Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Δεν σας είπα τα πρώτα αποτελέσματα της άμνιο ήταν καλά. Τα τελικά θα αργήσουν ακόμα. Θα με πάρουν τηλέφωνο. Και το καλό είναι ότι σιγά σιγά περνάνε οι επικίνδυνες μέρες. Σήμερα κλείνω μία βδομάδα και σκέφτομαι να πάω καμία μικρή βολτούλα :-)

Μπραβο! παντα καλα αποτελεσματα να εχετε!

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε? εγω χτες παρήγγειλα τα σεντονακια μας, τις πετσετουλες μας, τις πανες και τα σελτεδακια μας απο εκει που σας ειχα στειλει! σημερα λογικα πρεπει να τα εχω..ανυπομονω να γυρισω σπιτι και να τα δω! πηρα και μια κουβερτουλα τις προαλλες, με ενα καραβακι, χοντρη φλις για κουνια, για τα βαρια κρυα του χειμωνα!

Σημερα γιναμε και 25 εβδομαδων :D


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε? εγω χτες παρήγγειλα τα σεντονακια μας, τις πετσετουλες μας, τις πανες και τα σελτεδακια μας απο εκει που σας ειχα στειλει! σημερα λογικα πρεπει να τα εχω..ανυπομονω να γυρισω σπιτι και να τα δω! πηρα και μια κουβερτουλα τις προαλλες, με ενα καραβακι, χοντρη φλις για κουνια, για τα βαρια κρυα του χειμωνα!

Σημερα γιναμε και 25 εβδομαδων :D

Από το spitishop???

Και τα στέλνουν τόσο γρήγορα;;;

Είναι όντως τόσο πιο φτηνά σε σχέση με άλλα μαγαζιά;

Δες την ποιότητα και πες μου πώς σου φάνηκαν!

Με το καλό και στις 40!!!!

Κι εγώ σήμερα περιμένω να μου έρθουν από το σπίτι φίλου μας τα προικιά της κόρης του:

κούνια, αλλαξιέρα, καρότσι, καλαθούνα, καθισματάκι αυτοκινήτου και θήλαστρο αχρησιμοποίητο!!!!! :D

Επεξεργάστηκαν by ioazon
ξεχνώ!

PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Από το spitishop???

Και τα στέλνουν τόσο γρήγορα;;;

Είναι όντως τόσο πιο φτηνά σε σχέση με άλλα μαγαζιά;

Δες την ποιότητα και πες μου πώς σου φάνηκαν!

Με το καλό και στις 40!!!!

Κι εγώ σήμερα περιμένω να μου έρθουν από το σπίτι φίλου μας τα προικιά της κόρης του:

κούνια, αλλαξιέρα, καρότσι, καλαθούνα, καθισματάκι αυτοκινήτου και θήλαστρο αχρησιμοποίητο!!!!! :D

στο site λεει εαν κανεις τη παραγγελία μεχρι τις 7 το απογευμα σου ερχονται την επομενη ημερα! πιστευω οτι ποιοτικα ειναι πολυ καλα, τα εχουν και αλλα online μαγαζια. ειχα πει σε ενα πρατηριο ( ενα γνωστο) και ειχα δει τα σεντονακια και τις πετσετουλες, και η ποιοτητα ειναι χαλια...αντι για κεντημενο το σχεδιο ηταν εκτυπωμενο! και εκει το σετ σεντονια εκανε 20 -22 ευρω. θα ειδοποιησω οταν τα δω για την ποιοτητα! το κουβερτακι μας το πηραμε απο laura ashley και ειναι αυτη:

http://www.lauraashleyshop.gr/mp/el/product-40316-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CF%81%CF%84%CE%B1_Fleece_%CE%91%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%82_Sailing-el#.UfECt9K57K0

ολο το δωματιο θα ειναι σε nautical theme!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

στο site λεει εαν κανεις τη παραγγελία μεχρι τις 7 το απογευμα σου ερχονται την επομενη ημερα! πιστευω οτι ποιοτικα ειναι πολυ καλα, τα εχουν και αλλα online μαγαζια. ειχα πει σε ενα πρατηριο ( ενα γνωστο) και ειχα δει τα σεντονακια και τις πετσετουλες, και η ποιοτητα ειναι χαλια...αντι για κεντημενο το σχεδιο ηταν εκτυπωμενο! και εκει το σετ σεντονια εκανε 20 -22 ευρω. θα ειδοποιησω οταν τα δω για την ποιοτητα! το κουβερτακι μας το πηραμε απο laura ashley και ειναι αυτη:

http://www.lauraashleyshop.gr/mp/el/product-40316-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CF%81%CF%84%CE%B1_Fleece_%CE%91%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%82_Sailing-el#.UfECt9K57K0

ολο το δωματιο θα ειναι σε nautical theme!

Αχ!

Μεγειές! Μεγειές! Μεγειές!

(σήμερα μου 'ρχεται η κούνια. Αν μου πεις πως είναι καλή η ποιότητα, θα παραγγείλω κι εγώ) Ζήτωωωωω!


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................ ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

Nutimama ..............ΠΗΤ 04/11/13

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ...... ΠΗΤ 07/11/13 Αγορι

zwoula80 .............. ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι & Αγορι

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69............. ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ................ ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ................ ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13 Κοριτσι

Renita ................... ΠΗΤ 19/11/13 Αγορι

despina77............... ΠΗΤ 20/11/13 Αγορι

elenaki1987 ............ ΠΗΤ 20/11/13 Κοριτσι

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............... ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon ................... ΠΗΤ 23/11/13 Κοριτσι

xrydim ................... ΠΗΤ 26/11/13 Κοριτσι (μαλλον)

kokkinotrixa..............ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013................. ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 ................... ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι (μαλλον)

magdou_................. ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*.................... ΠΗΤ 10/12/13 Κοριτσι

anchelita ................ ΠΗΤ 12/12/13

maribell .................. ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 ................ ΠΗΤ 15/12/13 Αγορι

kellymania ............... ΠΗΤ 18/12/13 Αγορι (μαλλον)

maira77 .................. ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 ............. ΠΗΤ 24/12/13 Κοριτσι

may23 .................... ΠΗΤ 25/12/13

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

26/07 xrydim ...............(Β'επιπεδου)

01/08 Ellie2013 ...........(Β' επιπεδου)

01/08 Lia 84 ...............(Β' επιπεδου)

03/08 anchelita ...........(Β' επιπεδου)

08/08 magdou_ ...........(Β' επιπεδου)

12/08 maribell ............(Β' επιπεδου)

03-17/08 anchelita ......(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρηκαμε ενα σαιτ με τον αντρα μου το οποιο εχει καταπληκτικα πραγματα για παιδικο δωματιο!! Και στελνουν και Ελλαδα!! :Dhttp://www.bedebyes.com/nursery-interiors/ επισης αν διαλεξεις Room in box τα εξοδα αποστολης μπορει να ειναι και δωρεαν, αναλογα πιο θα διαλεξεις!!! Α! ειναι 100% βαμβακερα!!

Χριστινακι ναι πηγαμε Μανη μετα το γαμο, ηταν πολυ ωραια, μαγευτικα τοπια, θαλασσες, ηλιοβασιλεματα, ομως δεν το ευχαριστηθηκα προσωπικα!! Να πιω δεν μπορουσα, να περπατησω για ωρα δεν μπορουσα, σεξ δεν μπορουσαμε να κανουμε, και γενικα δεν θα το ελεγα "εβδομαδα του μελιτος". Ετσι αποφασισαμε να το ονομασουμε ταξιδακι αναψυχης και "εβδομαδα του μελιτος" να παμε του χρονου μετα τη γαμο-βαφτιση!!

Υ.Γ.= Λεω εβδομαδα του μελιτος γιατι μηνα δεν παει κανεις πλεον!!! :)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας είπα τα πρώτα αποτελέσματα της άμνιο ήταν καλά. Τα τελικά θα αργήσουν ακόμα. Θα με πάρουν τηλέφωνο. Και το καλό είναι ότι σιγά σιγά περνάνε οι επικίνδυνες μέρες. Σήμερα κλείνω μία βδομάδα και σκέφτομαι να πάω καμία μικρή βολτούλα :-)

Μπραβο Χριστινακι... παντα τετοια!

Μπραβο! παντα καλα αποτελεσματα να εχετε!

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε? εγω χτες παρήγγειλα τα σεντονακια μας, τις πετσετουλες μας, τις πανες και τα σελτεδακια μας απο εκει που σας ειχα στειλει! σημερα λογικα πρεπει να τα εχω..ανυπομονω να γυρισω σπιτι και να τα δω! πηρα και μια κουβερτουλα τις προαλλες, με ενα καραβακι, χοντρη φλις για κουνια, για τα βαρια κρυα του χειμωνα!

Σημερα γιναμε και 25 εβδομαδων :D

Με'γεια!!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

στο site λεει εαν κανεις τη παραγγελία μεχρι τις 7 το απογευμα σου ερχονται την επομενη ημερα! πιστευω οτι ποιοτικα ειναι πολυ καλα, τα εχουν και αλλα online μαγαζια. ειχα πει σε ενα πρατηριο ( ενα γνωστο) και ειχα δει τα σεντονακια και τις πετσετουλες, και η ποιοτητα ειναι χαλια...αντι για κεντημενο το σχεδιο ηταν εκτυπωμενο! και εκει το σετ σεντονια εκανε 20 -22 ευρω. θα ειδοποιησω οταν τα δω για την ποιοτητα! το κουβερτακι μας το πηραμε απο laura ashley και ειναι αυτη:

http://www.lauraashleyshop.gr/mp/el/product-40316-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CF%81%CF%84%CE%B1_Fleece_%CE%91%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%82_Sailing-el#.UfECt9K57K0

ολο το δωματιο θα ειναι σε nautical theme!

μεγεια ζαχαρουλα μου!!και με το καλο να τα χρησιμοποιησετε!!πες μας ποιοτητα!!ειδα πολυ ομορφα πραγματακια μεσα!!!:D:D


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ιοαζον με το καλο να τα χρησιμοποιησετε.... :)

Εμεις βαψαμε χτες το δωματιο του γιου μας... ειναι πανεμορφο!!! :D:D και μολις τωρα μας ηρθε το παρκοκρεβατο με το στρωμα που ειχαμε παραγγειλει!! Παω να το ανοιξω... φιλακια!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο να μπει το κοριτσακι σας!!!και επισης να πω πως μια χαρα σας εκατσε!!εμενα μονο θηλαστρο και αποστειρωτη θα μου δωσουν!αλλα απο το τιποτα! :) ααα και ενα παρκο!!

Ιοαζον με το καλο να τα χρησιμοποιησετε.... :)

Εμεις βαψαμε χτες το δωματιο του γιου μας... ειναι πανεμορφο!!! :D:D και μολις τωρα μας ηρθε το παρκοκρεβατο με το στρωμα που ειχαμε παραγγειλει!! Παω να το ανοιξω... φιλακια!!

αυτα ειναι!!με το καλο και σεις!!εσυ οχι πολυ μεσα στα χρωματα!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Ιωάννα πολύ ωραία τα πραγματάκια του μωρού. Εμείς αυτή την εβδομάδα θα καταλήξουμε στο τι κούνια θα αγοράσουμε. Προς το παρόν όμως αγόρασα αυτό το sling (μεταξύ και κάποιον άλλων μικροπραγμάτων :) ).

Χριστίνα με το καλό και τα τελικά αποτελέσματα της άμνιο.

Εμείς αυτό το ΣΚ θα βάψουμε το δωμάτιο. Πήγαμε και στο γιατρό και όλα καλά και το Σάββατο έκανα και την καμπύλη ζαχάρου. Περιμένω σήμερα - αύριο αποτελέσματα.


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, πως περασατε το σκ?

Ιωαννα τελικα φιασκο, δεν ηταν τα σεντονια, ηταν κατι δειγματα που ειχα παραγγείλει..γιαυτο και δεν εβαλα φωτο. μιλησα μαζι τους και ενα item ηταν σε ελλειψη, οποτε σημερα θα τα στειλουν αυριο θα τα εχω.

Εγω περασα ενα δυσκολο σκ, ειχα διαφορα πονακια, τα οποια συνεχιζονται και σημερα το πρωι, και επισης απο σημερα οταν ξυπνησα, αισθανομαι τη κοιλια μου απιστευτα σκληρη και με τραβαει εσωτερικα - ανα περιοδους κανει και κατι καρουμπαλα, τα οποια δεν πρεπει να ειναι το μωρο. Συνοδευονται απο βαρος χαμηλα στη κοιλια και πονο στη πλατη. πηρα το γιατρο και θα παω το απογευμα, μετα τη δουλεια. Τι καινουργια κολπα ειναι αυτα τωρα? Να σας πω την αληθεια, τα εχω κανει πανω μου :cry:


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, πως περασατε το σκ?

Ιωαννα τελικα φιασκο, δεν ηταν τα σεντονια, ηταν κατι δειγματα που ειχα παραγγείλει..γιαυτο και δεν εβαλα φωτο. μιλησα μαζι τους και ενα item ηταν σε ελλειψη, οποτε σημερα θα τα στειλουν αυριο θα τα εχω.

Εγω περασα ενα δυσκολο σκ, ειχα διαφορα πονακια, τα οποια συνεχιζονται και σημερα το πρωι, και επισης απο σημερα οταν ξυπνησα, αισθανομαι τη κοιλια μου απιστευτα σκληρη και με τραβαει εσωτερικα - ανα περιοδους κανει και κατι καρουμπαλα, τα οποια δεν πρεπει να ειναι το μωρο. Συνοδευονται απο βαρος χαμηλα στη κοιλια και πονο στη πλατη. πηρα το γιατρο και θα παω το απογευμα, μετα τη δουλεια. Τι καινουργια κολπα ειναι αυτα τωρα? Να σας πω την αληθεια, τα εχω κανει πανω μου :cry:

καλημερα!!! Ζαχαρουλα μου μην φοβασαι δεν θα ειναι τιποτα!! μηπως αλλαζεις μηνα αυτες τις μερες? ολα καλα θα ειναι καλο μου!!

εμεις κλωτσαμε ολο τον κοσμο!! οποιος τολμησει και ακουμπησει την κοιλιτσα της μαμας(η οποια μεγαλωνει θεαματικα απο μερα σε μερα) του ριχνουμε και απο μια!! ο μπαμπας μας κοντευει να κατουρηθει απο τη χαρα του!!

που ειναι τα αλλα κοριτσακια???


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! Ζαχαρουλα μου μην φοβασαι δεν θα ειναι τιποτα!! μηπως αλλαζεις μηνα αυτες τις μερες? ολα καλα θα ειναι καλο μου!!

Στις 7/8 μπαινω στον 7ο...εχω ακομη. φοβαμαι μηπως ειναι συσπασεις η πετρωματα τελος παντων. διαβασα και διαφορα στο ιντερνετ ( κακο πραμα βρε παιδι μου) και σκεφτομαι διαφορα. θα παω στο γιατρο και θα μου πει τι ειναι. η κοιλια παντως πετρα, και σφιγγει σε συγκεκριμενα σημεια καποιες φορες. τεσπα, θα δουμε. μη βγαζουμε και συμπερασματα απο μονες μας. τι τους εχουμε τους γιατρους μας.


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...