Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα :D

Σας ευχαριστώ για το ωραίο απόγευμα κ τα καλά σας λογια πραγματικά πέρασα πολύ όμορφα ένιωθα λες κ σας ξέρω χρόνια όλες τόσο γλυκές πέρασε ή ώρα χωρις να το καταλάβω.

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είμαστε όλες.

Μαγειρικά προς το παρόν απεργω ότι έχει ή κατάψυξη από προηγούμενα μαγείρεμα τα φακές παστίτσιο κλπ.

Έπιασε κ εδώ βροχουλα Φωτεινή τι περίεργος καιρός όπως κ ή διάθεση μου:rolleyes:

Καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα για ολους:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Σημερα εχουμε λαχτάρα για κατσαρόλα , ταιριαζει με τον βροχερό καιρο θα φτιαξουμε αγκινάρες με αρακα πατατούλες και καροτακι λεμονάτο μιαμ μιαμ με μπόλικο χωριάτικο ψωμακι και φετούλα.

Μαγειρεύουμε Ελληνικα, παραδοσιακα και νοστιμα!


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Αρακά έχω φτιάξει για σήμερα και για αύριο ξεπαγώνω μοσχαράκι.

Νινάκι πως πήγε η επιχείρηση σάλτσα? Θα τον καλύψεις τον χειμώνα?

Ιωαννάκι πως είναι τα πράγματα στην δουλειά?

Φωτεινή σε τι κατάσταση βρίσκεται η Κεφαλλονιά? Είδα λιγάκι στο διαδύκτιο ότι είχατε πολύ νερό.

Αστεράκι αυτός ο καιρός κι εμένα με επηρεάζει όταν είμαι στην πόλη. Στο χωριό όμως τον απολαμβάνω πραγματικά!

Sweetberry28 καλώς ήρθες! Ζούμε σε μία χώρα που οι μαγειρικές επιλογές είναι πολλές λόγω αφθονίας πρώτων υλών!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολη την παρεα, βροχερη και φθινοπωρινη!

Sweetberry καλως ηρθες, σιγουρα μαγειρευουμε ελληνικα αλλα εγω δεν ειμαι φαν της αγκιναρας.

Αγγελικη εχουμε ηδη χωριστει σε ομαδες και ετοιμαζουμε τα οπλα. Δεν εχει γινει εναρξη πολεμου, ειμαστε στις ετοιμασιες.

Νινα τι εγινε με τη σαλτσα?

Φωτεινη δεν εχω ακουσει ειδησεις, ειχατε θεματα με τον καιρο?

Εβιρι, Τζενη που εισαστε?

Αστερακι τυχερη εισαι που ειχε η καταψυξη ετοιμο φαγακι. Οτι εχει καλο ειναι

Λενια τι κανουν τα μωρα σου?

Σημερα τρωμε κρεατοσουπα, οτι πρεπει με τον καιρο αυτο! Γι αυριο εχω βγαλει κατι μπριζολες που μαλλον θα τις κανω μαγειρευτες με ρυζι για να παρει και το παιδι στο σχολειο και το βραδυ καμμια κοτομπουκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!:D

Ο καιρός πάλι βροχερός σήμερα... μόλις άκουσα για τρομερές καταστροφές στη Μεσσηνία και 3 νεκρούς!:( Αν είναι δυνατόν!

Αυτές τις μέρες έχω πολύ συχνά πονοκέφαλο... ο καιρός μάλλον φταίει;)

Σήμερα κάνω παπουτσάκια και θα ετοιμάσω παστίτσιο, το οποίο θα ψήσω αύριο... περιμένω το βαπτιστηράκι μου να περάσουμε λίγες μέρες μαζί, πριν ξεκινήσει το σχολείο της, οπότε δεν θέλω να είμαι στη κουζίνα:D

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα :D

Σας ευχαριστώ για το ωραίο απόγευμα κ τα καλά σας λογια πραγματικά πέρασα πολύ όμορφα ένιωθα λες κ σας ξέρω χρόνια όλες τόσο γλυκές πέρασε ή ώρα χωρις να το καταλάβω. Νομίζω και εμείς νιώσαμε λες και σε ξέρουμε χρόνια... άμα υπάρχει η σωστή χημεία...:tongue:

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είμαστε όλες. Μακάρι!:D

Μαγειρικά προς το παρόν απεργω ότι έχει ή κατάψυξη από προηγούμενα μαγείρεμα τα φακές παστίτσιο κλπ.

Έπιασε κ εδώ βροχουλα Φωτεινή τι περίεργος καιρός όπως κ ή διάθεση μου:rolleyes:

Καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα για ολους:tongue:

Σημερα εχουμε λαχτάρα για κατσαρόλα , ταιριαζει με τον βροχερό καιρο θα φτιαξουμε αγκινάρες με αρακα πατατούλες και καροτακι λεμονάτο μιαμ μιαμ με μπόλικο χωριάτικο ψωμακι και φετούλα.

Μαγειρεύουμε Ελληνικα, παραδοσιακα και νοστιμα!

Καλώς ήρθες στη παρέα μας!:D Δόξα το Θεό, έχουμε άφθονη ποικιλία στην χώρα μας και υπέροχη κουζίνα! Είμαστε τυχεροί! Ωραίες οι αγκινάρες με αρακά... έχω χρόνια να φάω, γιατί δεν αρέσουν στο σύζυγο.;)

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Αρακά έχω φτιάξει για σήμερα και για αύριο ξεπαγώνω μοσχαράκι.

Νινάκι πως πήγε η επιχείρηση σάλτσα? Θα τον καλύψεις τον χειμώνα? Έχω πολύ ακόμα να κάνω για να καλύψω το χειμώνα... μόνο 7 κιλά μου βγήκαν, οπότε θα ακολουθήσουν και άλλες τέτοιες επιχειρήσεις... κουράστηκα πολύ όμως, να σου πω την αλήθεια... πρέπει να σκεφτώ τρόπους να μην είμαι τόση ώρα όρθια.

Ιωαννάκι πως είναι τα πράγματα στην δουλειά?

Φωτεινή σε τι κατάσταση βρίσκεται η Κεφαλλονιά? Είδα λιγάκι στο διαδύκτιο ότι είχατε πολύ νερό.

Αστεράκι αυτός ο καιρός κι εμένα με επηρεάζει όταν είμαι στην πόλη. Στο χωριό όμως τον απολαμβάνω πραγματικά!

Sweetberry28 καλώς ήρθες! Ζούμε σε μία χώρα που οι μαγειρικές επιλογές είναι πολλές λόγω αφθονίας πρώτων υλών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι βροχη ηταν αυτη! Ευτυχως δεν ειχαμε θεματα οπως περυσι ή όπως στη Μεσσηνια. Κριμα βρε παιδι μου να χανονται ετσι ζωες. Λενε οτι απο το βραδυ θα ξαναβρεξει εδω. Μιλάμε ομως για πολύ νερο...

sweetberry καλώς ηρθες. Όντως εχουμε ωραιοτατη κουζινα. Ωραιο το φαγητακι σου αν κι εγω δεν τρωω τις αγκιναρες.

Νινα εχεις δικιο καλύτερα να εχεις χρονο με τη βαφτιστηρα σου.

Ιωαννα πότε θα αρχισουν οι βομβαρδισμοί των αμαχων;

Για σημερα δεν εχω ιδεα. Ότι βολέψει τη γιαγια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλέ τι βροχη ειναι αυτή! Που το έχει βρει τοσο νερο; Εδω παιδια γινεται χαμος. Κι εξω εχει ακομα σκοταδι. Χειμωνιατικος καιρος. Λενε πως απο αυριο θα ηρεμησει, για να δουμε...

Για σημερα γεμιστα


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Μοσχαράκι κοκκινιστό για σήμερα με συνοδεία ρυζιού μάλλον. Ο μικρός πολύ πιθανόν να ζητήσει πατατούλες τηγανιτές οπότε θα του φτιάξει η γιαγιά του να φάει μαζί με το κρέας του.

Φωτεινή ελπίζω να σταματήσει γρήγορα αυτή η νεροποντή! Πάντως από ότι άκουσα το Σαββατοκύριακο βελτιώνεται ο καιρός.

Πολλές καλημέρες σε όλο το παρεάκι μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!

Φωτεινη τοσο χαλια ε? Εδω τιποτα, υγρασια πολλη και λιγα συννεφακια! Θα φτιαξει ομως και σε σας

Σημερα τρωμε μπριζολες μαγειρευτες με ρυζι.

Βρε κοριτσια ξεκινησε το παιδι σταθμο και ενω παει καλα το απογευμα τα νευρα του χτυπανε κοκκινο. Αυτη η βδομαδα δεν παλευεται. Τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι βρε παιδια να φτιαξει γιατι ειναι νωρις ακομα για να χειμωνιασει. Τωρα εχει σηκωσει και πολύ αερα. Δυτική Ελλάδα βλεπετε.

Ιωαννα μήπως ειναι απο την κουραση και την υπερενταση; Τα δικά μου κανουν έτσι οταν ειναι κουρασμένα. Περυσι που δεν χαλαρωναν καθολου στο ολοημερο η μικρη ήταν όλο νευρα και γκρινια.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα νομίζω ότι τα νεύρα του μικρού οφείλονται στην αλλαγή της καθημερινότητάς του σε συνδιασμό με την κούραση. Περνώντας ο καιρός νομίζω ότι θα ηρεμήσει.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια άσχετο αλλά καθε μανα έχει τον καημό της: τι να βαζω στην κορη μου την κακοφαγη για κολατσιο στο σχολειο;

Καλησπέρα.

Σου βάζω μια λίστα που με είχε βοηθήσει αρκετά γιατί μου έδωσε ιδέες για διάφορες παραλλαγές και συνδυασμούς....Δεν είναι δικιά μου, την έχω αντιγράψει από παλιό μέλος που μου την είχε στείλει σε αντίστοιχη συζήτηση.

Κάποια από αυτά ούτε καν τα δοκιμάζουν τα παιδιά μου και κάποια δεν ξέρω να τα μαγειρεύω....:). Για όσα δεν ήξερα τι ακριβώς είναι :tongue:, έψαχνα με αναζήτηση στο google.

Το σάντουιτς με μερέντα (που αναφέρθηκε και παραπάνω) είναι εγγυημένη επιτυχία!

Η μικρή μου τρώει μια φορά την εβδομάδα 1 αυγό βραστό (σφιχτό) με 2 φρυγανιές και μπαστουνάκια αγγούρι/καρότο στο μεγάλο διάλειμμα.

Και οι δυο τους τρώνε τηγανίτες ακόμη και από την προηγούμενη μέρα και φυσικά pancakes με μερέντα. Επίσης η μεγάλη, εδώ και 1 χρόνο τρώει φρέσκο ζυμωτό ψωμί αλοιμένο με ελαιόλαδο (εγώ της πασπαλίζω και μια σταλίτσα ψιλοτριμμένη ρίγανη)

Έχω κι εγώ κακόφαγο παιδί και σε καταλαβαίνω....:rolleyes::rolleyes:

Ελπίζω να δώσει σε όλες σας γενικά ιδέες!

--------------------------------------------------------------------------------------

1) Μαφινς με φέτα κ ελιά κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό*

{**Όπου αναφέρω φρούτο εννοώ εποχής όχι συνέχεια μπανάνα , ένα ή δυο τεμάχια αναλόγως το συνοδευτικό πχ 12 ρώγες σταφύλι ισοδυναμεί σε ένα φρούτο. Όπου αναφέρω λαχανικό εννοώ καρότα κ αγγούρια κομμένα σε ράβδους κ όπου αναφέρω ξηρό καρπό εννοώ αμύγδαλα, καρύδια σταφίδες, στραγάλια , φουντούκια κ φιστίκια ανάλατα}

2) Σάντουιτς* με μαρμελάδα κ καρότο/αγγούρι/καρύδια/σταφίδες/αμύγδαλα {δυο από αυτά που τρώει}

{**Όπου αναφέρω σάντουιτς είναι ή με ψωμί του τοστ, ή με σπιτικό ψωμί ή με πίτα αραβική ή κυπριακή πίτα για ποικιλία. Στο σάντουιτς αναλόγως με το συνοδευτικό τους θα βάζω ή το μισό σε τρίγωνο ή ολόκληρο. Επίσης σε κάποια σάντουιτς βοηθάει να τα πατήσετε λίγο στη τοστιέρα}

3) Σάντουιτς με μέλι κ φέτες μπανάνα κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

4) Σάντουιτς με μέλι κ ταχίνι ή ταχίνι κακάο κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

5) Σάντουιτς με στάλπη μπανάνας και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

6) Σάντουιτς με χαλβά, μήλο κανέλα {ψημένα} και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

7) Σάντουιτς με φέτα κ ντομάτα {λιώνω τη φέτα με λίγο γάλα να γίνει σα κρέμα ρίγανη κ ντομάτα φέτα} κ φρούτο

Σάντουιτς με κασέρι ντομάτα ζαμπόν {αν δίνεται} κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

9) Σάντουιτς με αυγό φέτες τυρί φέτα ντομάτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

10) Σάντουιτς με τονοσαλάτα ή αυγοσαλάτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

11) Σάντουιτς με χθεσινό κοτόπουλο κομμένο φέτες , ντομάτα κασέρι κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

12) Σάντουιτς με μερέντα κ φέτες μπανάνα ή σκέτο και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

13) Μάφινς με κασέρι ζαμπόν ή λουκάνικο πιπεριά ντομάτα κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

14) Μαφινς με κολοκυθάκια φέτα κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

15) Μάφινς με μπανάνα κ σοκολάτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

16) Μηλοπιτάκια κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

17) Γιαούρτι με μέλι ή μέλι με καρύδια και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

18 ) Κουλούρι Θες/νικης με σουσάμι ,ένα κομμάτι φέτα ή κασέρι ή γεμιστό κουλούρι με φέτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

19) Κέικ {μπανάνας, μήλου ,καρότου, κακάο , λεμονιού , ταχίνι κ μέλι, αποξηραμένων φρούτων, ινδοκάρυδο, κερασόπιτα κτλ} και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

20) Αλμυρό κεικ {με ελιές ντομάτα φέτα ή ζαμπόν κασέρι ή με φέτα πιπεριά φλωρίνης ή διάφορα κίτρινα τυριά ή σκέτης πάστας ελιάς }και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

21) Πίτα με ή χωρίς φύλλο ή τάρτα {κολοκυθόπιτα, πρασόπιτα, τυρόπιτα, σπανακόπιτα, μανιταρόπιτα, μακαρονόπιτα, ντοματόπιτα , μελιτζανόπιτα , κοτόπιτα, κιμαδόπιτα κτλ} κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

22) Τυροπιτάκια, μπουρεκάκια, λουκανικοπιτάκια ή κοτοπιτάκια ή scones 2 τεμάχια και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

23) Σπιτική μπουγάτσα με κρέμα {μπουγάτσα της τεμπέλας} και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

24) Ομελέτα φούρνου συμπαγή τύπου ισπανική τορτίγια κομμένη σε μικρά κομμάτια μπουκίτσες {όπου μπορούν να κρυφθούν λαχανικά πχ κολοκύθι, πατάτα , καρότο τριμένο} και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

25) Σταφιδόψωμο κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

26) Χαλβάς σιμιγδαλιού σπιτικός ένα κομμάτι και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

27) Μπισκότα { ή βρώμης ή κανέλας ή βουτύρου ή ινδοκάρυδο ή με σοκ. Κομμάτια} 2-3 κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

28 ) Κορν φλεικς σαν σνακ χωρίς γάλα κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

29) Σπιτική πίτσα δυο κομμάτια και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

30) Ελαιοπιτάκια και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

31) Κριτσίνια {με ούζο ή ντομάτα , ή μπισκότα καρότου ή μπισκότα με ηλιόσπορο ή κριτσίνια με πάστα ελιάς ή μπατόν σαλέ ή με πάπρικα ή με παπαρουνόσπορο} με ένα κομμάτι κασέρι και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

32) Σφολιατίνια τυλιχτά με κασέρι και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

33) Σφολιατίνια τυλιχτά γυαλάκια και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

34) Μπάρα δημητριακών σπιτική κ φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

35) Pancakes με λίγη μπανάνα στο μείγμα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

36) Pancakes με κολοκυθάκια κ φέτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

37) Σπιτικά κράκερς {μπατόν σαλέ} με κασέρι και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

3 Σπιτικά κρουασάν { με μαρμελάδα ή φέτα ελιά ή ζαμπόν κασέρι} φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

39) Βάφλα {με φέτα στο μείγμα} και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

40) Σπιτικό ποπ-κορν και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

41) Ρολάκια σαλιγκαράκια σφολιάτας με φέτα ελιά ντομάτα ή ζαμπόν κασέρι πιπεριά και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

42) Πιροσκί {με πατάτα ή φέτα} φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

43) Φωλιές από ζύμη με αυγό κασέρι κ ντομάτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

44) Λουκουμάδες φούρνου απλοί ή γεμιστοί με μαρμελάδα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

45) Πορτοκαλόπιτα και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

46) Cinnabon ένα κομμάτι και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

47) Βραστό καλαμπόκι και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

4 Μπιφτέκια λαχανικών {κολοκυθιού ή μελιτζάνας ή ντομάτας }στο φούρνο και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

49) Ανάποδο κέικ ανανά ή αχλαδιού και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

50) Μακαρόνια φούρνου με κασέρι ζαμπόν ή φέτα ντομάτα σε 2 μικρά κομμάτια και φρούτο ή λαχανικό ή ξηρό καρπό

Όλα αυτά είναι πάνω κάτω τα βασικά υλικά ίδια απλά αλλάζει η παρουσίαση κ οι συνδυασμοί τους άπειροι για να μη βαρεθούν τα μικρά μας.

Πηγή συνταγών www.syntagespareas.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Έβαλα την μικρή για ύπνο και μπήκα λίγο να τα πούμε:D Περνάμε πολύ όμορφα και ευτυχώς έκανε καλό καιρό ώστε να πάμε στα μέρη που ήθελα άνετα.

Από φαί όπως σας είπα έφτιαξα παστίτσιο, σήμερα πιτσάκια και αύριο μπριζόλες... το απόγευμα θα κάνουμε μαζί με την μικρή ένα γλυκό που σκέφτηκε η ίδια και το τροποποίησα λίγο εγώ:), ώστε να κεράσουμε τους κουμπάρους που θα έρθουν το Σάββατο να την πάρουν!

Φωτεινή ελπίζω να σταμάτησε σήμερα η κακοκαιρία, γιατί δεν λέει από τώρα να χειμωνιάσει:mad:

Φιλιά σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...