Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ααααα, δεν πάω καλά!

Λοιπόν, Εμείς ο,τι είχαμε και χθες εκτός από πίτσα, διοτι φαγώθηκε στο άψε-σβήσε....

Ας μη νηστέψουμε και μια Τετάρτη....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα χτες βράδυ το διάσημο ριζότο σας με παραλλαγή. Αντί για ρύζι έβαλα κριθαράκι και πρόσθεσα κρέμα γάλακτος. Κορίτσια ήταν καταπληκτικό, δεν αφήσαμε ούτε σπυράκι!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!σημερα θα φαμε στην πεθερουλα μου,οποτε θα συνεχισω τις δουλειες του σπιτιου που τελικα ποτε δεν τελειωνουν...δυστυχως!!!!!!ρε κοριτσια να κανω μια ασχετη ερωτηση,μηπως καμμια απο θεσσαλονικη εχει καποια γυναικα για δουλειες που να μπορει να ερχετε ανατολικα,η κυρια που ειχα δυστυχως δεν μπορει αλλο κλαψ κλαψ!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Κι εμείς τα χθεσινά θα φάμε...

Αννούλα μπορώ να ρωτήσω τη δικιά μου αν θες...

αχ ναιιιιιι,περιοχη Νεα Κρηνη κ την θελω 1φορα στις 15 για γενικηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αν μπορει κ ειναι κ οικονομ με σωζειςςςςςςς!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μανιτάρια για μένα στο φούρνο, κοκκινιστό μοσχάρι για τον Στεφ.

θα κάνει το ρυζάκι μόνος του, κατά την επιθυμία του.

εγώ του το κάνω πολύ υγιεινό και "αρρωστιάρικο" όπως λέει.

σκασίλα μου.

η μικρή μου θα φάει κοτόπουλο με μπάμιες. και τα δυο χωριάτικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααα Σεβούλα μια και ανέφερες μανιτάρια, για πες μου μια απλή συνταγή. Είχε φάει ο Βασ με το πρώην αφεντικό του στη Λάρισα κάπου μανιτάρια (πλευρώτους νομίζω) και ξετρελάθηκε αλλά δεν ήξερε να μου πει πώς ήταν μαγειρεμένα...(που να καταλάβει άλλωστε ο χριστιανός;). Εγώ πάντως θα πήγαινα και θα ρωτούσα συνταγή και αν ήθελαν, ας μου έλεγαν...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

εγώ τα έκανα σκέτα, ελάχιστο λάδι (σταγόνες), αλάτι, πιπέρι, ρίγανη και στο ταψί. για διαιτητικά.

γίνονται και με σκορδάκι, μπαλσάμικο ή λευκό κρασί. ωραία κι αυτά για δίαιτα.

με κρέμα γάλακτος, κρασάκι. τους πάει το μπέηκον.

το έχω δει και με κρεμμυδάκι φρέσκο με μπαλσάμικο, αλλά συνταγή δεν ξέρω, δεν έκανα.

κοκκινιστά έχω κάνει, αλλά διαίτης δεν τα λες. κανονικά, όπως το κοκκινιστό μοσχάρι.

εγώ ζήλεψα το αρνάκι σου, αλλά σκαρφάλωσα στα 65,5 και λέω να επανέλθω στα 63.

Link to comment
Share on other sites

Για σήμερα, μαγείρεψα από εχτές εννοείται καθώτι εργαζόμενο κορίτσι, κοτόπουλο κινέζικο με πιπεριές και μανιτάρια ΑΛΛΑ δυστυχώς το έφαγα όλο μόνη μου εχτές το βράδυ κατά τις 10:00 που τελείωσα το μαγείρεμα. Έμεινε μόνο μισή μεριδούλα:oops:, άρα μόλις γυρίσω σπίτι έχω πάλι μαγείρεμα γιατί θα μείνουμε νηστικοί!!!


line_m123_beg_micky_time_1126756800_text_cf20d4e1f1e6dced20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gifline_flow_rose_beg_39_time_1196744400_text_eae1e920e720d4e6dde9ed20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...