Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Αν το εκανες, ετσι οπως σου ειπα, θα αλλαζει η ηλικια!!!;)

Εγω παλιοτερα αντεγραφα το τικερακι με τους κωδικους και η ηλικια δεν μεταβαλλοταν μεχρι που μου ειπαν αυτο τον τροπο και ετσι τα καταφερα....

Να σου ζησει το μωρο, απο τι βλεπω εισαι φρεσκομανουλα!!!!

ναι νεα μανουλα ειμαι κ μολις τον κοιμησα κ οσο προλαβο να κατσω λιγο στο ιντερνετ .


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορες!!

Τι κανετε παλιες και νεες?ολα καλα?

Εμεις μια χαρα μεγαλωνουμε και κουραζομαστε περισσοτερο τωρα!Παω και σαν σπασμενο καραβι και πολυ μου την δινει αυτο το περπατημα...Το μικρο μεσα στην κοιλια ειναι αρκετα μεγαλο!Ηδη στον 6ο ηταν 1,5 κιλο και τωρα στις 17 που θα παω και θα εχω κλεισει και τον 7ο εχω απορια να δω ποσο πηγε.Οχι τιποτα αλλο αλλα για να λεω δεν εβαλα εγω κιλα το μωρο ειναι γιγαντας!!

Ο γιωργακης περιμενει με ανυπομονυσια να δει το νεο μελος και ελπιζω μα τα πανε καλα οι δυο τους...Προς το παρον εχει γινει πολυ καλο παιδακι και πολυ μου αρεσει αυτο και δεν θα ηθελα να αλλαξει στην πορεια γιατι την εκατσα....

Εχει χαλασει και το κινητο μου και εχω χασει ολες τις επαφες μου γι'αυτο αν το δει το μηνυμα καποια πο τις παλιες ας μου στειλει σε πμ το τηλ γιατι τα εχασα ολα!!!

φιλια πολλα σε ολες!!


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο εμένα!!!!

μπράβο βρε ασπα μια χαρά σε βρήσκω,

και εμείς εδώ τώρα ξεκινήσαμε και φουσκόνουμε πόλυ απότομα όμως εκεί που μου έλεγαν καλέ δεν έχεις καθόλου κοιλια τσουπ μέσα σε μια εβδομαδα έκανε την εμφάνιση της ο αντρουλης μου πολύ χαίρειται και καμαρώνει και όλο με φτύνει για να μην με ματίασει!!

ειμαι 3,5 μηνών 16 εβδομαδα και όλα καλά εχώ πάρει 4,5 κιλα ε αυτο λίγο θα το ήθελα πιο κάτω!!!

μινα πα να τον χαίρεσαι τον γίο σου το κουκλάκι αλλά και εσύ.....κουκλα στην βάπτηση!!!!!

μαρια v που είσαι με τα διδυμάκια σου που έχω πόλες ερωτήσεις???

φιλάκια σε όλα τα κορίτσια ευχομαμαι μέσα απο την καρδία μου να είστε όλες μα όλες καλά!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]όλα γίνονται για κάπιο λόγο..........

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά που διαβάζω??

Ασπα μου με το καλό να έρθει το νέο μέλος!!!!

Λία να σου ζήσει η κοράκλα!!!

Παπάκι δεν έχω λόγια για την φωτογραφία από την βάφτιση κ οι δύο είστε υπέροχοι!!!!!!!!!!

Μινάκι καλή εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου, η κοιλίτσα σου θα μεγαλώνει συνέχεια!!! Οτι θέλεις μου στέλνεις μήνυμα, μπες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2624239&posted=1#post2624239 που μιλάμε οι διδυμομανούλες, όποτε έχουμε χρόνο εννοείται.

Τίνα τι λέει η μικρή σου, καλά είστε?

Ευαγγελία μου, νεραιδούλα τι κάνετε?

island1 καλή επιτυχία στην 2η προσπάθεια! Σε τι φάση είσαι?

Εμείς καλά είμαστε, τρέχουμε κ δεν φτάνουμε. Ξεκινήσαμε το φαγητό κ δεν τρώνε ταυτόχρονα κ είναι λίγο ζόρι. Η μεγάλη μου κάνει διάφορα, γυρίζει όλη μέρα μπρούμητα κ προσπαθεί να μπουσουλήσει, δεν την χωράει ο τόπος, αλλού την αφήνω αλλού την βρίσκω, η μέση μου έχει διαλυθεί, έχω χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης, έχω κάνει κ καμπούρα, βάρυναν τα μωρά κ είναι ζόρι να τα σηκώνω. Η μικρή μου είναι πριγκίππισα, δεν κάνει πολλά πολλά, η γκρίνια συνεχίζεται, είναι πιο ανεξάρτητη. Αυτά εν ολίγοις!

Πολλά φιλιά σε όλες, σας σκέφτομαι!


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια !!! πολυ χαιρομε που μπηκατε κ ειπατε νεα!!

μινα μου φουσκωνη η κοιλιτσα σου ε? αχ τι ωραια, μην σκας για τα κιλα καθολου εγω μεσα σε 40 μερες εχασα 25 κιλα κοιτα να την χαρεις την εγκυμοσυνη σου εγω παντως ετρωγαα χωρις φοβο μονο οταν πηγαινα στον γιατρο ελεγα ωχ τι ακουσω παλι χαχαχα!!!

μαρακι μου αρχησατε κ εσεις φαγητο τρελα ειναι !!! καλα μην νωμιζεις κ εμεις η γκρινια μας δεν στατησε ποτε ακομα μουρμουραει χαχα!!

ευχαριστω για τα καλα σας λογια κ εσεις με το καλο!!!

φιλακια σε ολες!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!

Λόγω του ότι σας έχω τις περισσότερες στο facebook είχα καιρό να μπω εδώ και πήκα σήμερα και είδα πολλά ευχάριστα νέα!!!!

stogiaki τακίμι μου γλυκό τι ευχάριστα νέα! Να σου ζήσει να την καμαρώνεις πάντα και να είναι γερή και δυνατή!

mina-ni τέλεια και τα δικά σου νέα κοριτσάκι μου μπράβο!Με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα τα αγγελούδια σου και να σου δίνουν κάθε μέρα χαρές και πανηγύρια!

astage μου τι εννοείς πως ο Γιωργάκης έγινε το καλύτερο παιδί; Πάντα ήταν το καλύτερο παιδί ο κούκλος μου! Θα σου στείλω μνμ με κινητό το παπάκι ετοιμάζεται για την μεγάλη εξόρμηση αν μπορέσεις να έρθεις να χαϊδέψουμε κοιλίτσα!

maria_v και εγώ σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες είδες τα μεγάλα πνεύματα; :tongue: Να μου φιλήσεις και τις δύο τις πριγκίπισσες σου και να τρως κι εσύ μαζί τους :P

παπάκι μου σε περιμένω να έρθεις σμουτς!

Νατασουλίνι που χάθηκες;Σε σκεφτόμουν κι εσένα προχθές...πήγα τελικά κι εγώ στην αιματολόγο!Πότε θα έρθεις;;;;;

Καινούρια κοριτσάκια μου που είστε σε προσπάθεια ή αναμονή αποτελεσμάτων σας εύχομαι τα καλύτερα και μόνο τα καλύτερα!

Εγώ μετά από πίεση της αγαπημένης μου φίλης επισκέφθηκα αιματολόγο-ανοσολόγο και είμαι στην φάση εξετάσεων.Και να σας πω την αμαρτία μου, κακώς που δεν ξεκίνησα από εκεί τώρα θα είχα περισσότερες απαντήσεις για τον οργανισμό μου!Θα σας κρατώ ενήμερες...

Εύχομαι τα ευχάριστα νέα να συνεχίσουν από δω και πέρα με αμείωτο ρυθμό. Σας φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?πως χαθηκαμε ετσι?το σημαντικο ειναι πως δεν ξεχναμε η μια την αλλη!χαιρομαι που μαθαινω νεα σας!το βυζαχταρι μου ειναι μια χαρα ,αφου με εχει ρουφηξει!τωρα εχω αλλες ανησυχιες για το βαρος του και να πιασει επιτελους το μπιμπερο ,που καθολου δεν θελει.φιλαααακια πολλα σε ολες και να περασετε ενα ομορφο σαββατοκυριακο.αρκετες ειστε φιλες στο facebook,οποια θελει να με κανει φιλη ας μου στειλει πμ.θα χαρω πολυ να σας γνωρισω και απο εκει.


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,

ειμαι καινουργια στο φορουμ και ενω σας παρακολουθω πολυ καιρο ειπα να γραψω κ εγω για πρωτη φορα.

εκανα την 1η μου σπερματεγχυση στις 17/2/2014 και τωρα ειμαι σε φαση αναμονης.....

ευχομαι σε ολες να εχετε καλα αποτελεσματα:-)


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας γεια σας!!! καλως μας ηρθαν τα νεα κοριτσια μας!!! καλα αποτελεσματα να εχεις emberwings , τα αλλα κοριτσια που περιμεναν αποτελεσματα που ειναι δεν μπηκαν να μας πουνε.

πεταλουδιτσα μου θα ερθω σιγουρα αλλα θα ερθω πρωι θα ενημερωσω φυσικα!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω κατι ποσες ωρες μετα την πρεγνυλ την εκανες????

ακριβως 36 ωρες.

με ποιον γιατρο εισαι?


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας γεια σας!!! καλως μας ηρθαν τα νεα κοριτσια μας!!! καλα αποτελεσματα να εχεις emberwings , τα αλλα κοριτσια που περιμεναν αποτελεσματα που ειναι δεν μπηκαν να μας πουνε.

πεταλουδιτσα μου θα ερθω σιγουρα αλλα θα ερθω πρωι θα ενημερωσω φυσικα!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω πολυ mina ..... μακαρι!!!! προσπαθω 3,5 χρονια τωρα ....


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

Ρωτας Μιχαλης..εχω κανει μια αποτυχημενη και παω για δευτερη..εμενα ηταν 24 ωρες

και ειχες ωορηξια 24 ωρες μετα? μου φαινεται λιγο και απο οτι εχω διαβασει χωρις να ειμαι ειδικη συνηθως λενε 36 ωρες μετα την pregnyl.... βεβαια ο γιατρος σου ξερει καλυτερα....

απλα εμενα μου ειπε 36 ωρες μετα και επειδη το καταλαβαινω οταν εχω ωορηξια εχω κατι πονακια ..επεσε μεσα .... ακριβως 36 ωρες!!!


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...