Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναταλάκι λογικά τώρα θα είσαι στον γιατρό. Εύχομαι να δείτε το σποράκι να κινήται και να σας πει ο ντόκτορ ότι όλα βαίνουν καλώς!!!

Ονειράκι είσαι τυχερή με το 9:30! Και ξαναρωτώ: ο δικός μου που τη βρίσκει τόση ενέργεια???:confused::D:D:D Λες να φταίνε τα ντεκαφεϊνέ που έπινα? χαχαχαχα!!!

Μαρκελάκι σε δύο ωρίτσες περιμένουμε νέα σου!

Ελενίτσα, όπως λέει και το Ονειράκι: κοιμήσου τώρα που μπορείς!!!;) Αυτό με το έντερο και τα γαστρικά υγρά το 'χω και τώρα και στις προηγούμενες εγκυμοσύνες. Συνήθως φτιάχνει το όλο σύστημα λίγους μήνες μετά τη γέννα.


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι μωρέ και εγώ έπινα ντεκάφ μέχρι προ εγκυμοσύνης..απλώς πάντα νύσταζε εκείνη την ώρα γύρω στις 8 και αντί να τον κοιμίζω για λίγο τον έβαζα κανονικά και δεν είχε πρόβλημα:)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με τον καφε εχω προβληματιστει λιγο..Πινουμε η' δεν πινουμε? Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε αν θελω ενα καφε τη μερα μπορω να πιω αν ειναι ελληνικος και δυο...Επισης το αγγλικο συστημα υγειας λεει μεχρι 300γρ τη μερα καφεινη μπορεις να καταναλωσεις. Πχ αν πιεις μια κουπα καφε και φας μια σοκολατα εχεις φτασει το λιμιτ σου. Επειδη λοιπον χωρις καφε μου τη δινει πινω κανονικα εναν ελληνικο τη μερα, αν βγω εξω παραγγελνω φρεντο ντεκαφεινε. Και ερωτω ξανα¨Ντεκαφεινε γιατι να μην πινουμε? φου δεν εχει καφεινη!

Επισης....Σαντουιτς, τοστ τρωτε? Αν ναι βαζετε ζαμπον η' γαλοπουλα? Εγω τωρα αγοραζω ζαμπον αντι για γαλοπουλα αλλα ειναι πραγματικα επιφοβο εφοσον εχει ψηθει?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη εγώ ντεκάφ δεν πίνω στην εγκυμοσύνη..θεωρώ ότι είναι αμφίβολο το πως έχουν επεξεργαστεί και τι ουσίες έχουν μπει μέσα,προτιμώ να πις κανονικό. Επίσης για τα αλλαντικά γιατί όχι?Εντάξει εγώ το ζαμπόν το έχω κόψει χρόνια,προτιμώ γαλοπούλα αλλά γιατί να μην φας?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον ,

3140 η χοριακη μου οεο!!!ολα καλα λοιπον!!!

Οσο για τον καφε ασχολουμαι χρονια με τον καφε στο συνολο 10...

Ντεκαφεινε ΜΗΝ πινεται γιατι γινετε με χλωριουχο μεθυλενιο...κανονικο καφε απο κοκκους αραμπικα εχει 1% καφεινη μεχρι δυο την ημερα ειναι οκ!!!Οχι νες καφε!Αν πινει καποια ελληνικο προτειματε τον αραμπικα μαυρο που εχει λιγοτερη καφεινη...χχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μαρκέλα πολύ καλή η χοριακή ε???Πότε πας ξανά γιατρό?

Ναι ετσι ειπε οτι ειναι πολυ καλη!!!Τωρα μαλλον θα παω την μεθεπομενη εβδομαδα να με δει για να μην αγχωνομαι σε καθε ραντεβου.Θα την παρω την δευτερα ειπε να μου πει ποτε να με δει!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρκελάκι, πολύ καλό το νούμερο της χοριακής! Άψογα!!!

Κορίτσια, φοβάμαι να πιω κανονικό καφέ. Γενικά έχω από 55 έως 65 σφήξεις. Όταν όμως πιω καφέ κανονικό μπορεί να φθάσουν 160... Γενικά έχω ένα μικρό φυσηματάκι (πρόπτωση της μιτροειδούς όπως και το 50% του πληθυσμού) και παθαίνω κάτι τέτοια.:( Πάντα λέω πως θα ξεκινήσω σιγά σιγά μετά τη γέννα και το θηλασμό, αλλά τελευταία δεν έχει υπάρξει μήνας διαθέσημος! χαχαχαχα!!!:tongue:


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναταλάκι να μπεις να μας πεις νέα σου και εύχομαι να είναι ΟΛΑ καλά!Σου στέλνω αγκαλιά και θετική ενέργεια!!
Ναταλάκι λογικά τώρα θα είσαι στον γιατρό. Εύχομαι να δείτε το σποράκι να κινήται και να σας πει ο ντόκτορ ότι όλα βαίνουν καλώς!!!

1365859p8cqtasrz1.gif

σας ευχαριστώ κοριτσάρες μου

λοιπον ,

3140 η χοριακη μου οεο!!!ολα καλα λοιπον!!!

299481a1w9czrf0r.gif

συγχαρητήρια μαρκελακι άψογη η χοριακή σου..πολύ χάρηκα κοριτσάκι μου..και πάλι μπράβο σου!!!!!

τα δικά μου νέα σε γενικές γραμμές καλά αν εξαιρέσουμε μια μικρή αποκόλληση που βρήκε.για το κάψιμο που σας έλεγα δεν βρήκε κάτι αλλα μου είπε ότι μπορεί να τραβάει η μήτρα.τέλος πάντων σημασία έχει ότι είναι καλά το μωράκι,μας έκανε πάλι τα δικά του εκεί και μου ανέβασε τη διάθεση .

76473esp8ywk6zm.gif

σας στέλνω πολλά φιλια,θα μπω το πρωί.


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ναταλιτσα ξεκουρασου και μην κανεις τιποτα...εγω οταν αγχωνομαι ποναω οποτε ειναι ψυχολογικο. δες κανενα ντιβιντι, ακου μουσικη να χαλαρωσεις στειλε το δικο σου να σου φερει κανα καλο βιβλιο!

Εγω ρε παιδια εχω πολλα γαστρικα υγρα, ελεος δλδ το στομαχι μου κανει σα γαλοπουλα και ανακατευομαι αμα δε φαω, αλλα κ μετα που τρωω μου ανεβαινουν πανω σαν ΓΟΠ...:-

να σε καλά καρδούλα μου,μετά τη τρομάρα που πήρα σηκώνομαι μονο για τουαλέτα και για να σας γράψω κανένα μήνυμα,και από ότι βλέπω λειτουργεί γιατί τα καφέ σταματήσανε

αχ έτσι είμαι και εγώ δυστυχώς,όσο μασουλάω κάτι είμαι καλά..τώρα πήρα κριτικά παξιμάδια και όταν αισθάνομαι αναγούλα η λιγούρα τρώω κάνα δυο και είμαι καλά(για 10 λεπτά):lol::lol::lol:


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Ναταλακι μια χαρα.η αποκολληση δεν ειναι κατι με ξεκουραση θα σαι μια χαρα !!!!σε σκεφτομαστε κ σου στελνουμε θετικη ενεργεια.

Μολις γυρισαμε απο παρκο τρωμε μπανιο κ υπνο οικιγενειακως μη σας πω..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναταλιτσα δεν ειναι τιποτα η αποκολλησουλα. Ξεκουραση και

ξαπλα χρειαζεσαι και ολα θα πανε καλα.Η ξαδελφη μου ειχε

μεγαλη αποκολληση 10η εβδομαδα και γεννησε μια χαρα 41η!!!

Σηκω κατσε τους ειχε ολους.

Ονειρακι μας προλαβατε παλι εμεις τωρα πινουμε γαλακι, με τη

σειρα... πρωτα ο μεγαλος μετα ο μικρος (και αργοτερα το μικροτερο:tongue: ).

Καληνυχτα μαμαδες και εμβρυακια!!!!


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...