Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια!

Πώς περάσατε το τριήμερο;

Φουσκίτσα μην αγχώνεσαι! Συμφωνώ κι εγώ με όσα σου είπε η Κάτια. Όλα θα πάνε καλά! ;)

Η μικρή μου έχει φτάσει 4200γρ. Ο γιατρός μάλλον θα έρθει την άλλη εβδομάδα που θα σαραντήσουμε.

Το βράδυ κάποιες φορές ξυπνάει μόνο για να φάει, οπότε ξανακοιμάται γρήγορα και δεν έχω πρόβλημα, αλλά είναι άλλες φορές που μένει ξύπνια 2 ώρες και τότε δεν την παλεύω.

Το καλό είναι ότι το στήθος μου είναι πολύ καλύτερα, αν και με πονάει ακόμα, ειδικά το δεξί.

Γενικά δεν έχω καθόλου χρόνο, γιατί όταν δεν ασχολούμαι με τη μικρή παίζω με τη μεγάλη...

Φιλιά!


487Yp3.png

cYn6p3.png

Link to comment
Share on other sites

foyskitsa μην αγχονεσαι , μια χαρα θα ειναι το μωρουλι! μερα με την μερα θα τον δεις θα αρχισει να το στερεωνει πιο κλα το κεφαλακι, εσυ βεβαια θα το παρακολουθεις.

περιμενουμε νεα απο τον γιατρο

τωρα με τα μωρα μας χαθηκαμε ολες..........

κρυστη πως τα -πας;;;;


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλες μου!!!!

τι κανετε?

ξεκινησε η σαρακοστη ε?βουρ για το πασχα!!!!

εμεις πολυ καλα!!ξεκινησε γνωριζει φωνες ειδικα την δικια μου πιο πολυ που ειμαστε μαζι ολη μερα!!

χαμογελαμε με φωνη κ λεμε τα ''δικα μας λογακια''!!!

εχουμε τεραστια βελτιωση με το σηκωμα του κεφαλιου απτην μια μερα στην αλλη το σηκωνει κ το κραταει αρκετα δευτερολεπτα πραγμα που μου φαινοταν αδυνατον αλλα το παιδακι μου μεγαλωνει κ ειναι μια χαρα!!!

πολυ ευτυχια βρε κοριτσια............:D:D:D


rnDZp2.png

Rh0Qp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

που ειστε καλε?ετσι μπηκα να πω μια καλημερα κ ολες αφαντες!!!!

αν μπει καμια ας μου πει για το φειςμπουκ να γινουμε φιλες!!!

εμεις καλα!!!ενημερωτηκα για τους τρομερους κοιλιακους μας πονους σας λεω πως πηραμε το ''infacolik'' 3 φορες τη μερα κ τυχαιο ισως εχουμε ηρεμησει (πηνουμε κ χαμομηλακι απο 60-120γρ τη μερα οποτε ξυπνησει ενδιαμεσα απτα γευματα)απλα μωρε το παιδακι μου ειναι πολυ ηρεμο κ φαγανο κ υπναραδικο αλλα τα ζορια που εχει για τις κλανιτσες κ για τα κακα τον ξυπνανε τον ξυπνανε κ εκνευριζομαι!!

Αλλα γινεται ακομα κ αυτα πανω να ειναι ΤΕΛΕΙΑ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D


rnDZp2.png

Rh0Qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια!! Τι κάνετε; Μπήκα να δω τα νέα σας μετά από καιρό αλλά δεν υπάρχουν πολλά! Είσαστε μαζεμένες στο φατσοβιβλίο; Εγω είμαι η Filio Pitiakoudi αν μπορείτε να με βάλετε στην παρέα σας! Ο μικρούλης μου μεγαλώνει 55 μερών πια! Και τα προβλήματα αρχίζουμε σιγά σιγά να τα αφήνουμε πίσω μας από ότι φαίνεται!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι δεν πολυμπενεται εδω αλλα εγω μπηκα να ενημερωσω το παρεακι!!!

ο παιδαρος μου μεγαλωνει δοξα τον θεο κ την παναγια καναμε το πρωτο μας εμβολιακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D


rnDZp2.png

Rh0Qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα.

Μπήκα να δω νέα γιατί στο φέις δεν προλαβαίνω, τελείως αποσπασματικά τα βλέπω...

Παρατηρώ πολύ εγκατάλειψη όμως....

εμείς... μεγαλώνουμε κι Δόξα τω Θεώ, σε πολλά έχουμε στρώσει.

Είναι πολύ καλόβολα τα κορίτσια μου. Θηλάζουν αποκλειστικά κ παίρνουν βάρος κ ύψος ικανοποιητικότατα. Το βράδυ κοιμόμαστε σερί, πονάκια δεν έχουμε, η μεγάλη μου είναι ήρεμη, κλπ

Τη μέρα βέβαια τρέχω συνέχεια, μαζεύονται οι δουλειές, 3 παιδιά είναι αυτά...

Σας φιλώ.


fgFzp3.png

pAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα μανούλες, χρόνια πολλά και να χαίρεστε τα μωράκια σας! Είμαι στο καφέ Μαϊου και κοντεύω κι εγώ σιγά σιγά!

Να κάνω μια ερώτηση στις μανούλες καισαρικής της παρέας σας (όλες οι καισαρικές μ' ενδιαφέρουν κι ιδιαίτερα οι δεύτερες/τρίτες):

Πώς είναι οι κοιλίτσες τώρα πια μετά από σχεδόν τρεις μήνες? Ξεφουσκώσατε καθόλου ή το πρήξιμο επιμένει? Ζώνη/λαστέξ βάλατε?

[επειδή διαβάζω ότι μπαίνετε περισσότερο στην ομάδα σας στο fb, αν έχετε την καλοσύνη ενημερώστε για την ερώτησή μου μήπως μπορέσει να μου απαντήσει κάποια μαμά!]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!ζώνη δεν έβαλα.και ναι είναι χαλαρή η κοιλια αλλά είναι νωρίς ακόμα για να επανέλθει.αν επανέλθει βέβαια γιατί είναι θέμα οργανισμού.δεν έχει να κάνει με το είδος του τοκετού


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

ουτε εχω εβαλα ζωνη. στη πρωτη καισαρικη μαζεψα πιο γρηγορα τωρα ακομα εχω κοιλιτσα αλλα τρωω, τρωω τρωωωωωωωωωωω

καποια στιγμη θα κανω λιγη γυμναστκη!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...