyes:

Για το τρίκλινο είναι όπως τα λες... δεν θα τους χαρισουμε 1000 ευρω... Επονται και αλλά εξοδα και αναγκες! Και βλαστοκυτταρα δεν θα παρουμε αν και ο γιατρός μου μού είπε τουλάχιστον το λώρο με 400 ευρω να τον παρω, αλλα δε νομίζω... :|

Α, πολύ γέλασα!!! Σου άρεσε που σε είπε κακια πεθερα καλε;;;; Απαπαπα!!!! Φανταζομαι τι εχει να γινει!!! Ευτυχως θα κανω κορη γιατι δε μου παει ο ρολος αυτος... Θα ζοριζομαι και δε θα μπορω να μιλησω.... :shock: Αλλα κι εσεις βρε κοριτσια ας ειστε λιγο επιεικείς! Τι φταίνε τα κοριτσακια μας να περνανε απο ανακριση;;;;;; Αλλα ετσι κι αλλιως το ιδιο γινεται και με τους γαμπρούς γιατι εχετε την εντυπωση οτι π.χ. ο άντρας μου και ο καθε μπαμπας δε θα περασει απο ανακριση τον μαντραχαλα που θα κουβαλήσει η κόρη;;;; Χαχαχα! Απο τωρα ο δικος μου το σκεφτεται και ζοριζεται!!! Και χθες μου ειπε οτι αν η κορη μας μου λεει μυστικα, οτι θελει να τα ξερει ειδικά με ποιον τα εχει και τετοια!! Εχουμε πάει μακρια δηλαδη, Χριστε μου! Τι γελιο!!! :P:p:p


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και για να γελάσετε γιατι κατι τετοια θα λετε κι εσεις αγορομανουλες... με πηρε πριν η πεθερα μου τηλ να μας ευχηθει γιατι ο γιος της και αντρας μου εχει σημερα γενεθλια και μου λεει: "Αχ, το μωρό μου, θα κάνει μωρό!"!!!!!!!!!!!! :tongue: Και τις λεω οχι και μωρο 28 χρονων αντρας! Δεν αντεξα... Με χαμογελο φυσικα και μου λεει "θα δειτε κι εσεις τωρα που ετσι θα λετε..οσο χρονών και να γινει ..." Τι γελιο!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

...Σίγουρα δεν θα χαθούμε...άσε που μετά που θα γεννηθούν τα βλασταράκια μας, θα έχουμε και περισσότερες απορίες...ακόμα κι εμείς οι δευτερομανούλες...γιατί ωστόσο έχουμε ξεχάσει από τα πρώτα μας τι κάναμε...θα έχει πλάκα...μετά θα λέμε....τι γάλα τρώει, πόσο τρώει, τρώει κρέμες...δεν τρώει κρέμες...τους αρέσει το ένα δεν τους αρέσει....θα έχουμε πλάκα θα το δείτε!!!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι από τώρα και μετά άν χάνεται καμιά μας, χωρίς προειδοποιήση θα ανησυχούμε...θα λέμε, τι έγινε, γέννησε δεν γέννησε που πήγε!!!!!!!

Είδες τελικά...οι κακιές πεθερές δεν είναι απόλυτα των αγοριών οι μαμάδες...αλλά έχουν βγάλει το όνομα μωρέ....(τώρα πρέπει να αρχίσω να βλέπω το γεγονός με άλλο μάτι...και ξεκινώ από τώρα για να συνηθίζω!!! χεχεχε!!!)

Ά, και κάτι καλό που μου είπες ο πεθερός μου....που τώρα ο νέος εγγονός του θα έχει και το όνομά του...Το καλοκαίρι, και ειδικά τον Αυγουστο που θα είναι κλειστός ο παιδικός σταθμός...θα μου πληρώνει αυτός μια γυναίκα να έρχεται κάποιες μέρες την εβδομάδα...να ασχολείται λίγο με τον Χρήστο, να μου κάνει και καμιά δουλειά...στο σπίτι...και ότι άλλο χρειάζομαι....για να δούμε...μέχρι τότε...αν θα το κάνει...Πάντως και μόνο που το είπε... η αλήθεια είναι ότι πήρα λίγο κουράγιο...να ναι καλά....(οπότε ασ ευχηθουμε όλοι μαζί να μην περικοπούν κι άλλο οι συντάξεις....χεχεχε!!!)

Καλά Ελένη, ο άντρας σου είναι φοβερός.... Τον φαντάζομαι νύχτα, να την στήνει στο μπαλκόνι με το δίκανο...για να δει ποιος θα φέρει πίσω την κόρη του...χαχαχα!!!

Τελικά όντως κάθε ηλικία έχει τις δικές της ανησυχίες...καλά τα έλεγε η συγχωρεμένη η μανούλα μου...μεγάλα τα παιδιά σου...μεγάλα τα βάσανα σου...κι ότι από την ώρα που γίνεσαι γονιός...δεν θα σταματήσεις να ανησυχείς ποτέ γι αυτά...όσο χρονών και να είναι...

...τα λέμε πάλι!!!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό με το δίκανο και τα μπαλκονια ξανα πες το! Απλα καντο πιστολι γιατι ειναι και αστυνομικος και το εχει προχειρο!!!!!!!!!!! :shock: Θα πηγαινω λεει με το περιπολικο στα καφε που θα συχναζει και καλα για ελεγχο για να κοβω κινηση!! χαχαχαχαχα! Ελπίζω να αστειευεται βεβαια, δεν τον εχω για τετοιο... Θα δειξει! :)


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Ελενίτσα μεγάλωσε η μπέμπα κι εσάς, έτοιμο το κορίτσι λοιπόν, σε μια βδομαδούλα θα την έχεις αγκαλίτσα! Την κόβω να βγαίνει γύρω στα 3.500 κιλά, μια χαρά μπουλούκα θα είναι! Πού να έπαιρνες και όλο το μήνα δηλαδή!

Καλά έκανες για το τρίκλινο, τόσα έξοδα έτσι κι αλλιώς έχει η γέννα, 1000 ευρώ δεν περισσεύουν πια!

Καλώς δέχτηκες τη μανούλα σου!

Θα έρθουν και τα πεθερικά σου στη γέννα ε?

Και θα μένουν κι εκείνοι σπίτι σας?

Εμένα ετοιμάζουν βαλίτσες από τώρα οι καημένοι γιατί γεννάω απρόπτα μάλλον και πρέπει να προλάβουν να μπουν στο καράβι αν τους πάρω το απόγευμα π.χ ότι γεννάω και το καράβι φεύγει βράδυ!

Κατερινάκι μας έπιασε η ζέστη άστα, εγώ με σαγιονάρες είμαι από τώρα!

Ευτυχώς δεν έχω πρήξιμο σε πόδια-χέρια αν και πήρα κάμποσα κιλά, στο Γιάννη που ήταν καλοκαιράκι ο τελευταίος μήνας είχα ζοριστεί πολύ, η βέρα από νωρίς δε μου χωρούσε θυμάμαι, τώρα τη φοράω ακόμα.

Ναι τα έβγαλε ο Γιάννης τα πάμπερς, μόνο στον ύπνο του φοράω τώρα, και τα τσίσα τα λέει και τα κακά ευτυχώς, θα ξαλαφρώσεις πολύ όταν τα μάθει θα δεις. Τώρα έμαθε και πάει και μόνος του, "μην έρθεις μαμά μου φωνάζει, μόνος μου θα κάνω" ανεβαίνει στο σκαμπό για να φτάνει κατεβάζει βρακάκι, πατάει καζανάκι, κύριος, τι να σου λέω!

Κατά τ' άλλα μου' χει βγάλει το λάδι, δε μπορώ τελευταία να τον κυνηγάω, να τον αλλάξω, ξέρεις από δικού σου, να σκύβω να μαζεύω παιχνίδια όλη μέρα, να σκουπίζω ψίχουλα που συνέχεια μασουλάει, όλο αχ και βαχ είμαι!

Α, μπράβο στον πεθερό σου για τη σκέψη του, πολύ καλά θα είναι αν μπορεί να το κάνει, να ξαλαφρώνεις κι εσύ για λίγο γιατί χωρίς βοήθεια θα τα παίξεις!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαίρεσαι Ελενίτσα!!

Να τα εκατοστήσει!

Κοντά κοντά με τη γιορτή του τα έχει τα γενέθλια ε?

28 ε, μικρός θα γίνει μπαμπάς, μπράβο!

Καλά όλες οι μαμάδες έτσι θα είμαστε νομίζω ακόμα και να περάσουν τα χρόνια, απλά άλλες θα το δέιχνουμε περισσότερο και άλλες λιγότερο, σαν τις πεθερές μας!

Κι εμένα η μαμά του Άρη, όλο το παιδί μου και το παιδί μου, τους έχει αδυναμία και σε αυτόν και στον αδερφό του και μου λέει συνέχεια να τον προσέχω και τέτοια, όσα χρόνια και να περάσουν το παιδί σου είναι πάντα παιδί σου!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη,,,,,,,,,,

Καλά πολύ μ' άρεσε αυτό της πεθεράς σου....

Να τον χαίρεσαι Ελενίτσα!!!!!!!!!!!!

Να σαι καλα κατερινακι μου!! Κι εσυ ότι μα ότι επιθυμεις να εχεις!!! Με το καλο να μεγαλωσεις την οικογενεια σου!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω πολυ Σοφακι μου για τις ευχουλες!!! Και για εσας ευχομαι υγεια κι ευτυχια!!! Πολυ κοντα η γιορτή του με τα γενεθλια και αλλες χρονιές πέφτει ακόμη πιο κοντά! Ναι, ο καλος μου μικρος σχετικα θα γινει πατερούλης! Καλυτερα για να εχει κουραγιο για τα ξενυχτια....:tongue:

Ναι, η μπεμπα εχει μεγαλωσει αρκετα οπως δειχνουν τα πραγματα... Και φυσιολογικα να πηγαινα, παλι καισαρικη θα ζητουσα στο τελος γιατι 4000 κιλα δε θα το επιχειρουσα να τη βγαλω απο κατω!!! :shock::shock::shock:

Ηρθε η μαμα μου και τα πεθερικα ερχονται μαλλον Πρωτομαγια. Θα μεινουν στο σπιτι μας, δε λεει να τους στειλω σε ξενοδοχειο! Κουτσα στραβα θα βολευτουμε! Αλλωστε εγω την Πεμπτη θα αναχωρησω για την τρικλινη σουιτα! χεχεχε Θα φυγουν το Σαββατο για να ψηφισουν την Κυριακη. Εσενα τα πεθερικά σου από πού έρχονται; Αρον άρον θα ερθουν, αλλα λογικό... Πού να ξέρεις πότε θα της ερθει της μικρής! :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα αν πήγαινες φυσιολογικά θα το είχες ένα άγχος αν ήταν στρουμπουλούλα η μικρή! Τώρα το γλιτώνεις σίγουρα!

Α έρχονται για λίγο δηλαδή, για τη γέννα και θα ξαναφύγουν, από τη μία καλύτερα γιατί όταν γυρίσετε σπίτι με το μωρό θα το είχες ένα θέμα αν ήσασταν πολλά άτομα, θα θες κι εσύ λίγο να χαλαρώνεις όταν σου μένει χρόνος από το νινί!

Κι αφού θα είναι και η μαμά εκεί θα έχεις βοήθεια για δουλίτσες, μαγειρέματα κ.τ.λ!

Εμένα έρχονται από τα μέρη σου, Αθήνα!

Γύρω στις 2 βδομάδες θα κάτσουν λένε!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα αν πήγαινες φυσιολογικά θα το είχες ένα άγχος αν ήταν στρουμπουλούλα η μικρή! Τώρα το γλιτώνεις σίγουρα!

Α έρχονται για λίγο δηλαδή, για τη γέννα και θα ξαναφύγουν, από τη μία καλύτερα γιατί όταν γυρίσετε σπίτι με το μωρό θα το είχες ένα θέμα αν ήσασταν πολλά άτομα, θα θες κι εσύ λίγο να χαλαρώνεις όταν σου μένει χρόνος από το νινί!

Κι αφού θα είναι και η μαμά εκεί θα έχεις βοήθεια για δουλίτσες, μαγειρέματα κ.τ.λ!

Εμένα έρχονται από τα μέρη σου, Αθήνα!

Γύρω στις 2 βδομάδες θα κάτσουν λένε!

Καλυτερα που θα κατσουν λιγο τα πεθερικα μου δε λες τιποτα! :? Δε θα το αντεχα να γυρισω σπιτι με το μωρο και να ειμαστε τοσα ατομα.... Αγχωνομαι και μονο που το σκεφτομαι! Και να εχω την πεθερα πανω απο το κεφαλι, να λεει γιατι κλαιει και δε χορταινει και δωσε της ξενο γαλα και τετοια... Ενω τη μαμα μου αλλιως της μιλαω αν με νευριασει, ετσι δεν ειναι;;;; :rolleyes: Ασε που δεν εχουμε χωρο! Να ξυπναω να θηλαζω και να αλλαζω και να κοιμουνται τα πεθερικα στη σαλοκουζινα; Α παπα, δε γινεται! Οποτε χιλιες φορες ετσι.

Εσεις εκει σιγουρα εχετε περισσοτερο χωρο και δε θα εχεις προβλημα, ετσι;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μπα πόσο χώρο να έχουμε κι εμείς Ελενίτσα, ο Γιάννης έχει το δικό του δωμάτιο, τη μπέμπα θα την βάλω τώρα στο δικό της κι αυτή και θα κοιμάμαι μαζί της και τα πεθερικά θα κοιμούνται στο σαλόνι, φουλ θα είναι όλο το σπίτι δηλαδή, καταλαβαίνεις! Δεν ενθουσιάζομαι κι εγώ στην ιδέα, εξάλλου έχω και τη μαμά μου κοντά για βοήθεια, αλλά δε γίνεται να τους πω να μην έρθουν κιόλας!

Αχ αυτά τα σχόλια για το γάλα ακόμα τα θυμάμαι που μου τα έλεγε στο Γιάννη, και σε κάνουν να αισθάνεσαι χάλια σαν πρωτάρα μανούλα ειδικά! Τώρα ελπίζω να μην ακούσω πάλι τα ίδια, πιστεύω να κατάλαβε πως έχουν τα πράγματα, τόσες φορές της τα εξήγησα!

Ρε κορίτσια, έχω αλλάξει τα ρούχα στη βαλίτσα 2-3 φορές απ' όταν μπήκα στο μήνα μου, από χειμωνιάτικα τα έκανα ανοιξιάτικα και από ανοιξιάτικα σχεδόν καλοκαιρινά! τι έχετε πάρει εσείς? Εγώ ας πούμε έχω 10 μέρες ακόμα μέχρι να γεννήσω, πιστεύω μακρύ παντελόνι θα είναι καλό με κοντομάνικο από πάνω και ζακετούλα καλού κακού.

Και στο μωρό λέω να του βγάλω τα πολλά βελουτέ φορμάκια που του έχω και να κρατήσω πιο πολλά λεπτά μακρυμάνικα ε?


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!μόλις γύρισα απο τον γυναικολόγο ο μπεμπούλης είναι μία χαρά αλλά ο πλακούντας μου έχει ασβεστωθεί αρκετά τόσο που ο γιατρός μου είπε πως εάν με αφήσει μέσα στις επόμενες 3 μέρες θα γεννήσω!Μου έκλεισε χειρουργείο για αύριο το πρωί αλλά μου είπε να πάω απο απόψε για να με προετοιμάσουν να μου κάνουν τις εξετάσεις και να με βάλουν καμία ώρα στον καρδιοτοκογράφο μετά νανάκια και το πρωί καισαρική και επιτέλους θα δω τον μπεμπάκο μου!!!!φιλακια σε όλες!!!!μακάρι να πάνε όλα καλά!!!θα σας γράψω απο το μαιευτήριο;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...