Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια,

πόσο χάρηκα που ειδα τα νέα σας!!!

mina και alexouli συγχαρητήρια, να εχετε μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας ευχομαι.

Λία μου να σου ζήσει η μπέμπα, απερίγραπτη η ευτυχία εεεεε?

παπάκι να δω πότε θα τα πούμε στο τηλ.....

η μπέμπα μου ειναι πολύ ήσυχο μωράκι, τρωμε φρούτα και κρεμα εδω και 3 εβδομάδες και φουσκωσαν τα μαγουλάκια της χιχι

φιλάκια σε ολα τα κορίτσια


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια,

πήγαμε εχθές στον γιατρο ειδαμε ενα σακο σε καλο σημείο αλλά δεν είδαμε εμβρυο απογοητεύτικα λιγάκι αλλά μου ειπε ότι ειναι νωρις γιατι μπορει να ειμαι 6 εβδομεδες απο την τελευτεα περίοδο αλλα απο την εμβρυομεταφορα ειμαι 4 εβδομαδες παρα μια μέρα για την ακρίβεια και να πάμε την αλλή πέμτη στο ιασω να το δούμε σίγουρα και να μην ανήσυχο γιατι η χοριακη μου ήταν πολύ καλή!!!

αχ αυτα η αγωνια συνεχίζεται,τελικα ποτέ δεν ηρεμούμε εμεις η γυναίκες!!!!

οσες είχαν αναλογη ανησυχια θα με βοηθούσε πολύ??


[sIGPIC][/sIGPIC]όλα γίνονται για κάπιο λόγο..........

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!!!

τανακι κ εμεις ξεκινησαμε κρεμουλα αλλα μην φανταστεις οτι τρωει πολυ μερικες κουταλιες κ τωρα σιγα σιγα του βαζω κουταλιες πορτοκαλι στην κρεμα κ θα ξεκινησουμε κ εμεις τα φρουτα. καποια στιγμη θα σε παρω τηλ το απογευμα γιατι πρωινα κοιμομαστε χιχιχι!!

μινα νι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε απο εδω κ περα αφου σε ειπε ο γιατρος οτι η χοριακη ειναι οκ τοτε δεν εχεις λογο να στεναχωρισε κ εγω οταν πηγα στον γιατρο για να δουμε τον σακο ημουν 6 εβδομαδες.

αλεξουλι μπραβο σε σενα που τα καταφερες χαμογελα απο εδω κ περα!

λια μια χαρα αμα κοιματε τοσες ωρες εισαι σουπερ

φιλακια σε οσες μπαινουν ακομα εδω μεσα εστω κ για να διαβαζουν !!! αλλα κ να γραφουν!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια,

mina-ni και εμεις στον πρώτο υπέρηχο δεν ειχαμε δει καν σάκο, έκανα μια επαναληπτική χοριακή, ειδαμε οτι αυξήθηκε και πήγα για υπέρηχο μετα απο μια εβδομάδα,

αν ειναι καλή η χοριακη σου μην ανησυχείς.

παπάκι και μενα την κρέμα με το ζόρι την τρώει αλλά απο τα φρούτα δεν αφήνει τίποτα....


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites

Mina εγώ πήγα για υπέρηχο 15 μέρες μετά την πρώτη χοριακη δηλαδή 4 βδομάδες μετά την εμβρυομεταφορά.τοτε ήμουν ακριβως 6εβδομαδων όπου και ακούσαμε καρδιά αν και νωρις συμφωνα με την γιατρό οπότε ηρέμησε ίσως ειναι ακομα νωρις...

Βλέπω με βάλατε στο πινακάκι αλλα είμαι με την πρώτη προσπάθεια άσχετα που έκανα 4ωοληψιες μονο μια κατέληξε σε εμβρυομεταφορά....

Συγχαρητήρια στις νέες εγκυμοσύνες και στα νεα φαγητακια!!!

Εμείς κάναμε την β'επιπεδου.ολα κομπλέ είμαστε ήδη 600 γραμμάρια παιδαροι που μπορεί να μοιάζουμε ΠΑΛΙ στον μπαμπά μας άρα και στον Γιωργάκη αλλα είμαστε ψηλοί σαν την μαμά μας.Ειχα και τον Γιώργο μαζί μας και τρελάθηκε!!!

Αφού και η γιατρός είπε εσείς μια συνταγή ξέρετε και αυτήν ακολουθείτε; τόση ομοιοτητα!!!

Αυτά τα νεα μας,φιλάκια!!!!


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας γεια σας!!!

ασπουλα μπραβο κοριτσαρα μου τελεια τα νεα σου !!! ολα με το καλο να πανε!

εμεις τι νεα να εχουμε χθες ξυπνησε ο μικρος 6 η ωρα το πρωι κ ηθελε παιχνιδια κ φαγητο οποτε φαγαμε κ κοιμηθηκε στις 7:30 το πρωι ειχε πολυ καιρο να μου το κανει αυτο.

φιλακια !!!!!!!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!!!

Για τις περισσότερες το ξέρω πως έχω χαθεί αλλά σιγά σιγά θα ξαναβρώ τους ρυθμούς μου.Οι τελευταίοι 2 μήνες είχαν πολύ τρέξιμο και άλλο τόσο άγχος...

astage μου το έκανες πάλι το θαύμα σου.Θα μου φέρνεις και Γιωργάκη και κλώνο Γιωργάκη?Θα πεθάνω η γυναίκα δεν με λυπάσαι?:D Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου μπράβο με το καλό να έρθει και το δεύτερο το αντράκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

mina-ni πολλά συγχαρητήρια και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά και θα έχεις μία τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη...Εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!

alexouli συγχαρητήρια και σε εσένα!Είναι τόσο όμορφο να μπαίνω μετά από τόσο καιρό και μετά από τόσα που έχουμε περάσει και να βλέπω τόσα ευχάριστα μαζεμένα μπράβο κοριτσάρες μου!

Λια33 να σας ζήσει η μπουμπού σας κοριτσάκι μου...Χαθήκαμε...Πριν ένα χρόνο είχες τόσες πολλές απορίες για την εξωσωματική,είσες κουραστεί από τις προσπάθειες και να που φέτος έχει αγκαλιά το αγγελούδι σου!!!Χαίρομαι πολύ για σένα και εύχομαι να είναι γερή και καλοφώτιστη.Να την καμαρώνετε!

tina32 μεγαλώνει και η δική σου η κοράκλα ε?Να την χαίρεσαι κοριτσάκι μου και να την καμαρώνεις!

παπακι μου σε φιλώ...Σε έχασα κι εσένα.Δεν μας αφήνει ο μπουμπούκος να μιλήσουμε πια όπως παλιά :D χαλάλι του σε περιμένω να σε χαρώ από κοντά!

Εγώ δεν έχω νέα για την ώρα.Το πρόβλημα παραμένει αλλά δεν μπορώ να το αντιμετωπίσω πιο δραστικά σαυτή τη φάση τουλάχιστον...όταν έχω περισσότερα νέα θα σας πω...

Πολλά φιλιά σε όλες και στα κοριτσάκια που εχουν καιρό να μπουν και αυτά που έχουν φουσκωμένες κοιλίτσες και αυτά που προσπαθούν ακόμη...

Να σας έχει όλες ο Θεός καλά...

Πολλά φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω κ μπήκα σήμερα να σας πω κ εγω τα νέα μας έχουμε κοριτσάκι γεννήθηκε στης 9/3/2013 κ 3160κιλα από τότε που μπήκε στη ζωή μας αυτό το αγγελούδι είμαστε πολύ ευτυχισμένοι.εύχομαι σύντομα να το βιώσουν όλα τα κορίτσια θέλει υπομονή και πίστη και το θαύμα θα γίνει....κ κορίτσια σε εμάς τις μανούλες να μας ζήσουν!!!!!!!!


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

εχθες πήγαμε στο ιασσω και εκει που ειχαμε δει πριν μια εβδομαδα εναν σακο χωρις καλα καλά να φαινετε το εμβρυο εχθές είδαμε 2 σακους με 2 εμβρυα να φαίνοντε πεντακαθαρα και να χτυπάνε η καρδούλες τους!!!!

ειναι η πιο ομορφη εικόνα που εχώ δει στην ζωή μου!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]όλα γίνονται για κάπιο λόγο..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια. εγώ είμαι μία από τις παλιές του forum. η tinkerbel, το τακιμι - φιλούρες πολλές-, η μινα θα με θυμούντε πιστεύω. ηθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας πω τα νέα μου για να σας εμψυχώσω. επιτέλους κρατάω στην αγκαλιά μου την μικρή μου πριγκιπισούλα, το μικρό μου θαυματάκι. μετά από 8 χρόνια προσπαθιών, 8 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις σε έναν γιατρό, αλλαγή γιατρού 2 αποτυγχυμένες σπερματεγχυσεις με φαρμακευτική αγωγή και μια εξωσωματική είναι επιτέλους κοντά μας. μην το βάζετε κάτω. με την νέα χρονιά εύχομαι να έχετε και εσείς στην αγκαλιά σας τα δικά σας θαυματάκια και να τους δίνεται ρουφιχτά φιλιά όπως κάνω και εγώ


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...