Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ Pani μου για την ευχή, θα μπω το βραδάκι να σας γράψω το μπουγιουρντί..Δεν περνάει με τίποτα η ώρα..:(

Εσύ τι περιμένεις από το νοσοκομείο; Θα κλείσεις το ραντεβού για την άμνιο;

Για τη ναυτία σου που λες, λογικά όπου να 'ναι θα σταματήσει, νομίζω ότι οι 14 εβδομάδες είναι ο μέσος όρος που κρατάνε..

Εύη πώς είσαι σήμερα;;

Nikdora, εσύ κανένα νέο;;

καλημέρα!είμαι πολύ καλύτερα σήμερα!Μόνο λίγο κομμένη αλλά χωρίς πυρετό.

Στις 7 θα βγει η χοριακή?Αντε να δεις που θα είναι XL :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δε νομίζω να με αφήσετε να μετράω μόνη μου τις μέρες τώρα??εεεεε?

Ετσι φουσκίτσες μου?

οχι καλή μου και εμεις εδώ ειμαστε!!!

Μαριλλου μου ναι για το ραντεβου τους παίρνω...αλλα πρεπει να πάρω ειτε 8 με 9 το πρωί ειτε πιο αργά 11 με 12 οποτε αυριο παλί..σημερα εχασα το ωράριο! δεν το ήξερα βασικά και οταν πήρα εγω ήταν αργα!!:oops::oops::oops:

εύη τι καλό μελετάς?


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια, η χοριακή βγήκε 437 μονάδες! Είμαι στην 3η ημέρα της καθυστέρησης, αλλά ούτε σταθερό κύκλο έχω, ούτε πότε ακριβώς έγινε η γονιμοποίηση ξέρω...οπότε νιώθω μια συγκρατημένη χαρά :)

Τώρα θα πάρω τηλ. τον γιατρό, αλλά φαντάζομαι θα μου πει να την επαναλάβω μεθαύριο..φιλάκια!


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pani.......δεν ξέρεις τι πρεπει να μελεταμε???:oops::oops::oops:

χαχαχαχααχχααχ τωρα το επιασα το μήνυμα!!!!:-P:razz::rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!

μαριλου, ειμαι τελέιως ασχετη με νουμερα χοριακών...ποτέ μου δεν εκανα, την εβγαζα πάντα με τα τεστ εγκυμοσύνης!! αλλά.....νομιίζω...και θα συμφωνήσουν και τα αλλα κορίτσια πως ειναι πολύυυυυ καλόοοο νουμερο!! 437!!! τριψήφιο!!! τι να πω! μπράβο σου κοπέλα μου!!! αντε να φουσκώσουν και οι υπόλοιπες σιγά σιγά!! αν ειχες χρησιμοιποίσει τα τεστ ωορρήξίας απλά θα γνώριζες περίπου συνέλαβες!!:-P:razz:


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχααχχααχ τωρα το επιασα το μήνυμα!!!!:-P:razz::rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!

μαριλου, ειμαι τελέιως ασχετη με νουμερα χοριακών...ποτέ μου δεν εκανα, την εβγαζα πάντα με τα τεστ εγκυμοσύνης!! αλλά.....νομιίζω...και θα συμφωνήσουν και τα αλλα κορίτσια πως ειναι πολύυυυυ καλόοοο νουμερο!! 437!!! τριψήφιο!!! τι να πω! μπράβο σου κοπέλα μου!!! αντε να φουσκώσουν και οι υπόλοιπες σιγά σιγά!! αν ειχες χρησιμοιποίσει τα τεστ ωορρήξίας απλά θα γνώριζες περίπου συνέλαβες!!:-P:razz:

Αχ Pani μου κι εμένα αυτό με παρηγορεί, ότι τουλάχιστον είναι τριψήφιο το νούμερο :) Άντε να δούμε τι θα δείξει και η χοριακή της Τετάρτης, μπας και ηρεμήσω λίγο..Μετανιώνω που δεν έκανα τεστ ωορρηξίας, αλλά ήμασταν διακοπές και δεν ήθελα να "χαλάσω" το κλίμα, είπα ό,τι είναι να γίνει θα γίνει!

Κορίτσια κι εσάς σας εύχομαι με το καλό και γρήγορα!!! Εκτός από πολλή...μελέτη (γκούχου - γκούχου) δεν θέλει τίποτα άλλο :tongue:


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον....να δικα μου νεακια ειναι τα εξης..........

823.7 χοριακη και ναι ειμαι εγκυος

αν και αυτη τη φορα πολυ προσγειωμενη...παρ ολ αυτα ευχομαι ολα να κυλησουν ομαλα αυτη τη φορα!!!!


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον....να δικα μου νεακια ειναι τα εξης..........

823.7 χοριακη και ναι ειμαι εγκυος

αν και αυτη τη φορα πολυ προσγειωμενη...παρ ολ αυτα ευχομαι ολα να κυλησουν ομαλα αυτη τη φορα!!!!

Τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γουρλιδικο το γκουπ!!!!Μπράβο νκδορα μου και εσυ!!! αντε και βαλαμε μπρος ολες!!


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Pani μου κι εμένα αυτό με παρηγορεί, ότι τουλάχιστον είναι τριψήφιο το νούμερο :) Άντε να δούμε τι θα δείξει και η χοριακή της Τετάρτης, μπας και ηρεμήσω λίγο..Μετανιώνω που δεν έκανα τεστ ωορρηξίας, αλλά ήμασταν διακοπές και δεν ήθελα να "χαλάσω" το κλίμα, είπα ό,τι είναι να γίνει θα γίνει!

Κορίτσια κι εσάς σας εύχομαι με το καλό και γρήγορα!!! Εκτός από πολλή...μελέτη (γκούχου - γκούχου) δεν θέλει τίποτα άλλο :tongue:

κοιτα...σημασία δεν εχει ποτε το επιασες αλλά οτι το επιασες!!!!

κοιτα να δεις που σιγα σιγα φουσκώνετε μια μια!!!!αχ ποσο χαίρομαι!!:P:p:p:p:p


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


823 χοριακή!! :shock: :shock: :D :D Καλέ εσύ δεν είσαι απλά έγκυος, είσαι φουλ έγκυος!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη :D

Γιατί δεν μας είπες τίποτα και πέρασες μόνη σου την αγωνία;

Εύη, όπως κατάλαβες είναι γουρλίδικο το θέμα, περιμένουμε τα ευχάριστα κι από σένα, να 'ρθει να δέσει το πράγμα ;)

Pani, έκλεισες το ραντεβού;;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

823 χοριακή!! :shock: :shock: :D :D Καλέ εσύ δεν είσαι απλά έγκυος, είσαι φουλ έγκυος!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη :D

Γιατί δεν μας είπες τίποτα και πέρασες μόνη σου την αγωνία;

Εύη, όπως κατάλαβες είναι γουρλίδικο το θέμα, περιμένουμε τα ευχάριστα κι από σένα, να 'ρθει να δέσει το πράγμα ;)

Pani, έκλεισες το ραντεβού;;

Πήρα αλλά δεν μου το κλείνουν :| πρεπει να μιλήσω με το γιατρό...αλλά η μαια που ηταν στο τηλ και ειναι υπευθυνη για αυτά τα ραντεβού ειδε το φακελό μου και μου λεει, καλούν τις κοπέλες που εχουν υψηλό ρίσκο σύμφωνα με τα αποτελέσματα τις αυχενικής για να κάνουν την αμνιο. και η δική μου ηταν πολύ καλή, και πως δεν χρειάζεται να την κάνω, και πως μπορώ να μιλήσω με το γιατρό, (θα μου πει βεβαια τα ιδια, με προειδοποίησε). οπότε ειμαι σε αναμονή....


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...