Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα και απο μενα, εγω εφτιαξα απο χτες παστιτσιο γιατι σημερα εχει ο αντρουλης αδεια και θα βγουμε στα μαγαζια για δουλιτσες.

Αρετη μου, εισαι χρυσοχερα, καλα διαβαζοντας το μην. σου νομιζα πως τα εκανες ολα σημερα:shock::shock:!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα και απο μενα, εγω εφτιαξα απο χτες παστιτσιο γιατι σημερα εχει ο αντρουλης αδεια και θα βγουμε στα μαγαζια για δουλιτσες.

Αρετη μου, εισαι χρυσοχερα, καλα διαβαζοντας το μην. σου νομιζα πως τα εκανες ολα σημερα:shock::shock:!!!

Ακομα, μπορεις να με λες μονο Μαρια, ειναι το κανονικο μου ονομα.

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου όοοοοχι, διευκρινισα: Για σήμερα... (από χθες). Πολύ καλή η πίτσα και για μπουφέ ό,τι πρέπει! Αν έχεις καμιά άλλη παρόμοια συνταγή, να μας την πεις,έτσι;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

εγώ χθες έκανα την πατατοσαλάτα και μια τυρόπιτα με έτοιμα φύλλα.

Ρούλα, μου έκανε εντύπωση ο ηλιόσπορος στη σαλάτα. όπως και η φέτα με τον τόνο.

ωραίος συνδυασμός;

Αρετή, είσαι χρυσοχέρα. τέλος!

παστάκια, μπριάμ έχω καιρό να φάω. στείλε μια μεριδούλα προς Λάρισα!

Link to comment
Share on other sites

Εviri καλα εκανες, μια φιλη μου λεει πως "αν φας κατι και μετα το μετανοιωσεις παχαινει περισσοτερο"

συμφωνώ και επαυξάνω!

γι΄αυτό παχαίνω τελευταία, γιατί οι τύψεις μου έχουν φτάσει το έβερεστ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη μου αρεσουν πολυ οι πιτες και οι πιτσες της Μπαρμπαρηγου, και μιας και παιρνω το ΕΓΩ, ο,τι βρω ενδιαφερον θα σας το πω, χαρηκα που σου αρεσε!

φυσικα μιλαμε παντα για πανω απο 500 θερμιδες η μπουκια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σεβούλα μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Δε μου λες, Μαρία, αυτό το τελευταίο ήταν ανάγκη να το πεις; Δεν το ξέρω νομίζεις;! (Εγώ πάντως το μεσημέρι απ'όλα θα φάω!)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Για σήμερα το μενού έχει φακές για τα πεθερίδια (ευτυχώς αύριο την κάνουνε με ελαφρά)χιχιχι,

κοτοσουπίτσα για την μπουμπουκίτσα μου,

και πατατοσαλάτα για τον συζυγάτο!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Για σήμερα το μενού έχει φακές για τα πεθερίδια (ευτυχώς αύριο την κάνουνε με ελαφρά)χιχιχι,

κοτοσουπίτσα για την μπουμπουκίτσα μου,

και πατατοσαλάτα για τον συζυγάτο!!!

ολα για τους αλλους ελενη???

εσυ καλη μου δεν θα φας????


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

εγω αν και εχω φαγακι απο χθες,ζηλεψα απο την αρνικολ και θα κανω την πιτσα ρολο και σκεφτομαι οτι ισως κανω και τα ρολακια που εγραψε η αρνικολ και παλι!!!!!!!!:oops::oops::oops::oops::oops:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδιαααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!αν κ εχει παγωνια εχει κ ενα υπεροχο ηλιο που με κανει να θελω να παρω τους δρομους-καφεδεδες...αλλα δυστυχως σημερα εχω γενικη,κλαψ κλαψ....οποτε τι να μαγειρεψω???μεχρι στιγμης λεω για γεμιστα(ειδικα αν βρω κοκκινες πιπεριες φλωρινης) αλλα παλι τιποτα δεν ειναι σιγουροοοοοοοοοοοοο!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...