Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Για τα ρολάκια (μου) γιατί δε λέτε τπτ ρε παιδιά;;;:(:)

Αρετη αυτα τα ρολακια τα εκανε η μαμα μιας φιλης μου που ειχε ταβερνα και εφτιαχνε πολλα μια φορα την εβδομαδα και τα εβαζε καταψυξη.

μετα τηγανιζε σε ηλιελαιο και μετα δεν προλαβαινανε να δουν το φως του ηλιου:D:D.

εγω δεν τα εχω κανει αλλα ειναι θεικα!!!

Link to comment
Share on other sites

kalhmeeeeeeeera η μηπως να πω καλησπεραααααααααα???????

λοιποοοοοον......

εγω σημερα κοτοπουλακι στο φουρνο με πατατουλες και μουσταρδα)και μπαχαρια εννοειτε)

και για τον μικρο μου θησαυρο κοτοπουλακι με ζυμαρικα και φετα!!!!!

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμ καλε κοριτσια τι καλες μαγειρησες εισαστε:P:p:p:p:p

αννα-αρνικολ και μαρια ελπιδα .....τελειες συνταγες.

θα τις κανω σιγουρα..........και κυριως τα ρολακια που μου αρεσουν τρελα!!!!!:P:p:p:p


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Άννα αντί για αγγουράκι δοκίμασε να βάλεις πίκλες και 1 κουταλιά μουστάρδα! Κάνε λίγο για να το δοκιμάσεις γιατί μπορεί να μη σ'αρέσει!

Γίνειται τέλειο και ξεφεύγει απο την συνηθισμένη γεύση της πατατοσαλάτας.

βασικα πικλες παλιοτερα εβαζα κ εγω,τωρα ομως με την διατροφη χωρις αλμυρα για τον αντρουλη μου τις ξεχασαμε κ αυτες:wink:,αλλα για την μουσταρδα δεν το ειχα σκεφτει,ωραια ιδεα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο χρυσοχέρα!

το κύμινο δεν το έχω δοκιμάσει στην πατατοσαλάτα. θα το δοκιμάσω.

όσο για τη σως, έτσι όπως την περιέγραψες, μου έτρεχαν τα σάλια.

εμενα με αρεσει τρελλα το κυμινο κ το βαζω παντου!αφου ο καλος μου με κοροιδευει,μου λεει φαγητο χωρις κυμινο γινετε?!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

xaaxaxaxaxaxaxaεγω πριν πολλα χρονια επερνα ρεπο τωρα δεν μπορω αραγε γτ?χαχαχαχαα παστιτσιο σημερα και αυριο κρεατοσουπα ...παλι...ολο τα ιδια μαγειρευω γμτ

Koyfetaki έκανα χθες παστίτσιο και θα το φάμε κ σήμερα...

Κι εγώ βαρέθηκα να φτιάχνω τα ίδια και τα ίδια...:rolleyes:

Για το θέμα του ρεπό, ΕΥΤΥΧΩΣ, ο σύζυξ βολεύεται και με πιο απλά πράγματα ομελετίτσα κανένα τοστάκι ή σαντουιτσάκι. Όσο για τα παιδιά τορτελίνια όταν δεν μαγειρεύω!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια να πω κι εγώ την αμαρτία μου. Με έπιασε λίγο νωρίτερα η λαιμαργία μου (πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει) και σε ένα πιάτο έκοψα λάχανο, έβαλα τόνο κονσέρβα, κομματάκια φέτας, ελιές, λιόσπορο και σουσάμι, λάδι και λεμόνι και βούτηξα και ψωμάκι.

Συγνώμη, συγνώμη, συγνώμη που υπέκυψα ξανά.

........τη λαιμαργία μου μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λοιπόν, για σήμερα έφτιαξα την πίτσα ρολό της Μαρίας - Ελπίδας. ΤΕ-ΛΕΙ-Α και ΕΥ-ΚΟ-ΛΗ! Έστειλα και στην πεθερά μου, για να με επαινέσει...χιχιχι. Βέβαια κι αυτή θα μου στείλει μπατζίνα! Α! Και έφτιαξα πάλι το ρυζοτο μια και είχα υλικά με κρέμα γάλακτος αυτή τη φορά, όπως είχε προτείνει η Σεβούλα και βγήκε φανταστικό! Και, τέλος, έφτιαξα κορμό σοκολάτα. Είχα πολύ δημιουργικό απόγευμα χθες! το χάρηκα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. ARNIKOL βλέπω έχεις χρυσά χεράκια!!!!!!!!!!!

Εγώ θα φτιάξω μια ταπεινή ψαρόσουπα μιας και είδα ότι έχει αρχίσει το μεγάλο κρύο που θα κάνει σήμερα. Σκεφτόμουν fishsticks για σήμερα, επειδή θα λείπω το μισό πρωινό στον οδοντίατρο (βοήθειαααα) και αυτά θέλουν μόνο ένα γρήγορο τηγάνισμα. Όμως ο καιρός μου άλλαξε τη γνώμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...