Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

και συνεχιζω;τα μωρα βολευονται μονο στο ενα στηθος,το οποιο εχει γινει τουμπανο και το αλλο πλακα!!

αχ,τι καλα!!!!ολα τελεια πανε!!!!:-(:-(

γελασαμε παλι.


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και το γλυκο ολοκληρωθηκε οταν ανεβηκα στη ζυγαρια!!!ημουν 56,2 και τωρα 57:shock::shock::shock::shock::shock:,καλα ειπαμε δε χανω με τον θηλασμο αλλα πως καταφερα και πηρα?????

λεγατε κατι για τη μνημη του σωματος???????????

Και μετά βλέπεις τη Μπέκαμ να σουλατσάρει πέρα-δωθε και σου έρχεται να τραβήξεις τα βυ...ά σου!!!! Εγώ πάντως αν ήμουν 57, θα έκανα πάρτυ!!!!!!!!!!!

http://www.star.gr/life_style/105141/


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Επιτέλους μπόρεσα και μπήκα. Τικάνετε? Έχετε γράψει τα ατελείωτα. Ας πάω να διάβάσω.

Tzini γυρίσαμε 1η Σεπτέμβρη αλλά φύγαμε στις 25 Αυγούστου. Έτσι για να σου λυθεί και η απορία γιατί επιστρέψαμε τόσο αργα. Σιγά το όνειρο. Μια εβδομάδα λείψαμε. Χαχαχαχα....................

Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το το κορίτσι μας!! Γεια σου gloru!! που πήγατε, πως περάσατε? πως ήταν τα glorrakia με το νερό?

Naki πρέπει να χαλαρώσεις ειδικά με το βάρος σου βρε παιδί μου, ξύνεις πληγές χαχα!! Μαρσύ, δεν κάνουν δίαιτα τώρα, ο οργανισμός σου χρειάζεται τροφή, σωστή και περιεκτική. Άκου εκεί λεχώνα ημερών 57 κιλά!!! πλάκα μας κάνεις? 57 ήμουν στο δημοτικό!!!χαχα!! Το σώμα σου θέλει χρόνο να επανέρθει κα μην ξεχνάς οι πιο όμορφοι και συγκλονιστικότεροι άντρες της ζωής σου σε βρίσκουν θεά!!! και στο θέμα του φαγητού να πω ότι εφ όσον δεν έχεις τη βοήθεια έτσι όπως πρέπει και όπως την επιθυμείς (εμένα ήταν κίίνητρο θηλασμού:tongue::tongue:) χώρισε τις ώρες φαγητού. Το ξέρω είναι δύσκολο, ακόμα δεν έχουν σταθεροποιηθεί αλλά εγώ τους είχα με διαφορα μισαώρου. Περίπου το πετύχαινα και σε ώρες κρίσεις και τα δυο μαζί!!!

Όσο για μαμάδες πεθεράδες απ ότι είδες όλες έχουμε καημούς, όπως είδες μια ξεκίνησε κουβέντα και όλες έχουμε πει την κουβεντούλα μας!!χεχ!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μετά βλέπεις τη Μπέκαμ να σουλατσάρει πέρα-δωθε και σου έρχεται να τραβήξεις τα βυ...ά σου!!!! Εγώ πάντως αν ήμουν 57, θα έκανα πάρτυ!!!!!!!!!!!

http://www.star.gr/life_style/105141/

και ποσο να τα τραβηξω πια??????

εγω δεν κανω παρτυ γιατι το σωμα μου δεν σηκωνει αυτα τα κιλα,αντε μεχρι 54 πιο πανω no!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να διευκρινισω γιατι εγινε μπερδεμα.Το θεμα μου δεν ειναι φυσικα τα κιλα,τα οποια οντως δεν ειναι πολλα.

Το θεμα μου ειναι η χαλαρωση και ολο αυτο το δερμα που περισσευει!

δεν ξερω που να το δωσω.

αληθεια το θελει καμια σας???μπορειτε καλλιστα να φτιαξετε ενα ωραιοτατο χαλακι για το τζακι σας.:tongue:

gloraki πως τα περασατε?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Hello Nunuuuuuuu................... Πήγαμε χωριό. Κοντά στην Καρδίτσα. Οπότε νερό δεν έπαιζε.΄Μια μέρα μόνο καταφέραμε και πήγαμε για μπάνιο , γιατί οι πιο κοντινές παραλίες στον Βόλο δεν ήταν ωραίες. Αυτές που ήταν καλές ήταν πάνω από δυο ώρες δρόμο. Οπότε δεν έλεγε με τίποτα . Καλά ήταν όμως. Εμείς πιάσαμε τα βούνα. Ήταν τέλεια.

Εσέις τι κάνετε?

Link to comment
Share on other sites

Hello Nunuuuuuuu................... Πήγαμε χωριό. Κοντά στην Καρδίτσα. Οπότε νερό δεν έπαιζε.΄Μια μέρα μόνο καταφέραμε και πήγαμε για μπάνιο , γιατί οι πιο κοντινές παραλίες στον Βόλο δεν ήταν ωραίες. Αυτές που ήταν καλές ήταν πάνω από δυο ώρες δρόμο. Οπότε δεν έλεγε με τίποτα . Καλά ήταν όμως. Εμείς πιάσαμε τα βούνα. Ήταν τέλεια.

Εσέις τι κάνετε?

Καλάαααα!!!! μεγαλώνουμε, ομορφαίνουμε και σχεδόν περπατάμε!! (λέω εγώ η υπερβολάρα, κουκουβάγια μάνα!!!!!). Δίνουμε φιλάκια, κουνάμε το δάχτυλο (no no no) και άλλα τέτοια θαυμάσια πράγματα!!!!! από διακοπές εμείς θαλλασινές Μάνη, Κάλαμο, Κιάτο και ελπίζω στη συνέχεια!! Τη βάφτιση μας ακυρώσαμε και τώρα κοιτάω να δω τι θα κάνουμε στα γενέθλια μας :D:D

εδώ στο φόρουμ γεννητούρια είχαμε Naki και Laerta, φαντάζομαι τις πρόλαβες και ετοιμάζετε εκτός απροόπτου η sevi!!! Τα παπια μας σούπερ!! 2 κορίτσια ένα αγόρι!!!!!!! μάλλον το ξερεις αλλά εγώ το έμαθα τελευταία :rolleyes: Τα zitamarakia βαφτίζονται σήμερα ή αύριο, τι άλλο? οι περισσότερες γυρίσαμε και πείτε και οι άλλες.....


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλάαααα!!!! μεγαλώνουμε, ομορφαίνουμε και σχεδόν περπατάμε!! (λέω εγώ η υπερβολάρα, κουκουβάγια μάνα!!!!!). Δίνουμε φιλάκια, κουνάμε το δάχτυλο (no no no) και άλλα τέτοια θαυμάσια πράγματα!!!!! από διακοπές εμείς θαλλασινές Μάνη, Κάλαμο, Κιάτο και ελπίζω στη συνέχεια!! Τη βάφτιση μας ακυρώσαμε και τώρα κοιτάω να δω τι θα κάνουμε στα γενέθλια μας :D:D

εδώ στο φόρουμ γεννητούρια είχαμε Naki και Laerta, φαντάζομαι τις πρόλαβες και ετοιμάζετε εκτός απροόπτου η sevi!!! Τα παπια μας σούπερ!! 2 κορίτσια ένα αγόρι!!!!!!! μάλλον το ξερεις αλλά εγώ το έμαθα τελευταία :rolleyes: Τα zitamarakia βαφτίζονται σήμερα ή αύριο, τι άλλο? οι περισσότερες γυρίσαμε και πείτε και οι άλλες.....

Ωραία. Τέλεια. Μπράβο στα νουνουκάκια. Περπατάτε? βιάζεστε εσείς ε? Κι εμείς. ΑΛλά όχιμόνοι μας ακόμη. Από τα χεράκια. Είμαστε και πιο μεγάλοι και μας φάγατε στην στροφή. Χαχ.αχαα.

Καμία καινούρια φώτο?

Πολλά νέα ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία. Τέλεια. Μπράβο στα νουνουκάκια. Περπατάτε? βιάζεστε εσείς ε? Κι εμείς. ΑΛλά όχιμόνοι μας ακόμη. Από τα χεράκια. Είμαστε και πιο μεγάλοι και μας φάγατε στην στροφή. Χαχ.αχαα.

Καμία καινούρια φώτο?

Πολλά νέα ε?

Ε καλά για αυτό σου λεω υπερβολάρα μάνα. Ούτε εμείς μόνοι μας. Έχουν κάνει και οι δυο μόνοι τους τα πρώτα 3-5 βήματα και τώρα σηκωνοκάθονται και το σκέφτονατι...να περπατήσουμε ή οχι!!!

Από νέα πολλά αλλά ποιός τα θυμάται όλα...


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

glorr καλως ηρθες! περασατε ωραια? κανατε ζαβολιες?

εμας η μικρη περπαταει μονη της κ ο σπορος οταν τον κραταμε τρεχει! κ ειναι πολυ γρηγορος πραγματικα!

κατα τ αλλα καλα, εχουμε μια ψιλοιωσουλα με σιναχι κ ολιγο πολυ λιγο βηχαλακι, αλλα απο κεφια σουπερ!

α, τα ποδηλατακια μας φανταστικα, κανουμε βολτες, τα ευχαριστιομαστε κ μας αποκαλεσαν κ "διδυμο ταγμα αρματων"........!

αυτα..σημερα καθως σουλτσαραμε περισσοτερο το πρωι , κοιμουνται ακομη....κ πινω τη φραπεδια μου!!!

froso πως ειναι σημερα ο μικρος?


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμάς.

Πωπω πόσα γράψατε... έκανα πολλή ώρα να τα διαβάσω... και έχω και να πω και πολλά.

Ας αρχίσω όμως από κάτι μου με απασχολεί πολύ....

Βρε κορίτσια, εδώ και 3-4 μέρες με πονάει πολύ το στήθος (λάθος: με πονάνε και τα δύο). ΟΚ, με έχουν καταζουλήξει τα τουινσάκια, αλλά είναι δυνατό να με έχουν χτυπήσει τόσο πολύ; Και έχουν πρηστεί και πάρα πολύ, χωρίς να έχω παχύνει ή να περιμένω περίοδο.

Μιλάμε για πολύ πόνο... Και δεν με φτάνουν οι πόνοι μου έχω και τα τουινσάκια να με ακουμπάνε εκεί για να τα πάρω αγκαλιά. Και φυσικά αυτά δεν φταίνε σε τίποτα, αλλά μήπως πρέπει να ανησυχήσω για τον πόνο;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.... να σας πω και τα άλλα.

Οπως γνωρίζετε λοιπόν, επέστρεψα πανηγυρικά στην ενεργό δραση. Για να είμαι ειλικρινής, δεν μου κακοφάνηκε καθόλου. Μια χαρά ένιωσα που επιτέλους έβγαλα τα σορτσάκια, έβαλα τα ωραία μου ρουχαλάκια και τα πλατφορμάκια μου (εγώ αρκούμαι στο +7, δεν έχω φτάσει στο μεγαλείο της φίλης μου της Αgorakia:p ), χρησιμοποίησα και πάλι την κασετινούλα μου με τα υλικά του μέικ άπ....

Μια χαρά λοιπόν. Και είμαι και από τους ανθρώπους που έχουν την τύχη να πηγαίνουν στη δουλειά τους με τα πόδια. Αυτό βέβαια μέχρι τις 31/8 και μετά βλέπουμε πάλι.

Το μόνο θέμα είναι αυτό που λέμε όλες.... που αφήνουμε τα παιδάκια μας; Εγώ προς το παρόν είμαι σε φάση δοκιμών, εκμεταλλευόμενη και το γεγονός ότι το πρωι ο μπαμπάς είναι στο σπίτι. Αλλά πρέπει να καταλήξω. Και η "πιάτσα" πολυ δυσκολη. Πραγματικά πολλές απαιτήσεις. Ασε που όταν όλες ακούνε δίδυμα παθαίνουν κάτι και είτε μειώνουν το ωράριο είτε αυξάνουν τις αμοιβές ή και τα δύο ταυτόχρονα....


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...