Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα τι μου κανετε? Μποτσακι μου βγηκα ξαφνικα γιατι ξυπνησε ο μικρος το μεσημερι! Οσο για τη διαιτα που μου ανεφερες, χαλαρα θα στην κανει ο γιοκας σου, μην ανησυχεις!! Εκνευριζομαι οταν ολοι μου λενε πως αδυνατισα και λεω ε οσο να ΄ναι με το μικρο ειναι τρεξιμο και μου λενε σιγα μωρε ησυχος ειναι και οποιος ερχεται σπιτι στο 5λεπτο βγαινει νοκ αουτ!! οχι οτι παραπονιεμαι, τον χαιρομαι που ειναι τοσο ζωηρος ο ανεμοδουρας μου!!

Αχ χαιρομαι που δεν ποναει η συμπεθερα μου αλλα τι στο καλο ειναι αυτα που ξεφυτρωσαν στα καλα καθουμενα βρε κοριτσια? Αυριο που θα παω εκκλησια θα αναψω ενα κερακι να γινει γρηγορα καλα!!

Θα σας αφησω και θα τα πουμε απο Κυριακη, το πρωι θα φυγουμε για το χωριο!!! Φιλακια σε ολες σας φιλεναδιτσες μου!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου γλυκα τι μου κανετε? Μποτσακι μου βγηκα ξαφνικα γιατι ξυπνησε ο μικρος το μεσημερι! Οσο για τη διαιτα που μου ανεφερες, χαλαρα θα στην κανει ο γιοκας σου, μην ανησυχεις!! Εκνευριζομαι οταν ολοι μου λενε πως αδυνατισα και λεω ε οσο να ΄ναι με το μικρο ειναι τρεξιμο και μου λενε σιγα μωρε ησυχος ειναι και οποιος ερχεται σπιτι στο 5λεπτο βγαινει νοκ αουτ!! οχι οτι παραπονιεμαι, τον χαιρομαι που ειναι τοσο ζωηρος ο ανεμοδουρας μου!!

Αχ χαιρομαι που δεν ποναει η συμπεθερα μου αλλα τι στο καλο ειναι αυτα που ξεφυτρωσαν στα καλα καθουμενα βρε κοριτσια? Αυριο που θα παω εκκλησια θα αναψω ενα κερακι να γινει γρηγορα καλα!!

Θα σας αφησω και θα τα πουμε απο Κυριακη, το πρωι θα φυγουμε για το χωριο!!! Φιλακια σε ολες σας φιλεναδιτσες μου!!!

Γλυκια μου αγορομαμυ μην ακους κανεναν και καμια παραλυτη!!!

Αφου γεννησμε τον Ταρζαν τι να κανουμε!!Σημασια εχει να εισαι εσυ καλα!!

Ναι να αναψεις,ολες προσευχομαστε και δεν θα ειναι τιποτα.Θα περασει γρηγορα!!!

Καλο ταξιδι,να προσεχετε και θα σε περιμενουμε την Κυριακη με το καλο!!!

Φιλια στον Δημητρακη!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα; Είναι καμιά ξύπνια;

Πήγαμε βολτιτσα στο λιμανι και φαγαμε με τον αντρα μου και το παιδί μας και γυρισαμε πριν καμια ωριτσα. Καλά ηταν, ήρεμα!!!


Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι ηλιοβασιλεμα μου,αλλα τωρα θα βγω μπαλκονι γιατι πεθανα απο την ζεστη σημερα η δολια!!!

Έχεις ωραια θεα από μπαλκονι;;; καλη χαλαρωση!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαy μου ολα ηταν καλα,απλως ηταν μια σκεψη που μου βασανιζε το μυαλο λογω ιστορικου παλλοινδρομης λογω χρωμοσωμικων ανωμαλιων και φυσικα λογω ηλικιας!!Οταν το ειπα στον γιατρο μου,μου ειπε οτι οταν κανουμε την β'επιπεδου θα με στειλει στο εμβρυο στον Παπαναγιωτου ο οποιος ειναι κορυφη και κανει και μια ακομη αιματος η οποια δειχνει αν υπαρχει θεμα χρωμ.ανωμαλιων!Αν εκει δουμε κατι θα το συζητησουμε κι αν πρεπει θα την κανω.Αλλιως δεν υπαρχει λογος να μπω σε αυτη τη διαδικασιατη στιγμη που ολα ειναι καλα!!!!

Γι'αυτο την περιμενω με πολυ αγχος μωρε!!!!!

Μποτσακι τα ίδια λι εγώ.Θα παω νωρίς σχετικά στην 19η για β'επιπέδου έτσι ώστε να εχω χρόνο 2 μέρες πριν τις διακοπές για την αμνιο.Αν δεν δουν καλά το προσωπκι θα παμε επαναληπτικό μετά τις διακοπές χωρίς έξτρα χρέωση.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι ηλιοβασιλεμα μου,αλλα τωρα θα βγω μπαλκονι γιατι πεθανα απο την ζεστη σημερα η δολια!!!

ΣΗΜΕΡΑ με πείραξε πολύ η ζέστη. Είχα άδεια και είχα όλη μερα πονακια και κατι κοφτες πίσω στα νεφρα.Ξύπνησα και την νύχτα με πόνο πολύ αλλά όταν πηγα για ψιλό και πηρα ένα ντεπόν ηρέμησαν.Πάντως δεν εχω καθόλου καλή διάθεση.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ με πείραξε πολύ η ζέστη. Είχα άδεια και είχα όλη μερα πονακια και κατι κοφτες πίσω στα νεφρα.Ξύπνησα και την νύχτα με πόνο πολύ αλλά όταν πηγα για ψιλό και πηρα ένα ντεπόν ηρέμησαν.Πάντως δεν εχω καθόλου καλή διάθεση.

Ακριβως κι εγω το ιδιο σημερα ειμαι!!!Ακριβως ομως μονο που δεν πηρα κατι!!!

Εχω διαλυθει!!!!

Γιατι Yola Mου?Παιζει κατι με το προσωπακι του μωρου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ με πείραξε πολύ η ζέστη. Είχα άδεια και είχα όλη μερα πονακια και κατι κοφτες πίσω στα νεφρα.Ξύπνησα και την νύχτα με πόνο πολύ αλλά όταν πηγα για ψιλό και πηρα ένα ντεπόν ηρέμησαν.Πάντως δεν εχω καθόλου καλή διάθεση.

Ξεκουρασου οσο περισσοτερο μπορείς! Το κορίτσι σου καλά;


Link to comment
Share on other sites

Έχεις ωραια θεα από μπαλκονι;;; καλη χαλαρωση!!!

Ναι ειμαι στον τριτο ρετιρε και βλεπω θαλασσα μιας και την εχω 100 μετρα μακρια,απλως τωρα εχει μια πολυ ελαφρια δροσουλα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ειμαι στον τριτο ρετιρε και βλεπω θαλασσα μιας και την εχω 100 μετρα μακρια,απλως τωρα εχει μια πολυ ελαφρια δροσουλα!!!

Ωραία, τι καλυτερη θεα θελεις από θαλασσα!!! Εγω παλι τωρα καθομαι στο σαλονι με τον ανεμιστηρα. Τα μωρα μου κοιμουνται! ;)


Link to comment
Share on other sites

Ωραία, τι καλυτερη θεα θελεις από θαλασσα!!! Εγω παλι τωρα καθομαι στο σαλονι με τον ανεμιστηρα. Τα μωρα μου κοιμουνται! ;)

Η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ βγαινω για την δροσουλα γι'αυτο σου ειπα οτι ειναι ρετιρε,ειναι το μπαλκονι μεγαλο κι ανοιχτο απο παντου και λιγο καποια βραδια εχει ενα ελαφρυ αερακι!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε κοριτσακι μου να ξεκουραστεις!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα και στην πριγκηπισσουλα σαου επισης!!!!!!

Να σαι καλά και να θυμασαι, να χαίδευεις και να μιλάς στο μπεμπέ σου, μεσα στη κοιλιά θελει να σε ακουει!!!;););)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...