Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΜΑΙ !ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 11 ΚΑΙ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΕΛΕΙΑ!!ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΜΟΥ ΕΠΕΡΝΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΡΦΙΑ , ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ 39!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΙΑ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ 38!!Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΚΕΑΝΕ ΣΤΑ 38 ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΑ 40!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΣΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

Ναι ενταξει δεν εχω προβλημα απλως θα ηθελα μεχρι τα40 το πολυ 41 να εχω τελειωσει με τα παιδακια μου και να απολαμβανωτην αναπτυξη τους!!!!

Και να ξερετε κατι και θα το βλεπετε κι εσεις μεγαλωνοντας!!Εγω το βλεπω χρονο με τον χρονο!!Ειναι διαφορετικα τα κουραγια κοριτσακια μου περνωντας τα χρονια!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μποτσακι, εχουν αναγκη μωρε οι τσουπρες;;;;;;;;;;;;:D:D:D:D:D:D:D

Θα τα καταφερουμε ολες, να χορεψουμε στους σωστους ρυθμους της ζωης!!!

Μην περιμενετε να συγχρονιστω σε αλλους ρυθμους πχ αερομπικ ή χορευτικο, το εχω το θεματακι μου με το δεξι ποδι / αριστερό χερι....:oops::oops::oops::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει δεν εχω προβλημα απλως θα ηθελα μεχρι τα40 το πολυ 41 να εχω τελειωσει με τα παιδακια μου και να απολαμβανωτην αναπτυξη τους!!!!

Και να ξερετε κατι και θα το βλεπετε κι εσεις μεγαλωνοντας!!Εγω το βλεπω χρονο με τον χρονο!!Ειναι διαφορετικα τα κουραγια κοριτσακια μου περνωντας τα χρονια!!!!

Και καλά θα κάνεις. Να ξεμπερδεύεις με εγκυμοσύνης και γέννες. Σε βλέπω σε 2 χρόνια από τώρα να είσαι μισή κυνηγώντας 2 πιτσιρίκια!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για πες Μποτσακι, αμνιοπαρακεντηση θα την κανεις λογω ηλικιας ή ο γιατρος σου λεει οτι δεν χρειαζεται; ειναι πανακριβη ομως, ετσι δεν ειναι;

Εχεις ψαχτει; Μου εχουν πει για 600-700? σε ιδιωτικο γιατρο!!!

Ακομη και αυτο σκεφτομαι, τα εξοδα της εγκυμοσυνης...ουφ με αυτα τα οικονομικά!


Link to comment
Share on other sites

Και καλά θα κάνεις. Να ξεμπερδεύεις με εγκυμοσύνης και γέννες. Σε βλέπω σε 2 χρόνια από τώρα να είσαι μισή κυνηγώντας 2 πιτσιρίκια!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Ααααααααααααααα!!!!!Τι ωραιαααα!!!

Θα κανω σιλουετα!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για πες Μποτσακι, αμνιοπαρακεντηση θα την κανεις λογω ηλικιας ή ο γιατρος σου λεει οτι δεν χρειαζεται; ειναι πανακριβη ομως, ετσι δεν ειναι;

Εχεις ψαχτει; Μου εχουν πει για 600-700? σε ιδιωτικο γιατρο!!!

Ακομη και αυτο σκεφτομαι, τα εξοδα της εγκυμοσυνης...ουφ με αυτα τα οικονομικά!

Η κουμπάρα μου που έκανε την προηγούμενη εβδομάδα αμνιο πλήρωσε 600ε. Αυτό με τα οικονομικά είναι μεγάλο θέμα πάντως. Για όλους μας έχουν αλλάξει και δυστυχώς πρέπει να συμβιβαστούμε με λιγότερα.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για πες Μποτσακι, αμνιοπαρακεντηση θα την κανεις λογω ηλικιας ή ο γιατρος σου λεει οτι δεν χρειαζεται; ειναι πανακριβη ομως, ετσι δεν ειναι;

Εχεις ψαχτει; Μου εχουν πει για 600-700? σε ιδιωτικο γιατρο!!!

Ακομη και αυτο σκεφτομαι, τα εξοδα της εγκυμοσυνης...ουφ με αυτα τα οικονομικά!

Το εγραψα και πιο κατω στην May!

Εγω ειχα μια παλλοινδρομη τον Σεμπτεμβρη λογω χρωμοσωμικων ανωμαλιων μολις εκλεισα τον 2ο μηνα!!!Ε,κι οπως καταλαβαινετε ειναι κατι που μου εχει δημιουργησει τρομερο αγχος σε αυτη την εγκυμοσυνη αν κι απο οτι φαινεται προχωραει σωστα και δεν οφειλοτανε σε μενα και στον αντρα μου αλλα στην φυση!!Το ειπα του γιατρου και μου ειπε οτι συνηθως τα περιεργα φαινονται απο την αυχενικη και μενα δεν υπαρχει λογος να με βαλει σε αυτη την διαδικασια αφου αυτη η εξεταση ειναι σωστη!!!Τωρα στη β' επιπεδου θα με στειλει στο εμβρυο στον Παπαναγιωτου που ειναι κορυφαιος και τον ξερει καλα και ο οποιος κανει μια ακομα εξεταση αιματος η οποια δειχνει χρωμ. ανωμαλιες.Αν εκει δειξει κατι τοτε θα το συζητησουμε κι αν πρεπει θα την κανω!!!Χωρις λογο δεν την κανω και ο ιδιος πιστευει οτι δν θα χρειαστει!!!

Αλλα κοριτσια δεν ρωταει κι εμενα που με εχει φαει το αγχος??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Η κουμπάρα μου που έκανε την προηγούμενη εβδομάδα αμνιο πλήρωσε 600ε. Αυτό με τα οικονομικά είναι μεγάλο θέμα πάντως. Για όλους μας έχουν αλλάξει και δυστυχώς πρέπει να συμβιβαστούμε με λιγότερα.

Ετσι ειναι οπως το λες,αλλα να που οταν χρειαστει,τι να πεις??Δεν την κανω?

Για πες μου για την κουμπαρα σου??Γιατι την εκανε?Ειναι ενταξει τωρα?Πονεσε?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παλια λεγανε, πανω από 35 σιγουρα θα κανεις αμνιοπαρακεντηση.

Τωρα πολλοι γιατροι βασιζονται στις αλλες εξετασεις πριν την αμνιο κια σου πετανε, μονη σου να αποφασισεις!!! Τι να πω, δεν ξερω, εγω θα ηθελα να ειμαι σιγουρη οτι το εμβρυο ειναι γερό!!! Σαν διαδικασία είναι επιφοβη αλλά θεωρώ θα την κανουν προσεχτικά εμπειροι γιατροί...


Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι οπως το λες,αλλα να που οταν χρειαστει,τι να πεις??Δεν την κανω?

Για πες μου για την κουμπαρα σου??Γιατι την εκανε?Ειναι ενταξει τωρα?Πονεσε?

Την έκανε γιατί το PAPP-A της βγήκε 1 στα 65 για down. Το ίδιο είχε πάθει και στον γιο της. Έχει ρευματοειδή αρθρίτιδα και αυτό επηρέασε και τις 2 φορές τις εξετάσεις της παρόλο που τα παιδάκια της ήταν υγιέστατα αλλά δεν μπορούσε να το ρισκάρει και έτσι την έκανε. Δεν πόνεσε καθόλου και απλώς έκατσε 3 μέρες στο κρεβάτι.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την έκανε γιατί το PAPP-A της βγήκε 1 στα 65 για down. Το ίδιο είχε πάθει και στον γιο της. Έχει ρευματοειδή αρθρίτιδα και αυτό επηρέασε και τις 2 φορές τις εξετάσεις της παρόλο που τα παιδάκια της ήταν υγιέστατα αλλά δεν μπορούσε να το ρισκάρει και έτσι την έκανε. Δεν πόνεσε καθόλου και απλώς έκατσε 3 μέρες στο κρεβάτι.

Δεν ξερω....Θα περιμενω την β'επιπεδου.

Παλια ομως ηλιοβασιλεμα μου δεν ειχαν και τοσες εξετασεις.Τωρα χρονο με τον χρονοβγαινει ολο και κατι καινουργιο.

Θα δω,αναλογως τα αποτελεσματα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω....Θα περιμενω την β'επιπεδου.

Παλια ομως ηλιοβασιλεμα μου δεν ειχαν και τοσες εξετασεις.Τωρα χρονο με τον χρονοβγαινει ολο και κατι καινουργιο.

Θα δω,αναλογως τα αποτελεσματα!!!

Μακαρι να βγουν καλα ολα τα αποτελεσματα. Ποτε κανεις β επιπεδου;


Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να βγουν καλα ολα τα αποτελεσματα. Ποτε κανεις β επιπεδου;

Ευχαριστω πολυ ηλιοβασιλεμα μου!!!Στις 29 του μηνα.Αντε να δουμε.

Και σε 6 μερουλες παω να δω τον μπεμπη μου.


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ηλιοβασιλεμα μου!!!Στις 29 του μηνα.Αντε να δουμε.

Και σε 6 μερουλες παω να δω τον μπεμπη μου.

Αντε να δεις τον γιο σου να γλυκαθεις!!! Θυμαμαι που ειχα ανυπομονησια για την β επιπεδου!!! εμεις τοτε ειχαμε δει το φυλο, νωριτερα δεν μας ειχε πει καμια μαντεψια ο γιατρος. και θελαμε και οι δυο μας κορη!!!


Link to comment
Share on other sites

Αντε να δεις τον γιο σου να γλυκαθεις!!! Θυμαμαι που ειχα ανυπομονησια για την β επιπεδου!!! εμεις τοτε ειχαμε δει το φυλο, νωριτερα δεν μας ειχε πει καμια μαντεψια ο γιατρος. και θελαμε και οι δυο μας κορη!!!

Ναι μωρε κοριτσακι μου,να περασει κι αυτο να προχωραμε σιγα σιγα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...