Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΟΙΠΟΝ!!!τΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΣΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΥΓΡΟ ΣΤΗ ΔΕΞΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΚΑΙ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛΗΚΟΕΙΔΗ ΑΠΟΦΥΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ!!!

ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!ΚΙ ΑΝ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!

ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ!!

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ!!!

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ!!ΑΣ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!

καλημερα κοριτσια !

Τι ειναι και αυτο στα καλα καθουμενα με το Κοαλακι μας!ευχομαι περαστικουλια!

διαβαζω τα νεα σας εδω και μιση ωρα και δεν εχω τελειωσει!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω κοριτσια μιας και λετε για δευτερα παιδακια οταν με το καλο γεννησω κι ολα πανε καλα,το καλοκαιρι βαζω μπρος για το δευτερο!!!!Ειμαι ηδη 38,δεν θα γεννοβολαω μεχρι τα 45!!!

Αν ημουνα μικροτερη ισως να το σκεφτομουνα για περισσοτερα,τωρα ομως με τιποτα!!!

Ας μου δωσει ο Θεουλης δυο να εχουν το ενα το αλλο και θα ειμαστε μια χαρα!!Εκτος αν μου δωσει διδυμα που παντα παρακαλουσα!!!

εισαι Θεα!προσεχε οτι ευχεσε συμβαινει!εγω εχω διπλη ωορηξια ειναι σπανιο αλλα καθε μηνα ειναι γονιμα πανω απο δυο ωαρια και σε διαφορετικες ημερες ,στο σοι εχουμε δυδιμα και τριδυμα.Αυτο εχει ενα κακο θα μπω στην κλιμακτηριο πολυ γρηγορα η μαμα μου ειχε μπει στα 33 και στα 37 σταματησε τελειως...

Τελος παντων παντα παρακαλαγα να μην κανω διδυμα δεν ηθελα με τιποτα!

Στην πρωτη εγγυμοσυνη ηταν διπλη η κυηση σε διαφορετικους σακους τα παιδια αλλα λογω ετεροχρονισμενης συλληψης υπερισχυσε το μεγαλυτερο σε ηληκια!μεχρι την 9η εβδ ηταν και τα 2 στην 12η απορροφηθηκε το δευτερο!

οποτε προσεχε ,γιαιτ εγω ειμαι σιγουρη οτι επειδη δεν ηθελα διδυμα συνεβη!

Στο ευχομαι ολοψυχα αν το θες να το παθεις και να γινεις μια ευτυχισμενη τριτεκνη μαμα!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!! καλε ο αντρας μου ειναι 1.81 και κοντο δε τον λες οπως στεκεται, φανταζομαι το 1,95!! και για να γινω και λιγο προστυχη ξερεις τι λενε για τους ψηλους, μια χαρουλα καλε ειναι οι αντρες μας!!!;);););)

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

χαχα εμενα δεν μου ετυχε ποτε βεβαια για να ειμαι ειλικρηνης ειχα 1 ακομα ολοκληρωμενη σχεση πριν τον αντρα μου ο οποιος ηταν 1,97 και μια χαρα το θεματακι εκει κατω αν με πιανεται!

με τους αλλους επαιζα βγαιναμε για καφε μερικες φορες και μετα γεια σου!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα τσούπρες!! Καλημέρα Μαράκι, και γω διαβάζω τόσην ώρα τα νέα!! Και έχω να πω οτι τα ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΑΜΕ!!! Στις σελίδες εννοώ!! Μπράβο μας!! Πάμε για 1000 μέχρι να γεννήσουμε !

Εγώ χάθηκα χτες γιατί.. Σηκώθηκα (!!) πήγαμε οικογενειακώς σούπερ μαρκετ και μετά παιδική χαρά! Είχα απίστευτο άγχος μή νιώσω τίποτα και μεγάλη χαρά που γύρισα κ όλα ήταν καλά!! Σας είπα, έχω άγχος, θα το ξεπεράσω!

ΜΑΡΑΚΙ, πως είσσι σήμερα? Δουλευει και Σκ ο άντρας σου κ έρχεται πάλι η κοπέλα, η Σκ είστε οικογενειακώς;

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου, εννοείται οτι δε θα έχεις κανενα πρόβλημα στη β επιπεδου. Οι περισσότερες παλίνδρομες τις πρώτες εβδομαδες είναι τυχαίες και κανείς δεν ψάχνει, όταν δεν ακολουθήσει άλλη (μακρυά από όλες τις εγκυούλες). Είναι σημαντικό οτι θα πας κάπου που έχεις εμπιστοσύνη κ είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια!

ΓΙΟΛΑ μου, τί είπες για το προσωπάκι του μωρού που μπορεί να σας οδηγήσει σε άμνιο; Δε θυμάμαι να είχες αναφερει τίποτα στην αυχενική σου..

Εμείς κορίτσια, είμαστε τέσσερις αδερφές, όλες γεννημένες μέσα σε έξι χρόνια, και μεταξύ 3ης κ 4ης μία αποβολή! Φανταστείτε εγώ με την τρίτη έχουμε διαφορά 13 μήνες!! Απορώ πως άντεχε η μάνα μου που για την εποχή δεν ήταν μικρή! Τη μεγάλη μας αδερφή την έκανε στα 33 κ τη μικρή στα 39-40.

Εγώ πάντως σε αυτην την εγκυμοσύνη που είμαι τρια χρόνια μεγαλύτερη (τωρα είμαι 33), νίώθω οτι δεν εχω καμία σχεση σωματικά με την πρωτη φορά! Δεν αντέχει το σώμα μου, αυτό νομίζω..

Σοτσάφι, αγορομάμμυ, χρυντίμ, Έλλη, Μαέβε, Ngn1980, Ηλιοβασίλεμa, Θάλεια... Ξεχνάω καμία;; Τί κάνετε;;

ΚΟΑΛΑΚΙ μας σε περιμένουμε!!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

εισαι Θεα!προσεχε οτι ευχεσε συμβαινει!εγω εχω διπλη ωορηξια ειναι σπανιο αλλα καθε μηνα ειναι γονιμα πανω απο δυο ωαρια και σε διαφορετικες ημερες ,στο σοι εχουμε δυδιμα και τριδυμα.Αυτο εχει ενα κακο θα μπω στην κλιμακτηριο πολυ γρηγορα η μαμα μου ειχε μπει στα 33 και στα 37 σταματησε τελειως...

Τελος παντων παντα παρακαλαγα να μην κανω διδυμα δεν ηθελα με τιποτα!

Στην πρωτη εγγυμοσυνη ηταν διπλη η κυηση σε διαφορετικους σακους τα παιδια αλλα λογω ετεροχρονισμενης συλληψης υπερισχυσε το μεγαλυτερο σε ηληκια!μεχρι την 9η εβδ ηταν και τα 2 στην 12η απορροφηθηκε το δευτερο!

οποτε προσεχε ,γιαιτ εγω ειμαι σιγουρη οτι επειδη δεν ηθελα διδυμα συνεβη!

Στο ευχομαι ολοψυχα αν το θες να το παθεις και να γινεις μια ευτυχισμενη τριτεκνη μαμα!!

Μαράκι, 12η εβδομάδα, ήταν μεγαλούτσικο κ το δευτερο έμβρυο.. Είχες στεναχωρηθεί τότε;

Ποπό κ εγώ δεν ήθελα με τιποτα δίδυμα, αν και οι αδερφες του πατερα μου είναι διδυμες κ το είχα μικρή φοβια, οτι αποφασιζε ο Θεός, αλλά δύσκολη υποθεση τα διδυμα μεχρι να ξεπεταχτούν!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες!!!!!!!!!!!:):D:D:D:D:D:D:D

Ξύπνησα χαλαρά με την κόρη μου και λίγο αργοτερο από τα συνηθισμενο μας πρωινό ξύπνημα... Ο άντρας μου για δουλεια και σημερα και αυριο....Περιμένουμε το άλλο σαβ/κο που βγαίνει σε άδεια μια βδομάδα. Ίσως πάμε βόλτα στο Κιάτο σε φίλες μου εργενισσες και συμφοιτητριες δικές μου και στο Αίγιο, στο πατρικό του πατέρα μου...Το οικονομικό σκεφτομαι , γιατι δεν μας δινουν το επιδομα αδειας τωρα και ειχαμε να πληρωσουμε ασφαλειες, δεη, δευαμ εκτος των υπολοιπων γνωστων εξοδων...και ειμαστε ταπι...Θα δούμε...

Κοιμηθηκατε καλά; Κανα νεο σημερινό απο Κοαλακι ;;;


Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, 12η εβδομάδα, ήταν μεγαλούτσικο κ το δευτερο έμβρυο.. Είχες στεναχωρηθεί τότε;

Ποπό κ εγώ δεν ήθελα με τιποτα δίδυμα, αν και οι αδερφες του πατερα μου είναι διδυμες κ το είχα μικρή φοβια, οτι αποφασιζε ο Θεός, αλλά δύσκολη υποθεση τα διδυμα μεχρι να ξεπεταχτούν!

καλημερα!!

στεναχωρεθηκα και ενοιωθα τυψεις γιατι απο την ωρα που μου το ειπεε η γυναικολογος μου ημουν διστακτικη και δεν ηθελα,ηξερα οτι ειμαι μονη και ελεγα Παναγια μου πως θα τα βγαλω περα!!!

αλλα στεναχωρηθηκα πολυ και μετα φοβομουν μη χασω και το αλλο!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Δυστυχώς δε μπορώ να μπαίνω πολύ τακτικά κ χάνω τα νέα σας.Εν τω μεταξύ.προχθες το βραδυ που ημουν 15εβδ κ 6 ημερων ακουσα το μωράκι μου π΄ρωτη φορα!ηταν τέλειο συναίσθημα σαν μπουρμπουλήθρες ήταν.απο τοτε δεν το κατάλαβα ξανά..τρίτη θα πάω στη γυναικολόγο.Με το koalaki ολα καλα????θα μπω να διαβάσω τα νεα της καθε μια σας σε λιγο που θα εχω περισσοτερο χρονο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Δυστυχώς δε μπορώ να μπαίνω πολύ τακτικά κ χάνω τα νέα σας.Εν τω μεταξύ.προχθες το βραδυ που ημουν 15εβδ κ 6 ημερων ακουσα το μωράκι μου π΄ρωτη φορα!ηταν τέλειο συναίσθημα σαν μπουρμπουλήθρες ήταν.απο τοτε δεν το κατάλαβα ξανά..τρίτη θα πάω στη γυναικολόγο.Με το koalaki ολα καλα????θα μπω να διαβάσω τα νεα της καθε μια σας σε λιγο που θα εχω περισσοτερο χρονο.

Καλημερα!!! Ήρθαμε την Πέμπτη στα μερη σου για τις εξετασεις μας και καθησαμε για καφε στο magnifico στο ριο περιμενοντας για τα αποτελεσματα...

Το ακουσες το νινί σου; Πολυ συγκηνητικό, έτσι; Τώρα συνηθως μετα την πρωτη φορα, θα αργησεις να το ξανανιωσεις...μετά την 18η-22η θα το καταλαβεις πιο ισχυρά, θα εισαι σιγουρη οτι ειναι το μπεμπε και μετα θα το καταλαβαινεις συνεχεια!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες!! Καλημέρα Μαράκι, και γω διαβάζω τόσην ώρα τα νέα!! Και έχω να πω οτι τα ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΑΜΕ!!! Στις σελίδες εννοώ!! Μπράβο μας!! Πάμε για 1000 μέχρι να γεννήσουμε !

Εγώ χάθηκα χτες γιατί.. Σηκώθηκα (!!) πήγαμε οικογενειακώς σούπερ μαρκετ και μετά παιδική χαρά! Είχα απίστευτο άγχος μή νιώσω τίποτα και μεγάλη χαρά που γύρισα κ όλα ήταν καλά!! Σας είπα, έχω άγχος, θα το ξεπεράσω!

ΜΑΡΑΚΙ, πως είσσι σήμερα? Δουλευει και Σκ ο άντρας σου κ έρχεται πάλι η κοπέλα, η Σκ είστε οικογενειακώς;

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου, εννοείται οτι δε θα έχεις κανενα πρόβλημα στη β επιπεδου. Οι περισσότερες παλίνδρομες τις πρώτες εβδομαδες είναι τυχαίες και κανείς δεν ψάχνει, όταν δεν ακολουθήσει άλλη (μακρυά από όλες τις εγκυούλες). Είναι σημαντικό οτι θα πας κάπου που έχεις εμπιστοσύνη κ είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια!

ΓΙΟΛΑ μου, τί είπες για το προσωπάκι του μωρού που μπορεί να σας οδηγήσει σε άμνιο; Δε θυμάμαι να είχες αναφερει τίποτα στην αυχενική σου..

Εμείς κορίτσια, είμαστε τέσσερις αδερφές, όλες γεννημένες μέσα σε έξι χρόνια, και μεταξύ 3ης κ 4ης μία αποβολή! Φανταστείτε εγώ με την τρίτη έχουμε διαφορά 13 μήνες!! Απορώ πως άντεχε η μάνα μου που για την εποχή δεν ήταν μικρή! Τη μεγάλη μας αδερφή την έκανε στα 33 κ τη μικρή στα 39-40.

Εγώ πάντως σε αυτην την εγκυμοσύνη που είμαι τρια χρόνια μεγαλύτερη (τωρα είμαι 33), νίώθω οτι δεν εχω καμία σχεση σωματικά με την πρωτη φορά! Δεν αντέχει το σώμα μου, αυτό νομίζω..

Σοτσάφι, αγορομάμμυ, χρυντίμ, Έλλη, Μαέβε, Ngn1980, Ηλιοβασίλεμa, Θάλεια... Ξεχνάω καμία;; Τί κάνετε;;

ΚΟΑΛΑΚΙ μας σε περιμένουμε!!!!!!

καλυτερα ειμαι δοξα το Θεο!περιεργο συνηθως το Σκ ποναω περισσοτερο!

ναι δουλεευει και Σκ ο αντρας μου και ερχεται η κοπελα το σαββατο γιατι κυριακη σχολαει ο αντρας μου μεχρι τις 2 οποτε δεν χρειαζεται!

αλλα αυτο το σκ θα ερθει η κουνιαδα μου οποτε δεν θα ερθει η κοπελα!

ο αντρας μου θα παει στη δουλεια κατα τις 12 και εκεινη θα ειναι εδω κατα τις 2!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Δυστυχώς δε μπορώ να μπαίνω πολύ τακτικά κ χάνω τα νέα σας.Εν τω μεταξύ.προχθες το βραδυ που ημουν 15εβδ κ 6 ημερων ακουσα το μωράκι μου π΄ρωτη φορα!ηταν τέλειο συναίσθημα σαν μπουρμπουλήθρες ήταν.απο τοτε δεν το κατάλαβα ξανά..τρίτη θα πάω στη γυναικολόγο.Με το koalaki ολα καλα????θα μπω να διαβάσω τα νεα της καθε μια σας σε λιγο που θα εχω περισσοτερο χρονο.

αχ τι ωραια,ξερετε φυλλο δεν θυμαμαι?

ετσι ειναι σαν μπουρμπουληθρες στην αρχη!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραια,ξερετε φυλλο δεν θυμαμαι?

ετσι ειναι σαν μπουρμπουληθρες στην αρχη!

Στο πίνακα μας τι χρώμα εχει η Μaeve;;;; Καθηστε να το ξανα αναρτησω για επαναληψη!!!!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Ηλιοβασίλεμα viewpost.gif

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki :-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Ngn >>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Stefaniana >>> έρχεται και ο 2ος Λαρισσαίος στις 7/11

Xrydim >>> δουλευτιαρικο κορίτσι θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> Κόρη, Νέα νύφη Κλεισμένη για τον Μποτσακογιό, αναμένουμε στις 21/12

May23 >>> κόρη έχει και έρχεται και η δευτερη η Χριστουγεννιάτικη στις 25/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Yola >>> κόρη έχει και έρχεται ο γιος να προσέχει την αδερφούλα του!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Πλειοψηφούν τα αγοράκια μας αλλά δεν πειράζει!!!!!:wink::wink::wink:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...