Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Sotsafi μου να σε ρωτησω,νιωθεις καμια φορα ετσι κομαρες,πονακια χαμηλα,σαν λιγο περιοδου και τετοια???Υγρα εχεις εσυ?Γιατι εγω ειμαι μπιμπα!

ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΧΝΑ Η ΕΝΤΟΝΑ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ. ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ! ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΔΙΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΕΡΚΕΤΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΧΝΑ Η ΕΝΤΟΝΑ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ. ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ! ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΔΙΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΕΡΚΕΤΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ!!

Κι εγω το ιδιο με τα πονακια.Υπαρχουν μερες που δεν καταλαβαινω οτι ειμαι εγκυος και μερες οπως σημερα που τα εχω τα πονακια μου,ασε που εχω και το εντερο και με βασανιζει.Μια διαρροια μια δυσκοιλια!!

Υγρα εχω σχεδον συνεχεια εκτος απο τις ωρες που ειμαι ξαπλωμενη και ξεκουραστη.


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΦΑΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΟΙΜΑΤΖΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΒΑΡΙΑ ΥΠΟΦΕΡΩ!ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΦΑΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΟΙΜΑΤΖΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΒΑΡΙΑ ΥΠΟΦΕΡΩ!ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ!

Καλα κι εγω με το πυ θα φαω λιγο πιο αργα το βραδυ και φαω λιγο παραπανω,αρχιζουν τα οργανα και νομιζω οτι θα μου πεταχτει η κοιλια απεξω!!Ουτε να ανασανω δεν μπορω,

Αυτο που λες ειναι το καλυτερο.Για πες!Πως τα καταφερνεις?Δωσε καμια ιδεα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα κι εγω με το πυ θα φαω λιγο πιο αργα το βραδυ και φαω λιγο παραπανω,αρχιζουν τα οργανα και νομιζω οτι θα μου πεταχτει η κοιλια απεξω!!Ουτε να ανασανω δεν μπορω,

Αυτο που λες ειναι το καλυτερο.Για πες!Πως τα καταφερνεις?Δωσε καμια ιδεα!

KOITA TO ΠΡΩΙ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ, ΜΕΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΓΟ Ή ΤΟΣΤ Η ΦΡΙΓΑΝΙΑ ΜΕ ΜΕΛΙ, Η΄ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΡΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΦΑΙ ΕΧΩ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΨΩΜΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ Η ΤΟΣΤ Η ΓΑΛΑ Η ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΑΤΙΤΣΑ!! ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΩ!!

Link to comment
Share on other sites

KOITA TO ΠΡΩΙ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ, ΜΕΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΓΟ Ή ΤΟΣΤ Η ΦΡΙΓΑΝΙΑ ΜΕ ΜΕΛΙ, Η΄ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΡΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΦΑΙ ΕΧΩ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΨΩΜΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ Η ΤΟΣΤ Η ΓΑΛΑ Η ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΑΤΙΤΣΑ!! ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΩ!!

Κι εγω το πρωι ξεκιναω με γιαουρτι και δημητριακα αλλα μετα το χαλαω!!Την

Τριτη εχω ραντεβου με διατροφολογο.


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ο γυναικολογος ειναι πολυ αυστηρος με το βαρος! και επειδη λεκινησα 71 κιλα μου ειπε προσεχε γιατι που θα φτασεις! το πηρα αποφαση τοτε και ειπα δεν θα τρελαθω δεν θα πειναω αλλα οι βλακειες κομμενες!ειμαι νεα δεν θελω να ταλαιπωρουμε γιατι δεν αντεχω και εγω πολυ να στερουμε αυτο που εχω κανει με εχει βολεψει δεν πειναω και αποδιδει αν σκεφτεις οτι τωρα ειμαι 68 κιλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα ο γυναικολογος ειναι πολυ αυστηρος με το βαρος! και επειδη λεκινησα 71 κιλα μου ειπε προσεχε γιατι που θα φτασεις! το πηρα αποφαση τοτε και ειπα δεν θα τρελαθω δεν θα πειναω αλλα οι βλακειες κομμενες!ειμαι νεα δεν θελω να ταλαιπωρουμε γιατι δεν αντεχω και εγω πολυ να στερουμε αυτο που εχω κανει με εχει βολεψει δεν πειναω και αποδιδει αν σκεφτεις οτι τωρα ειμαι 68 κιλα

Εμενα δεν εχει προβλημα.Πιστευει οτι νιωθω εγω καλυτερα κι οτι θα τα χασω!!Τα κανονικα μου ειναι 68 με 70.Ξεκινησα με 76 λογω θυρ. και τωρα ειμαι 10 πανω.Σταματησα και δουλεια και τσιγαρο.Κι επειδη δεν θελω να παρω πολλα ακομα θα παω να τελειωνουμε.Αστα σου λεω!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι πηγαινε γιατι μωρε μετα θα ζοριστεις και με το μωρο τα νευρα τις ορμονες...θα σου πεσουν ολα μαζι!πηγαινε να σε βοηθησει!και εγω ειχα πει οτι θα πηγαινα αλλα αφου ειδα οτι τα καταφερνω το αφησα!θα δω πως θα παει στην πορεια!!να προσεχεις μονο τα γλυκα για το ζαχαρο!και οτι κανεις με διαιτολογο να μιλησεις και με τον ενδοκρινολογο και με το γυναικολογο σου!να δουν τι σου ειπε γιατι καμια φορα και αυτοι δεν ξερουν τοσο ειδικες καταστασεις να τις χειριστουν!!

Link to comment
Share on other sites

ναι πηγαινε γιατι μωρε μετα θα ζοριστεις και με το μωρο τα νευρα τις ορμονες...θα σου πεσουν ολα μαζι!πηγαινε να σε βοηθησει!και εγω ειχα πει οτι θα πηγαινα αλλα αφου ειδα οτι τα καταφερνω το αφησα!θα δω πως θα παει στην πορεια!!να προσεχεις μονο τα γλυκα για το ζαχαρο!και οτι κανεις με διαιτολογο να μιλησεις και με τον ενδοκρινολογο και με το γυναικολογο σου!να δουν τι σου ειπε γιατι καμια φορα και αυτοι δεν ξερουν τοσο ειδικες καταστασεις να τις χειριστουν!!

Ευτυχως δεν τρωω γλυκα,δεν μου αρεσανε ποτε,τηγανιτα και αλλα τετοια,αλλα δεν εχει σημασια ολο τσιμπολογαω!!!

Ναι θα του ςενημερωσω!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...