Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσιααααααααααααααα!

Και εγω μολις ξυπνησα και πρωτα το λαπτοπ ανοιξα πριν φτιαξε το φραπε μου!!!!!!!!!

Σοφακι και εγω η κακομοιρα 1,60-1,62 με το ζορι ειμαι :oops::oops::oops: και μολις γεννησα την κορη μου, λεγανε το σοι του αντρα μου" ψηλη η μπεμπα, μοιαζει στη θεια της" την αχωνευτη κουνιαδα μου, ελεγα από μεσα...

Ε, αυτο που στα παντα μοιαζει το παιδι το δικο μου στη κορη και στον αλλο γιο της πεθερας μου και σε τιποτα δεν μοιαζει σε μενα ή στον αντρα μου, δεν το κατανοω!!!:evil::evil::evil: Κανει κατι το παιδι, αμεσως η παρομοιωση... αφου καποια φορα της ειχα πει το παιδι το γεννησα εγω και ο αντρας μου, οχι οι θειοι του!!!

Ενταξει να θυμαται η πεθερα μου πώς ηταν τα παιδια της μικρά, αλλά σε τιποτα δεν εμοιασε στο μπαμπα του το παιδί;!!! Και η ειρωνεια ειναι, οτι τωρα που μεγαλωνει και μοιαζει και σε μενα, κανεις τους δεν το αναφερει!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επέστρεψα κοριτσάκια μου!!!!

Μποτσάκι καλά θα κάνεις. Και εγώ 33 είμαι. Άσε που εγώ με την αδερφή μου έχουμε 10 χρόνια διαφορά και δεν το ήθελα με τίποτα αυτό για τα παιδιά μου. Στην ουσία δεν μεγαλώσαμε μαζί.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιααααααααααααααα!

Και εγω μολις ξυπνησα και πρωτα το λαπτοπ ανοιξα πριν φτιαξε το φραπε μου!!!!!!!!!

Σοφακι και εγω η κακομοιρα 1,60-1,62 με το ζορι ειμαι :oops::oops::oops: και μολις γεννησα την κορη μου, λεγανε το σοι του αντρα μου" ψηλη η μπεμπα, μοιαζει στη θεια της" την αχωνευτη κουνιαδα μου, ελεγα από μεσα...

Ε, αυτο που στα παντα μοιαζει το παιδι το δικο μου στη κορη και στον αλλο γιο της πεθερας μου και σε τιποτα δεν μοιαζει σε μενα ή στον αντρα μου, δεν το κατανοω!!!:evil::evil::evil: Κανει κατι το παιδι, αμεσως η παρομοιωση... αφου καποια φορα της ειχα πει το παιδι το γεννησα εγω και ο αντρας μου, οχι οι θειοι του!!!

Ενταξει να θυμαται η πεθερα μου πώς ηταν τα παιδια της μικρά, αλλά σε τιποτα δεν εμοιασε στο μπαμπα του το παιδί;!!! Και η ειρωνεια ειναι, οτι τωρα που μεγαλωνει και μοιαζει και σε μενα, κανεις τους δεν το αναφερει!!!

ΧΑΧΑΧΧΑ ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ... ΠΟΛΛΑ ΛΕΝΕ Η ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!!ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΛΕΓΕ ΕΣΥ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ!!ΑΑΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ...ΚΟΥΦΗ!!ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ !ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΨ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ, ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ 5-ΩΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 6

sotsafi Σε τι ποστο δουλευεις; γραφειο ή ορθοστασια;

Μποτσακι μου καλά;;; Μην κανεις ακομη προγραμματισμό για το δευτερο!!! Μακάρι, βέβαια, να βγεις αληθινή!!!

Εγω άλλα έλεγα και σχεδίαζα, όταν ημουν εγκυος στη κορη μου και αλλιως τα εφερε η ζωη!!! Να μην εχουν πανω από δυο χρονια διαφορά τα παιδιά μου και να που τα οικονομικα μου αλλαξαν τον προγραμματισμο. Ας αφησουμε λιγο να ξελασπωσουμε πρωτα, ελεγα στον αντρα μου και μετα να κανουμε 2ο. Εφτασα λοιπον στα 35,5 τον Φεβρουαριο και λεω ας αφεθουμε γιατι τα οικονομικα δεν διορθωνονται και σε λιγα χρονια δεν θα μπορω να κανω παιδί...Ε, και ακομη προσπαθουμε για εγκυμοσύνη.

Και εγω έχω 3 αδερφούς. Ειμαι το 2ο παιδι στη σειρά. Οι 3 πρωτοι εχουμε 2,5-3 χρονια διαφορα μεταξυ μας αλλά με τον τελευταιο αδερφό μου, εχω 13,5 χρόνια διαφορά. Ο μεγάλος μου αδερφος με τον τελευταιο 16,5 χρονια και ο τριτος αδερφος με τον 4ο 10χρονια!!! Έτυχε η 4η εγκυμοσυνη της μανας και γεννηθηκε το στερνοπούλι της!!! Θέλω να πω οτι πιστευω την αναγκη να υπαρχουν αδερφια ανεξαρτητως διαφοράς ηλικιακης...καλυτερα να ειναι πιο κοντα οι ηλικιες αλλα αν προκυψει μεγαλυτερη διαφορά, δεν πειραζει...


Link to comment
Share on other sites

sotsafi Σε τι ποστο δουλευεις; γραφειο ή ορθοστασια;

Μποτσακι μου καλά;;; Μην κανεις ακομη προγραμματισμό για το δευτερο!!! Μακάρι, βέβαια, να βγεις αληθινή!!!

Εγω άλλα έλεγα και σχεδίαζα, όταν ημουν εγκυος στη κορη μου και αλλιως τα εφερε η ζωη!!! Να μην εχουν πανω από δυο χρονια διαφορά τα παιδιά μου και να που τα οικονομικα μου αλλαξαν τον προγραμματισμο. Ας αφησουμε λιγο να ξελασπωσουμε πρωτα, ελεγα στον αντρα μου και μετα να κανουμε 2ο. Εφτασα λοιπον στα 35,5 τον Φεβρουαριο και λεω ας αφεθουμε γιατι τα οικονομικα δεν διορθωνονται και σε λιγα χρονια δεν θα μπορω να κανω παιδί...Ε, και ακομη προσπαθουμε για εγκυμοσύνη.

Και εγω έχω 3 αδερφούς. Ειμαι το 2ο παιδι στη σειρά. Οι 3 πρωτοι εχουμε 2,5-3 χρονια διαφορα μεταξυ μας αλλά με τον τελευταιο αδερφό μου, εχω 13,5 χρόνια διαφορά. Ο μεγάλος μου αδερφος με τον τελευταιο 16,5 χρονια και ο τριτος αδερφος με τον 4ο 10χρονια!!! Έτυχε η 4η εγκυμοσυνη της μανας και γεννηθηκε το στερνοπούλι της!!! Θέλω να πω οτι πιστευω την αναγκη να υπαρχουν αδερφια ανεξαρτητως διαφοράς ηλικιακης...καλυτερα να ειναι πιο κοντα οι ηλικιες αλλα αν προκυψει μεγαλυτερη διαφορά, δεν πειραζει...

Και εγώ πιστεύω οτι τα παιδιά μας πρέπει να έχουν αδέρφια. Για να είναι μαζί και στα καλά και στα δύσκολα. Καλοί είναι και οι φίλοι αλλά σαν την οικογένεια δεν υπάρχει.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

sotsafi Σε τι ποστο δουλευεις; γραφειο ή ορθοστασια;

Μποτσακι μου καλά;;; Μην κανεις ακομη προγραμματισμό για το δευτερο!!! Μακάρι, βέβαια, να βγεις αληθινή!!!

Εγω άλλα έλεγα και σχεδίαζα, όταν ημουν εγκυος στη κορη μου και αλλιως τα εφερε η ζωη!!! Να μην εχουν πανω από δυο χρονια διαφορά τα παιδιά μου και να που τα οικονομικα μου αλλαξαν τον προγραμματισμο. Ας αφησουμε λιγο να ξελασπωσουμε πρωτα, ελεγα στον αντρα μου και μετα να κανουμε 2ο. Εφτασα λοιπον στα 35,5 τον Φεβρουαριο και λεω ας αφεθουμε γιατι τα οικονομικα δεν διορθωνονται και σε λιγα χρονια δεν θα μπορω να κανω παιδί...Ε, και ακομη προσπαθουμε για εγκυμοσύνη.

Και εγω έχω 3 αδερφούς. Ειμαι το 2ο παιδι στη σειρά. Οι 3 πρωτοι εχουμε 2,5-3 χρονια διαφορα μεταξυ μας αλλά με τον τελευταιο αδερφό μου, εχω 13,5 χρόνια διαφορά. Ο μεγάλος μου αδερφος με τον τελευταιο 16,5 χρονια και ο τριτος αδερφος με τον 4ο 10χρονια!!! Έτυχε η 4η εγκυμοσυνη της μανας και γεννηθηκε το στερνοπούλι της!!! Θέλω να πω οτι πιστευω την αναγκη να υπαρχουν αδερφια ανεξαρτητως διαφοράς ηλικιακης...καλυτερα να ειναι πιο κοντα οι ηλικιες αλλα αν προκυψει μεγαλυτερη διαφορά, δεν πειραζει...

Σωστα ειναι κι ετσι οπως τα λες αλλα αλλο 35 αλλο 36 αλλο 37 και αλλο.....39 40 που θα ειμαι εγω!!!Το μεγαλυτερο αγχος μου ειναι αν θα βγει περα η εγκυμοσυνη παρα αν θα μεινω!!!!Απο την στιγμη που εμεινα δυο φορες,θα ξαναμεινω!!!

Κι εεσυ το ιδιο!!Απλως εχεις περασει δυσκολιες και σου δημιουργησανε αγχος κι αυτο σε εμποδιζει ελαφρως!!

Ενω εγω το αγχος το ειχα παντα απο την φυση μου και το εχει συνηθισει το πετσι μου!!!!!!!!χαχαχαχαχααααα!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγώ πιστεύω οτι τα παιδιά μας πρέπει να έχουν αδέρφια. Για να είναι μαζί και στα καλά και στα δύσκολα. Καλοί είναι και οι φίλοι αλλά σαν την οικογένεια δεν υπάρχει.

Κι εγω το ιδιο!!Ειδικα οταν οιγονεις ειναι αρκετα μεγαλοι και ειναι πιο ευκολο να μεινουν μονα τους!!!Μπορει να ακουγεται ψυχρο,ειναι ομως η αληθεια!!!

Αλλο ειναι το αιμα σου!!!

Εγω εχω εναν αδερφο μικροτερο 8 χρονια και ειναι η ζωη μου!!!Οτι και να μας συμβει εχουμε ο ενας τον αλλο!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΙΠΟΝ!!!τΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΣΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΥΓΡΟ ΣΤΗ ΔΕΞΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΚΑΙ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛΗΚΟΕΙΔΗ ΑΠΟΦΥΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ!!!

ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!ΚΙ ΑΝ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!

ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ!!

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ!!!

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ!!ΑΣ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο!!Ειδικα οταν οιγονεις ειναι αρκετα μεγαλοι και ειναι πιο ευκολο να μεινουν μονα τους!!!Μπορει να ακουγεται ψυχρο,ειναι ομως η αληθεια!!!

Αλλο ειναι το αιμα σου!!!

Εγω εχω εναν αδερφο μικροτερο 8 χρονια και ειναι η ζωη μου!!!Οτι και να μας συμβει εχουμε ο ενας τον αλλο!!!!!!!!!!

Η αδερφή μου είναι 10 χρόνια μεγαλύτερη από μένα και τώρα που ζει τον γιο μου μου λέει οτι είναι σαν να με έχει εμένα μωρό πάλι από την αρχή. Δεν έχει και δική της οικογένεια και φαντάζεσαι τι παθαίνει!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

sotsafi Σε τι ποστο δουλευεις; γραφειο ή ορθοστασια;

Μποτσακι μου καλά;;; Μην κανεις ακομη προγραμματισμό για το δευτερο!!! Μακάρι, βέβαια, να βγεις αληθινή!!!

Εγω άλλα έλεγα και σχεδίαζα, όταν ημουν εγκυος στη κορη μου και αλλιως τα εφερε η ζωη!!! Να μην εχουν πανω από δυο χρονια διαφορά τα παιδιά μου και να που τα οικονομικα μου αλλαξαν τον προγραμματισμο. Ας αφησουμε λιγο να ξελασπωσουμε πρωτα, ελεγα στον αντρα μου και μετα να κανουμε 2ο. Εφτασα λοιπον στα 35,5 τον Φεβρουαριο και λεω ας αφεθουμε γιατι τα οικονομικα δεν διορθωνονται και σε λιγα χρονια δεν θα μπορω να κανω παιδί...Ε, και ακομη προσπαθουμε για εγκυμοσύνη.

Και εγω έχω 3 αδερφούς. Ειμαι το 2ο παιδι στη σειρά. Οι 3 πρωτοι εχουμε 2,5-3 χρονια διαφορα μεταξυ μας αλλά με τον τελευταιο αδερφό μου, εχω 13,5 χρόνια διαφορά. Ο μεγάλος μου αδερφος με τον τελευταιο 16,5 χρονια και ο τριτος αδερφος με τον 4ο 10χρονια!!! Έτυχε η 4η εγκυμοσυνη της μανας και γεννηθηκε το στερνοπούλι της!!! Θέλω να πω οτι πιστευω την αναγκη να υπαρχουν αδερφια ανεξαρτητως διαφοράς ηλικιακης...καλυτερα να ειναι πιο κοντα οι ηλικιες αλλα αν προκυψει μεγαλυτερη διαφορά, δεν πειραζει...

ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΜΑΙ !ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 11 ΚΑΙ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΕΛΕΙΑ!!ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΜΟΥ ΕΠΕΡΝΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΡΦΙΑ , ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ!!

Σωστα ειναι κι ετσι οπως τα λες αλλα αλλο 35 αλλο 36 αλλο 37 και αλλο.....39 40 που θα ειμαι εγω!!!Το μεγαλυτερο αγχος μου ειναι αν θα βγει περα η εγκυμοσυνη παρα αν θα μεινω!!!!Απο την στιγμη που εμεινα δυο φορες,θα ξαναμεινω!!!

Κι εεσυ το ιδιο!!Απλως εχεις περασει δυσκολιες και σου δημιουργησανε αγχος κι αυτο σε εμποδιζει ελαφρως!!

Ενω εγω το αγχος το ειχα παντα απο την φυση μου και το εχει συνηθισει το πετσι μου!!!!!!!!χαχαχαχαχααααα!!!!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ 39!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΙΑ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ 38!!Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΚΕΑΝΕ ΣΤΑ 38 ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΑ 40!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΣΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...