Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 46 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ μόνο κολπικά τα έπαιρνα,αλλά καλό θα ήταν να ρωτήσεις το γιατρό σου.Καλη επιτυχία ❤️

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Γεια σου, Λία μου καλή!! Τι ωραία που ακούγατε τα κύματα!!! Αχ, έρχεται το καλοκαιράκι!!! ;) Θα είναι ωραίο και τελείως διαφορετικό αυτό το καλοκαίρι... Θα έχουμε τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!!! :-P :razz: :-P :razz: Υγεία!!!

Εξάψεις έχεις,ε; Κι εγώ έχω, αλλά όχι τόσο όταν βγω βόλτα. Το βράδυ στον ύπνο γίνομαι συνήθως λίγο μούσκεμα, μια κρυώνω, μια ζεσταίνομαι και τέτοια! Επίσης όταν κάθομαι στο καναπέ πότε πότε νιώθω ότι μου ανεβαίνει όλο μα όλο το αίμα στο κεφάλι και καίνει τα αφτιά μου! Δεν κρατάει όμως πολύ αυτό ευτυχώς... :rolleyes:

Κι εμείς μόνοι μας θα κάνουμε Πάσχα... Και πέρσι όμως πάλι μόνοι μας είχαμε κάνει οπότε δε μας κακοφαίνεται ιδιαίτερα... Μετά κατά τις 25 του μήνα θα έρθει και η μανούλα μου οπότε δεν το σκέφτομαι! :rolleyes: Κι εμείς θα φάμε έξω, δεν το συζητώ!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!!!!!!!

Τι κάνετε μανούλες?

δύσκολη μέρα σήμερα...ζυγίστηκα...και έχω πάρει 2 κιλά από τις 17 Μαρτιου που με είχε ζυγίσει ο γιατρός........:oops::oops::oops:

και να φανταστείτε έκοψα και το ψωμί:shock:μάλλον θέλουν κ άλλα κόψιμο:D:D:D

Εσείς τι νέα???


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Τι κάνετε μανούλες?

δύσκολη μέρα σήμερα...ζυγίστηκα...και έχω πάρει 2 κιλά από τις 17 Μαρτιου που με είχε ζυγίσει ο γιατρός........:oops::oops::oops:

και να φανταστείτε έκοψα και το ψωμί:shock:μάλλον θέλουν κ άλλα κόψιμο:D:D:D

Εσείς τι νέα???

Καλημέρααα!!!

Καλά είμαι κι εγώ, Λία μου, έχω πιάσει τα τηλέφωνα στις κλινικές για να βγάλω άκρη και να αποφασίσω που θα γεννήσω... :)

Πήρα λοιπόν μόλις ξύπνησα στο Λητώ για να ρωτήσω για το επίδομα τοκετου και μου ειπαν οτι πληρώνω σε αυτούς (για δίκλινο) 2050 ευρώ και δεν παίρνω από το ταμείο μου επίδομα. Να σας θυμίσω ότι πριν μπει στον ΕΟΠΥΥ το είχε το δίκλινο, αν θυμάμαι καλά γύρω στα 2700 . Και μου είχαν φανει πολλά σε σχέση με το ΡΕΑ που το είχε 2300 και τωρα το έχει ρήξει στα 2100 χονδρικά. Άρα το ΄λητω 2050 και δεν παιρνω επιδομα και το ΡΕΑ 2100 αλλα παιρνω επιδομα και απο το ταμειο μου. Άρα και πάλι το ΡΕΑ ειναι πιο φθηνο και μας βολευει και η τοποθεσια του. :rolleyes: Τώρα όσον αφορά το πρώτο βράδυ που θα θέλω τη μαμά μου μαζί και στα 2 μου είπαν ότι μόνο για το πρώτο βράδυ θα μπορώ να την έχω... πάλι καλά!

Λία μου δεν έχεις πολλά κιλά και δε σου φαίνονται γι αυτό μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου! Θα τα χάσεις τάκα τάκα μετά τη γέννα... ;)


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!!

Καλά είμαι κι εγώ, Λία μου, έχω πιάσει τα τηλέφωνα στις κλινικές για να βγάλω άκρη και να αποφασίσω που θα γεννήσω... :)

Πήρα λοιπόν μόλις ξύπνησα στο Λητώ για να ρωτήσω για το επίδομα τοκετου και μου ειπαν οτι πληρώνω σε αυτούς (για δίκλινο) 2050 ευρώ και δεν παίρνω από το ταμείο μου επίδομα. Να σας θυμίσω ότι πριν μπει στον ΕΟΠΥΥ το είχε το δίκλινο, αν θυμάμαι καλά γύρω στα 2700 . Και μου είχαν φανει πολλά σε σχέση με το ΡΕΑ που το είχε 2300 και τωρα το έχει ρήξει στα 2100 χονδρικά. Άρα το ΄λητω 2050 και δεν παιρνω επιδομα και το ΡΕΑ 2100 αλλα παιρνω επιδομα και απο το ταμειο μου. Άρα και πάλι το ΡΕΑ ειναι πιο φθηνο και μας βολευει και η τοποθεσια του. :rolleyes: Τώρα όσον αφορά το πρώτο βράδυ που θα θέλω τη μαμά μου μαζί και στα 2 μου είπαν ότι μόνο για το πρώτο βράδυ θα μπορώ να την έχω... πάλι καλά!

Λία μου δεν έχεις πολλά κιλά και δε σου φαίνονται γι αυτό μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου! Θα τα χάσεις τάκα τάκα μετά τη γέννα... ;)

Πω, πω, τόσο μεγάλη διαφορά έχουν στις τιμές?

να σου πω την αλήθεια επειδή ο γιατρός μου τώρα είναι μόνο στο ΡΕΑ δεν έψαξα καθόλου τις τιμές στα υπόλοιπα...

εγώ πάντως Ελενάκι σκέφτομαι σοβαρά και το τρίκλινο...είναι πολλά τα λεφτά ρε γμτ και τα 300 ευρώ διαφορά ειναι η αμοιβή της μαίας μου..

4 μερούλες είναι , θα περάσουν...

απλά ελπίζω να μη κάνω καισαρική και χρειάζομαι βοήθεια...

αχ, είδα ένα όνειρο κορίτσια...το μωράκι μου μου έβγαζε το χεράκι κάτω από την κοιλιά μου και έπιανε με τη χουφτίτσα του το δάχτυλο μου....ήταν τρομερό...αρχίζω να ανυπομονώ να τον αγκαλιάσω:oops::oops:και μόνο στη σκέψη δακρύζω...


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πω, πω, τόσο μεγάλη διαφορά έχουν στις τιμές?

να σου πω την αλήθεια επειδή ο γιατρός μου τώρα είναι μόνο στο ΡΕΑ δεν έψαξα καθόλου τις τιμές στα υπόλοιπα...

εγώ πάντως Ελενάκι σκέφτομαι σοβαρά και το τρίκλινο...είναι πολλά τα λεφτά ρε γμτ και τα 300 ευρώ διαφορά ειναι η αμοιβή της μαίας μου..

4 μερούλες είναι , θα περάσουν...

απλά ελπίζω να μη κάνω καισαρική και χρειάζομαι βοήθεια...

αχ, είδα ένα όνειρο κορίτσια...το μωράκι μου μου έβγαζε το χεράκι κάτω από την κοιλιά μου και έπιανε με τη χουφτίτσα του το δάχτυλο μου....ήταν τρομερό...αρχίζω να ανυπομονώ να τον αγκαλιάσω:oops::oops:και μόνο στη σκέψη δακρύζω...

Αφού πας για φυσιολογικό τοκετό σκέψου το σοβαρά και το τρίκλινο, γιατί όχι; Αυτό με τη μαία που λες, εγώ που θα κάνω καισαρική δεν θα το έχω; Είναι δηλαδή εξτρα χρήματα από αυτά που γράφει στον τιμοκατάλογο η κλινική; Εγώ με την καισαρική δεν το σκέφτομαι το τρίκλινο! 2 και πολλές θα είμαστε! Αν τυχόν κάνεις τελικά καισαρική πες τους για δίκλινο για να έχεις κι εσύ βοήθεια το βράδυ κάπως πιο εύκολα. :rolleyes:

Αχ, τι γλυκό όνειρο είδες! :P Κι εγώ έχω δει ότι γέννησα... Από εδώ και πέρα θα τα έχουμε αυτά τα όνειρα! Λογικό είναι.... Κι εγώ ανυπομονώ απίστευτα πολύ να την πάρω αγκαλίτσα!!! Τρελαίνομαι στη σκέψη και μόνο και να σου πω την αλήθεια, δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμη ότι μέσα στην κοιλίτσα έχω το μωράκι μας! :shock:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερινάκι πού είσαι;;;; Μπες να μας κάνεις παρέα!! :D

Ήθελα να μου πεις για αυτές τις ενέσεις κορτιζόνης αν τις έχεις ακουστά... Μου έχεις ξαναπεί; Δε θυμάμαι.... :oops: Εσύ δεν θα τις κάνεις, ε; Είναι αυτές που θα μου κάνει ο γιατρός μου προληπτικά καθαρά λόγω καισαρικής, επειδή θα τη βγάλουμε στις 38 βδομάδες και κυρίως γιατί από ότι μου είπε συμβαίνει το εξής: Στο ΦΤ την ώρα του τοκετού γίνεται "έκρηξη" κορτιζόνης στο σώμα μας και αυτό βοηθάει τα πνευμόνια του μωρού να λειτουργήσουν πιο καλά και εύκολα. Στην καισαρική δεν γίνεται αυτό και με την ένεση κορτιζόνης βοηθάμε τα πνευμόνια του. Έτσι μου το εξήγησε... Πόσο να κοστίζουν άραγε;;; Είναι και αυτό ένα θέμα...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας μέλουσες μανούλες εγώ έχω ΠΗΤ 7-5(είναι το δεύετερο ζουζούνάκι μου ,το πρώτο είναι 22 μηνών:P)αλλά λόγο καισαρικής θα το πάρω αγκαλίτσα στις 38 εβδομάδες(τώρα είμαι 35+6)έχω και εγώ πολύ συχνά πετρώματα στην κοιλιά και ανχώνομαι πολύ παρόλο που είναι το δεύτερο!Έκανα 4 ενέσεις κορτιζώνη την προηγούμενη εβδομάδα(21 ευρώ κόστισαν χωρίς ταμείο)και εμένα ο γιατρός μου είπε να τισ κάνουμε για να είμαστε καλιμένοι και επειδή θα γεννήσω ποιο νωρίς με καισαρική!

Αντε να περάσουν οι μέρες και να γεννήσουμε όλες υγιή μωράκια!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας μέλουσες μανούλες εγώ έχω ΠΗΤ 7-5(είναι το δεύετερο ζουζούνάκι μου ,το πρώτο είναι 22 μηνών:P)αλλά λόγο καισαρικής θα το πάρω αγκαλίτσα στις 38 εβδομάδες(τώρα είμαι 35+6)έχω και εγώ πολύ συχνά πετρώματα στην κοιλιά και ανχώνομαι πολύ παρόλο που είναι το δεύτερο!Έκανα 4 ενέσεις κορτιζώνη την προηγούμενη εβδομάδα(21 ευρώ κόστισαν χωρίς ταμείο)και εμένα ο γιατρός μου είπε να τισ κάνουμε για να είμαστε καλιμένοι και επειδή θα γεννήσω ποιο νωρίς με καισαρική!

Αντε να περάσουν οι μέρες και να γεννήσουμε όλες υγιή μωράκια!!;)

Γεια σου, Έλενα! Με το καλό να αγκαλιάσεις και το δεύτερο ζουζούνι σου!! Κοντεύεις,ε;;;; Τι καλά... Δηλαδή αν υπολογίζω καλά γύρω στις 25 Απρίλη θα κάνεις καισαρική;;; Κι εγώ θα κάνω αυτές τις ενέσεις... Στις 3 Μαίου θα γεννήσω εγώ. Πού τις κάνουν; Πόνεσαν;;; Ποιος σου τις έκανε;; :shock:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα petalouditsa τις ενέσεις τις έκανα στο Ρέα οπού και θα γεννήσω δεν πόνεσα καθόλου(στον ποπό τις κάνουν πάνω πάνω)μου τις έκαναν σε 2 δόσεις των 2 με διαφορά 24 ώρες νοσοκόμες εκεί;) φυσιολογικά ο γιατρός σου θα ξέρει που θα τις βρεις γιατί έχουν έλειψη και εδώ και μήνες δεν κυκλοφορούν στα φαρμακεία.

Έχω ραντεβού στις 19 του μήνα στον γυναικολόγο και πρώτα ο θεός θα κάνωνίσουμε τότε για το μαιευτήριο την επόμενη εβδομάδα 24-27/4

Πρως το παρόν είμαι μες την υπερένταση γιατί πετρώνει συνέχεια η κοιλιά μου και το μεγάλο διαολάκι μου είναι πολύ πισματάρικο!Εσύ στις 3 Μαϊου έχετε κλείσει??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα petalouditsa τις ενέσεις τις έκανα στο Ρέα οπού και θα γεννήσω δεν πόνεσα καθόλου(στον ποπό τις κάνουν πάνω πάνω)μου τις έκαναν σε 2 δόσεις των 2 με διαφορά 24 ώρες νοσοκόμες εκεί;) φυσιολογικά ο γιατρός σου θα ξέρει που θα τις βρεις γιατί έχουν έλειψη και εδώ και μήνες δεν κυκλοφορούν στα φαρμακεία.

Έχω ραντεβού στις 19 του μήνα στον γυναικολόγο και πρώτα ο θεός θα κάνωνίσουμε τότε για το μαιευτήριο την επόμενη εβδομάδα 24-27/4

Πρως το παρόν είμαι μες την υπερένταση γιατί πετρώνει συνέχεια η κοιλιά μου και το μεγάλο διαολάκι μου είναι πολύ πισματάρικο!Εσύ στις 3 Μαϊου έχετε κλείσει??

Α, μαλιστα στο Ρεα τις εκανες... Εσύ από πού τις αγόρασες δηλαδή; Από το Ρεα και σου τις εκαναν κιολας εκει; Το οτι δεν πονεσες ειναι καλο... Καμια παρενεργεια ειχες; Ή σαν να μην τις εκανες ειναι;

Ναι στις 3 μαιου έχουμε κλεισει καισαρικη και θα ειμαι ακριβως 38 εβδομαδων. Μην εχεις υπερενταση για το οτι πετρωνει η κοιλια... Πες το απλα στο γιατρο σου να σου πει κι εκεινος οτι δεν ειναι κατι! Φυσιολογικο απο οσα εχω ακουσει, αλλωστε τι σου εμεινε;;;; Η ακρουλα της ουρας! Α! Κι εγω στο ΡΕΑ θα γεννησω. Εχεις σκοπο να κανεις rooming in? Πολλες ερωτησεις... :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α, μαλιστα στο Ρεα τις εκανες... Εσύ από πού τις αγόρασες δηλαδή; Από το Ρεα και σου τις εκαναν κιολας εκει; Το οτι δεν πονεσες ειναι καλο... Καμια παρενεργεια ειχες; Ή σαν να μην τις εκανες ειναι;

Ναι στις 3 μαιου έχουμε κλεισει καισαρικη και θα ειμαι ακριβως 38 εβδομαδων. Μην εχεις υπερενταση για το οτι πετρωνει η κοιλια... Πες το απλα στο γιατρο σου να σου πει κι εκεινος οτι δεν ειναι κατι! Φυσιολογικο απο οσα εχω ακουσει, αλλωστε τι σου εμεινε;;;; Η ακρουλα της ουρας! Α! Κι εγω στο ΡΕΑ θα γεννησω. Εχεις σκοπο να κανεις rooming in? Πολλες ερωτησεις... :rolleyes:

Καλησπέρα ναι εγώ απο το Ρέα τις αγόρασα και μου τις έκαναν εκεί!Η μόνη παρενέργεια που είχαν σε εμένα τουλάχιστον είναι πως επειδή τις έκανα 8 το απόγευμα είχα υπερένταση σχεδόν όλο το βράδυ!!Οπότε εάν έχεις επιλογή για καλό και για κακό κάνε τις πρωινή ώρα!

Θα ήθελα πολύ να κάνω rooming in αλλά επειδή την πρώτη μέρα που θα είμαι με τουσ ορούς δεν θα έχω κανένα μαζί μου γιατί η μαμά μου θα προσέχει τον μεγάλο θα τους πω πως θέλω αποκλειστικό θηλασμό και εάν δεν πονάω πάρα πολύ θα ζητήσω rooming in την δεύτερη μέρα.Ούτως η άλλος τώρα το οικονομικό πακέτο στο Ρέα έχει γίνει 3 νύχτες οπότε τόσο θα κάτσω εκτώς εάν το μωράκι σηκώσει ίκτερο οπότε είναι 100 ευρώ παραπάνω .Με τα πετρώματα στην κοιλίτσα το ξέρω πως είναι φυσιολογικό και απλά προετοιμάζεται η μήτρα απλά είκαμι λίγο ανχωμένη και μεγενθύνω τα πράγματα:DΕξάλου όπως είπες και εσύ πλησιάζει η στιγμή;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ναι εγώ απο το Ρέα τις αγόρασα και μου τις έκαναν εκεί!Η μόνη παρενέργεια που είχαν σε εμένα τουλάχιστον είναι πως επειδή τις έκανα 8 το απόγευμα είχα υπερένταση σχεδόν όλο το βράδυ!!Οπότε εάν έχεις επιλογή για καλό και για κακό κάνε τις πρωινή ώρα!

Θα ήθελα πολύ να κάνω rooming in αλλά επειδή την πρώτη μέρα που θα είμαι με τουσ ορούς δεν θα έχω κανένα μαζί μου γιατί η μαμά μου θα προσέχει τον μεγάλο θα τους πω πως θέλω αποκλειστικό θηλασμό και εάν δεν πονάω πάρα πολύ θα ζητήσω rooming in την δεύτερη μέρα.Ούτως η άλλος τώρα το οικονομικό πακέτο στο Ρέα έχει γίνει 3 νύχτες οπότε τόσο θα κάτσω εκτώς εάν το μωράκι σηκώσει ίκτερο οπότε είναι 100 ευρώ παραπάνω .Με τα πετρώματα στην κοιλίτσα το ξέρω πως είναι φυσιολογικό και απλά προετοιμάζεται η μήτρα απλά είκαμι λίγο ανχωμένη και μεγενθύνω τα πράγματα:DΕξάλου όπως είπες και εσύ πλησιάζει η στιγμή;)

Καλημέρα!!! Πήρα τηλ στο ΡΕΑ και μου ειπαν οτι μονο να τις κανω εκει μπορω και οχι να τις αγορασω... ... Δηλαδη με καισαρικη θα μεινουμε 3 βραδια μονο; Τι καλα! Νομιζα 4!!! :P:p:p Αχ, τι καλο νεο!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Έλενα26 με το καλό το μωράκι σου!Να μας πεις και εσύ την εμπειρία σου από το ΡΕΑ:wink:

εγώ κατά τα άλλα, ησυχία, δεν έχω νέα...σε μια βδομάδα φεύγω από το νησί μου και μετά θα επιστρέψω με τον μπεμπουλίνο:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

απίστευτο...:roll::roll::roll:


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια....χάθηκα,

αλλά λίγο με την δουλειά το πρωινό, όπου πάω ακόμα κανονικά, και που δεν έχω σκοπό να σταματήσω, εκτός αν δεν νιώθω καλά για κάποιο λόγο...λίγο με τα ψώνια του Πάσχα (γιατί για δουλειές του Πάσχα δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι, ειδικά τώρα στην φάση που είμαστε) έχουμε κι 6 βαφτιστήρια με τον άντρα μου...που να προλάβω να μπω και στο cafe εδώ...

Κορίτσια εγώ αυτές τις ενέσεις κορτιζόνης που σας ακούω και λέτε...1η φορά τις ακούω...και φίλες - κουμπάρες μου, που γεννήσανε πρόσφατα, ούτε και ξέρουν κάτι τέτοιο...που είναι με διαφορετικούς γιατρούς και διαφορετικές κλινικές...απλά εδώ αυτό που παρατηρώ σε σχέση μ' εσάς, είναι ότι οι γιατροί μας, δεν σου παίρνουν το μωρό, μέχρι να εξαντλήσεις μέχρι και το τελευταίο περιθώριο....και στον Χρήστο ήταν να γεννήσω 24 Οκτωβρίου (τελευταία ημερομηνία) και είχαμε ραντεβού για την καισαρική στις 14 Οκτωβρίου...η νύφη μου επίσης γέννησε στην τελική της ημερομηνία ακριβώς...και τώρα ο δικός μου, δεν μου κλείνει ραντεβού...γιατί λέει είναι πολύ νωρίς...

Όσον αφορά την κλινική, εδώ συνήθως από καισαρική μένεις 4 νύχτες...εγώ μπήκα νύχτα Τρίτης, βγήκα Σάββατο, και μάλιστα μου έλεγαν ότι άν ήθελα να μείνω και το βράδυ του Σαββάτου, να βγω Κυριακή, θα ήταν ίδια η τιμή...

Έλενα με το καλό το μωράκι σου...θα είσαι η 1η εδώ μέσα που θα γεννήσεις....σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά!!!!!

Να κάνεις ένα γερό και δυνατό μωράκι!!!!!!!

Φιλάκια πολλά


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

ksdesign

Όσον αφορά την κλινική, εδώ συνήθως από καισαρική μένεις 4 νύχτες...εγώ μπήκα νύχτα Τρίτης, βγήκα Σάββατο

Έλενα με το καλό το μωράκι σου...θα είσαι η 1η εδώ μέσα που θα γεννήσεις....σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά!!!!!

Να κάνεις ένα γερό και δυνατό μωράκι!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Καλησπέρα σας!!!ksdesign καλώς σας βρήκα:D

Κανονικά στην καισαρική 4 βράδυα μένεις και εγώ σαν και εσένα στο πρώτο παιδάκι μπήκα Τρίτη και βρήκα Σάββατο μεσημέρι!Όμως τώρα στο Ρέα το οικονομικό πακέτο έχει 3 διανυκτερεύσεις και εάν θέλεις να κάτσεις παραπάνω είναι 100 ευρώ η μέρα το συζήτησα με τον γιατρό μου και μου είπε πως εκείνος θεωρεί πως 3 είναι μία χαρά και επειδή θα με περιμένει και το άλλο μωρό στο σπίτι με βόλεψε!:D

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εύχομαι ολόψυχα να κάνουμε όλες γερά και τυχερά μωράκια!!!Αχ κάθε φορά είναι σαν την πρώτη έτσι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...