Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας κι από μένα.

Λένια καλώς ήρθες στην παρέα μας και να έχεις καλή εγκυμοσύνη με τα τριδυμάκια σου, με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα.

Νίνα μου, να της ζήσουν της φίλης σου τα μωράκια, πάντα με θετική σκέψη όλα πάνε καλά.

Εγώ συμφωνώ απόλυτα για Δευτέρα ή Τρίτη και τις βρίσκω και πολύ καλές μέρες για συνάντηση.

Ποια άλλη κοπέλα συμφωνεί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπερα σε ολες! Απο βδομαδα πιστευω οτι θα ειμαι μεσα πιο πολυ. Γυρισα κι εγω και οταν κανονισετε να μου πειτε. Ειναι σ επισκευη ο υπολογιστης και απο το κινητό δεν μπορω. Εγω απο βδομαδα υποτιθετε παω για δουλεια. Καλο φθινόπωρο να εχουμε όλες περιμενω νεα για τον καφε. Παρτε με τηλ η στειλτε στο fb. Φιλια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια !!!

Να ζήσουν νινακι όλα καλα θα είναι κ μένα η κουμπάρα 33 δίδυμα κ όλα πήγαν καλά

Εγώ Δευτέρα μπορώ γιατι Τρίτη θα είμαι βράδυ ελπίζω να τα καταφέρουμε κ να σας γνωρίσω από κοντα.

Ιωάννα σήμερα ήμουν στα μέρη σου στο κολυμβητήριο Μελισσών :P

Καλό βράδυ φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεάκι! Βλέπω μαζευομαστε σιγα σιγά. Τι ωραία!

Νινα πολύχρονος να ειναι ο συζυγος για σημερα! Επίσης να ζησουν και τα διδυμακια της φίλης σου! Όλα καλά θα πάνε. Η βαφτιστήρα ήρθε;

Τζενη καλώς ήρθες ξανά. Χαίρομαι ιδιαιτέρως που ξεκουράστηκες γιατι το είχες ανάγκη. Φετος ο καιρός ήταν γενικά περίεργος. Να φανταστεις είχε αέρα και σε εμάς που κανονικά δεν έχει.

Εβιρι τα περνάς τουλάχιστον καλά στη χώρα του ήλιου;

Αγγελική ο Ιουλιος ειναι πολύ ωραίος μήνας για διακοπές αλλά δεν ξέρω μου φαινεται λίγο νωρίς. Βεβαια θυμάμαι οτι είχα περασει ωραια μια χρονια που ειχα σπασει την άδειά μου κι ειχα παρει τη μιση τον Ιουλιο και τη μιση τον Αύγουστο.

Ιωαννα μου ξεκουράστηκες εσύ καθόλου;

Αστεράκι τι νέα;

Στο θέμα μας τώρα χτες είχαμε ρυζάκι με σουτζουκάκια. Για σημερα είπαμε φακές ή σουπίτσα σκέτη, ό,τι βολευει τη γιαγια γιατι δεν το είχαμε οργανώσει από νωρίς.

Για τη συνάντηση δεν μιλάω για πρακτικούς λόγους (κλαψ).

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Κοτοπουλάκι στον φούρνο με πατάτες έχει σήμερα το μενού μας. Τζενάκι έλα...

Νινάκι να ζήσουν τα διδυμάκια της φίλης σου! Όλα καλά να πάνε!

Αστεράκι ελπίζω να μπορέσεις να έρθεις στην συνάντηση για να σε γνωρίσουμε!

Φωτεινούλα θα είσαι νοερά μαζί μας, αν και μπορούμε να κάνουμε και τηλεφωνική σύνδεση!

Κορίτσια μιά χαρά μου ακούγεται η Δευτέρα για την συνάντησή μας. Μόνο που αν γίνεται θα ήθελα να συναντιόμασταν κάπου πιό νότια γιατί είναι ολόκληρο ταξίδι από Πειραιά για mall που γίνονται συνήθως οι συναντήσεις μας.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Σήμερα δεν έχω μαγείρεμα...θα βγούμε έξω με τον καλό μου, να το γιορτάσουμε. Χτες είχε πλάκα, που του δείχνω τα τσιζ κέικ που έφτιαξα να κεράσει στο γραφείο και μου λέει με απορία: εμείς δεν θα φάμε από αυτά?:o χα χα χα

Αγγελική μου φαίνεται ότι η Δευτέρα είναι καλή μέρα για μάζωξη... για πες ιδέες για συνάντηση πιο κοντά σου... ίσως κάπου στο κέντρο?

Φωτεινή δεν ήρθε τελικά η βαπτιστήρα, γιατί αύριο έχει γενέθλια η κουμπάρα μου και μάλλον της ετοιμάζουν έκπληξη... αλλά από βδομάδα σίγουρα θα την έχω. Τα δίδυμα ευτυχώς είναι καλά, όπως και η μαμά τους:P

asteraki φαντάζομαι 3δυμα έκανε η κουμπάρα σου και όχι 33δυμα:tongue:

Καλή συνέχεια σε όλους!:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω να προτείνω κάτι...

Τι θα λέγατε για το εμπορικό River West που είναι στον Κηφισό στο ύψος του Αιγάλεω περίπου? Όσες οδηγείτε είναι πολύ εύκολο στην πρόσβαση. Αλλιώς έχει κάποια άλλη κοπέλα να προτείνει κάτι άλλο?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω να προτείνω κάτι...

Τι θα λέγατε για το εμπορικό River West που είναι στον Κηφισό στο ύψος του Αιγάλεω περίπου? Όσες οδηγείτε είναι πολύ εύκολο στην πρόσβαση. Αλλιώς έχει κάποια άλλη κοπέλα να προτείνει κάτι άλλο?

Εγώ το βρίσκω καλή ιδέα:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα.

Σήμερα έφτιαξα μπάμιες με πατάτες στην κατσαρόλα.

Εγω απο βδομαδα υποτιθετε παω για δουλεια. Καλο φθινόπωρο να εχουμε όλες περιμενω νεα για τον καφε. Παρτε με τηλ η στειλτε στο fb. Φιλια

Εύχομαι να τα καταφέρουμε να συναντηθούμε.

Εβιρι τα περνάς τουλάχιστον καλά στη χώρα του ήλιου;

Τέλεια.....!!!τόσο που θα δυσκολευτώ άλλο ένα χρόνο στη χώρα του σκότους.

Για τη συνάντηση δεν μιλάω για πρακτικούς λόγους (κλαψ).

Μακάρι να ήσουν κι εσύ μαζί μας.

Νίνα να τον χαίρεσαι το σύζυγο να τα εκατοστήσει.

Λοιπόν έχω να προτείνω κάτι...

Τι θα λέγατε για το εμπορικό River West που είναι στον Κηφισό στο ύψος του Αιγάλεω περίπου? Όσες οδηγείτε είναι πολύ εύκολο στην πρόσβαση. Αλλιώς έχει κάποια άλλη κοπέλα να προτείνει κάτι άλλο?

Δεν το γνωρίζω αλλά το είδα στο χάρτη. Από μένα είναι και πάλι 1 ώρα μακριά η πρόσβαση όπως και το Mall στο Μαρούσι.

Αν συμφωνήσουν όλες οι κοπέλες δε θα έχω αντίρρηση αλλιώς θα είχα να προτείνω το κέντρο της Αθήνας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεακι καλό μήνα!!!

Νινα 33 εβδομάδα ήθελα να γράψω χαχαχα δίδυμα έχει να χαίρεσαι τον συζυγουλη σου.

Ξεκίνησε το τρέξιμο Φωτεινή για μας μιας κ ο σύζυγος ξεκίνησε κ τς προπονήσεις οπότε ....

River west καλή ιδέα μου φαίνεται.

Μαγειρικά σήμερα κ αύριο γαυρο στο φούρνο με Τουρλου

Φιλία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλό μήνα!

Πώς τα περνάτε βρε παιδιά; Εμεις καλά αν κι εδω νοιωθεις οτι εχει μπει το φθινόπωρο.

Χτες είχαμε κοτοπουλο στο φουρνο με πατατες και το βραδυ κρεπούλες. Για σημερα μελιτζανες ιμαμ.

Καλό Σαββατοκύριακο!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι και καλό μήνα!

Χτες δεν είχα έρθει στην δουλειά καθώς είχα το καθιερωμένο εμβολιάκι αλλά και να πάρω και τις εξετάσεις που είχα κάνει. Τα αποτελέσματα ικανοποίησαν πάρα πολύ τον γιατρό μου ο οποίος μου σταμάτησε τα χάπια που παίρνω κάθε μέρα για την αλλεργία. Θα δούμε πως θα αντιδράσει ο οργανισμός μου στους αλλεργιογόνους παράγοντες της ατμόσφαιρας και αν δούμε ότι με πειράζει κάτι θα τα ξεκινήσω πάλι. Αλλά εκείνος πιστεύει ότι μάλλον δεν θα έχω θέμα.

Σχετικά με την συνάντηση να υποθέσω ότι μιλάμε τελικά για το River West? Και αν ναι τι ώρα λέτε?

Φωτεινούλα έχετε δροσούλες? Πάντως από ότι είδα χτες καιρό είπανε πως από εβδομάδα έρχονται νοτιάδες και άνοδος της θερμοκρασίας.

Και για να είμαι στο θέμα μας σήμερα τρώμε κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες που έμεινε από προχθές.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Μπαίνω λίγο βιαστικά σήμερα... έχω λίγο τρέξιμο. Φαγητό για σήμερα ντολμαδάκια και έκανα λίγα κασεροπιτάκια.

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι και καλό μήνα!

Χτες δεν είχα έρθει στην δουλειά καθώς είχα το καθιερωμένο εμβολιάκι αλλά και να πάρω και τις εξετάσεις που είχα κάνει. Τα αποτελέσματα ικανοποίησαν πάρα πολύ τον γιατρό μου ο οποίος μου σταμάτησε τα χάπια που παίρνω κάθε μέρα για την αλλεργία. Θα δούμε πως θα αντιδράσει ο οργανισμός μου στους αλλεργιογόνους παράγοντες της ατμόσφαιρας και αν δούμε ότι με πειράζει κάτι θα τα ξεκινήσω πάλι. Αλλά εκείνος πιστεύει ότι μάλλον δεν θα έχω θέμα.

Σχετικά με την συνάντηση να υποθέσω ότι μιλάμε τελικά για το River West? Και αν ναι τι ώρα λέτε?

Φωτεινούλα έχετε δροσούλες? Πάντως από ότι είδα χτες καιρό είπανε πως από εβδομάδα έρχονται νοτιάδες και άνοδος της θερμοκρασίας.

Και για να είμαι στο θέμα μας σήμερα τρώμε κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες που έμεινε από προχθές.

Αγγελική μάλλον River West, αφού δεν προτείνεται κάτι άλλο. Εγώ δεν ξέρω τι καφετέριες έχει εκεί, οπότε να στείλουμε μηνύματα για το μέρος? Κατά τις 6 είναι καλά? Πες τα βρε κορίτσια και εσείς, για να στείλω μήνυμα και στην Ιωάννα, να κανονίσει με το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Στο 3ο επίπεδο έχει το Palmier Bistro. 6 η ώρα είναι μία χαρά. Κορίτσια για πείτε και οι υπόλοιπες.

Αν δεν μπω μέσα στο Σαββατοκύριακο από το σπίτι θα δω τα νέα σας την Δευτέρα το πρωί. Αν προκύψει κάτι Νινάκι στείλε μου μήνυμα μέσω fb.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...