Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Την καλημερα μας!!!

εγω τα 20 κιλα μου τα εχασα πριν κλεισει το παιδι τους πρωτους 2 μηνες.

τωρα ειμαι οπως πριν κ ξεκινησα προσπαθεια να χασω καποια απτα δικα μου τα προιγουμενα κιλα.

εγω εχω κοιλια αλλα δεν ειναι της εγκυμοσυνης ειναι απτα ''περιτα''κιλα μου.

δεν παιζει ρολο ο τροπος της γεννας.

δεν φορεσα λαστεξ αλλα αν φορεσεις μονο καλο θα κανεις κ οχι κακο.

με το καλο το μωρακι σου γερο στην αγκαλια σου!!!:D:D:D


rnDZp2.png

Rh0Qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μας!!!

εγω τα 20 κιλα μου τα εχασα πριν κλεισει το παιδι τους πρωτους 2 μηνες.

τωρα ειμαι οπως πριν κ ξεκινησα προσπαθεια να χασω καποια απτα δικα μου τα προιγουμενα κιλα.

εγω εχω κοιλια αλλα δεν ειναι της εγκυμοσυνης ειναι απτα ''περιτα''κιλα μου.

δεν παιζει ρολο ο τροπος της γεννας.

δεν φορεσα λαστεξ αλλα αν φορεσεις μονο καλο θα κανεις κ οχι κακο.

με το καλο το μωρακι σου γερο στην αγκαλια σου!!!:D:D:D

Τα πήγες πολύ καλά, πολύ αισιόδοξο το post σου! Κι εγώ 20 κιλά έχω πάρει.

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, να χαίρεσαι το νινί σου, να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια κι απο μενα!

Skybeam κι εγω καισαρικη εκανα και κοιλια εχω ακομα, βεβαια δεν εχω κανει διαιτα και απο τα 18 κιλα που πηρα, μου εχουν μεινει 2,5.

Προς τις υπολοιπες, εχω παρατησει το γκρουπακι του φεης γιατι πραγματικα με κουρασε. Απο κει που ανταλλασαμε πληροφοριες για θεματα μωρου, καταληξαμε να λεει η καθε μια με ανατριχιαστικες λεπτομερειες πως περασε τη μερα της, τι εφαγε , τι μαγειρεψε, τι ειδε στην τηλεοραση κτλ. Οι δυο τρεις ενδιαφερουσες πληροφοριες που ισως μοιραζοταν καποια μαζι μας, χανοταν μεσα στις υπολοιπες ασχετες δημοσιευσεις. Καπου δεν την παλευα αλλο, γι αυτο και αποχωρησα. Τιποτα προσωπικο με καμμια σας κοριτσια, να περνατε καλα με τα μωρουλια σας!


as1cOB50g410002MDAwMDYxMmR8MDAwMTUxMmJ8SWhyIFRleHQ.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Παιδιά άλλη μια απορία, συγχωρέστε μου το θάρρος.

Στο σαραντισμό είδατε διαφορά στα μωράκια σας? Ησυχάσατε καθόλου από ξενύχτια και συχνά ξυπνήματα?

Skybeam η δικια μου δεν ειχε διαφορά μετα τις 40 μερες οσον αφορα στον υπνο. Τεραστια διαφορα ειδα με το που εγινε 4 μηνων, οχι οτι δεν ξυπναει και παλι το βραδυ, αλλα πλεον κοιμαται μονη της (οχι αλλο κουνημα), περασαν οι κολικοι και γενικα μπορει να παιζει μονη της πολλη ωρα, χωρις να με αναζητα.


as1cOB50g410002MDAwMDYxMmR8MDAwMTUxMmJ8SWhyIFRleHQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Μαρκελιτσα εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσι μου! Ολα να πανε κατ'ευχην!!!!!

Ναιιιιι!!!!Ευχαριστω πολυ!!!μακαρι αυτη τη φορα να το πετυχω!!!ΜΑΚΑΡΙ!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

αθηναιες που τα καταφεραμε χτες κ τα ειπαμε απο κοντα, ειστε ολες υπεροχες! τα μωρακια σας γλυκες! κ χαιρομαι αφανταστα που τις πιο ομορφες στιγμες της εγκυμοσυνης μου κ της μητροτητας τις μοιραζομαι μαζι σας!!! ανυπομονω να γνωρισω κ τις υπολοιπες!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα..κ εγω με την σειρα μου να πω οτι χαρηκα αφανταστα που σας γνωρισα ολες κ ειδα κ τα μωρακια σας ποσο γλυκες ειναι....ευχομαι να δω κ τις υπολοιπες....κ σιγουρα θα το επαναλαβουμε.....!!!:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...