Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

πορτ-μπεμπέ chicco μαζί με βάση μεταλλική + κάθισμα αυτοκινήτου chicco


Recommended Posts

Πωλούνται:

1) πορτ-μπεμπέ chicco (μοντέλο c1) σε άριστη κατάσταση μαζί με βάση σαν αυτή. Και τα δύο 60€.

2) κάθισμα αυτοκινήτου chicco ομάδας 0+ (ίδιο μοντέλο με το πορτ μπεμπέ). Σε αυτή τη φωτογραφία που βρήκα υπάρχει κάτω το κάθισμα. Έχει χρησιμοποιηθεί λίγο στο αυτοκίνητο αλλά αρκετά σαν ριλάξ μέσα στο σπίτι. Ωστόσο δεν έχει φθορές. 40€

Όπως θα καταλάβατε, οι εικόνες δεν είναι των δικών μου πραγμάτων, γιατί τα έχω μαζέψει και μου είναι δύσκολο να τα ξαναβγάλω για να τα φωτογραφίσω. Βρήκα όμως ακριβώς τα ίδια, τα οποία μπορείτε να δείτε στα παραπάνω links.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις

Καλημέρα! :)

Λόγω του συνδυασμού πορτ-μπεμπέ και καθίσματος αυτοκινήτου που είναι και ριλάξ, έχω βάλει την ίδια αγγελία και στις δύο σχετικές κατηγορίες :rolleyes:

Τέλος πάντων, για όσους ενδιαφέρονται υπάρχουν ακόμη τα παραπάνω.

Σας βάζω και τις φωτογραφίες (δείτε τη σημείωση στις δύο τελευταίες γραμμές του πρώτου μηνύματός μου).

Το πορτ-μπεμπέ:

4361504-420m.jpg

Η βάση:

06-07-0058-1.jpg

Το κάθισμα (κάτω) και το πορτ-μπεμπέ (πάνω στο καρότσι):

68482.90b.jpg

~~~

Επεξεργάστηκαν by math
προσθήκη εικόνων
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...