Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλησπερα κορτισια!!!καλα εισαστε?????

εγω και η μπεμπουλα μου καλα ειμαστε.εδδω σπιτι καθομαστε...πολυ βαρεμαρα σημερ κοριτσια....αντε να γινει και το φαγητο να φαμε...

να παω να την πεσω για υπνο!πολυ ζεστηηηηηηηηηηη!!!!!!!

απο το κοαλακι μας εχουμε κανενα νεο?????????

παω να διαβασω νεακια!!!!!

καλως την πατουσιτσα μας! καλα ειμαστε κι εμεις!! τωρα με εχει πιασει ανησυχια για τη συμπεθερα μου, αν ηξερα το επιθετο της θα επαιρνα στο νοσοκομειο να ρωτησω! την εχουν κρατησει απο εχθες και φαινεται δε βγηκε σημερα για να μην εχει μπει ακομα! ουφ, μακαρι να ειναι καλα Παναγια μου!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελα αγορομμαμυ μου!!!!!

θα μιλησει η δικη μου συμπεθερα με τη δικη σου συμπεθερα,και θα μαθουμε νεακια!!!!

ολα καλα θα ειναι!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΕΙΡΕΥΩ!!ΕΙΔΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΥΨΟΣ...(ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΕΠΕΙΝΟ 1,62 ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ 1.67!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ) ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΦΑΚΙΑ ΣΑΣ ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ 9 ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΥΣ 8ΜΗΝΕΣ ΜΟΛΙΣ 1800 ΗΜΟΥΝ !

ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ????ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ Η ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΡΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΖΩΗ...ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ!!!ΑΥΤΑ....΄!!!!

Link to comment
Share on other sites

ελα αγορομμαμυ μου!!!!!

θα μιλησει η δικη μου συμπεθερα με τη δικη σου συμπεθερα,και θα μαθουμε νεακια!!!!

ολα καλα θα ειναι!!!!!!

αααα μιλουν τηλεφωνικα? παλι καλα γιατι αλλιως θα εβγαζα amber alert!! ας ειναι καλα!! σκεφτομαι τη φουρτουνιτσα που θα της λειπει η μανουλα της:(:(


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΕΙΡΕΥΩ!!ΕΙΔΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΥΨΟΣ...(ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΕΠΕΙΝΟ 1,62 ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ 1.67!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ) ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΦΑΚΙΑ ΣΑΣ ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ 9 ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΥΣ 8ΜΗΝΕΣ ΜΟΛΙΣ 1800 ΗΜΟΥΝ !

ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ????ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ Η ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΡΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΖΩΗ...ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ!!!ΑΥΤΑ....΄!!!!

καλως τη!! κι εγω 1.62 ειμαι αλλα δηλωνω 1.60 για να το στρογγυλευω,χαχαχα!!! αχ κι εγω θα ηθελα 3 παιδια αν ειναι να εχω τοσο καλες εγκυμοσυνες και τοκετους οπως στον μικρο μου! αλλα λεμε να παμε για 2 και παλι καλα γιατι μεχρι προσφατα λεγαμε θα μεινουμε στο 1!! αχ αυτα τα οικονομικα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως τη!! κι εγω 1.62 ειμαι αλλα δηλωνω 1.60 για να το στρογγυλευω,χαχαχα!!! αχ κι εγω θα ηθελα 3 παιδια αν ειναι να εχω τοσο καλες εγκυμοσυνες και τοκετους οπως στον μικρο μου! αλλα λεμε να παμε για 2 και παλι καλα γιατι μεχρι προσφατα λεγαμε θα μεινουμε στο 1!! αχ αυτα τα οικονομικα!!

ΕΕΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ !!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου που ειστε ολες?? εμενα ο μπομπιρας κοιμαται εδω και 2 ωρες και χαλαρωσα λιγο. Ζωη να 'χει το βλασταρακι μου, κωλο δε βαζει κατω!! τωρα καταλαβαινω γιατι λενε οι μαναδες πρεπει να ειναι μικρες για να αντεχουν!!! χαχαχα!!! 48 κιλα με εχει αφησει!! χαλαλι του!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσακιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!Τι κανετε καλες μου????

Εγω ξυπνησα κατα τις 11.30 εκλεισα ραντεβου με τον ενδοκρινολογο μου,και τι αλλο???????

ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΜΑΣ και μετα με ξαναπηρε ο υπνος!!!!

ΛΟΙΠΟΝ!!!τΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΣΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΥΓΡΟ ΣΤΗ ΔΕΞΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΚΑΙ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛΗΚΟΕΙΔΗ ΑΠΟΦΥΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ!!!

ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!ΚΙ ΑΝ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!

ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ!!

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ!!!

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ!!ΑΣ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου που ειστε ολες?? εμενα ο μπομπιρας κοιμαται εδω και 2 ωρες και χαλαρωσα λιγο. Ζωη να 'χει το βλασταρακι μου, κωλο δε βαζει κατω!! τωρα καταλαβαινω γιατι λενε οι μαναδες πρεπει να ειναι μικρες για να αντεχουν!!! χαχαχα!!! 48 κιλα με εχει αφησει!! χαλαλι του!!!

Αγορομαμυ μουυυυυυυ!!!!Ηρθα,κι εφερα και νεα απο την συμπεθερα σου!!!Αυτο το κοριτσι,ηρωας!!!

Καλεεεεεεεεεε!!!!48 κιλα????

Λετε να κανω κι εγω τετοια διαιατα με τον γιο μου???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά ΜΠΟΤΣΑΚΙ που μας ενημερώνεις, αλλά τι ταλαιπωρία και αυτή η καλομοίρα, έτσι ξαφνικά;;!! Και να είναι κ μακρυά από το κοριτσάκι της! Και τι εννοεί άραγε "αρκετές μέρες μέσα"; Θα της κάνουν κάποια θεραπεία ΄η προληπτικά την κρατάνε; Πολλές ερωτήσεις, αλλά στα καλά του καθουμένου, αι στο καλό!!! Γρήγορα στο σπίτι της!!!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σαι καλά ΜΠΟΤΣΑΚΙ που μας ενημερώνεις, αλλά τι ταλαιπωρία και αυτή η καλομοίρα, έτσι ξαφνικά;;!! Και να είναι κ μακρυά από το κοριτσάκι της! Και τι εννοεί άραγε "αρκετές μέρες μέσα"; Θα της κάνουν κάποια θεραπεία ΄η προληπτικά την κρατάνε; Πολλές ερωτήσεις, αλλά στα καλά του καθουμένου, αι στο καλό!!! Γρήγορα στο σπίτι της!!!!!!!

Απ'οτι μου ειπε στο μηνυμα της πινει αρκετα φαρμακα,και καταλαβα οτι θα την κρατησουν αρκετες μερες για παρακολουθηση και να δουνε κι αυτα που βρηκανε!!

Παντως ειναι ηρωας!!Δεν το χανει το κεφι της το καλακι μας!!

Αυτα μου ειπε κοριτσακι μου,δεν τη ρωταω και πολλα για να μην την κουραζω ουτε να την ενοχλω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι μου ειπε στο μηνυμα της πινει αρκετα φαρμακα,και καταλαβα οτι θα την κρατησουν αρκετες μερες για παρακολουθηση και να δουνε κι αυτα που βρηκανε!!

Παντως ειναι ηρωας!!Δεν το χανει το κεφι της το καλακι μας!!

Αυτα μου ειπε κοριτσακι μου,δεν τη ρωταω και πολλα για να μην την κουραζω ουτε να την ενοχλω!!!

Καλά κάνεις Μποτσάκι μου! Να σαι καλά κ γιαυτά που μας μεταφέρεις!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ χάρηκα πολύ με τα νεάκια σου!! Η εξεταση της σαλπιγγογραφίας ήταν επώδυνη τελικά;; Ο φουκαριάρης ο άντρας σου, πάλι καλά που τα κατάφερε σε αυτές τις συνθήκες, αλλά είμαι σίγουρη οτι και από κει δεν έχετε τίποτα να φοβάστε! Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για το σπερμοδιάγραμμα;;

Καιρός να χαλαρώσετε τώρα λίγο!

YOLA μου, υπέροχα τα νέα σου!! Για αγοράκι μάλλον ε; Θα το φτιάξεις το ζευγαράκι με το καλό. Εγώ λογικά θα κάνω β επιπέδου πιό αργά, γυρω στις 20/8 υπολογίζω. Εσένα θα σε βάλει στις 20 εβδομάδες να την κάνεις! Μια χαρά!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου δεν ήξερα οτι παίζει να κάνεις άμνιο για κάποιο λόγο;

Υποθετω τελειως τυπικά λόγω ποσοστών εξαιτιας ηλικίας; Δεν υπήρχε άλλο εύρημα αν θυμάμαι καλά! Μην ανησυχείς, όλα θα είναι τέλεια!

Μην ξεχασεις αν εχεις νεότερα για το Κοαλάκι να μας ενημερώσεις!

Κορίτσια μου υπόλοιπα τί κάνετε;

Χτες βγήκα δειλά δειλά και πήγα κ πήρα σουβλάκια να κάνω έκπληξη στον άντρα κ την κόρη μου, που επιστρέφαν από βόλτα! Μετά σταυροκοπούσα το εσώρουχο μου πριν παω τουαλετα, μη δω τίποτα... Άλλη φοβία κ τούτη! Ελπίζω να το ξεπερασω γρήγορα...

Καλημέρααααααααα!!!!!!!!!

Μαy μου ολα ηταν καλα,απλως ηταν μια σκεψη που μου βασανιζε το μυαλο λογω ιστορικου παλλοινδρομης λογω χρωμοσωμικων ανωμαλιων και φυσικα λογω ηλικιας!!Οταν το ειπα στον γιατρο μου,μου ειπε οτι οταν κανουμε την β'επιπεδου θα με στειλει στο εμβρυο στον Παπαναγιωτου ο οποιος ειναι κορυφη και κανει και μια ακομη αιματος η οποια δειχνει αν υπαρχει θεμα χρωμ.ανωμαλιων!Αν εκει δουμε κατι θα το συζητησουμε κι αν πρεπει θα την κανω.Αλλιως δεν υπαρχει λογος να μπω σε αυτη τη διαδικασιατη στιγμη που ολα ειναι καλα!!!!

Γι'αυτο την περιμενω με πολυ αγχος μωρε!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω κοριτσια μιας και λετε για δευτερα παιδακια οταν με το καλο γεννησω κι ολα πανε καλα,το καλοκαιρι βαζω μπρος για το δευτερο!!!!Ειμαι ηδη 38,δεν θα γεννοβολαω μεχρι τα 45!!!

Αν ημουνα μικροτερη ισως να το σκεφτομουνα για περισσοτερα,τωρα ομως με τιποτα!!!

Ας μου δωσει ο Θεουλης δυο να εχουν το ενα το αλλο και θα ειμαστε μια χαρα!!Εκτος αν μου δωσει διδυμα που παντα παρακαλουσα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...