Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια, δεν σας έγραψα νωρίτερα γιατί είχα τρελά νεύρα χθες! Λοιπόν, τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής δεν είναι και τόσο καλά, από το 437 τη Δευτέρα, πήγε στο 772 την Τετάρτη..Δεν διπλασιάστηκε δηλαδή, απλά αυξήθηκε..Ναι ξέρω, η χοριακή δεν είναι μαθηματικά και υπάρχουν περιπτώσεις με καλή κατάληξη, όμως εγώ αυτό το έργο το έχω ξαναδεί δυστυχώς, και πολύ πρόσφατα μάλιστα, τον Ιούλιο, οπότε ξέρω τι θα γίνει στην περίπτωσή μου :(

Αυτό που με προβληματίζει τώρα και με έχει τσαντίσει - εκτός από το οικονομικό το οποίο είναι κι αυτό ένα θέμα, μη γελιόμαστε (γιατί άλλο να δίνεις λεφτά και να προχωράει η εγκυμοσύνη και άλλο να τα δίνεις για αποξέσεις ) - είναι ο λόγος...Γιατί;;; :mad:

Μιλούσα χθες με μια καλή μου φίλη νοσηλεύτρια, η οποία με ρώτησε αν έχω ψάξει το θέμα των πολυκυστικών...Στον τελευταίο υπέρηχο που έκανα μετά την απόξεση είχα ρωτήσει τον γυναικολόγο μου αν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο και μου είπε κατηγορηματικά όχι..Η αλήθεια όμως είναι ότι γενικότερα ορμονολογικές εξετάσεις δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου..Άρα η αιτία θα μπορούσε να μην είναι ακριβώς πολυκυστικές, αλλά κάτι άλλο παρεμφερές, ποιος ξέρει.. :? Για την ώρα αποφάσισα να αλλάξω γυναικολόγο, μια δεύτερη γνώμη πάντα καλό κάνει και βλέπουμε..

Ουφ συγνώμη για το κατεβατό κορίτσια! Εσείς πώς είστε;;

Nikdora, εσύ πώς πας;; Άρχισαν τα συμπτώματα; :)

Pani τι έγινε με το νοσοκομείο; Θα την κάνεις τελικά την άμνιο;

Εύη, να σου πω ότι σε ζηλεύω; Και τι δεν θα έδινα να γυρνούσα το χρόνο πίσω, να είχα κάνει όοολες τις εξετάσεις, να είχα βρει το λόγο που δεν πάνε καλά οι εγκυμοσύνες μου και τώρα να προσπαθούσα ξανά πιο ξέγνοιαστη :(


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας κορίτσια, δεν σας έγραψα νωρίτερα γιατί είχα τρελά νεύρα χθες! Λοιπόν, τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής δεν είναι και τόσο καλά, από το 437 τη Δευτέρα, πήγε στο 772 την Τετάρτη..Δεν διπλασιάστηκε δηλαδή, απλά αυξήθηκε..Ναι ξέρω, η χοριακή δεν είναι μαθηματικά και υπάρχουν περιπτώσεις με καλή κατάληξη, όμως εγώ αυτό το έργο το έχω ξαναδεί δυστυχώς, και πολύ πρόσφατα μάλιστα, τον Ιούλιο, οπότε ξέρω τι θα γίνει στην περίπτωσή μου :(

Αυτό που με προβληματίζει τώρα και με έχει τσαντίσει - εκτός από το οικονομικό το οποίο είναι κι αυτό ένα θέμα, μη γελιόμαστε (γιατί άλλο να δίνεις λεφτά και να προχωράει η εγκυμοσύνη και άλλο να τα δίνεις για αποξέσεις ) - είναι ο λόγος...Γιατί;;; :mad:

Μιλούσα χθες με μια καλή μου φίλη νοσηλεύτρια, η οποία με ρώτησε αν έχω ψάξει το θέμα των πολυκυστικών...Στον τελευταίο υπέρηχο που έκανα μετά την απόξεση είχα ρωτήσει τον γυναικολόγο μου αν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο και μου είπε κατηγορηματικά όχι..Η αλήθεια όμως είναι ότι γενικότερα ορμονολογικές εξετάσεις δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου..Άρα η αιτία θα μπορούσε να μην είναι ακριβώς πολυκυστικές, αλλά κάτι άλλο παρεμφερές, ποιος ξέρει.. :? Για την ώρα αποφάσισα να αλλάξω γυναικολόγο, μια δεύτερη γνώμη πάντα καλό κάνει και βλέπουμε..

Ουφ συγνώμη για το κατεβατό κορίτσια! Εσείς πώς είστε;;

Nikdora, εσύ πώς πας;; Άρχισαν τα συμπτώματα; :)

Pani τι έγινε με το νοσοκομείο; Θα την κάνεις τελικά την άμνιο;

Εύη, να σου πω ότι σε ζηλεύω; Και τι δεν θα έδινα να γυρνούσα το χρόνο πίσω, να είχα κάνει όοολες τις εξετάσεις, να είχα βρει το λόγο που δεν πάνε καλά οι εγκυμοσύνες μου και τώρα να προσπαθούσα ξανά πιο ξέγνοιαστη :(

Ευχομαι ολα να πανε καλα..ακομη δεν ειναι τιποτα σιγουρο ετσι δεν ειναι...μη σκεφτεσαι αρνητικα...τι σου ειπε ο γιατρος πως παει η κυηση;

τα δικα μου..πολυ αγχος καθε φορα που παω τουαλετα..αστα να πανε..ξερω πως αν τα πραγματα δεν πανε καλα σιγουρα ειναι η φυση που προβλεπει...και διορθωνει τα "λαθη"...κανω υπομονη δεν μπορω να κανω και κατι αλλο..στις 20 εχω ραντεβου με γιατρο.Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!

μετα απο αποβολη -ες δυσκολο να υπαρξη ξανα ξεγνοιαστη εγκυμοσυνη;)


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μαριλού, μην ανησυχείς, κορίτσι μου!! ειναι δύσκολο βέβαια, σε κατανοώ, οπως ειπε και η Δώρα, μετά απο αποβολή ειναι δύσκολο να εχει κανεις μια ξεγνοιαστη εγκυμοσύνη..αλλά η το να εχουμε θετική σκέψη μετράει. Ευχομαι και για τις δυό σας να πάνε ολά κατ ευχήν!!

Ευάκι εσύ τι κάνεις?

εγώ ειχα τη μαμά μου εδω και ήταν ομορφα, με ξεκούρασε λίγο με το μικρό! απο αυριο ξεκινάμε καποιες ωρες την εβδομάδα παιδικό, γιατί εγω έχω μαθήματα γλώσσας που αρχίζω!

τα άλλα νέα μου ειναι πως στο νοσοκομείο δεν μου κάνουν αμνιο! Μίλησα με τη γιατρό (πλην της μαίας, οπως συνηθίζεται εδω) και μου ειπε πως η αυχενική μου ήταν πολύ καλή και πως δεν πρόκειται να με καλέσουν να κάνω αμνιο και πως αν ακόμη το θελω θα πρεπει να απευθυνώ σε ιδιωτική κλινική. και αυτό το τελευτάιο δεν ειναι ευκολο στην περιοχή που μένω εγω. Το ρίσκο αποβολής που ενέχει για να την κάνω ειναι μεγαλύτερο απο την πιθανότητα να έχω παιδάκι με καποιο απο τις τρισωμίες! Το καλό ειναι πως εδώ κανουν α επιπέδου στην 18η εβδομάδα. οπότε θα κάνω και την α επιπέδου και αν υπάρξει λόγος για κάτι περαιτέρω τότε αναλόγως θα πράξουμε. αλλά για τη ώρα μετά και την συζήτηση μου ειχα μαζί της ηρέμησα και δεν το σκέφτομαι τόσο.

σας εύχομαι μια καλή κυριακή και καλή εβδομάδα απο αύριο!!


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μαριλού, μην ανησυχείς, κορίτσι μου!! ειναι δύσκολο βέβαια, σε κατανοώ, οπως ειπε και η Δώρα, μετά απο αποβολή ειναι δύσκολο να εχει κανεις μια ξεγνοιαστη εγκυμοσύνη..αλλά η το να εχουμε θετική σκέψη μετράει. Ευχομαι και για τις δυό σας να πάνε ολά κατ ευχήν!!

Ευάκι εσύ τι κάνεις?

εγώ ειχα τη μαμά μου εδω και ήταν ομορφα, με ξεκούρασε λίγο με το μικρό! απο αυριο ξεκινάμε καποιες ωρες την εβδομάδα παιδικό, γιατί εγω έχω μαθήματα γλώσσας που αρχίζω!

τα άλλα νέα μου ειναι πως στο νοσοκομείο δεν μου κάνουν αμνιο! Μίλησα με τη γιατρό (πλην της μαίας, οπως συνηθίζεται εδω) και μου ειπε πως η αυχενική μου ήταν πολύ καλή και πως δεν πρόκειται να με καλέσουν να κάνω αμνιο και πως αν ακόμη το θελω θα πρεπει να απευθυνώ σε ιδιωτική κλινική. και αυτό το τελευτάιο δεν ειναι ευκολο στην περιοχή που μένω εγω. Το ρίσκο αποβολής που ενέχει για να την κάνω ειναι μεγαλύτερο απο την πιθανότητα να έχω παιδάκι με καποιο απο τις τρισωμίες! Το καλό ειναι πως εδώ κανουν α επιπέδου στην 18η εβδομάδα. οπότε θα κάνω και την α επιπέδου και αν υπάρξει λόγος για κάτι περαιτέρω τότε αναλόγως θα πράξουμε. αλλά για τη ώρα μετά και την συζήτηση μου ειχα μαζί της ηρέμησα και δεν το σκέφτομαι τόσο.

σας εύχομαι μια καλή κυριακή και καλή εβδομάδα απο αύριο!!

Ευχομαι να μην χρειαστεί καν να το ξανασυζητήσεις!!!

εγω καλά είμαι αν και είμαι στην φαση που έχουν περασει οι γονιμες και περιμένω.......ξεσηκώθηκα και σε ενα άλλο ποστ και τωρα δε βλέπω την ώρα να περάσουν οι μέρες.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση :)

Μίλησα με τη μαία του καινούργιου γιατρού στο τηλ. και δεν έδειξε να ανησυχεί ιδιαίτερα για τα νούμερα της χοριακής, είπε ότι έχει δει πολλά να γίνονται και αρκεί που τα νούμερα είναι στα φυσιολογικά πλαίσια για την ηλικία της κύησης και να μην κάνω άλλη χοριακή γιατί το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθώ.. Μου είπε όμως εν τω μεταξύ να πάρω το γνωστό πακετάκι filicin - utrogestan - salospir και να κλείσω ραντεβού για την ερχόμενη Τετάρτη ή Παρασκευή για 1ο υπέρηχο..

Τρώγομαι όμως όλες αυτές τις μέρες, γιατί να μου συμβαίνει δεύτερη φορά αυτό, να είναι έτσι χάλια η χοριακή μου.. Κάτι συμβαίνει, δεν μπορεί :confused: Το μόνο που κάπως με παρηγορεί είναι ότι στην τελευταία εγκυμοσύνη τα νούμερα ήταν ακόμη πιο χαμηλά και πάλι καταφέραμε και ακούσαμε καρδιά, άσχετα από την κατάληξη..Για να καταλάβετε, τη 17η ημέρα μετά την ωορρηξία (θεωρητικά πάντα γιατί δεν ξέρω πότε έγινε) η χοριακή την προηγούμενη φορά ήταν 190 και την 20η πήγε 378. Θυμάμαι κιόλας που πήγα για 1ο υπέρηχο με χοριακή 1244 και είδαμε σάκο με εβρυικά στοιχεία και μου είχε πει τότε η μαία μου ότι δεν μπορεί, μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος γιατί με τόσο χαμηλή χοριακή κανονικά δεν φαίνεται τίποτα :? Αυτή τη φορά άλλαξα και εργαστήριο, μπας και...Για να δούμε...

Δώρα, εσύ πώς πας;; Άντε να γυρίσεις απ' το γιατρό αυτή την εβδομάδα να μας πεις τα καλά νέα, γιατί εγώ αρκετά σας μαύρισα :)

Ευάκι, σου εύχομαι ολόψυχα να μας γράψεις κι εσύ τα καλά νέα! Πότε περιμένεις να (μην) σου έρθει;

Pani, αφού σου είπε η μαία όλα καλά, να έχεις εμπιστοσύνη! :) Σε τρεις εβδομάδες δηλαδή θα πας για αυχενική; Μαθαίνεις και το φύλο τότε νομίζω ε;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση :)

Μίλησα με τη μαία του καινούργιου γιατρού στο τηλ. και δεν έδειξε να ανησυχεί ιδιαίτερα για τα νούμερα της χοριακής, είπε ότι έχει δει πολλά να γίνονται και αρκεί που τα νούμερα είναι στα φυσιολογικά πλαίσια για την ηλικία της κύησης και να μην κάνω άλλη χοριακή γιατί το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθώ.. Μου είπε όμως εν τω μεταξύ να πάρω το γνωστό πακετάκι filicin - utrogestan - salospir και να κλείσω ραντεβού για την ερχόμενη Τετάρτη ή Παρασκευή για 1ο υπέρηχο..

Τρώγομαι όμως όλες αυτές τις μέρες, γιατί να μου συμβαίνει δεύτερη φορά αυτό, να είναι έτσι χάλια η χοριακή μου.. Κάτι συμβαίνει, δεν μπορεί :confused: Το μόνο που κάπως με παρηγορεί είναι ότι στην τελευταία εγκυμοσύνη τα νούμερα ήταν ακόμη πιο χαμηλά και πάλι καταφέραμε και ακούσαμε καρδιά, άσχετα από την κατάληξη..Για να καταλάβετε, τη 17η ημέρα μετά την ωορρηξία (θεωρητικά πάντα γιατί δεν ξέρω πότε έγινε) η χοριακή την προηγούμενη φορά ήταν 190 και την 20η πήγε 378. Θυμάμαι κιόλας που πήγα για 1ο υπέρηχο με χοριακή 1244 και είδαμε σάκο με εβρυικά στοιχεία και μου είχε πει τότε η μαία μου ότι δεν μπορεί, μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος γιατί με τόσο χαμηλή χοριακή κανονικά δεν φαίνεται τίποτα :? Αυτή τη φορά άλλαξα και εργαστήριο, μπας και...Για να δούμε...

Δώρα, εσύ πώς πας;; Άντε να γυρίσεις απ' το γιατρό αυτή την εβδομάδα να μας πεις τα καλά νέα, γιατί εγώ αρκετά σας μαύρισα :)

Ευάκι, σου εύχομαι ολόψυχα να μας γράψεις κι εσύ τα καλά νέα! Πότε περιμένεις να (μην) σου έρθει;

Pani, αφού σου είπε η μαία όλα καλά, να έχεις εμπιστοσύνη! :) Σε τρεις εβδομάδες δηλαδή θα πας για αυχενική; Μαθαίνεις και το φύλο τότε νομίζω ε;

Mην ανησυχεις ολα θα πανε καλα....κι εγω περιμενω να περασουν οι μερες να δουμε...τι θα δουμε...

μη το βαζεις κατω αφου σου ειπε πως δεν ειναι κατι ανησυχητικο...χαλαρωσε λιγακι δεν την παλευουμε αλλιως!!!!ευτυχως εχουμε τα μωρακια μας και μας δινουν δυναμη..δοξα το Θεο

καλη δυναμη σε ολες μας τσουπρες...

ευακι..μην μπαινεις στο τρυπακι της αγωνιας..των συμπτωματων και τα σχετικα...δεν βοηθαει το αγχος και στο λεω εγω που μεχρι να δω

τη χοριακη ημουν σιγουρη πως θα μου ρθει...

Pani μου ολα θα πανε μια χαρουλα...δεν εχει τιποτα το μπεμπε....αδικα στεναχωριεσαι...


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Pani να κάνεις τις εξετασεις στο ίδιο εργαστήριο γιατί αλλιώς έχουν διαφορά και αδικα στεναχωριέσαι (αν καταλαβα καλά οτι άλλαξες εργαστήριο:confused: )

Σκέψου θετικά μη συγκρίνεις τις περιπτώσεις την προηγούμενη φορα απ ότι λες όντως υπήρχε πρόβλημα στις τιμες....

nickdora πότε πας στο γιατρό?αυχενική?να δώσεις χαιρετίσματα στο μπεμπέ!!Εχει πολύ λαο που το σκέφτεται!!!!:D

Μακαρι βρε κορίτσια να σας έχω ευχαριστα νέα..αλλά και να μην εχω...Οκτώβρη.Το ξέρω πως όλο αυτό με τα συμπτώματα είναι αγχωτικό αλλά μου θυμίζουν λίγο την πρωτη εγκυμοσύνη.Φταίει και λίγο το οτι αφότου γέννησα πριν την περίοδο δεν έχω απολύτως κανενα σύμπτωμα.Ε!Δε θέλω και πολύ....:?

Link to comment
Share on other sites

αντε και εφτασε η μερα ...επιτελους.Αυριο θα ξερω!!!αν ολα πανε καλα...που το ευχομαι....

οι υπολοιπες τι κανετε;

marilou πηγες στο γιατρο;

ευη...καλα αποτελεσματα...θετικα..

Pani μου τι κανει το σπορακι σου;


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε και εφτασε η μερα ...επιτελους.Αυριο θα ξερω!!!αν ολα πανε καλα...που το ευχομαι....

οι υπολοιπες τι κανετε;

marilou πηγες στο γιατρο;

ευη...καλα αποτελεσματα...θετικα..

Pani μου τι κανει το σπορακι σου;

Ολα καλά θα είναι!να του δώσεις χαιρετίσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, σήμερα πήγα πρώτη φορά για υπέρηχο στον καινούργιο γιατρό..Μόνο σάκο είδαμε, είναι νωρίς ακόμα για να ακούσουμε καρδιά, σήμερα μπήκα στην 6η εβδομάδα..Τον σάκο τον μέτρησε 5 εβδομάδων, αλλά δεν έδειξε να ανησυχεί και μου είπε να ξαναπάω την άλλη Τετάρτη πάλι..Καλός μου φάνηκε πάντως ο γιατρός, μου έγραψε και ένα κατεβατό δύο σελίδες με επιπλέον εξετάσεις που θέλει να κάνω, οπότε από αύριο ξεκινάω τα τρεχάματα πάλι! Ελπίζω τουλάχιστον να βγει κάτι αυτή τη φορά και να μάθω τι συμβαίνει - αν συμβαίνει κάτι δηλαδή :?

Ουφ εσείς τι νέα βρε κορίτσια; Δώρα με το καλό αύριο ο υπέρηχος! :D

Pani, φουσκώνει η κοιλίτσα ε; Τελικά με την άμνιο θεωρείται λήξαν το θέμα;

Εύη!! Εσύ θα κάνεις κανένα τεστ;; :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, σήμερα πήγα πρώτη φορά για υπέρηχο στον καινούργιο γιατρό..Μόνο σάκο είδαμε, είναι νωρίς ακόμα για να ακούσουμε καρδιά, σήμερα μπήκα στην 6η εβδομάδα..Τον σάκο τον μέτρησε 5 εβδομάδων, αλλά δεν έδειξε να ανησυχεί και μου είπε να ξαναπάω την άλλη Τετάρτη πάλι..Καλός μου φάνηκε πάντως ο γιατρός, μου έγραψε και ένα κατεβατό δύο σελίδες με επιπλέον εξετάσεις που θέλει να κάνω, οπότε από αύριο ξεκινάω τα τρεχάματα πάλι! Ελπίζω τουλάχιστον να βγει κάτι αυτή τη φορά και να μάθω τι συμβαίνει - αν συμβαίνει κάτι δηλαδή :?

Ουφ εσείς τι νέα βρε κορίτσια; Δώρα με το καλό αύριο ο υπέρηχος! :D

Pani, φουσκώνει η κοιλίτσα ε; Τελικά με την άμνιο θεωρείται λήξαν το θέμα;

Εύη!! Εσύ θα κάνεις κανένα τεστ;; :)

Τι να συμβαίνει δηλαδη???Πρεπει κάτι να συμβαίνει??μπορει απλά να είναι καθυστερημένη σύλληψη!αααααα θα σε μαλώσω!!!

είναι νωρις για τεστακι :( απο εβδομάδα και βλέπουμε.Λογικά μέχρι Πεμπτη δε περιμένω (δεν εχω σταθερό κύκλο)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια μου!!

χάθηκα λίγο γιατί ήταν γεμάτη η εβδομάδα, αρχισε ο μικρός παιδικό και εγώ τα δικά μου μαθήματα γλώσσας.

τα νέα μου..το ζήτημα με την αμνιο δεν τελείωσε εκεί, επανήλθε στην συζήτηση μας στο σπιτι, και τελικά μετά απο ακόμη μια συζήτηση με τη γιατρό, μάθαμε ακόμη ενα λόγο που δεν μας την κάνουν..εδώ κανονικά λεει διαλέγει κανείς..'η κανει αμνιο κατευθείαν μετά τα 36 ή κάνει αυχενική...ασχετες οι 2 εξετάσεις βεβαια γιατί η μία ειναι διαγνωστική και αλλη οχι. τελικά μας ειπαν οτι μας ειπαν οτι μπορούν να κλέισουν το ραντεβού αν θελουμε. και εδώ επειδή την κάνουν ανάμεσα από την 15η/17η εβδομάδα..ειχα περιθώριο ωρών για αποφασίσουμε. τελικά εχουμε ραντεβού για την τρίτη! 8 το πρωί. ενα αγχος τωρα το εχω..για το γνωστό ρίσκο..αλλά επειδή πριν 3 μερες ξανα είχα αιμα, ειπα να κάνουμε την εξέταση και να βεβαιωθούμε οτι τουλάχιστον το μικρό ειναι οκ, γιατί διαφορετικά εγκυμοσύνη δεν πρόκειται να ευχαριστηθώ.

μαριλού μου σου ευχομαι απο καρδιάς να πάνε όλα καλά κοπέλα μου!!που θα πάνε αυτή τη φορά θα το δείς!!

ευάκι παίρνε θάρρος απο τις αλλες 2 και θα δεις οτι γρήγορα ερχεται η σειρά σου...η επόμενη εισαι!

νκδώρα μου εσύ πως εισαι??

η κοιλίτσα δείχνει ναι...στο δευτερο λένε δέιχνει νωρίτερα..τωρα αλήθεια δεν ξέρω αν ειναι αλλά εγω κοιλιακούς δε επανέφερα σε ωραία επίπεδα μετά το μικρό οπότε...δείχνει δειχνει 'ηδη!!

φιλιά σε ολες


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Pani καλά κάνεις και την κάνεις θα ηρεμήσεις μετα πολύ

ΚΙ εγω φοβόμουν...ετρεμα!Δε πονάει καθόλου,σα να σου παίρνουν αίμα.Κλείσε τα μάτια και μέχρι να το σκεφτείς πάει ...τέλειωσε!μετα μπορεί να νιωσεις πονακια μικρα σαν πριν την περιόδο αλλά μη τρομάξεις.Ευχομαι τελεια αποτελέσματα!

η επόμενη είμαι το ξέρω....εγω έμεινα..:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...