Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts

Ελεαννα , στην προηγουμενη ειχα παρει σχεδον 8 κιλα μεχρι 38 εβδομαδες...Μακαρι να καταφερω να παρω μονο μεχρι 5 χαχαχαχαχαχα αυτος ειναι ο στοχος τωρα θα δουμε!!!

Oneiraki ,θα το δοκιμασω και θα σου πω.Εγω παιρνω Τ4 62αρι.


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τι να πω βρε παιδιά!? Διίστανται οι απόψεις! :confused: Και μένα η ενδοκρινολόγος μου το 'χε πει.. Μαρκελάκι δοκίμασε όπως σου λέει το ονειράκι μήπως και όντως ισχύει. Δεν ξέρω! Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το ζάχαρο να με προβληματίζει κάτι τέτοιο, τις μετρήσεις τις κάνω για τον ακριβώς αντίθετο λόγο, έχω αρκετά χαμηλό και το μετράω να δω αν πέσει κάτω από 60. Ευτυχώς ως τώρα είναι περίπου στο 68-70 σε νηστεία και 70-75 δύο ώρες μετά από φαγητό.


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ όλες αυτές τις εξετάσεις που λέτε τις έκανα πριν την εξωσωματική, δηλαδή λίγο πριν μείνω έγκυος,λέτε να χρειαστεί να τις ξανακάνω?πάντως χθες που πήγα στον καινούριο και του έδειξα τον φάκελο μου με κορόιδεψε κορίτσια λέγοντας μου φυσικά για καλαμπούρι έτσι..μονο αυτές έχεις?και μετά.... φαντάζομαι ότι κανεις ανακύκλωση με τόσες που έχεις έτσι?και διαφορα τέτοια.προς το παρόν τουλάχιστον δεν θέλω να δω βελόνα στα ματια μου..πραγματικά τη σιχάθηκα.δεν μου έχουνε αφήσει φλέβα για φλέβα και να φανταστείτε ότι ήμουν και αθλήτρια και έχω(μάλλον είχα)κάτι φλέβες που μου λέγανε ότι από δω και τυφλός παίρνει αίμα,και τώρα μέχρι να πάρεις θα στραβωθείς:D:D


awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναταλίτσα δυστυχώς τις εξετάσεις δεν τις αποφεύγεις, είναι για καλό δικό σου και του μπεμπέ σου, ώστε αν υπάρξει πρόβλημα να το προλάβετε στην αρχή του. Οι περισσότεροι γυναικολόγοι βάζουν κάθε 30 με 40 μέρες επανέλεγχο. Μάνα κουράγιο....:tongue:

Φοβερή είσαι... Δεν πιάνεσαι με τα τικεράκια!!!! Βάλε διαφήμιση στο ίντερνετ!!! Χαχαχα!!!! Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!!!:D:D:D

Μαρκελάκι δεν μ' αφήνει ο γυναικολόγος να τρώω πολλά πολλά. Του 'πα πως στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 18 και φρίκαρε ο άνθρωπος, γούρλωσε τα μάτια του σαν κουκουβάγια!!!:P Η αλήθεια είναι όμως ότι πέραν από μια τεράστια κοιλιά και από το κουτουπιέ που 'χε πρηστεί και ήταν σαν πόδι ελέφαντα, δεν μου φαινόταν ότι είχα πάρει τόσα. Αν μ' έβλεπες από μπροστά ή από πίσω δεν φαινόμουν έγκυος. Όταν πάλι με γύριζες στο πλάι, πρώτα έμπαινε η κοιλιά απ' την πόρτα και μετά από 5' ακολουθούσα η υπόλοιπη! χαχαχαχαχα!!!:D


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Παρασκευή σήμερα... Ακολουθεί Σαββατοκύριακο!!!!!!!:tongue:

Καλά είστε όλες??? Εμείς δόξα τω Θεώ μια χαρά!

Μαρκέλα μου περιμένουμε νέα από τη β-χοριακή και από τις εξετάσεις του ενδοκρινολόγου. Όλα καλά εύχομαι!!!


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κουκλάκια μου.

είδα περιμένουμε αποτελέσματα?όλα καλά θα είναι μαρκελακι,θα δεις.

κοριτσάκια μου εγώ από προχθές έχω λίγο καφέ στο σερβιετακι μου,έλεγα να δω πως θα είμαι και χθες και μετά περνώ τον γιατρό άμα είναι.χθες ήμουνα χαλια,έκαιγε τι σημείο που είναι το μωρό και τα καφέ συνεχίζουν κανονικά.πριν λίγο τον πήρα τηλέφωνο και δεν μου είπε έλα να σε δω,που αυτό περίμενα να ακούσω,είπε μονο ξάπλα όσο μπορείς και μη κανεις τίποτα. εγώ δεν είχα ποτε τίποτα,τώρα τι είναι πάλι αυτό?δεν θα ησυχάσω ούτε μια μέρα μου φαίνεται,και μετά λένε ότι αυτή είναι η πιο όμορφη περίοδο στη ζωή της γυναικας.τα φιλια μου σε όλα τα κοριτσάκια.σήμερα θα κάνω κοπανα από το καφέ μας


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..πάλι 5.30 ξύπνημα σήμερα δεν θα την βγάλω την εγκυμοσύνη σας το λέω...

Ναταλίτσα τι εννοείς σε καίει το σημείο??Ξεκουράσου μην κάνεις τίποτα.Εγώ ειλικρινά αν μου τύχαινε κάτι τέτοιο & έπρεπε να μείνω ξάπλα δεν ξέρω πως θα το κατάφερνα..Εντάξει μπορεί να μην είναι κάτι...Όχι δεν είναι η ομορφότερη περίοδος της ζωής μας αυτή ειναι η πιο αγχωμένη πάντα κάτι προκύπτει..

Μαρκέλα περιμένουμε νεάκια!!!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναταλάκι ξεκούραση!!! Τι εννοείς αλήθεια σε καίει??? Μήπως εννοείς στον κόλπο? Αν είναι έτσι μπορεί να πρέπει να κάνεις καμιά καλλιέργεια κολπικών υγρών.

Καλημέρα..πάλι 5.30 ξύπνημα σήμερα δεν θα την βγάλω την εγκυμοσύνη σας το λέω...

Και 'γω μια απ' τα ίδια...:-( Κάθε μέρα 6:30 με 7:00 στο πόδι (και το βράδυ περίπου 12:00 ο μικρός και 01:30 εγώ). Και έρχεται και χοροπηδά σαν το κατσίκι στο κρεβάτι!!! Που τη βρίσκουν τόση ενέργεια πια??? Και 'γω έτσι ήμουν? Και αν ναι, πως κατάντησα σαν μπαμπόγρια?:confused::tongue::tongue:


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α όχι Ελεανάκι μου όχι!!Εμείς ΒΑΡΙΑ 9.30 έχουμε κοιμηθεί!Δεν την παλεύω εγώ αργότερα..καθόλου!Και το 9.30 είναι αργά πλέον αν σκεφτείς ότι κοιμότανε 8.30 αλλά τώρα καλοκαίριασε οπότε το πήγαμε λίγο πίσω..θέλει και η μαμά να ξεκουραστεί δεν γίνεται αλλιώς..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε ???

Εγω πηγα σημερα εκανα την Χοριακη και θα εχω τα αποτελεσματα στις 4 το απογευμα...Θα σας ενημερωσω!!!

Οσο για τα του θυροειδη θα παω την τριτη το απογευμα γιατι εχει μεσα και υπερηχο και δεν μπορουν νωριτερα...!!!Στην αναμονη οποτε...

Σημερα εχω ζαλαδες και μια ταση για εμετο το πρωι αλλα καταφερα να μην κανω τελικα!!!Ας ελπισουμε οτι δεν θα αρχισουν απο τωρα γιατι την εβαψα!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ναταλιτσα ξεκουρασου και μην κανεις τιποτα...εγω οταν αγχωνομαι ποναω οποτε ειναι ψυχολογικο. δες κανενα ντιβιντι, ακου μουσικη να χαλαρωσεις στειλε το δικο σου να σου φερει κανα καλο βιβλιο!

Μαρκελα καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου!

Εγω ρε παιδια εχω πολλα γαστρικα υγρα, ελεος δλδ το στομαχι μου κανει σα γαλοπουλα και ανακατευομαι αμα δε φαω, αλλα κ μετα που τρωω μου ανεβαινουν πανω σαν ΓΟΠ...:|

Ονειρακι τι καλα να μη κοιμομουνα κ εγω συνεχεια αλλα εγω παντα νυσταζω...τωρα λιγο υποχωρησε την περασμενη εβδομαδα ημουνα σα κοτοπουλο!

Σας αφηνω, φιλακια παω να μαγειρεψω!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκια μου για τα καλά σας λόγια.ήξερα ότι τέτοια ώρα δεν θα βρω καμια μέσα,αλλα μπήκα να σας πω ότι 2 με 2μιση με περιμένει ο γιατρός να δούμε γιατί με καιει το σημείο που είναι το μωρό.όταν λέω καιει είναι σαν να έχω μέσα στη κοιλια μου ακριβώς εκεί που είναι το μωράκι κάτι καυτό,δεν μπορώ να το περιγράψω ρε κορίτσια,αλλα κάθε φορα που έχανα και ένα μωρό αισθανόμουν το ίδιο ακριβώς πράγμα και μετά άκουγα το δυστυχώς το ένα το χάσαμε,θα κάνουμε ότι μπορούμε ώστε να πάει καλά το άλλο μπλα μπλα μπλα.φοβάμαι κορίτσια,φοβάμαι πολύ.sorry που σας χαλάω τη διάθεση αυτές τις μέρες,αλλα μονο εσάς έχω.


awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...