Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

και απο αυτα που διαβασα στη βιβλιογραφια και απο οτι μου ειπαν 2 γιατροι που ρωτησα εκτος απο τον δικο μου πρεπει να υπαρχει το σπερμα πριν σπασει το αυγο..αλλα και παλι δεν ειδα επιτυχια..τι να πω...(δεν ειχε γινει παντως η ωορυξια μου οταν την εκανα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και απο αυτα που διαβασα στη βιβλιογραφια και απο οτι μου ειπαν 2 γιατροι που ρωτησα εκτος απο τον δικο μου πρεπει να υπαρχει το σπερμα πριν σπασει το αυγο..αλλα και παλι δεν ειδα επιτυχια..τι να πω...(δεν ειχε γινει παντως η ωορυξια μου οταν την εκανα)

καλα και εγω δεν ειμαι ειδικη...αλλα μαλλον εξαρταται απο την καθε περιπτωση.. εμεις που ειχαμε (εχουμε?) ενα θεματακι με το σπερμα νομιζω οτι καλυτερα που ειχε σπασει το αυγουλακι... βεβαια ξερω οτι γενικα η σπερματεγχυση δεν εχει κ πολλες πιθανοτητες ουτως η αλλιως.. αλλα παντα ελπιζω!!!!


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας γεια σας!!! ναι επιτελους βγαλαμε το πρωτο μας δοντακι !!!!!

τι κανετε κοριτσια παλια κ νεα?

μπραβο!!!!!!!! ελπιζω χωρις πονακια και γκρινια ε???

εγω ακομα περιμενω να περασουν οι μερες......


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

μπραβο!!!!!!!! ελπιζω χωρις πονακια και γκρινια ε???

εγω ακομα περιμενω να περασουν οι μερες......

καλημερα!!! κοιτα γθα εμας η γκρινια ειναι καθημερινοτητα οποτε δεν ξερω γιατι εκλαιγε γιατι πονουσε γιατι απλα εμαθε να μουρμουραει !!αχαχαχ!!!!

ποσες μερες μειναν ακομα?


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα εγω δεν εχω νεα περιμενω ως το Σαββατο που θα ναι 14 μερες μετα να δω τι θα γινει αλλα δεν νομιζω να πετυχα παλι κατι....ειμαι παλι χωρις κανενα συμπτωμα και αυτη τη φορα εκανα τη σπερματεγχυση 48 ωρες μετα την πρεγνυλ που θεωρω οτι ειναι μεγαλη βαλακεια του γαιτρου...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγω δεν εχω νεα περιμενω ως το Σαββατο που θα ναι 14 μερες μετα να δω τι θα γινει αλλα δεν νομιζω να πετυχα παλι κατι....ειμαι παλι χωρις κανενα συμπτωμα και αυτη τη φορα εκανα τη σπερματεγχυση 48 ωρες μετα την πρεγνυλ που θεωρω οτι ειναι μεγαλη βαλακεια του γαιτρου...

γεια σου κοριτσι!!! ειπαμε συμπτωματα δεν ειχε καμια μας μα κανενα, οποτε μην σε παιρνει απο κατω ποτε δεν ξες τι γινετε. εγω σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

καλε που ειστε οι αλλες κανα νεο!!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

έχω απογοητευτεί λιγάκι έκλεισα μια εβδομαδα απο την σπερματεγχυση..ειναι η δευτερη μου(η προηουμενη ηταν διπλη)συμπτωμα κανενα ουτε καν απο τα ουτροτζεσταν εκτος απο ασπρα υγρα χτες ολη μερα(σημερα τιποτα)το στηθος τιποτα και γενικα ψιλοαπογοητευομαι..μα 489 ωρες μετα την πρεγνυλ???μου φαινεται καπως οσο να πεις..στεναχωρεθηκα πολυ κι εκεινη την μερα κι ο λογος που δεν εφυγα ηταν να μη στεναχωρησω τον αντρα μου αλλιως δεν θα την εκανα...εντομεταξυ θα λειπει μεχρι Ιουνη ο αντρας μου λογω της δουλειας του και ουσιαστικα δεν θα κανω τιποτα ως τοτε....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
έχω απογοητευτεί λιγάκι έκλεισα μια εβδομαδα απο την σπερματεγχυση..ειναι η δευτερη μου(η προηουμενη ηταν διπλη)συμπτωμα κανενα ουτε καν απο τα ουτροτζεσταν εκτος απο ασπρα υγρα χτες ολη μερα(σημερα τιποτα)το στηθος τιποτα και γενικα ψιλοαπογοητευομαι..μα 489 ωρες μετα την πρεγνυλ???μου φαινεται καπως οσο να πεις..στεναχωρεθηκα πολυ κι εκεινη την μερα κι ο λογος που δεν εφυγα ηταν να μη στεναχωρησω τον αντρα μου αλλιως δεν θα την εκανα...εντομεταξυ θα λειπει μεχρι Ιουνη ο αντρας μου λογω της δουλειας του και ουσιαστικα δεν θα κανω τιποτα ως τοτε....

ειπαμε οτι συμπτωματα δεν υπαρχουν μην περιμενεις να εχεις καμια μας δεν ειχε μακαρι να εχεις θετικο αποτελεσμα !!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κανένα αποτέλεσμα κι αυτη τη φορά

Καλημερα. κριμα κοριτσι μου ξερω ειναι δυσκολο ολο αυτο ολες περασαμε κ περναμε ακομα απο αυτο το σταδιο απλα θελει υπομονη κ επιμονη κ ολα θα ερθουν κ μετα θα <<ξεχαστουν>>


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Kαλησπέρα κι από μένα!

Εκανα μόλις διπλή σπερματέγχυση με σερπαφαρ μετά από ΤΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ και μια παλιότερη σε φυσικό κύκλο πριν 1 χρόνο αποτυχημένη!

Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που ταλαιπωρούνται!!! :(


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...