Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

σε ευχαριστω για ολη τη θετικη σου ενεργεια...ειλικρινα...φανταζεσαι πως νιωθω...ειναι κουραση ψυχολογικη..και μονο στην ιδεα του αρνητικου παλι βουρκωνω...

αμα δεν τα περασεις κ εσυ δεν ξερεις πως νοιωθει ο αλλος κ εδω μεσα περασαμε πολλα μην κοιτας τωρα που χαθηκαμε εχουμε ριξει κλαματα απο στεναχωρια κ κλαματα χαρας, μην σκεφτεσαι αρνητικα ολα καλα θα πανε κ θα δεις που μου σκασεις το ευχαριστω νεο!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια της σπερματεγχυσης και ισως της εξωσωματικης...ηθελα τα φωτα σας μετα απο ποσες μερες νιωσατε κατι πριν δειτε το θετικό;;;εγω ειναι να κανω χοριακη το αλλο Σαββατο αλλα δεν νιωθω τιποτα απολυτως...ουτε στηθος πρησμενο ουτε τιποτα...υπηρχε καποια που να μην ειχε καθολου συμπτωματα και να πετυχε;;η τσαμπα ελπιζω;;

Μην αγχώνεσαι. Και εγώ που έκανα πολλές προσπάθειες πάντα είχα συμπτώματα, πρησμένο στήθος, αιματάκι κ.λ.π. τελικά δεν ήμουν έγκυος και όταν τελικά έμεινα δεν είχα απολύτως τίποτα. Μάλιστα είχα πονάκια περιόδου και λέω πάει και αυτή η φορά και τώρα κρατάω μια κουκλάρα 6,5 Kg αγκαλιά. Οπότε μην το βάζεις κάτω, θα έρθει το μωράκι. Το ξέρω ότι η ψυχολογία σου είναι χάλια, τα έχω περάσει 10 φορές. Αφού να φανταστείς οι δικοί μου μου λένε τώρα ότι έχω αλλάξει σαν άνθρωπος. Μέχρι και ο χαρακτήρας μου είχε επηρεασθεί χωρίς να το καταλαβαίνω. Σου εύχομαι να έχεις και εσύ ένα μικρό φασολάκι στην κοιλίτσα σου. Ό,τι χρειασθείς εδώ είμαι.


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπέρα'

Εμένα δεν πετυχε η πρωτη συστυχως και θα παω κι αυτο το μηνα σε δευτερη αυτη τη φορα σε φυσικο κυκλο χωρις χαπια κτλ...

κριμα που δεν πετυχε αλλα μην το βαζεις κατω κ μην βαζεις αρνητικες σκεψεις θα σε στειλω ενα πμ οκ?


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!!

Εγω εκανα την πρωτη μου σπερματεγχυση και ελπιζω μοναδικη...στις 28/1...

Οποτε τωρα μετραω αντιστροφα για τον ελεγχο της χοριακης!


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Εγω εκανα την πρωτη μου σπερματεγχυση και ελπιζω μοναδικη...στις 28/1...

Οποτε τωρα μετραω αντιστροφα για τον ελεγχο της χοριακης!

καλημερα !!!! μακαρι κοριτσι μου να ειναι η μια κ μοναδικη στο ευχομαι!!!!!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ευχομαι να ναι η μια και μοναδικη σου...σε φυσικο κυκλο την εκανες η με χαπια;;επισης να σε ρωτησω ποσες ωρες μετα την πρεγνυλ την εκανες;;;και σε τι μεγεθος ήταν το ωαριο σου;;σορι για τις πολλες ερωτησεις αλλα τα περασες και ξερεις...ενα αγχος υποβοσκει

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ευχες!!!

Εκανα προκληση ωορρηξιας με ενεσεις λογω συνδρομου πολυκυστικων και αντιστασης στην ινσουλινη και αρα ανωορρηκτικους κυκλους...

Εκανα ενεσεις για δυο κυκλους. Στον πρωτο του Δεκεμβριου, εκανα 2 ωαρια και πρεγκνυλ και επαφες στις 32ωρες και για ενα γεματο 24ωρο μετα οσες επαφες μπορουσαμε...Πηρα ουτροτζεσταν για 10 μερες αλλα αδιαθετησα στις 12 μερες μετα την ωορρηξια (που ειχε γινει 18η μερα κυκλου).

Τωρα στον κυκλο του Γεναρη εκανα παλι ενεσεις περισσοτερες μοναδες λογω αντιστασης ωοηθηκων και τελικα τελευταια στιγμη μεγαλωσαν 4-5 ωαρια καλα και ειχαν διαφορετικα μεγεθη αλλα ολα μεγαλα. Εκανα πρεγκνυλ και στις 35 ωρες εγινε η σπερματεγχυση με τελειο σπερμα και ακολουθησε στο 24ωρο αυτο και επαφη, καθως και στα επομενα 24ωρα απο μια επαφη...Παιρνω ουτροτζεσταν για 12μερες και τοτε μου ειπε ελεγχο χοριακης..

Και ολα αυτα στα 36,5χρ με ενα παιδακι σχεδον 5 χρ που ηρθε μετα απο φυσιολογικη και συντομοτατη συλληψη!!!!


Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ευχες!!!

Εκανα προκληση ωορρηξιας με ενεσεις λογω συνδρομου πολυκυστικων και αντιστασης στην ινσουλινη και αρα ανωορρηκτικους κυκλους...

Εκανα ενεσεις για δυο κυκλους. Στον πρωτο του Δεκεμβριου, εκανα 2 ωαρια και πρεγκνυλ και επαφες στις 32ωρες και για ενα γεματο 24ωρο μετα οσες επαφες μπορουσαμε...Πηρα ουτροτζεσταν για 10 μερες αλλα αδιαθετησα στις 12 μερες μετα την ωορρηξια (που ειχε γινει 18η μερα κυκλου).

Τωρα στον κυκλο του Γεναρη εκανα παλι ενεσεις περισσοτερες μοναδες λογω αντιστασης ωοηθηκων και τελικα τελευταια στιγμη μεγαλωσαν 4-5 ωαρια καλα και ειχαν διαφορετικα μεγεθη αλλα ολα μεγαλα. Εκανα πρεγκνυλ και στις 35 ωρες εγινε η σπερματεγχυση με τελειο σπερμα και ακολουθησε στο 24ωρο αυτο και επαφη, καθως και στα επομενα 24ωρα απο μια επαφη...Παιρνω ουτροτζεσταν για 12μερες και τοτε μου ειπε ελεγχο χοριακης..

Και ολα αυτα στα 36,5χρ με ενα παιδακι σχεδον 5 χρ που ηρθε μετα απο φυσιολογικη και συντομοτατη συλληψη!!!!

εχεις ενα παιδακι!!! να σου ζησει !! αντε με το καλο να ερθει κ το δευτερο


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nαι, εχω την κορη μου!!! Και θελει αδερφακι και οπως λεει τωρα τελευταια αφου απελπιστηκε να περιμενει: θελω διδυμα , ενα και ενα!!!;) Εμεις βεβαια ενα ακομη θελουμε γιατι οι εποχες ειναι δυσκολες δυστυχως...

Εσεις κοριτσια ποιες ειστε στην αναμονη;


Link to comment
Share on other sites

Nαι, εχω την κορη μου!!! Και θελει αδερφακι και οπως λεει τωρα τελευταια αφου απελπιστηκε να περιμενει: θελω διδυμα , ενα και ενα!!!;) Εμεις βεβαια ενα ακομη θελουμε γιατι οι εποχες ειναι δυσκολες δυστυχως...

Εσεις κοριτσια ποιες ειστε στην αναμονη;

τα μικρα εχουν πλακα τα θελουν ολα οπως αυτα τα φανταζονται χιχιχι!! μακαρι γιατι οχι κ διδυμακια μια χαρα !!!

πες μου λιγο με το τικερακι που εχει κατω πως το εκανες?

οκ πατας επανω διαλεγεις αυτο που θελεις κ αντιγραφεις αυτο που λεει code αλλα που το επικολεις μετα αυτο δεν μπορω να βρω


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

τα μικρα εχουν πλακα τα θελουν ολα οπως αυτα τα φανταζονται χιχιχι!! μακαρι γιατι οχι κ διδυμακια μια χαρα !!!

πες μου λιγο με το τικερακι που εχει κατω πως το εκανες?

οκ πατας επανω διαλεγεις αυτο που θελεις κ αντιγραφεις αυτο που λεει code αλλα που το επικολεις μετα αυτο δεν μπορω να βρω

Μινα , για το τικερακι αφου το δημιουργησεις, κανε το εξη απλο :

με το ποντικι επελεξετο σαν εικονα και κανε copy paste ...Παρτο δηλαδη με ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ και πηγαινε στο ΚΑΦΕ: ΠΙΝΑΚΑ ΕΛΕΓΧΟΥ: ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ και εκει δεξια θα δεις το πλαισιο που γραφουμε μηνυμα να ειναι αδειο...εκει πατας ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ. Αν θες συμπληρωνεις και εκει οτι μηνυματακι θελεις.

Εχει και δυνατοτητα προεπισκοπισης...

Πατας αποθηκευση και κανε ενα τεστ να δεις αν το πετυχες!!!

Εγω δεν αντιγραφω code απο το τικερακι....γιατι δεν ανανεωνεται η ηλικια...το κανω οπως σου ειπα...


Link to comment
Share on other sites

Μινα , για το τικερακι αφου το δημιουργησεις, κανε το εξη απλο :

με το ποντικι επελεξετο σαν εικονα και κανε copy paste ...Παρτο δηλαδη με ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ και πηγαινε στο ΚΑΦΕ: ΠΙΝΑΚΑ ΕΛΕΓΧΟΥ: ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ και εκει δεξια θα δεις το πλαισιο που γραφουμε μηνυμα να ειναι αδειο...εκει πατας ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ. Αν θες συμπληρωνεις και εκει οτι μηνυματακι θελεις.

Εχει και δυνατοτητα προεπισκοπισης...

Πατας αποθηκευση και κανε ενα τεστ να δεις αν το πετυχες!!!

Εγω δεν αντιγραφω code απο το τικερακι....γιατι δεν ανανεωνεται η ηλικια...το κανω οπως σου ειπα...

επιτελους το εκανα!!! αλλαγια να δω θα αλλαξει αυριο η ηλικια . ευχαριστω !!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

επιτελους το εκανα!!! αλλαγια να δω θα αλλαξει αυριο η ηλικια . ευχαριστω !!!

Αν το εκανες, ετσι οπως σου ειπα, θα αλλαζει η ηλικια!!!;)

Εγω παλιοτερα αντεγραφα το τικερακι με τους κωδικους και η ηλικια δεν μεταβαλλοταν μεχρι που μου ειπαν αυτο τον τροπο και ετσι τα καταφερα....

Να σου ζησει το μωρο, απο τι βλεπω εισαι φρεσκομανουλα!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...