Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Καλησπερα, τι κανουν οι κοιλιτσες?Εμεις καλα!Αν και το πρωι συγχηστηκα πολυ!Ειλικρινα, τον επομενο ασχετο,που θα ερθει να μου πει ατακα, "καλε που ειναι η κοιλια σου", "τα χωνεψες τα παιδια" και αλλες τετοιες αηδιες θα τον βρισω!Μ' επιασε η ασχετη γειτονισσα της μανας μου (οτι να ναι δηλαδη) στο φουρνο, να μου πει με θρασσος οτι τι θα γινει με την περιπτωση σου, θα παρεις κανα κιλο?Απο το στομα θα τα βγαλεις τα παιδια:?:-?:?Στον 5ο και διδυμα δεν επιτρεπεται να μην χω κανει κοιλια και η ταδε γνωστη της ειχε βαλει 25 κιλα και εγω να προσεξω γιατι αν δεν παρω κιλα θα γεννησω προωρα και μικρα μωρα και θα πρεπει να μπουν θερμοκοιτιδα!!!.Εχω που εχω απο μονη μου το αγχος της προωοροτητας, εχω και τον καθε ασχετο να λεει τα δικα του.Της απαντησα οτι ειναι μια χαρα τα παιδια και μαλιστα εχουν βαρος πανω απο το μεσο ορο διδυμων και κουνησε δυσπιστα το κεφαλι, ε, μην τους πιστευεις τους γιατρους, δεν πεφτουν μεσα:evil::evil::evil::evil:! Ξερω οτι ειναι βλακεια να ταραζομαι με τετοια αλλα μου την εδωσε!! Κατα τ'αλλα ολα καλα, σπιτι αυτο το ΣΚ, δεν εχει μπανακια.

στο διαολο την εστειλες? εγω εστειλα μια σημερα στο μετρο που μου ειπε κατι αναλογο( οτι δεν ειμαι εγκυος και λεω ψεμματα ενω ημουν με τη μαμα μου)

πηγα στο motherbabe κοριτσια που ειναι στο περιστερι!!! μου εδψσαν το μαξιλαρι θηλασμου δωρο και εχει πολυ ωραια πραγματα και πολυ καλες τιμες!!! σπευσατε οι αθηναιες!!!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα, τι κανουν οι κοιλιτσες?Εμεις καλα!Αν και το πρωι συγχηστηκα πολυ!Ειλικρινα, τον επομενο ασχετο,που θα ερθει να μου πει ατακα, "καλε που ειναι η κοιλια σου", "τα χωνεψες τα παιδια" και αλλες τετοιες αηδιες θα τον βρισω!Μ' επιασε η ασχετη γειτονισσα της μανας μου (οτι να ναι δηλαδη) στο φουρνο, να μου πει με θρασσος οτι τι θα γινει με την περιπτωση σου, θα παρεις κανα κιλο?Απο το στομα θα τα βγαλεις τα παιδια:?:-?:?Στον 5ο και διδυμα δεν επιτρεπεται να μην χω κανει κοιλια και η ταδε γνωστη της ειχε βαλει 25 κιλα και εγω να προσεξω γιατι αν δεν παρω κιλα θα γεννησω προωρα και μικρα μωρα και θα πρεπει να μπουν θερμοκοιτιδα!!!.Εχω που εχω απο μονη μου το αγχος της προωοροτητας, εχω και τον καθε ασχετο να λεει τα δικα του.Της απαντησα οτι ειναι μια χαρα τα παιδια και μαλιστα εχουν βαρος πανω απο το μεσο ορο διδυμων και κουνησε δυσπιστα το κεφαλι, ε, μην τους πιστευεις τους γιατρους, δεν πεφτουν μεσα:evil::evil::evil::evil:! Ξερω οτι ειναι βλακεια να ταραζομαι με τετοια αλλα μου την εδωσε!! Κατα τ'αλλα ολα καλα, σπιτι αυτο το ΣΚ, δεν εχει μπανακια.
στο διαολο την εστειλες? εγω εστειλα μια σημερα στο μετρο που μου ειπε κατι αναλογο( οτι δεν ειμαι εγκυος και λεω ψεμματα ενω ημουν με τη μαμα μου)

πηγα στο motherbabe κοριτσια που ειναι στο περιστερι!!! μου εδψσαν το μαξιλαρι θηλασμου δωρο και εχει πολυ ωραια πραγματα και πολυ καλες τιμες!!! σπευσατε οι αθηναιες!!!

Καλε τι καθεστε και σκατα με την κάθε ξεχασμένη;;;άλλες θα σκότωναν να είναι στον πέμπτο και να μην έχουν βάλει κιλά!(βλέπε εμένα χαχα) και σε εμένα ειπαν το ανάποδο,ότι έχω τεράστια κοιλιά για 18η(τότε) εβδομάδα!που να με δει τώρα!χαχα!προσπαθω να μην σκαω!!

Χαζευω στο Σάιτ τους,μια φίλη μου πήρε από κει κούνια προεφηβικο και συρταριερα!πολυ καλή ποιότητα και κάνουν πολλά δωράκια!ευτυχς υπάρχει η δυνατότητα δωρεαν αποστολής εκτός Αθηνών!εχει πολυ όμορφα έπιπλακια!τα ρούχα μου πε η φίλη μου δεν της βγήκαν καλά,σεντόνια όμως σούπερ!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, τι κανουν οι κοιλιτσες?Εμεις καλα!Αν και το πρωι συγχηστηκα πολυ!Ειλικρινα, τον επομενο ασχετο,που θα ερθει να μου πει ατακα, "καλε που ειναι η κοιλια σου", "τα χωνεψες τα παιδια" και αλλες τετοιες αηδιες θα τον βρισω!Μ' επιασε η ασχετη γειτονισσα της μανας μου (οτι να ναι δηλαδη) στο φουρνο, να μου πει με θρασσος οτι τι θα γινει με την περιπτωση σου, θα παρεις κανα κιλο?Απο το στομα θα τα βγαλεις τα παιδια:?:-?:?Στον 5ο και διδυμα δεν επιτρεπεται να μην χω κανει κοιλια και η ταδε γνωστη της ειχε βαλει 25 κιλα και εγω να προσεξω γιατι αν δεν παρω κιλα θα γεννησω προωρα και μικρα μωρα και θα πρεπει να μπουν θερμοκοιτιδα!!!.Εχω που εχω απο μονη μου το αγχος της προωοροτητας, εχω και τον καθε ασχετο να λεει τα δικα του.Της απαντησα οτι ειναι μια χαρα τα παιδια και μαλιστα εχουν βαρος πανω απο το μεσο ορο διδυμων και κουνησε δυσπιστα το κεφαλι, ε, μην τους πιστευεις τους γιατρους, δεν πεφτουν μεσα:evil::evil::evil::evil:! Ξερω οτι ειναι βλακεια να ταραζομαι με τετοια αλλα μου την εδωσε!! Κατα τ'αλλα ολα καλα, σπιτι αυτο το ΣΚ, δεν εχει μπανακια.

Δηλαδή τι κοιλιά έπρεπε να έχεις; Μέχρι την απέναντι πολυκατοικια; Η κάθε γυναίκα έχει άλλη κοιλιά. Και εμένα τους φαίνετε παράξενο γιατί σαν υπερβαρη πίστευαν ότι θα εχω ήδη βάλει κάνα δεκαριά κιλά και όταν τους λέω πως 2 Αυγούστου μπαίνω στον 6ο μήνα και πως ακόμα δεν έφτασα τα κιλά που είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης κάπως τους ερχεται.. Τα χειρότερα είναι τα σχόλια απο κάποιες που δεν εχουν κανει παιδια και το παιζουν πολυξερες.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

στο διαολο την εστειλες? εγω εστειλα μια σημερα στο μετρο που μου ειπε κατι αναλογο( οτι δεν ειμαι εγκυος και λεω ψεμματα ενω ημουν με τη μαμα μου)

πηγα στο motherbabe κοριτσια που ειναι στο περιστερι!!! μου εδψσαν το μαξιλαρι θηλασμου δωρο και εχει πολυ ωραια πραγματα και πολυ καλες τιμες!!! σπευσατε οι αθηναιες!!!

Το μαξιλάρι θηλασμού πώς είναι;

Μεγάλο; Εννοώ είναι μακρύ;

Είναι σκληρό ή πολύ μαλακό;

Μην ακούτε τον καθε έναν. Διαλέξαμε η καθεμία τον γιατρό που νομίζει και ακολουθούμε αυτά που μας λένε.


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εγώ χάλια. Εχω κάτι μέρες με αναγουλες αλλά σήμερα ειμαι ακομα χειρότερα. Βλεπω να αρχίζουν οι εμετοί παλι.

Με πήρε χθες μια φίλη μου τηλέφωνο και μου λεει: μάθατε το φίλο τελικά;

Ναι, λέω, αγόρι όπως λέγαμε. Και μου κάνει με ένα ύφος: Ε καλά, δεν πειραζει!

Τι τις λες;;


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εγώ χάλια. Εχω κάτι μέρες με αναγουλες αλλά σήμερα ειμαι ακομα χειρότερα. Βλεπω να αρχίζουν οι εμετοί παλι.

Με πήρε χθες μια φίλη μου τηλέφωνο και μου λεει: μάθατε το φίλο τελικά;

Ναι, λέω, αγόρι όπως λέγαμε. Και μου κάνει με ένα ύφος: Ε καλά, δεν πειραζει!

Τι τις λες;;

Της λες "υγεία πάνω απ' όλα" και ότι καταλάβει, κατάλαβε


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εγώ χάλια. Εχω κάτι μέρες με αναγουλες αλλά σήμερα ειμαι ακομα χειρότερα. Βλεπω να αρχίζουν οι εμετοί παλι.

Με πήρε χθες μια φίλη μου τηλέφωνο και μου λεει: μάθατε το φίλο τελικά;

Ναι, λέω, αγόρι όπως λέγαμε. Και μου κάνει με ένα ύφος: Ε καλά, δεν πειραζει!

Τι τις λες;;

Πάντως είχες δίκιο σε αυτό που είχες πει ότι το ένστικτο της μάνας είναι αλάνθαστο... και εγώ ένιωθα ότι είναι κοριτσάκι :D. Και δεν μπορεί να είναι όλοι χαρούμενοι... εμένα κάποιοι προτιμούσαν αγοράκι (πχ ο πεθερός μου) και κάποιοι κοριτσάκι.

Η αδελφή μου είναι θεά... μου είπε τι έκανε στα μικρά της για τους κολικούς και κατάφερα και πήγα στην τουαλέτα χωρίς να σφικτώ... είχα πολύ μεγάλο άγχος να τα καταφέρω λόγω της άμνιο (γιατί τελευταία είχα θέματα).

Θα σας πω τι με βοήθησε... δεν γέρνεις προς τα μπροστά όπως έκανα εγώ... αλλά κάθεσαι όσο πιο έξω μπορείς ακουμπώντας την πλάτη πίσω... και τρίβεις την κοιλιά σου χαμηλά με φορά μόνο από δεξιά προς τα αριστερά. Εγώ που είχα να πάω μέρες ήταν σκληρό σε εκείνο το σημείο... και καταλάβαινα ακριβώς που πρέπει να τρίψω... Σχεδόν αμέσως άρχισα να νιωθω να κατεβαίνουν... δοκιμάστε το!!!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είχες δίκιο σε αυτό που είχες πει ότι το ένστικτο της μάνας είναι αλάνθαστο... και εγώ ένιωθα ότι είναι κοριτσάκι :D. Και δεν μπορεί να είναι όλοι χαρούμενοι... εμένα κάποιοι προτιμούσαν αγοράκι (πχ ο πεθερός μου) και κάποιοι κοριτσάκι.

Η αδελφή μου είναι θεά... μου είπε τι έκανε στα μικρά της για τους κολικούς και κατάφερα και πήγα στην τουαλέτα χωρίς να σφικτώ... είχα πολύ μεγάλο άγχος να τα καταφέρω λόγω της άμνιο (γιατί τελευταία είχα θέματα).

Θα σας πω τι με βοήθησε... δεν γέρνεις προς τα μπροστά όπως έκανα εγώ... αλλά κάθεσαι όσο πιο έξω μπορείς ακουμπώντας την πλάτη πίσω... και τρίβεις την κοιλιά σου χαμηλά με φορά μόνο από δεξιά προς τα αριστερά. Εγώ που είχα να πάω μέρες ήταν σκληρό σε εκείνο το σημείο... και καταλάβαινα ακριβώς που πρέπει να τρίψω... Σχεδόν αμέσως άρχισα να νιωθω να κατεβαίνουν... δοκιμάστε το!!!

Πάντως κι εγώ κορίτσι "αισθανόμουν" οτι έχω, κορίτσι έχω! :D

Είναι και ψυχολογικό το θέμα της τουαλέτας. Αγχώνεσαι πως δεν θα πας και στο τέλος δεν πηγαίνεις


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου το μαξιλαρι θηλασμου ειναι σαν πεταλο, αυτο μου εδωσαν γεμισμενο με μικρα μπιλακια οπως μερικα μαξιλαρια η παιχνιδακια. οχι τιποτε φοβερο δεν ξερω αν θα κανει δουλεια η θα χρειαστει να παρω κανενα πιο της προκοπης, θα δουμε. επειδη δεν πλενεται το αφησα στη θεια μου που ειναι μοδιστρα να του φτιαξει ενα καλυματακι. τα σεντονακια και οι πετσετες φανηκαν καλα αλλα για τα ρουχαλακια ειμαι ασχετη δεν ξερω, φανελακια πιο πολυ κοιταξα αλλα δεν παιρνω και πολυ χαμπαρι απο ποιοτητες. μωρε σκεφτομαι οτι δεν θελω κι ολας να παρω απο μεγαλες αλυσιδες θελω να βοηθησω καμια βιοτεχνια... σου δινουν και το λεξικο που εχουν στο σαιτ τους και περιπου ποσοτητες που θα χρειαστεις απο το καθενα.

κανουν και προσφορες σε καροτσια κλπ κοβουν λιγο...


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου το μαξιλαρι θηλασμου ειναι σαν πεταλο, αυτο μου εδωσαν γεμισμενο με μικρα μπιλακια οπως μερικα μαξιλαρια η παιχνιδακια. οχι τιποτε φοβερο δεν ξερω αν θα κανει δουλεια η θα χρειαστει να παρω κανενα πιο της προκοπης, θα δουμε. επειδη δεν πλενεται το αφησα στη θεια μου που ειναι μοδιστρα να του φτιαξει ενα καλυματακι. τα σεντονακια και οι πετσετες φανηκαν καλα αλλα για τα ρουχαλακια ειμαι ασχετη δεν ξερω, φανελακια πιο πολυ κοιταξα αλλα δεν παιρνω και πολυ χαμπαρι απο ποιοτητες. μωρε σκεφτομαι οτι δεν θελω κι ολας να παρω απο μεγαλες αλυσιδες θελω να βοηθησω καμια βιοτεχνια... σου δινουν και το λεξικο που εχουν στο σαιτ τους και περιπου ποσοτητες που θα χρειαστεις απο το καθενα.

κανουν και προσφορες σε καροτσια κλπ κοβουν λιγο...

Επειδή καταλαβαίνω πως είσαι δώθε (Αθήνα) για ψώνια να σου δώσω και 2 πρατήρια ακόμα που 'χω ανακαλύψει

http://www.babynet.gr/el/

http://topratiriosas.gr/


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια, δυστυχώς τα σχόλια πάντα μας επηρεάζουν...

Και εγω πριν μείνω έγκυος σκεφτόμουν οτι θα μου λένε "δεν πειράζει"

Επειδη εχω κορίτσι, και εδώ εύχονται πάντα "με ενα γιο" ,

Αλλα τελικά έκανα λάθος....

Πάντως οτι και να λένε σημασία εχει να γελάμε και να μη μας επηρεάζουν..

Εγω ευχομουν να είχα αγοράκι και μάλιστα το πίστευα τοσο πολυ , αλλα τελικά έπεσα έξω... Στο επόμενο όμως, που θα το κανω πολυ γρήγορα, θα το πετύχω...

Πείτε βρε αγορομανες το κόλπο!!!

Οσο για την κοιλια, εγω τους λέω πως δεν εχω, γιατί την εχει ο άντρας μου και γελάνε! Ποσα μπορεί να ακούσεις...

Ακομα και για τη γέννα εχουν οδηγίες. Μη γεννήσεις ετσι και μη αλλιώς..

Λες και διαλεγουμε τιποτα...δεν θα πάθουμε και κατάθλιψη αν δεν γίνουν ολα ως τα θέλαμε..

Το πάρκοκρεβατο αλήθεια χρειαζεται;;;

Ουφ ποσα πράγματα θα βάλω ακομα στη λιστα;


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια, δυστυχώς τα σχόλια πάντα μας επηρεάζουν...

Και εγω πριν μείνω έγκυος σκεφτόμουν οτι θα μου λένε "δεν πειράζει"

Επειδη εχω κορίτσι, και εδώ εύχονται πάντα "με ενα γιο" ,

Αλλα τελικά έκανα λάθος....

Πάντως οτι και να λένε σημασία εχει να γελάμε και να μη μας επηρεάζουν..

Εγω ευχομουν να είχα αγοράκι και μάλιστα το πίστευα τοσο πολυ , αλλα τελικά έπεσα έξω... Στο επόμενο όμως, που θα το κανω πολυ γρήγορα, θα το πετύχω...

Πείτε βρε αγορομανες το κόλπο!!!

Οσο για την κοιλια, εγω τους λέω πως δεν εχω, γιατί την εχει ο άντρας μου και γελάνε! Ποσα μπορεί να ακούσεις...

Ακομα και για τη γέννα εχουν οδηγίες. Μη γεννήσεις ετσι και μη αλλιώς..

Λες και διαλεγουμε τιποτα...δεν θα πάθουμε και κατάθλιψη αν δεν γίνουν ολα ως τα θέλαμε..

Το πάρκοκρεβατο αλήθεια χρειαζεται;;;

Ουφ ποσα πράγματα θα βάλω ακομα στη λιστα;

Το παρκοκρέββατο χρειάζεται μετά τους 6 μήνες.


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου ευχαριστω, ηταν επισκεψη αστραπη για το γιατρο το οποιο δεν ανεφερα καθολου!!! ειμαστε 281γρ στην 19η βδομαδα και ο γιατρος ειπε πολυ καλα. το ζαχαρο μου ειναι σταθερα κατω απο το φυσιολογικο και ο αιματοκριτης μου στο 29!!!!! πολυ καλο αφου ξεκινησα με 30!!

εχω κατι πονους χαμηλα στην κοιλια και ο γιατρος ειπε οχι καθησιο ξαπλα η ορθια αλλα τα ποδια μου ειναι τουμπανο, που να σταθω ορθια???

καναπες με τα ποδια ψηλα λοιπον!!! και μου ειπε να μην παρω αλλο βαρος για 2 μηνες. αν καποια εχει τροπο να με βοηθησει ευχαριστως:D


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου ευχαριστω, ηταν επισκεψη αστραπη για το γιατρο το οποιο δεν ανεφερα καθολου!!! ειμαστε 281γρ στην 19η βδομαδα και ο γιατρος ειπε πολυ καλα. το ζαχαρο μου ειναι σταθερα κατω απο το φυσιολογικο και ο αιματοκριτης μου στο 29!!!!! πολυ καλο αφου ξεκινησα με 30!!

εχω κατι πονους χαμηλα στην κοιλια και ο γιατρος ειπε οχι καθησιο ξαπλα η ορθια αλλα τα ποδια μου ειναι τουμπανο, που να σταθω ορθια???

καναπες με τα ποδια ψηλα λοιπον!!! και μου ειπε να μην παρω αλλο βαρος για 2 μηνες. αν καποια εχει τροπο να με βοηθησει ευχαριστως:D

Εχεις βάλει πολλά και σου είπε να μην βάλεις αλλα;;να σου πω εγω τι κάνω και αν θες μου λες να στα στείλω!πριν κάνω την τελευταία μου εξωσωματικη έκανα δυο μήνες δίαιτα με διατροφολογο να χάσω τα κιλά που Χα πάρει απ τις προηγουμενες(βάζω εύκολα η ατιμη)!οποτε τωρα ακολουθώ στο περίπου αυτά τα προγράμματα!κατα βάση συνδυασμό τροφών,πέντε γεύματα τη μέρα,καθόλου λάδια κλπ κλπ!βοηθαει αρκετά!αν θες μπορώ να στα στείλω οχι να κανείς δίαιτα,αλλα να πάρεις μια ιδέα!α!εχω και το προγράμματα μιας φίλης μου που έκανε δίαιτα στην εγκυμοσύνη λόγω ζαχαρου!!στελνω κ αυτο αν θες να το επεξεργαστεις!

Επίσης μπράβο στο μπουμπουκακι σου!!αυτο με τους πόνου δεν το κατάλαβα!πονας και σου πε να ΜΗΝ είσαι ξαπλα;


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχεις βάλει πολλά και σου είπε να μην βάλεις αλλα;;να σου πω εγω τι κάνω και αν θες μου λες να στα στείλω!πριν κάνω την τελευταία μου εξωσωματικη έκανα δυο μήνες δίαιτα με διατροφολογο να χάσω τα κιλά που Χα πάρει απ τις προηγουμενες(βάζω εύκολα η ατιμη)!οποτε τωρα ακολουθώ στο περίπου αυτά τα προγράμματα!κατα βάση συνδυασμό τροφών,πέντε γεύματα τη μέρα,καθόλου λάδια κλπ κλπ!βοηθαει αρκετά!αν θες μπορώ να στα στείλω οχι να κανείς δίαιτα,αλλα να πάρεις μια ιδέα!α!εχω και το προγράμματα μιας φίλης μου που έκανε δίαιτα στην εγκυμοσύνη λόγω ζαχαρου!!στελνω κ αυτο αν θες να το επεξεργαστεις!

Επίσης μπράβο στο μπουμπουκακι σου!!αυτο με τους πόνου δεν το κατάλαβα!πονας και σου πε να ΜΗΝ είσαι ξαπλα;

το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να κανω διαιτα:D. καθολου ομως!!! να μου στειλεις βεβαια αν θελεις και μπορεις να παρω μια ιδεα.

για τους πονους μου ειπε να μην καθομαι να μην πιεζω την κοιλια μου οσο πιο πολυ μπορω να την απλωνω(και ειναι και μεγαλη)


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...